Президентът на Украйна, Володимир Зеленски, стартира глобална платформа "United24" за групово финансиране на Украйна.
Целта е да се помогне на Киев да спечели войната с Русия и да възстанови инфраструктурата на страната, предава BG ON AIR.
"С едно кликване можете да дарите средства за защита на нашите бранители, за спасяването на нашите цивилни граждани и за възстановяването на Украйна", каза Зеленски във видеоклип, който публикува на страницата си в Twitter.
http:// We launched United24 @U24_gov_ua global initiative.
Its 1st component is an online platform to raise funds in support of 🇺🇦. Other projects & programs will be added soon.
You can make a donation in 1 click from any country.
Together we will win!#united24 #thepoweroffreedom pic.twitter.com/notUt1P3ZF
"Всяко дарение е от значение за победата", допълни Зеленски.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ХАХАХХА
Коментиран от #24, #63
15:02 05.05.2022
2 Среден
15:03 05.05.2022
3 Един българин
15:04 05.05.2022
4 мда
Коментиран от #9
15:05 05.05.2022
5 SCH JVLIVS II
-Абе тези хора капка срам нямат ли само искат кой го дава така на просия 😂За украинците мога да си дам боклука техен избор кой цвят зелен празни буркани и бутилки по едно време им трябваха и ги пълниха с газ 😁 после жълт могат да си запалят огън да им е топло в убежищата и кафевия там има всичко и храна с отминал срок на годност ,давам от сърце дали на тях дали камиона на чистотата важното е кофата ми да е празна .Надявам се никой нищо освен боклука от дома си да дари
15:05 05.05.2022
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Хохо́л Welle
Коментиран от #67
15:06 05.05.2022
8 бабофила
Коментиран от #11
15:07 05.05.2022
9 ГРАД КОЗЛОДУЙ
До коментар #4 от "мда":
кирчо освен да се еизлагал до сега нищо друго не е напраил , а и да ни загробине знам тоя овчи народ как още го търпи тоя позор?
Коментиран от #64
15:07 05.05.2022
10 Теле
15:08 05.05.2022
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 BOB
15:09 05.05.2022
13 Само с един клик...
Коментиран от #45
15:10 05.05.2022
14 user
15:10 05.05.2022
15 Епа оно я па сакам
15:12 05.05.2022
16 Мим
15:12 05.05.2022
17 Путин ще го дари този
15:13 05.05.2022
18 Многознайко
15:13 05.05.2022
19 човек от народа
15:15 05.05.2022
20 Иванушка 🇷🇺
15:16 05.05.2022
21 Механик
15:17 05.05.2022
22 Кирчочук
15:25 05.05.2022
23 Зеленчук
Коментиран от #68
15:27 05.05.2022
24 Просията
До коментар #1 от "ХАХАХХА":
е в силата си ...украинските лидери не ги интересува народа , а да натрупат лични богатства от войната15:27 05.05.2022
25 Mmimo
15:28 05.05.2022
26 Мамул
15:29 05.05.2022
27 Грульо
15:31 05.05.2022
28 Сомалийския пират
15:33 05.05.2022
29 Хайде изпразни
15:35 05.05.2022
30 Бай Дън Сяо Пън
15:38 05.05.2022
31 Бесен _Язовец
15:39 05.05.2022
32 Старец
15:39 05.05.2022
33 Ники
Коментиран от #73
15:40 05.05.2022
34 Когато цъфнат налъмите
15:44 05.05.2022
35 666666
Коментиран от #74
15:44 05.05.2022
36 Нямам нерви
15:46 05.05.2022
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Студопор
1. Защо трябва да правя дарения и да им помагам да спечелят войната, след като от всякъде тръбят, че руската армия е разгромена.
2. Защо името на Зеленски е написано на руски, не на украински.
???
15:47 05.05.2022
39 Джендъри за Украйна
Коментиран от #47
15:47 05.05.2022
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Факти
16:10 05.05.2022
42 Анонимен
16:18 05.05.2022
43 Гост
16:35 05.05.2022
44 Чакай, де
16:42 05.05.2022
45 Гост
До коментар #13 от "Само с един клик...":
Аз мисля същото и не мога да разбера защо г-н Зеленски не си продаде имението в Тоскана, италианските вестници писаха , че струва 4 милиона .Коментиран от #65
16:42 05.05.2022
46 ......
16:46 05.05.2022
47 Хитлер
До коментар #39 от "Джендъри за Украйна":
По -добре да им събираме кенчета да си сглобяват от тях танкове :D16:47 05.05.2022
48 Матей
17:00 05.05.2022
49 Джамбaза
Вземаме Одеса (одесчани вече са тук) и даваме 6 МиГ29 и 5 Су 25.
Така НАТО ще се разшири на изток без да дразни руснаците.
Коментиран от #70
17:05 05.05.2022
50 Ха Ха
17:23 05.05.2022
51 Евреите са умни
17:27 05.05.2022
52 Дарител
17:27 05.05.2022
53 Бай Лисан
17:49 05.05.2022
54 Този коментар е премахнат от модератор.
55 Този коментар е премахнат от модератор.
56 Реалист
18:04 05.05.2022
57 Аде
18:25 05.05.2022
58 Абе
18:28 05.05.2022
59 Зелен блогер
18:41 05.05.2022
60 ДОСТ
19:44 05.05.2022
61 На фашисти
19:54 05.05.2022
62 Хайл
20:25 05.05.2022
63 Офчар
До коментар #1 от "ХАХАХХА":
Все съм чувал гледал по телевизията за всякакви измами но този този трябва да бъде предложен за нобилова награда запали повече от половината свят и така да му построят държавата ще го пишат и в историята не знам дали бъркам не съм превърженик на никой но заради някой да ми се провалят плановете не го приемам аз не го одобрявам тоя мое мнение21:04 05.05.2022
64 Киро явно
До коментар #9 от "ГРАД КОЗЛОДУЙ":
са познати от преди но разузнаването не докладва някъде четох че той и жълтия ще командват средствата за изграждане на новата държава така че скоро ще иде там и нии пак без началник белким се оправим без него аз му пожелавам на добър час там имат нужда от такива и да не се връща приятел в нужда се познава а при тях щее завинаги заедно от това по хубаво швепс21:12 05.05.2022
65 Той нее Руски
До коментар #45 от "Гост":
олигарх нали само на тях ги вземат Украйнци те не са такива АЛОООО Италия кво става веднага Борис със Макарона да сезира европата21:19 05.05.2022
66 Някой си
21:26 05.05.2022
67 Минчо
До коментар #7 от "Хохо́л Welle":
Не в тъмна Индия поделят си ги историята познава такова подобие Бони и Клаид крадци на всички времена но ето дойде време историята да се пренапише Жълтиникаквия е начело21:30 05.05.2022
68 Карай си бмвето
До коментар #23 от "Зеленчук":
Русия трябваше да изведе всички цивилни и да започне тогава там е грешката и ква Европа за такива измамници нии още тунела на Шипка не сме проби ли един тунел който ще отвори Северна и южна България стига с таз Украйна видяхме чухме аде сега да кликваме пък да кликваме за тунела по добре21:45 05.05.2022
69 Минчо
21:49 05.05.2022
70 Минчо
До коментар #49 от "Джамбaза":
Правилно много добро предложение аз съм за тук мога да кликна но за друго не21:56 05.05.2022
71 един от многото
21:58 05.05.2022
72 Офчар
До коментар #11 от "ГРАД КОЗЛОДУЙ":
Новите назначени началници ще исцидят България до последно щом наия е приятел със зеления къв да е като две капки вода са22:12 05.05.2022
73 Офчар
До коментар #33 от "Ники":
За да започне Русия таз война има нещо още освен че САЩ са една от причините но има и друго началниците от ЕВРО парламента да не се правят на луди ами да му вземат всичко да свалят санкциите и живота да си продължи Русия никог не закача вижте нещата от истинската им страна стига с тоя Зеленски Американците да си му помагат22:28 05.05.2022
74 Може и така
До коментар #35 от "666666":
7 6222:32 05.05.2022
75 Без име
23:11 05.05.2022
76 Алф
15:31 06.05.2022
77 Този коментар е премахнат от модератор.
78 Koi beshe
22:10 08.05.2022