• кирил десподов-
  • паок-
  • гол-
  • офи крит

В 36-ата минута на мача срещу ОФИ Крит Десподов се разписа от пряк свободен удар за 1:0

Истински шедьовър от Кирил Десподов за ПАОК (ВИДЕО) - 1

Капитанът на националния отбор по футбол на България Кирил Десподов реализира страхотен гол за своя ПАОК. В 36-ата минута на мача срещу ОФИ Крит Десподов се разписа от пряк свободен удар за 1:0.

Българският играч започна двубоя от 9 кръг на гръцкото първенство като титуляр. Даниел Наумов обаче стартира срещата като резерва за ОФИ Крит.

Въпреки попадението, ПАОК загуби с 1:2. Десподов беше заменен при 1:1 в 77-ата минута.

Това беше първо попадение на капитана на България в първенството на Гърция и общо второ през сезона, след като се разписа и при успеха с 2:0 над Шамрок Роувърс (Република Ирландия) в европейските турнири.