Международният валутен фонд съобщи, че управляващият директор Кристалина Георгиева се е заразила с COVID-19 след маратон от срещи миналата седмица с финансови лидери от цял свят във Вашингтон, предаде БНР, позовавайки се на "Ройтерс".
В съобщение до медиите говорителят на Фонда Джери Райс посочва, че Георгиева има леки COVID симптоми и че продължава да работи дистанционно в изолация от дома си.
Райс отбелязва, че 68-годишната Георгиева е ваксинирана и реваксинирана срещу COVID-19.
Поставете оценка:
Оценка 3.8 от 16 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Последния Софиянец
05:10 29.04.2022
3 ТаУмВзе
Коментиран от #13
05:11 29.04.2022
4 proi4o
05:11 29.04.2022
5 Ариец
И тя кат наш Кирчо им мери гърбовете, потупва ги - прегръща ги и се усмихва глупаво
05:14 29.04.2022
6 Плюс-минус
05:15 29.04.2022
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Коя е ЛАГАРТ ? Онази която изяде главата
05:28 29.04.2022
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Това няма да го чуеш в"НЕ Честно КАЗАНО"
05:30 29.04.2022
11 И тая
05:48 29.04.2022
12 Механик
05:50 29.04.2022
13 Забравила
До коментар #3 от "ТаУмВзе":
е явно ! Все пак гони 70 - те , а и цял живот в лъжи , включително и името ѝ !05:50 29.04.2022
14 Сашко
06:07 29.04.2022
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Само коментирам
До коментар #1 от "Делю Хайдутин":
"Кристалина Георгиева се е заразила с COVID-19"
Е, и?
06:22 29.04.2022
19 Пешу
06:24 29.04.2022
20 Френският Президент
06:25 29.04.2022
21 Стрелата
07:01 29.04.2022
22 Иван Грозни
07:07 29.04.2022
23 еленчанин
07:55 29.04.2022
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Бай Лисан
10:36 29.04.2022