Украинският президент Володимир Зеленски отправи апел към Владимир Путин да се изтегли Украйна и да "направи стъпка към мира, пише "The independent".
По-рано тази седмица той одобри 40-дневна офанзива, която да повлияе на Русия да сложи край на войната.
"Русия трябва да напусне Украйна с войната си. Ние не искаме война", написа той в социалната мрежа Х.
Зеленски отбеляза, че Украйна е представила предложения на своите ключови партньори. По думите му възможна среща с Владимир Путин. Според него обаче Русия трябва да направи крачка към мира.
В предходните дни силите на Киев атакуваха две руски петролни рафинерии в Уфа, на 1500 км от фронтовата линия, и петролно депо в Краснодарски край, на 300 км от Украйна.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 .......
Коментиран от #19, #51, #97
12:45 27.06.2026
2 Владимир
Коментиран от #118
12:46 27.06.2026
3 Мурка
Коментиран от #39
12:46 27.06.2026
4 А50
Коментиран от #121
12:47 27.06.2026
5 Хаха
12:47 27.06.2026
6 Няма
Коментиран от #17
12:48 27.06.2026
7 Сила
Защо им е водопровод и канализация , щом са "най великата нация " ?!?
Защо са им вътрешни тоалетни , щом са космически известни ?!?
Коментиран от #16, #21, #90
12:48 27.06.2026
8 1234
12:48 27.06.2026
9 ВОЙНАТА НА ЗЕЛЕНСКИ
12:49 27.06.2026
10 Пан Зеленко не искал война
12:49 27.06.2026
11 Този луд за връзване клоун
12:49 27.06.2026
12 Тома
12:49 27.06.2026
13 Като не искате война
Коментиран от #33, #42, #78
12:49 27.06.2026
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Прекалява с дрогата
12:50 27.06.2026
16 иди и се
До коментар #7 от "Сила":
грмни бе, суек!12:50 27.06.2026
17 Сила
До коментар #6 от "Няма":
Да то поясня , че въпросната Златна тоалетна беше открита в личната резиденцията на Кравчук ...Става банална тая опорка , не мислиш ли ...??!
Коментиран от #29, #35, #170
12:50 27.06.2026
18 демократ
Коментиран от #130
12:50 27.06.2026
19 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #1 от ".......":
А превземете ги като знаете! Пета година тече .Превземете ги бе .Коментиран от #40
12:50 27.06.2026
20 Православен
някога България е видяла нещо хубаво от тях /като се почне от латинците, сатанинският Берлински конгрес, Ньойският грабителски договор, бомбадировките през втората световна война и т.н. Гърция и Сърбия подкрепени от Англия, са искали границите до Пловдив и до р. Искър/, нито ни смят за пълноправни!Използват ни като източник на евтина работна ръка, пазар за ниско стойностни стоки /да си освободят и подменят дълбоко замързеният държавен резерв от месо престояло 20 години например и т.н.Това са рецидивни общества с доказани колониални и грабителски практики!Бъдещето е на изток!!!
Коментиран от #55
12:51 27.06.2026
21 Мурка
До коментар #7 от "Сила":
ПО ДРУСАН СИ И ОТ ЗЕЛКАТА12:51 27.06.2026
22 Хипотетично
Губещия предлага капитулация за постигане на мир при възможно приемливи условия, за да оцелее и вземе реванш в бъдещ изгоден момент.
12:51 27.06.2026
23 руzко = боклук
Коментиран от #80
12:51 27.06.2026
24 бандерите мачкат
12:51 27.06.2026
25 ЕВРЕИНА ЗЕЛЕНСКИ
12:51 27.06.2026
26 Ха Ха
Коментиран от #50
12:52 27.06.2026
27 пешо
12:52 27.06.2026
28 питам
12:52 27.06.2026
29 Няма
До коментар #17 от "Сила":
Как, уважаеми! Един златен кенеф може да бъде всичко, но не и банален!12:52 27.06.2026
30 Владимир Путин, президент
Русофил = 3ooфил !!!
Пачему ? Pyccкие не сме люди ☝️😄
Коментиран от #150
12:53 27.06.2026
31 Раковски
Полша (1939 г.): Съветският съюз напада Полша в гръб в съюз с Нацистка Германия (пакта Молотов-Рибентроп). Официалната съветска пропаганда оправдава агресията с твърдението, че полската държава е „фашистка“, „буржоазна“ и подтиска малцинствата.
Финландия (1939-1940 г. – Зимната война): При непредизвиканата атака срещу Финландия, съветските вестници обявяват демократичното финландско правителство за „клика от белогвардейски фашисти“, за да оправдаят опита за окупация.
Балтийските държави (1940 и 1944-1953 г.): Окупацията и последвалите масови депортации в Естония, Латвия и Литва са маскирани като „борба срещу местните фашисти“ и „буржоазни националисти“. Всеки, който е искал независима държава, автоматично е брандиран като фашист.
Унгария (1956 г.): Когато унгарският народ се вдига на антикомунистическо въстание за свобода, съветските танкове влизат в Будапеща. Москва официално нарича събитията „фашистки и контрареволюционен преврат“, организиран от Запада.
Чехословакия (1968 г. – Пражката пролет): Мирните реформи за „социализъм с човешко лице“ са смазани от войските на Варшавския договор под ръководството на
Коментиран от #34, #171
12:53 27.06.2026
32 НАТОпорчен
Коментиран от #43
12:53 27.06.2026
33 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #13 от "Като не искате война":
И си прав ,СССР ни разкатаха майката след 1944 година ,назначиха послушни родни подлоги !!Изнесоха каквото можаха ! Прав си с който се е хванал с СССР не е прокопсал и затова всички бягат !12:53 27.06.2026
34 Раковски
До коментар #31 от "Раковски":
Мирните реформи за „социализъм с човешко лице“ са смазани от войските на Варшавския договор под ръководството на СССР. Оправданието? Трябвало да се предотврати „реваншизъм“ и „профашистки преврат“, заплашващ сигурността.Чечня (1994 и 1999 г.): По време на двете брутални войни, руската държавна машина масово използва етикети като „фашисти“, „екстремисти“ и „терористи“ за чеченските бойци и местното население, за да оправдае пълното изравняване на Грозни със земята.
Грузия (2008 г.): При нахлуването в Грузия руската пропаганда обвинява президента Михаил Саакашвили във „фашизъм“ и дори в извършването на „геноцид“ срещу осетинците – същият наратив, който по-късно беше прекопиран едно към едно.
Украйна (2014 г. – днес): Анексирането на Крим, войната в Донбас и пълномащабната инвазия през 2022 г. бяха опаковани под лозунга за „денацификация“. Русия нарича законно избраната власт в Киев „нацистки режим“, въпреки че крайно десните партии в Украйна нямат почти никакво влияние.
Изводът: В политическия речник на Кремъл думата „фашист“ или „нацист“ няма историческо или идеологическо значение. Тя означава просто едно нещо: „Всеки, който не иска да се подчинява на Москва и защитава правото си на суверенитет“. Схемата работи от 80 години насам – сменят се само имената на държавите жертви.
Коментиран от #144, #153
12:54 27.06.2026
35 Мурка
До коментар #17 от "Сила":
БАНАЛНО Е И ЧУВАЛИТЕ НА МИНДИЧ В ИЗРАЕЛ -БАНАЛНИ СА И ГРАДОВЕТЕ ВЪВ ВАРНА12:54 27.06.2026
36 Брътвежи на един
12:54 27.06.2026
37 Абе
12:54 27.06.2026
38 СЕЛФИ НА ГРОБИЩАТА
12:54 27.06.2026
39 Това
До коментар #3 от "Мурка":
Е малката беля! Голямата беля е, че украинските наркомани не искат проститутки!Коментиран от #46
12:54 27.06.2026
40 Дони
До коментар #19 от "ПЪЛНИ Глупости":
НЕ Е НУЖНО ---ОРЕШНИК С БОЙНИ ГЛАВИ = НА БУФЕРКоментиран от #66
12:56 27.06.2026
41 Левски
12:56 27.06.2026
42 Майор Деянов, на всеки километър
До коментар #13 от "Като не искате война":
"...богатствата на Русия..."Богатствата - манголска какашка, 40-годишна жигула, дървен кeнеффф в двора, бензина нет !!!
Абе вие сериозно ли.....👈😄😄
Коментиран от #49
12:56 27.06.2026
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Украйна работи
Коментиран от #57
12:56 27.06.2026
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 Мурка
До коментар #39 от "Това":
ЧЕТОХ ДОЙЧЕ РЕВЯЛИ И НЕ ВДИГАТ САМОЛЕТА КАТО НЕ ИЗЛЕТИ ГИ БИЕЛИ12:58 27.06.2026
47 Без име
Коментиран от #53
12:58 27.06.2026
48 Гориил
Коментиран от #74, #82
12:59 27.06.2026
49 Монголския татарин
До коментар #42 от "Майор Деянов, на всеки километър":
Отново вие на умряло13:00 27.06.2026
50 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #26 от "Ха Ха":
Пропусна Монархо-Фашизма и Хитлеро-Нацизма и Световният Капитализъм и Международната Реакция !!Ма как от 1920г. до сега не си сменихте репертоара другаре "работници и селяни" ! Все на едно и също ви учат ама 21 век сме ,няма Аврора няма тачанка ,сменете лексиката!Коментиран от #63
13:00 27.06.2026
51 ФАКТ
До коментар #1 от ".......":
Факт е че си бавн 0 ра3 виващ. Като страхливеца Пуслер.13:01 27.06.2026
52 ПРЕДИ ВОЙНАТА НА ЗЕЛЕНСКИ ДА СПРЕ
Коментиран от #95
13:01 27.06.2026
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 Мурка
До коментар #43 от "Едипе":
ТИ ДА НЕ СИ МИСЛИШ ЧЕ Е СЕФТЕ13:02 27.06.2026
55 Точно така
До коментар #20 от "Православен":
Тези, западналите винаги до сега са работили против нас и с тях сме загубили много до сега. Колкото и да не вярват някои, Русия е единствената която е правила нещо за нас и се е застъпвала да ни помага. И след загубата ни заедно с германците на втората световна война... Западните са искали да ни разпарчетосат. И пак Русия не е позволила. А сега има толкова много в България, които постоянно са против Русия.... Западът са едни лъжци и лицемери. Те винаги са против нас. И даже сега с еврозоната. Видяхте ли, как ни прецакаха, за кой ли път? А самолетите ?13:02 27.06.2026
56 Наркоманът
13:02 27.06.2026
57 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #44 от "Украйна работи":
ЩЕ „ЩЕ „ЩЕ„ЩЕ това го слушам от болшевизма вече 55 години !Па светло бъдеще ,па комунизъм ,па нам кво си все ЩЕ ама друг път!!!!Коментиран от #62
13:02 27.06.2026
58 Този коментар е премахнат от модератор.
59 Механик
Помните ли нощните шествия из Киев и факлите в ръцете на бандеровците? М?
Кой викаше "техните деца ще се крият по мазетата в тъмницата, а нашите ще играят под слънцето"? М?
Коментиран от #73, #105, #195
13:05 27.06.2026
60 ВОЙНАТА НА ЗЕЛЕНСКИ
13:07 27.06.2026
61 Изрод
13:08 27.06.2026
62 Владимир Путин, президент
До коментар #57 от "ПЪЛНИ Глупости":
"..ЩЕ.."Щергей, Щелександър, Щефан, Щевченко, Щекин, Щетин, Щерин са най-популярните руски имена !!!
Запомнете ги 👈😄😄
13:08 27.06.2026
63 Ляв+
До коментар #50 от "ПЪЛНИ Глупости":
Монархо-Фашизма и Хитлеро-Нацизма и Световният Капитализъм и Международната Реакция - че какво не им е истинското на всички изброени и защо ми се струва, че се възмущаваш? Ето ти нещо още по-достоверно: "Капиталистическата Демокрация, Господине, е скрита форма на Диктатура на Капитала. Който притежава, той и управлява" Ама не знаеш кой го е казал, нали? Защото си промитКоментиран от #75
13:08 27.06.2026
64 Този коментар е премахнат от модератор.
65 Виновно е наглото НАТО
Коментиран от #68, #84, #98
13:08 27.06.2026
66 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #40 от "Дони":
А МОЧА Когда она улетит? Виж колко е красиво като няма автомати в небето !13:09 27.06.2026
67 ВОЙНАТА НА ЗЕЛЕНСКИ
13:09 27.06.2026
68 Виновно е наглото НАТО
До коментар #65 от "Виновно е наглото НАТО":
И на фона на цялата тази био-заплаха и очевидни сатанински ритуали в Киев, украинците най-нагло извършиха най-тежкото военно престъпление: решиха да се защитават, вместо да се предадат за три дни и да посрещнат танковете с хляб, сол и перални машини.Логиката на Кремъл е желязна: Русия никога през историята си не е нападала никого. Тя просто влиза не поканена, взема ти телевизора, обявява хола ти за историческа руска земя и после вика полиция, защото котката ти я гледа русофобски от фотьойла. Чиста самозащита!Коментиран от #89, #109
13:09 27.06.2026
69 Ддд
13:09 27.06.2026
70 Рюрикович
13:09 27.06.2026
71 виктория
13:10 27.06.2026
72 оня с коня
Коментиран от #101, #122
13:10 27.06.2026
73 Володимир Зеленски, президент
До коментар #59 от "Механик":
"...Кой се биеше в гърдите и викаше, че ще се къпе в руска кръв?..."Ми къпем се !!!
Редовно, Три раза в день ☝️😁
Коментиран от #156, #164
13:11 27.06.2026
74 Моряка
До коментар #48 от "Гориил":
Те това е Гориил!Стъпка с един крак Стоянчовците, тем подобните майоро Деяновци и всякакъв друг тъмносин мусор.13:11 27.06.2026
75 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #63 от "Ляв+":
А Забравих "Диктатура на Пролетариата" на полуграмотните с каскетите !Как ме подсети и така вече 80 годиниКоментиран от #99, #228
13:11 27.06.2026
76 Без име
До коментар #53 от "МОТИКАТА":
А, позна се!13:12 27.06.2026
77 Мухахаха
13:12 27.06.2026
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Баце ЕООД
13:12 27.06.2026
80 Този коментар е премахнат от модератор.
81 Този коментар е премахнат от модератор.
82 Руснак без крак...
До коментар #48 от "Гориил":
"...Дори войната да бъде спряна..."Аха...надай се...
Само пълно разтуряне на манголския kaтyн ще сложи край на войната ☝️
Коментиран от #88
13:14 27.06.2026
83 УДРИ С ЛОПАТАТА
13:14 27.06.2026
84 Този коментар е премахнат от модератор.
85 Цензура
40-дневна офанзива? И в какво ще се състои тя? В още терор срещу цивилно население? Внимавай какво си пожелаваш, защото след 40 дни Киев може да го няма !!!!
Що не изгоните руснаците, а само отправяш някакви призиви? На фронта руската армия ви мачка като xлeбaрки, ти искаш да им нареждаш какво да правят?
13:14 27.06.2026
86 Еваларка зельоночек
13:14 27.06.2026
87 кахраман
13:15 27.06.2026
88 Украинец без глава
До коментар #82 от "Руснак без крак...":
В братската могила сме хиляди и изобщо не е скучно ☝️😬!13:15 27.06.2026
89 Да Бе Да
До коментар #68 от "Виновно е наглото НАТО":
Стига с лицемерни атлантически клишета. Путин предупреди, предупреди и пак предупреди, и накрая изтегли войната с наглеците от НАТО извън Русия. Това се случи. Украйна беше будалата, която се подложи13:15 27.06.2026
90 Този коментар е премахнат от модератор.
91 Гошо
13:16 27.06.2026
92 РАНО Е ВОЙНАТА ДА СПИРА
13:16 27.06.2026
93 БПФ
До коментар #81 от "Удриии Удрии":
Абе, ти не осъзнаваш ли, че Русия така може да удари, че укропия да изчезне от географските карти? Някакви кирливи дрончета, срещу хиперзвукови ракети !!!Коментиран от #100
13:17 27.06.2026
94 Артилерист
Коментиран от #116
13:17 27.06.2026
95 Антирашист846
До коментар #52 от "ПРЕДИ ВОЙНАТА НА ЗЕЛЕНСКИ ДА СПРЕ":
Фашшзма е в просия, тя отговаря на почти всички критерии за фашистка държава . Не спори ,а чети за фашшстките държави !Коментиран от #102, #197
13:18 27.06.2026
96 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #90 от "Цензура":
А Москвича е Китайски а цифровият Зенит е Панасоник/Лайка ! Ура другаре тая година полупроводници, другата цели !!! Развитият путинизъм !!Коментиран от #106
13:18 27.06.2026
97 Хахахаха
До коментар #1 от ".......":
Няма да ги изгонят. Ще направят рашата втори Донбас! Както и масква!13:19 27.06.2026
98 Руснак без крак...
До коментар #65 от "Виновно е наглото НАТО":
"...Истината най-накрая лъсна, НАТО.."Руски Н-Е-М-О-Ж-А-Ч !!!
Ма няма НАТО, Бато, Тато, Баба Ванга, извънземните, противостоянието на планетите....
Това е пpоcтичката ленинска Правда 👈
Коментиран от #103
13:20 27.06.2026
99 Ляв+
До коментар #75 от "ПЪЛНИ Глупости":
Единственото, което ме безпокои е, че вече не чувам прекрасният Интернационал никъде из Европа. Затова пък вероятно му се наслаждават в Азия и Латинска АмерикаКоментиран от #112
13:20 27.06.2026
100 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #93 от "БПФ":
"Може" "ЩЕ " Трябва" КОГА , Кога бре ?? Айде да видим непобедимите ,ама времето показва друго !13:20 27.06.2026
101 оня с х.я
До коментар #72 от "оня с коня":
Конски ,логиката не ти е силната страна ,въпреки ,че се имаш за тарикат и маркираш спама си с Главни БУКВИ където не му е мястото .Лесно е смууу чии х....йовве ,под пари ще останеш,продай бангията бмв на някой мннн .галлл и дари парите на Украйна,а си купи S класа като мен .Просто съм класи над вас !Коментиран от #123
13:21 27.06.2026
102 Този коментар е премахнат от модератор.
103 Гресиран козяк
До коментар #98 от "Руснак без крак...":
От километър лъхаш на стара грес и ....йнаа ,така че и с десет различни ника пак не можеш да се скриеш☝️Коментиран от #114
13:23 27.06.2026
104 ЗЕЛЕНСКИ НЯМА НОВО СЕЛФИ
13:23 27.06.2026
105 Антирашист 867
До коментар #59 от "Механик":
Украинците воюват за свободата си и срещу рашистките марионетки.Коментиран от #111
13:24 27.06.2026
106 Димитър Георгиев- ДиДи
До коментар #96 от "ПЪЛНИ Глупости":
Я ми кажи Ганя Царр Вулла освен Джеб Чии и Жрици на Любовта какво друго е прозвел?Коментиран от #226
13:25 27.06.2026
107 Иван 1
Коментиран от #129
13:25 27.06.2026
108 Заличаване!
13:25 27.06.2026
109 Опитал
До коментар #68 от "Виновно е наглото НАТО":
си се да се правиш глупаво на много оригинален. Пиши си един плюс, че си успял.13:26 27.06.2026
110 ТРЯБВА ДА СИ МНОГО ТЪП
13:26 27.06.2026
111 Лука ПАК КРАДЕШ
До коментар #105 от "Антирашист 867":
Лука ,не си губи времето ,върти кавалли ,виртуоз си и под пари ще останеш !13:26 27.06.2026
112 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #99 от "Ляв+":
Довечера си нарязвам червени домати с червен лук ,сипвам си червена домашарка и си пускам това на снимката !Някаква носталгия ме подгони е не е Интернационала.....13:27 27.06.2026
113 ВЕРНО ЛИ ПУТИН КАЗАЛ
Коментиран от #162
13:28 27.06.2026
114 МОТИКАТА
До коментар #103 от "Гресиран козяк":
"...не можеш да се скриеш..."Мотиката не се крие !!!
Мотиката пердаши русофилски тиккви и пори руски гъzzzундери. Запомни най-сетне, да го не запомниш по най-трудния начин 👈
Понятно ? 😄
Коментиран от #159
13:28 27.06.2026
115 МНОГО Е БЛАГО
13:29 27.06.2026
116 Антирашист 868
До коментар #94 от "Артилерист":
Манипулираш ,няма дадена дума в истамбул. Прочети за будапещенските споразумения!Коментиран от #141
13:29 27.06.2026
117 Вие сте пред колапс
Още малко ще се пококошиниш
И като почнат боевете за краматорск
Ще почнеш да виеш на умрело
13:30 27.06.2026
118 Kaлпазанин
До коментар #2 от "Владимир":
Всички фотота ,се слагат умишлено ,психология бате ,за да си мисирка се учи и дълбока психология ,така се промиват мозъците на оФцете,с в телевизията и радиото използват музика за това13:30 27.06.2026
119 Ъъъ
Хайде сега пък да се изтеглел...🤔
Ми нали всеки ден ги биете? Нали всеки ден по няколко пъти ни се съобщава как Русия не знае как и не може да спечели тази война. Икономиката е пред колапс, няма бензин, народа се бунтувал срещу Путин....И изведнъж, ма вземи се изтегли....🤣
13:31 27.06.2026
120 Анонимен
Коментиран от #168
13:32 27.06.2026
121 Антирашист 869
До коментар #4 от "А50":
Пусин и рашистите започнаха войната ! Зеленски е герой защитава родината си !13:33 27.06.2026
122 Моряка
До коментар #72 от "оня с коня":
Какви исконни земи,бе Коньо?Някой да е чел,да е чувал за държава Украйна през вековете?Вярно е,че 80% от сегашното карикатурно образование е с исконни земи,ама руски - Новорусия и Малорусия.А пък през тези 45 робски( според конските разбирания),завърших безплатно 2 висши образования,всяка година водех семейството си на зимен и летен курорт на символични цени,безплатно на санаториум,апартамент на нормални цени( 20 пъти по ниски от сегашните цени),чисти улици,никакъв бандитизъм,без крещяща съдебна корупция,домати,череши и ябълки на корем.Та робството беше доста робско.Вярно е,че нямаше банани.Сега има,,можеш да си ги пъхнеш в свободния демократичен конски з@.......ик.Коментиран от #127, #179
13:33 27.06.2026
123 Този коментар е премахнат от модератор.
124 Обективен
Коментиран от #160
13:35 27.06.2026
125 Българин
13:37 27.06.2026
126 не може да бъде
13:37 27.06.2026
127 Миролюб Войнов, историк
До коментар #122 от "Моряка":
"...Някой да е чел,да е чувал за държава Украйна през вековете.."Морска е caмо на маккя ти вyнaтa....😄
Украйна е Международно призната 1991г от Русия и ООН. За останалото питай майкка си ☝️
Коментиран от #138, #154, #186
13:37 27.06.2026
128 Лошото е
13:38 27.06.2026
129 Антирашист 871
До коментар #107 от "Иван 1":
Какво пиеш ,щото действа умопомрачително ?13:38 27.06.2026
130 Българин
До коментар #18 от "демократ":
Как пък не се намери един русофил да застане рамо до рамо с братушките да се бият с нацистите като дедите ни през 1944та?Само някакви джендър русофили, сеирджии, на които като им кажеш за фронта почват да се оправдават и да псуват каруцарски.
Коментиран от #136, #137
13:39 27.06.2026
131 Този коментар е премахнат от модератор.
132 Този коментар е премахнат от модератор.
133 Бай Пешо моториста
13:43 27.06.2026
134 Тиква
13:43 27.06.2026
135 оня с х.я
До коментар #123 от "оня с коня":
От мокри кууухи Ломски власи ,акъл не искам !13:44 27.06.2026
136 Миролюб Войнов,аналитик
До коментар #130 от "Българин":
Дъжд ли те е валял или нормално така яко пахнеш на мокро некъпано куче ☝️ !13:45 27.06.2026
137 костов
До коментар #130 от "Българин":
ами отивай да се биеш за ват ниците с перфекттна демокрация и човеколюбие,кой те спира?13:46 27.06.2026
138 Чиниш ми се
До коментар #127 от "Миролюб Войнов, историк":
Гресиран козяк от ПП ,истински петрохански лама !13:47 27.06.2026
139 ПЪЛНИ Глупости
Коментиран от #166
13:48 27.06.2026
140 Абв
13:48 27.06.2026
141 Артилерист
До коментар #116 от "Антирашист 868":
Общо известно е, че Зеленски се съгласил на примирие, но се отказва, след като идва Джонсън и му обещава пълна подкрепа на запада, начело със САЩ на Байдън, ако продължи да се бие срещу Русия.Може ли да припомниш какво общо имат будапещенските споразумения с убийството на хората в Донбас от бандеровци и редовната армия на киевската хунта.
13:49 27.06.2026
142 Баба Гошка
Коментиран от #173
13:50 27.06.2026
143 Ицо
13:50 27.06.2026
144 Антирашист872
До коментар #34 от "Раковски":
Прав си,стара кгб тактика е рашистите да кръщават враговете си фашисти с цел ги асоциират с всв . Сегашното националолигархично управление на просия развива тази тактика .Коментиран от #151, #152
13:50 27.06.2026
145 Мирен гражданин
Коментиран от #148, #155
13:51 27.06.2026
146 9ти септември
13:51 27.06.2026
147 оня с коня
13:52 27.06.2026
148 Мухахаха
До коментар #145 от "Мирен гражданин":
Удри ама риве като ударен13:52 27.06.2026
149 ПЪЛНИ Глупости
13:53 27.06.2026
150 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #30 от "Владимир Путин, президент":
Пробвай да го кпжеш на некой руснак на улицата, хахахахКоментиран от #158
13:54 27.06.2026
151 Умре фашист
До коментар #144 от "Антирашист872":
Питай на Мерц дедо му13:54 27.06.2026
152 Лука ПАК КРАДЕШ
До коментар #144 от "Антирашист872":
Искаш ли набързо да миго олли.гаввиш за 10 €врака ,поне довечера да не обикаляш кофите !13:54 27.06.2026
153 Аналитично представен
До коментар #34 от "Раковски":
Такъв поглед за събитията в проруските олигарски медии не е допустим и е непонятен за електората.13:55 27.06.2026
154 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #127 от "Миролюб Войнов, историк":
Вчера признала, днес- не признава.Се ла Ви.
Америка от колко договора се изтегли?
13:56 27.06.2026
155 Луд с картечница
До коментар #145 от "Мирен гражданин":
Изобщо не си мирен ,жълтопаветен минн.дилл,за връзване си направо !13:56 27.06.2026
156 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #73 от "Володимир Зеленски, президент":
2 400 000 Бандери се къпят в своята. Другите са наред13:57 27.06.2026
157 Троянеца
Коментиран от #161
13:57 27.06.2026
158 Този коментар е премахнат от модератор.
159 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #114 от "МОТИКАТА":
За Това ли 2 400 000 укри умрчха?13:59 27.06.2026
160 Заповедта
До коментар #124 от "Обективен":
е адекватна срещу сепаративни преговори за мир от самоинициативни колаборационалисти.14:01 27.06.2026
161 Путлето направо възстанови СССР
До коментар #157 от "Троянеца":
Нема бензин,но има купони...имаа купони....ама нема бензин...кво толкова?!Кочината си е кочина....ама без бензин.
14:01 27.06.2026
162 Ха ха
До коментар #113 от "ВЕРНО ЛИ ПУТИН КАЗАЛ":
Не е вярно.Каза го съветник на Тръмп.14:02 27.06.2026
163 руззззНациии
14:02 27.06.2026
164 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #73 от "Володимир Зеленски, президент":
Значи признаааш., че искахте да убивате руснаци. Ама боляло, хахаххКоментиран от #180
14:03 27.06.2026
165 Тити на Кака
Уаууу, колко благородни щения 😂😂😂
14:04 27.06.2026
166 Този коментар е премахнат от модератор.
167 Троянеца
14:05 27.06.2026
168 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #120 от "Анонимен":
"Сънят на разума ражда чудовища. "14:05 27.06.2026
169 Оня с мотиката
До коментар #158 от "Удри копейката с лопатЕто!":
Уудрий яко козяка с мотиката и веднага след това копаш на място на дълбоко ,за да не се разнася заразата !14:05 27.06.2026
170 хахаха
До коментар #17 от "Сила":
толкова си остър, че вместо да напишеш Янукович, си написал Кравчук...полуграмотни острилки...14:05 27.06.2026
171 чети повече
До коментар #31 от "Раковски":
четеш както дявола евангелето. Балтийските държави доброволно влизат в СССР пред фашистката заплаха. Чехите и унгарците сами поискаха помощ срещу контрареволюцията. С полша изобщо си гламав и заблуден. Финландците бяха употребени и загубиха територии така както днес ще се случи с укрите14:06 27.06.2026
172 Дружба се изредим на Блогъра от Москва.
Коментиран от #175, #188
14:06 27.06.2026
173 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #142 от "Баба Гошка":
За това руснаците имат поговорка:"когда хххххоол родился- еврей заплакал. "14:08 27.06.2026
174 А МОЧАТА?
Коментиран от #181, #182, #185
14:09 27.06.2026
175 Този коментар е премахнат от модератор.
176 Гориил
Коментиран от #191
14:10 27.06.2026
177 Испанеца
14:10 27.06.2026
178 хахаха
14:11 27.06.2026
179 оня с коня
До коментар #122 от "Моряка":
Най ми е кефф, има едни по рядко срещани сорт едри банани за Печене ,да си ги бутам нежно в Сладуранчо ...кеф ценаа нямаа !14:11 27.06.2026
180 Този коментар е премахнат от модератор.
181 Боруна Лом
До коментар #174 от "А МОЧАТА?":
Скоро ще е възстановите,вие от Гроб и Петроханците....скоро.Ама ще сте с пранги на крадливите кунки.....14:12 27.06.2026
182 Този коментар е премахнат от модератор.
183 Този коментар е премахнат от модератор.
184 Този коментар е премахнат от модератор.
185 А ГДЕ
До коментар #174 от "А МОЧАТА?":
МърсУлата ,а где Кая Калната балтийска шпрота ?14:16 27.06.2026
186 Моряка
До коментар #127 от "Миролюб Войнов, историк":
Тук във форума не е прието да се споменават вутки майни,бе врост@к!14:18 27.06.2026
187 ПЪЛНИ Глупости
Коментиран от #196, #208
14:20 27.06.2026
188 Този коментар е премахнат от модератор.
189 0407
Коментиран от #192, #194
14:20 27.06.2026
190 Боа
До коментар #180 от "Цеко":
К тати,Беше ударен украински сайт на МО на украйна.24500000 са убити и изгубени служители ВСУ.
Само за 2026 година са 4300000 украински "груз 200"!
14:22 27.06.2026
191 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #176 от "Гориил":
И като се събуди беше потен но щастлив ,снизходително!14:22 27.06.2026
192 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #189 от "0407":
ЛЪЖЕЦ ,нищо вярно не си написал ! Кремълски лъжи14:25 27.06.2026
193 Макробиолог
14:26 27.06.2026
194 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #189 от "0407":
Кремълски лъжи !!Всички те са напълно фалшифицирани (измислени) или грубо манипулирани. Те представляват класически примери за „черна пропаганда“, разпространявана в рускоезичното и българското интернет пространство от години, с цел да се внуши, че Западът има за цел физическото унищожение и разпокъсване на Русия !Коментиран от #203
14:27 27.06.2026
195 Абе искали не искали
До коментар #59 от "Механик":
Фашистите винаги с груба сила идват на власт и започват терор върху собственото си население и войни против другите страни. Фашистката зараза е мозъчна болест. Мислеха, че след победата на хитлеро-фашизма вече няма да има! Е, да ама тази зараза се оказа и наследствена. Сега децата и внуците на бившите фашисти, днес показват същата диагноза - неизлечим фашизъм. Това пак ще доведе до унищожаването на Европа.14:32 27.06.2026
196 ВЗРИВЯВАЙ
До коментар #187 от "ПЪЛНИ Глупости":
АЛЬОША14:35 27.06.2026
197 Фашизмът е на
До коментар #95 от "Антирашист846":
Запад. Нали още в началото се бяха споразумяли да се спре войната? И дойде онази рунтава орааан гууутан и каза: "Ние , западът не сме готови за мир с Русия "! И той си отиде, а славяни мрат всеки ден заради тези западнали психопати.14:35 27.06.2026
198 Този коментар е премахнат от модератор.
199 Историк
Коментиран от #201, #207, #219
14:36 27.06.2026
200 Абе аланкоолу
14:42 27.06.2026
201 Истината
До коментар #199 от "Историк":
Уу .Яя ми ли държиш тука ,че не си на фронта да помагаш ?14:44 27.06.2026
202 Макробиолог
14:45 27.06.2026
203 0407
До коментар #194 от "ПЪЛНИ Глупости":
за разлика от Вас госп .или госпожа аз живея на запад от 1973 год. и само не си мислете ,че светът е много хубаво място.....Коментиран от #206
14:45 27.06.2026
204 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #198 от "Само":
Кеф ми прави как от безсилие и злоба се давите в собствената си слуз и ексПременти !14:46 27.06.2026
205 Макробиолог
14:49 27.06.2026
206 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #203 от "0407":
И КВО да се поклоня до земи ??Какво да направя челна стойка ,ами що седите на Запад като е кофти и то от 1973 ?? ЗАЩО сте там а не тук или в Куба или Русия ??То няма хубаво място за живеене !! Но явно ТАМ е по хубаво !Или бъркам с "Руският МИР" !Докато там си "живуркате" от 1973 година ,тук ни разкатаха фамилията другарите и сега пак искат същото ама НО ПАСАРАН !!14:55 27.06.2026
207 Да, бе да
До коментар #199 от "Историк":
Според шефката на всичките тайни служби в САЩ, на бандеро-покрайната територия Пентагонът има 40 военни биолаборатории за разработка и производство на биологични оръжия за масово поразяване. А такива са забранени с международни договори. Кой, коя друга голяма страна би търпяла такива оръжия на границите си? САЩ- никога. А защо Русия да ги търпи? Това също е толкова опасно, колкото и ядрените оръжия.Коментиран от #210, #212, #225
14:55 27.06.2026
208 Бат Вальо
До коментар #187 от "ПЪЛНИ Глупости":
Седнал си на него, затуй не го виждаш ... но със сигурност го усещаш ...Коментиран от #214, #215
14:57 27.06.2026
209 ПЪЛНИ Глупости
14:58 27.06.2026
210 гру гайтанджиева
До коментар #207 от "Да, бе да":
Руски фейкове колега.Коментиран от #220
14:59 27.06.2026
211 СССС
Коментиран от #216
14:59 27.06.2026
212 Историк
До коментар #207 от "Да, бе да":
Чугунените глави с една гънка в мозъка, свързана с Кремъл,повтарят едно и също. Друго не се очаква. Точно тези копейки чакат Путин да им нареди да се бият срещу България .БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ!Коментиран от #222, #230
15:00 27.06.2026
213 Смотаняху
.гадните укри да се.обират крушите от териториите които вече не им принадлежат и да се поставят в ролята на загубили
15:00 27.06.2026
214 Бъркаш!
До коментар #208 от "Бат Вальо":
Това не е ма йк кя ти.Дъртата крастава ули чни ца.
15:00 27.06.2026
215 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #208 от "Бат Вальо":
ВАНКА , ванка ,ванка , оригинален си като ..............15:00 27.06.2026
216 Ол1гофрен,
До коментар #211 от "СССС":
Къде видя този договор?Коментиран от #218
15:01 27.06.2026
217 К.О.Т.а.р.А.К 🐱
15:03 27.06.2026
218 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #216 от "Ол1гофрен,":
Твърдението, че през пролетта на 2022 г. е имало готов за подписване мирен договор, който президентът Володимир Зеленски еднолично е отказал да подпише, не отговаря на истината !!Пак Кремълски опорки само лъжат тия !Коментиран от #231
15:04 27.06.2026
219 Този коментар е премахнат от модератор.
220 Провери сам, ако
До коментар #210 от "гру гайтанджиева":
Знаеш английски? Тулси Габърт го показа на цял свят. Сащ имат над 100 такива военни биолаборатории по света и 40 са в покрайнината. Иди и сам провери на държавните сайтове на сащ.... Ама тука селяните даже и български не знаете, та ще ми разберете официални доклади на сащ....Ама иначе сте "велики", нали???Коментиран от #232
15:06 27.06.2026
221 ПЪЛНИ Глупости
Коментиран от #227
15:07 27.06.2026
222 Чети в сащ бе
До коментар #212 от "Историк":
"Умник"! Кой ти е виновен, че си тъп и не знаеш английски? Турси Габърт го обяви на цял свят. Но и преди нея, онази Виктория Нюланд беше разпитана под клетва в Библията от Марко Рубио. И тя каза, че САЩ имат такива биолаборатории в укра. А сега стана ясно че са 40!!!! И то сащ си го казват.Коментиран от #229
15:09 27.06.2026
223 Зеления ненормалник е единствено силен
15:09 27.06.2026
224 Лавровски
15:10 27.06.2026
225 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #207 от "Да, бе да":
Митът за „самопризнанието“ тръгна от изслушване в Сената на САЩ още през март 2022 г. Тогавашният директор на Националното разузнаване (DNI) Аврил Хейнс ясно и категорично заяви пред сенаторите„Ние не оценяваме, че Украйна се стреми към биологични или ядрени оръжия... Тази кампания за влияние е напълно в съответствие с дългогодишните руски усилия да обвиняват САЩ в спонсориране на работа по биооръжия в бившия СССР. Това е класическа руска тактика.“През март 2022 г., по време на руската инвазия в Украйна, руски официални лица невярно твърдяха, че обществените здравни заведения в Украйна са "тайни биолаборатории, финансирани от САЩ", за които се твърди, че разработват биологични оръжия, които бяха развенчани от множество медии, научни групи и международни органи.Твърдението е усилено от Министерството на външните работи на Китай и китайските държавни медии,и също така е популяризирано от последователи на конспиративната теория QAnon и впоследствие подкрепено от други крайнодесни групи в Съединените щати.!! Чукчааааа чети !!
15:10 27.06.2026
226 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #106 от "Димитър Георгиев- ДиДи":
Чушкопек- тройка15:12 27.06.2026
227 Този коментар е премахнат от модератор.
228 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #75 от "ПЪЛНИ Глупости":
Чушкопек- тройка направихте след комунистите, щото сте много образовани и богати. Прислужвате в ЕС, нищо друго15:16 27.06.2026
229 Някой
До коментар #222 от "Чети в сащ бе":
Тулси Габард е никой.Точно заради тези руски лъжи.Коментиран от #233
15:17 27.06.2026
230 Еми ще има пак
До коментар #212 от "Историк":
Народен съд и Белене. НЕ разбрахте ли, фашизмът е античовешка идеология? Заради фашисти толкова много невинни хора са били убивани по света. Да не ми ревете после, че не сте разбрали? Западналите помагат на фашистката укра и тогава и самите те са фашаги. Пак, както преди 90 години.15:18 27.06.2026
231 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #218 от "ПЪЛНИ Глупости":
Отричането не е изход, щото има документи и видео15:19 27.06.2026
232 ПЪЛНИ Глупости
До коментар #220 от "Провери сам, ако":
Нищо подобно пак глупости!!Чужда собственост, а не американски бази: Това са местни граждански, медицински, ветеринарни и университетски лаборатории, принадлежащи на съответните държави!!Разсекретените данни на Службата на директора на националното разузнаване (ODNI) потвърждават, че в тези украински обекти се съхраняват и изследват опасни патогени (като антракс, ебола, чума по свинете и SARS). Това обаче е стандартна медицинска практика по цял свят!! Документите на разузнаването не съдържат никакви доказателства за разработване на оръжия. Министерството на външните работи на Украйна излезе с официална позиция, напомняйки, че страната стриктно спазва Конвенцията за забрана на биологичните оръжия и дейността на обектите е изцяло гражданска.Основната критика на Габърт и администрацията на Тръмп през 2026 г. е насочена към прозрачността и безопасността, а не към митове за „тайни оръжия“!!Тъй като Украйна е във война, Габърт изрази загриженост, че тези опасни патогени могат да изтекат в атмосферата или да бъдат компрометирани при руски бомбардировки над лабораториите.!!!15:20 27.06.2026
233 Никой си ти
До коментар #229 от "Някой":
Шефката на всичките тайни слуужби на САЩ но наскоро напусна по собствено желание...Ти не знаеш изобщо за какво става въпрос... Иди си паси овцете.15:21 27.06.2026
234 Макробиолог
15:23 27.06.2026