Аржентина не успя да победи Мароко на Олимпиадата

• олимпийските игри

Аржентина се спаси от загуба срещу Мароко на старта на олимпийските игри

Аржентина не успя да победи Мароко на Олимпиадата - 1
Снимка: БГНЕС/EПA архив

Аржентина се спаси от загуба срещу Мароко на старта на олимпийските игри в Париж. Официалното откриване на най-висшия спортен форум е в петък вечер.

"Албиселесте" завършиха 2:2 с Мароко в първия си мач от груповата фаза, пише btvsport.bg.

За африканците с два гола се отчете Суфиан Рахими - той откри резултата в края на първата част, а след това добави още едно попадение в 51'.

Първият гол за аржентинците бе дело на Джулиано Симеоне в 68'. Кристиан Медина спаси тима си от загуба, след като отбеляза гол в 105'.

Съдията даде 15 минути продължение. Именно в края му в атака след 2 греди и спасявания Аржентина измъкна точката.