Тема: Украйна

10 Октомври, 2022 11:35 2 823 33

Русия е изстреляла 75 ракети по Украйна тази сутрин

  • украйна-
  • война-
  • русия-
  • ракети

Системите за противовъздушна отбрана са свалили 41 от тях

Русия е изстреляла 75 ракети по Украйна тази сутрин - 1
Снимка: Телеграм

Украинската армия съобщи, че тази сутрин Русия е изстреляла 75 ракети по територията на Украйна. Системите за противовъздушна отбрана са свалили 41 от тях, предаде Укринформ.

Русия е изстреляла 75 ракети по Украйна тази сутрин
Снимка: Телеграм


Поставете оценка:
Оценка 3.1 от 19 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 Ъъъъ

    18 15 Отговор

    До коментар #1 от "УдриЙ":

    И защо Киев трябва да заприлича на Берлин?

    Коментиран от #15

  • 3 свидетел

    42 18 Отговор
    Русия има поне още 5 000 такива ракети. сега и конете на зеления боб ще проядат !
  • 4 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 5 Орди

    15 36 Отговор
    Путин и много хора отговорни за тази касапница, няма да стигнат до толкова години.
  • 6 ТаУмВзе

    38 13 Отговор
    Резко праведната пропаганда смени палачинката. Що така? ХАХАХХ Кое окраинско ПВО, че не се сетих.
  • 7 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 А тая вечер

    21 4 Отговор
    Колко ще са
  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 ЗЛО

    7 21 Отговор

    До коментар #1 от "УдриЙ":

    Русия, това зло, ще си плати за всички зверства. Защо Англия, Франция, Италия, Америка, Германия, Турция ѝм помагат?
  • 13 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 16 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 17 Хахахаха

    11 26 Отговор

    До коментар #11 от "Вашето мнение":

    Мислиш, че тези ракети ще спрат украинската офанзива ли? Мислиш, че тези ракети ще спрат украинците? Тези ракети ги стреляха всеки ден от февруари и март, другарю, а това само още повече всява омраза в украинците към руснаците! А Путин може би като ги пуска тези ракети ги настройва да не убиват руснаци там в тези райони, а?

    Коментиран от #20, #31

  • 18 мюсюлман

    16 2 Отговор
    Чета коментарите и се чудя,кога православните християни почнаха толкова да се мразят. България също е християнска държава,а се радват и украинци, когато умират и руснаци. Вижте, аз съм мюсюлманин не мразя нито руснаците,нито украинците. Въпроса ми е вие какви сте?????????

    Коментиран от #26

  • 19 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 20 Вашето мнение

    17 5 Отговор

    До коментар #17 от "Хахахаха":

    Ще заличат украйна от картата и господарите ти ще загубят много.

    Коментиран от #22

  • 21 Ъхъ

    10 23 Отговор

    До коментар #14 от "Смешник":

    Утре ще свърши! Руснаците бягат на фронта в Херсон. Тези ракети няма да спрат украинската армия другарю. Тези ракети само ще убият цивилни хора, защото руснаците друго не могат. Това е.

    Коментиран от #29

  • 22 Хахахаха

    9 12 Отговор

    До коментар #20 от "Вашето мнение":

    С какво ще заличат! С мобилизираните цивилни ли! Хахахаха. Дето са минали 2 дена курс? Смвшници.
  • 23 Ъъъъ

    22 4 Отговор

    До коментар #10 от "Ъъъъ":

    Киевските фашаги подпомагани от ФАЩ - 5 милиарда долара каза д.псаки, дойдоха на власт чрез държавен преврат и 8 години избиваха жители на украйна .
  • 24 Анализатор

    5 11 Отговор
    От 75, 41 свалени!
    Смях и срам за наистина беэаналоговата руска армия!

    Коментиран от #32

  • 25 Илия

    6 0 Отговор
    Как така когато на времето социалистическия строй е бил изразходен и било време да си ходи се е оттеглил без кръвопролития, а сега когато е време изразходения запад да си ходи, не иска, упорства и най-лошото ядоса мечката ?
  • 26 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Жссттт

    2 7 Отговор
    Това са ялови напани на джуджето. Безсилие.
  • 29 Упадък на една империя

    1 7 Отговор

    До коментар #21 от "Ъхъ":

    Така, е. Тези ракети още повече втърдяват мисълта на руснаците, защо са там? Да избиват невинни хора ли? Упадъкът на руската армия е факт. Тези ракетни удари усилват още повече този упадък. Херсон, ще бъде върнат на украинците до три седмици, до края на този месец и това никой не може да го предотврати.
  • 30 Тодоров

    4 0 Отговор
    Към Оля Ал-Ахмед: Много изтрити МА, АВТОРКЕ !
  • 31 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 32 Теле

    4 0 Отговор

    До коментар #24 от "Анализатор":

    Много са добри с прашките, пво йок в укрия
  • 33 стоян георгиев

    0 2 Отговор
    Сто милиона долара за да убиеш десет цивилни.украинците взривиха моста за под 10000 , ремонта му ще е поне нови сто милиона.
Новини по държави: