Ръководителят на Чечения Рамзан Кадиров се обърна към украинския президент Володимир Зеленски и му зададе въпрос след руските удари по критична инфраструктура на Украйна. Кадиров публикува въпроса в канала си в Telegram.
Кадиров поясни на Зеленски хода на мислите си във връзка с изявлението на президента на Украйна за плановете на Русия да разруши енергийната система на страната.
„Зеленски се оплаква от ракетните удари по Киев и други градове. И какво си мислиш, издънко Зеленски: на теб ти е позволено, а на другите не? попита ръководителят на Чечня.
Също така ръководителят на Чеченската република под формата на въпрос напомни на Зеленски за обстрела на Донбас, смъртта на цивилни, нападенията срещу АЕЦ и нападенията срещу мостове.
„Като ти долетя до главата, изведнъж никой не може?“ - обобщи Кадиров.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Вашето мнение
Коментиран от #18
12:32 10.10.2022
2 УРКО
12:32 10.10.2022
3 Вашето мнение
12:33 10.10.2022
4 Щирлиц
12:34 10.10.2022
5 Чеченците са Мъже
Коментиран от #9, #55
12:34 10.10.2022
6 Машала
Коментиран от #22
12:35 10.10.2022
7 1984
Коментиран от #12
12:36 10.10.2022
8 ...
Тоя ислямистки изрод не разбра разликата между мост и жени и деца.
Коментиран от #62
12:37 10.10.2022
9 Аха
До коментар #5 от "Чеченците са Мъже":
Зад клавиятурата са смели колкото тебе. И при позиране за снимки на 2000км от фронта в изоставени сгради.Коментиран от #14
12:39 10.10.2022
10 Без редакция
«Зеленски се жалва от ударите по Киев и по други градове.
А ти как, глупако Зеленски, мислеше: за тебе може, а за другите не бива?
Осем години бомбирдираш мирни хора, унищожаваш инфраструктурата в градовете на ДНР и ЛНР, мяташ снаряди по АЕЦ, взривяваш мостове, обстрелваш важни обекти..- това може?
А сега, когато започнаха да летят ракети над главата ти — не може?
Предупреждавахме те, Зеленски, че Русия все още не е започвала.
Сега съм на 100 % доволен от провеждането на спецоперацията», написа Рамзан Кадиров.
Коментиран от #11
12:39 10.10.2022
11 Опааа
До коментар #10 от "Без редакция":
Браво! “Факти” миси рките отново се изложиха!12:41 10.10.2022
12 ахааа
До коментар #7 от "1984":
Руската федерация няма да се разпадне. Но виж котилото ЕС - със сигурност, и то точно до 12 месеца.12:43 10.10.2022
13 456
12:43 10.10.2022
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Чакай бе
12:45 10.10.2022
17 !!!?
12:46 10.10.2022
18 Ихтамнет
До коментар #1 от "Вашето мнение":
Не е ахмат сила а ахмат чай научи се бе чуждопоклонникКоментиран от #52
12:47 10.10.2022
19 Защо
Коментиран от #61, #63
12:49 10.10.2022
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Радон Керанов
12:53 10.10.2022
22 Не си в час
До коментар #6 от "Машала":
Не знам защо си решил, че да си честен чеченец е нещо лошо, но да си лъжлив фашистки украинец е прекрасно. Освен това Незнам дали Путин разчита на чеченци, но Зеленски определено го превъзхожда по разчитане някой, защото разчита на десетки страни и непрекъснато, моли, заплашва, спекулира, манипулира......Коментиран от #56
12:53 10.10.2022
23 Еленски
До коментар #20 от "666":
Може да си намажеш трибуквието с каквото пожелаеш12:53 10.10.2022
24 А тебе где нравится ?
До коментар #20 от "666":
Думаю что в жопа ?12:53 10.10.2022
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Рони
12:54 10.10.2022
27 оня с коня
12:54 10.10.2022
28 ГОРСКИ
12:55 10.10.2022
29 Аааааа
Коментиран от #58
12:55 10.10.2022
30 Наркос
12:56 10.10.2022
31 666
Коментиран от #38
12:57 10.10.2022
32 Присъда
12:57 10.10.2022
33 КАДИР КЮЧЕК
12:57 10.10.2022
34 Хахахаха
12:58 10.10.2022
35 Гост
12:58 10.10.2022
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Искаш ли да се видим
До коментар #31 от "666":
1 v 1 да ми покашеш как става работата папагал !Коментиран от #40, #48
13:02 10.10.2022
39 Стабилен
Коментиран от #45, #49
13:04 10.10.2022
40 Иска
До коментар #38 от "Искаш ли да се видим":
Ама няма желание таз ш.аткаКоментиран от #42
13:04 10.10.2022
41 Ако аз бях главнокомадващ
Коментиран от #59
13:05 10.10.2022
42 Шматка с матка
До коментар #40 от "Иска":
Хахахахйайайа13:06 10.10.2022
43 стоян георгиев
13:06 10.10.2022
44 Антимоль
13:10 10.10.2022
45 Абсолютна
До коментар #39 от "Стабилен":
Шматка е този от Азов официално му предложиха да се срещнат в градски условия някъде със всичките ръководители и от двете страни и Андрий Биелицки и Кадиров да са там този от страх нищо не отговори нииищо абсолютна шматка13:10 10.10.2022
46 ники
13:14 10.10.2022
47 тя стане ли тъй
13:14 10.10.2022
48 666
До коментар #38 от "Искаш ли да се видим":
Няма страшно,от един път п4е не се става ,ще го преживееш,а пък може и да не ти е за първи път,тогава се казва джаст инджой ит.13:14 10.10.2022
49 Разклатен
До коментар #39 от "Стабилен":
Вярваш ли в това, което си написал? Не, нали.И ние не.13:15 10.10.2022
50 Хахаха
13:17 10.10.2022
51 Кадиров,
13:22 10.10.2022
52 а не е ли
До коментар #18 от "Ихтамнет":
ахмак сила?13:30 10.10.2022
53 пиночет
13:37 10.10.2022
54 АЗОВ
14:23 10.10.2022
55 Брей
До коментар #5 от "Чеченците са Мъже":
Значи според теб мъже са тези, които са про-путински терористи и които много смело режат главите на беззащитни хора.Нали истинските мъже трябва да са смели и честни? Рамзан Кадиров навремето е предал баща си и Путин го е убил. Сега му е най-верния главорез.Много смело.14:32 10.10.2022
56 Баро
До коментар #22 от "Не си в час":
Тоя е толко честен че баща му би го разтурил ако можеше15:35 10.10.2022
57 Този коментар е премахнат от модератор.
58 Баро
До коментар #29 от "Аааааа":
Ше стане споко16:19 10.10.2022
59 Баро
До коментар #41 от "Ако аз бях главнокомадващ":
ЯААА КОЛКО МНОГО ГЛАВНО КОМАНДВАЩИ ТО ЗАТОВА ВС НА РФ Е НА ТОВА ДЕРЕДЖЕ А АКО ТИ ЗАПОВЯДА БУНКЕРНИЯ ЖУЖАК ДА ХОДИШ НА ЗАПАД ОТКЪДЕ ШЕ МИНЕШ16:35 10.10.2022
60 Зеленият юдей
19:08 10.10.2022
61 Този коментар е премахнат от модератор.
62 А зеленския я разбира разликата,тъй ли.
До коментар #8 от "...":
Затова сигурно стреляха усраинците по донецк цяло лято и избиха сума ти цивилни,включително деца,затова стрелят по колони от бежанци, тръгнали да бягат от прекрасната фашизирана украйна.точно украинците избиват цивилни,и ми се струва че даже с кеф ги избиват.20:08 10.10.2022
63 Този коментар е премахнат от модератор.
64 Абе ей
13:54 11.10.2022