Даже 100 хиляди руснаци да загинат във войната, това няма да накара Кремъл да се замисли за нещо, заяви снощи украинският президент Володимир Зеленски в своето видеообръщение в края на 234-ия ден от нашествието на Русия, предаде Униан, цитирана от БТА.
"Правим всичко, за да намалим възможностите на окупаторите и способностите на руската армия да носи терор по украинската земя. "Последователно унищожаваме логистиката на терористите, техните складове и щабове", каза той. По думите му броят на убитите руснаци, отдали живота си "за възможността на шепа хора в Кремъл да пренебрегват действителността", вече наближава 65 хиляди. Според Зеленски от начина, по който протича руската "могилизация" [по руската дума могила - гроб], може да се съди, че "и сто хиляди загинали граждани на Русия няма да накарат Кремъл да се позамисли".
Президентът на Украйна заключи, че "мирът ще стане възможен, когато за Русия стане невъзможен нейният терор".
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Анти-Шалом
Коментиран от #2, #46
05:49 16.10.2022
2 Равин
До коментар #1 от "Анти-Шалом":
Не са загинали евреи досега.05:51 16.10.2022
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 ГРАД КОЗЛОДУЙ
а путин не го мисли те руснаците дадоха 26 милина жертви във ВСВ ти са със 100хиляди го мислиш
виж себе си че хора не ти останах да воюваш само едно просене на техника ти остана наромане
05:56 16.10.2022
7 Малоумник Зеленски!! Не поиска да
Коментиран от #19
05:57 16.10.2022
8 ГОЛЯМ СМЯХ
със тока как си имаш ли ток или ще си на свещи тая зима?
05:58 16.10.2022
9 Анти-маймуна
Няма кой да му зададе въпрос на Владимир Шаломов, защото населението е като в България, Германия, Англия и останалите гойски страни. За такива Природата е измислила естествен подбор. Премахване на тези гени от генофонда. Който не се учи от историята е обречен да я повтаря.
Коментиран от #14
05:59 16.10.2022
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 ГРАД КОЗЛОДУЙ
06:05 16.10.2022
12 Анти-маймуна
06:09 16.10.2022
13 Всички са ок
06:11 16.10.2022
14 Равин
До коментар #9 от "Анти-маймуна":
Шалома изпразни Русия от евреи. Пробраха се в Израел.06:15 16.10.2022
15 Цецо
06:19 16.10.2022
16 Шаломов
06:22 16.10.2022
17 Равин
06:23 16.10.2022
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 ПУТИН В ШОК
До коментар #7 от "Малоумник Зеленски!! Не поиска да":
Не може да разпорежда на Зеленски. Русия е окупатор и трябва да се изтегли изцяло от Украйна.06:38 16.10.2022
20 Зеленски е престъпник
Коментиран от #22
06:39 16.10.2022
21 ВОВАТА СА СПИЧА
До коментар #10 от "ГОЛЯМ СМЯХ":
Напинят мъ яко украинците......тече ДЕАНЕКСИЯ на анексията....търся мир, иначе съм свършен....06:40 16.10.2022
22 ДЕПУТИНИЗАЦИЯ НА РУСИЯ
До коментар #20 от "Зеленски е престъпник":
И мирът идва........06:41 16.10.2022
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Индиго
Коментиран от #76
06:53 16.10.2022
25 барута
07:07 16.10.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Свой
07:10 16.10.2022
28 Смешник
07:17 16.10.2022
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Задушено зеле
07:19 16.10.2022
31 Опааа
07:20 16.10.2022
32 украинец .заклет купонджия
07:26 16.10.2022
33 Вирус
07:32 16.10.2022
34 САЩ са заплаха за света
07:33 16.10.2022
35 РЕАЛИСТ
До коментар #10 от "ГОЛЯМ СМЯХ":
Ти е ясно, че държавата му няма да я има, но тоя изрод иска да вкара Света в ядрена война и човечеството да загине. И всичко заради глупавите им амбиции за някаква измислена държава с измислен език и народ , с 30 годишна история.Коментиран от #37
07:47 16.10.2022
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 ГРАД КОЗЛОДУЙ
До коментар #35 от "РЕАЛИСТ":
украйнците помежду си говорят на руски щото на украйнски не могат да се разберат голям смях са тия с тая измисленна държава07:49 16.10.2022
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Дидо
Коментиран от #43
07:52 16.10.2022
40 Теле
07:54 16.10.2022
41 рада дълбоката
07:56 16.10.2022
42 То ясно
08:01 16.10.2022
43 Някоя си
До коментар #39 от "Дидо":
Силни думи бре момче.... А ако стане обратно 😉 ако изхвърлим байдънчовци и козяци.... Най убаво ще стане 😉 и тогава България ще стане истински независима и стабилна ....Коментиран от #44
08:03 16.10.2022
44 АРИЕЦ
До коментар #43 от "Някоя си":
Русофилтаците сте 6% в България,много страхлива и не умна пасмина,при бъдещ сблъсък ще приключат за по малко от 48ч !!!!Коментиран от #50
08:08 16.10.2022
45 Иванушка 🇷🇺
Сигурно смятат и пресмятат колко Ирански дронове са им насипали за час, а идват нови милЬони още по-мощни и хищни дронове ))
08:09 16.10.2022
46 пояснение
До коментар #1 от "Анти-Шалом":
По принцип мрат тези , които вървят напред , към укрепени позиции , с един автомат , без масирана въздушна , и артилерийска подкрепа. Сам можеш да се сетиш кои са те , като жокер - тези които направиха вече 7-8 мобилизация.Просто на руснаците е по лесно , да избият , и изтощят украинците на бойното поле , от колкото да ги ловят по градовете в мазетата , във война от типа Сталинград , където атакуващият би претърпял чувствителни загуби в хора. И точно в първите дни на войната шансовете да се случи такава касапница в Киев бяха огромни , и затова Русия върна колоните с танкове назад , за да ги подмами да излязат на открито, да си връщат загубени ценни територии. На вторият въпрос за целостта на ЖП линиите . В удобен момент руснаците ще изключат само електричеството , което ще доведе до голямо струпване на влакове в състояние на неподвижност , и тогава могат да се унищожават едновременно с един удар.Коментиран от #48
08:11 16.10.2022
47 Путин
08:13 16.10.2022
48 Или руснак
До коментар #46 от "пояснение":
Това е толкова тъпо, че само българин може да го измисли.08:15 16.10.2022
49 ами
08:15 16.10.2022
50 Някоя си
До коментар #44 от "АРИЕЦ":
Ариец....🤣🤣🤣🤣 Тия проценти де ги казваш нямат общо с дейтвителността 😉 обратното е...и смени ника щото тоя е смешен..... Имаш ли представа кои са арииските племена и от къде идват 🤣🤣🤣08:16 16.10.2022
51 Ъъъъъъ…
08:17 16.10.2022
52 кюмюря от Драгалевци
Коментиран от #100
08:19 16.10.2022
53 Ами
08:27 16.10.2022
54 пппп
Коментиран от #63
08:27 16.10.2022
55 Иванушка 🇷🇺
А планът за Военните е напълно ясен - Изтощаване на Запада и изтегляне на НАТО с минимални от руска страна усилия. Затова се запасете с търпение за едни 5-10г мизерия и стискайте НАТО значки, зелени Фалоимитатори, може и крастави краставици😀😀😀 Разбира се Запада ако има желание още днес, още сега може да приключи с мъките си, като се изтегли до границите от 1991г и .....отвъд.
Ние не бързаме, ама хич ))
08:28 16.10.2022
56 Стара мъдрост
08:30 16.10.2022
57 УКРАЙНА, С ТЕБ Е БЪЛГАРИЯ
08:41 16.10.2022
58 ДЕАНЕКСИЯ НА АНЕКСИЯТА
08:42 16.10.2022
59 ВОВАТА Е БЕСЕН
Коментиран от #71
08:44 16.10.2022
60 Ъпсурдни твърдения на сороси
09:01 16.10.2022
61 Госあ
Коментиран от #68
09:03 16.10.2022
62 Окраин4ев
09:03 16.10.2022
63 Госあ
До коментар #54 от "пппп":
Пак, че имаш собствен апартамент ! Я си купи сега, както много млади семейства искат да го направят…09:05 16.10.2022
64 Лепило Ц 2х100
09:05 16.10.2022
65 Жерондист
Марионетката Зеленски която унищожи Украйна!
09:05 16.10.2022
66 Гражданин
09:08 16.10.2022
67 34567
09:08 16.10.2022
68 ами
До коментар #61 от "Госあ":
странно е че израел не им помага т.е. инвестира09:09 16.10.2022
69 Франтиш
09:10 16.10.2022
70 Зелен хайвер
09:12 16.10.2022
71 ами
До коментар #59 от "ВОВАТА Е БЕСЕН":
да храбрите бандеровци, азовци и кракени всеки ден освобождават най-малко по 600 населени места и така е всеки ден вече втори месец09:13 16.10.2022
72 Гост 2
09:14 16.10.2022
73 Алф
09:19 16.10.2022
74 Има видео с украински генерал
Коментиран от #94
09:32 16.10.2022
75 Демократ - миролюбец
Коментиран от #77, #81
09:33 16.10.2022
76 Хахаха
До коментар #24 от "Индиго":
Като го гледам зеления наркоман как се е притеснил за 350 000 убити укри:) Вече мобилизира и инвалиди наред със жените.09:38 16.10.2022
77 ЛЕЕ СЕ РУСКА КРЪВ, НЕ АМЕРИКАНСКА
До коментар #75 от "Демократ - миролюбец":
АМА КАК БСП ДРУГАРИТЕ ДА ГО ПРОУМЕЯТ......09:46 16.10.2022
78 УКРАЙНА, С ТЕБ СМЕ
09:47 16.10.2022
79 РУСКА МАЙКА
09:48 16.10.2022
80 Локо Сф1956
09:50 16.10.2022
81 Вие сте бунаци
До коментар #75 от "Демократ - миролюбец":
Като те нападат и искат да те превземат напълно и убият ,като се защитаваш ще бройш ли загубите?И ако стигнат 100 хил ще се предадеш?Руснаците ще изтребят украинците и да се защитават и да се предадат.09:51 16.10.2022
82 Слава на Украйна
Слава на Зеленски .
Човекът който направи Путлер смешен,
И показа на света ,че не е нищо повече от един Кремълски Сатрап.
Коментиран от #83
09:55 16.10.2022
83 любопитен
До коментар #82 от "Слава на Украйна":
Да не си си изгубил хапчетата?10:01 16.10.2022
84 Това е
10:03 16.10.2022
85 Артилерист
10:04 16.10.2022
86 Този коментар е премахнат от модератор.
87 Нали така
10:12 16.10.2022
88 Тази сутрин цифрата от 100 000
Бавно но сигурно вървим към 200 000!
До Москва има време!
10:17 16.10.2022
89 Орките намаляват с всяка изминала минута
10:21 16.10.2022
90 Дори не споменавай името му
10:29 16.10.2022
91 Този коментар е премахнат от модератор.
92 Този коментар е премахнат от модератор.
93 Еймил Айвънов
10:39 16.10.2022
94 зор
До коментар #74 от "Има видео с украински генерал":
до 74 не разбрахте ли че украйна ще жертва колкото трябва войници до свалянето на путин и разпад на кочината10:40 16.10.2022
95 !!!?
10:57 16.10.2022
96 Този коментар е премахнат от модератор.
97 Този коментар е премахнат от модератор.
98 Този коментар е премахнат от модератор.
99 За мишките и хората
Зеленски прави всичко възможно да върне границата на страна си до времето преди 2014. Да, това изисква жертви и те вероятно заедно с цивилните и децата се доближават броя на избитите руснаци, но той се бори за това държавата му съществува като независима единица. Алтернатива той няма. Ако сега подпише мирен договор с окупаторите, войната пак ще продължи, но под формата на партизанска съпротива. Излизането от тази война е само едно - разпад на Руската федерация.
11:24 16.10.2022
100 Да, парите за Зеленски
До коментар #52 от "кюмюря от Драгалевци":
Са в основата на всичко. Би продал и майка си за пари12:38 16.10.2022
101 факти
20:25 16.10.2022
102 Кадиров
22:44 16.10.2022