17 Декември, 2022 04:54 2 523 55

Владимир Путин инспектира щаба на въоръжените сили, участващи в инвазията в Украйна

  • владимир путин-
  • инспекция-
  • щаб-
  • въоръжени сили

Президентът на Русия е изслушал доклад за "напредъка на СВО", каза говорителят му Песков

Владимир Путин инспектира щаба на въоръжените сили, участващи в инвазията в Украйна - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС

Руският президент Владимир Путин се е запознал с работата на съвместния щаб на въоръжените сили, участващи в специалната военна операция в Украйна, заяви говорителят на държавния глава Дмитрий Песков, предаде ТАСС, цитирана от БТА.

"Президентът Владимир Путин работи през целия петък в съвместния щаб на войските, участващи в специалната военна операция (СВО)", каза той. "Държавният глава се запозна с работата на щаба, изслуша доклад за напредъка на СВО, а също така проведе съвещание и отделни срещи с командирите", каза Песков.


Поставете оценка:
Оценка 2.9 от 25 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Хммммм

    29 37 Отговор
    Това не може да е вярно. Нали го застреляха след като беше отровен и умрял от неизлечими болести четири пъти?

    Коментиран от #36

  • 2 Кгкжкфкфкфлфлглглглгл

    21 42 Отговор
    Моля западняците да си прат тока, топлото във вкъщи и да спрат да си карат колите, защото всичко изисква руски ресурси

    Коментиран от #6, #7, #53

  • 3 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 4 САТЪРА НА ХАНА

    21 44 Отговор
    ХАХА, ВЧЕРА ИМ ДРЪПНАХА ШАЛТЕРА НА
    УКРАИНЦИТЕ :)
  • 5 Башкå бõлит

    31 13 Отговор
    Руzия извърши пореден масиран ракетен удар по украински инфраструктурни обекти. Военновъздушните сили на Украйна успяха да свалят 60 от повече от 70 ракети. Въпреки това ozвободителите успяха да ударят енергийни съоръжения в пет района.
    Oh, those Ruzzians!

    Коментиран от #52

  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 ХХХХ

    44 23 Отговор

    До коментар #2 от "Кгкжкфкфкфлфлглглглгл":

    Освен с природни ресурси с нещо друго можете ли да похвалите рушняците?

    Коментиран от #8, #9, #10, #37

  • 8 Сменям си ник-а

    19 25 Отговор

    До коментар #7 от "ХХХХ":

    Чувал съм, че имат ракети.
    Много ракети.

    Коментиран от #44

  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Бля бля

    10 13 Отговор
    Безмислена статия.Глупости на търкалета.
  • 12 Как е посмял

    19 9 Отговор
    Да излезе от бункера
  • 13 САТЪРА НА ХАНА

    16 21 Отговор
    ПУТИН НАЗНАЧИЛ ГЕНЕРАЛ АРМАГЕДОН-ЧУК
    ЗА ГЛАВЕН ВОДОПРОВОДЧИК НА УКРАЙНА
    .....
    ОТ СТУД ВОДАТА В ТРЪБИТЕ ЗА ВОДА И ПАРНО ЗАМРЪЗВАЛА И СЕ ПРЪСКАЛИ
  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 16 Комуновирус

    20 16 Отговор
    Не знам как някой тук се радва,че руснаците унищожават цивилната инфраструктура на Украйна. Какво ще кажат ако украинците започнат да унищожават инфраструктурата на Русия. Поставят бомби в метрото на Москва. Обстрелват с ракети електропреносната мрежа, електрически станции и подстанции. Какво ще ги запеете.

    Коментиран от #18, #19, #39

  • 17 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 18 САТЪРА НА ХАНА

    13 16 Отговор

    До коментар #16 от "Комуновирус":

    ХИЧ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМЕ
    ...
    ЗАЩОТО КВОТО РАЗРУШАТ УКРАИНЦИТЕ
    ЩЕ ГО ПОСТРОЯТ САМИТЕ УКРАИНСКИ РАБОТНИЦИ ОТ ТРУДОВИ-ВЪЗПИТАТЕЛНИТЕ ЛАГЕРИ :)
  • 19 иваило

    15 16 Отговор

    До коментар #16 от "Комуновирус":

    а ти си мълчеше когато същото с много повече жертви правеха Америте в Ирак,Сирия,Либия,Сърбия или си бил на 5 год тогава и неадекватен ?либералчета с поли защо не църкахте
  • 20 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 21 ТръНп

    10 8 Отговор
    Кой от всичките двойници е посетил това проветриво място?
  • 22 007

    9 5 Отговор
    Слушай изр0 де. Всички ще отговаряте горе . Слушай хубаво за да докладваш и ти горе.

    Коментиран от #23

  • 23 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 24 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 25 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 26 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 29 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 30 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 31 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 32 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 33 витоша

    11 2 Отговор
    ПУТИН ТОВА Е КОВИД-19
  • 34 Развеселен

    7 1 Отговор
    Актьорите от Большой Театр ли са били?
  • 35 ХЕМУС

    6 1 Отговор

    До коментар #32 от "гого":

    т иМА БЯГАЙ
  • 36 Рошко

    5 10 Отговор

    До коментар #1 от "Хммммм":

    Какво 4 пъти бря той от март насам най малко 100 пъти се разболя и още толкова пъти го сваляха чрез преврат 4-ри пъти само право опит да емигрира
  • 37 Калпазанин

    9 13 Отговор

    До коментар #7 от "ХХХХ":

    Ами например че си имат всичко да не останат гладни и да не седят на студено, чист въздух природа а най много ги харесвам че забраниха либерастията и изгониха дойче зелето и не се дадоха всичко това на ротшилд и като споменах ротшилд и ат си и силана рубла
  • 38 Ми к`во да прай

    2 2 Отговор

    До коментар #10 от "Преминаващ оттук":

    айванчиту, изкарва си ляба. По друг начин ни мой.
  • 39 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 40 ссс

    7 4 Отговор
    Най-великия руzки мужик, носещият гените на Петър I, отново извърши няколко непосилни дела.

    След като уби мечка с голи ръце, хвана моруна (която си хвърли хайвера, само като го видя) отново с голи ръце, преби няколко американски баскетболистки с шамари през лицето, без дори да скача, сега дава ръководни указания, инспектира и ревизира работата на най-великите пълководци на най-великата и непобедима орда на света.

    Очакваме Руzия да превземе Украйна в следващите няколко часа. По примера на несравнимия, всички руzки войници се бият голи до кръста. На тях дори автомати не сам и нужни и заради това се бият с винтовки.
  • 41 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 42 БТР-56

    7 1 Отговор
    Кремълският бастун Куйло изпълзя отнякъде, баклука мръсен...
  • 43 ГРАД КОЗЛОДУЙ

    8 3 Отговор
    Русия се управлява от психопати.
  • 44 Ха ха ха

    4 3 Отговор

    До коментар #8 от "Сменям си ник-а":

    Имат..... имат ватенки и боряшик.......
  • 45 Болгарин

    2 3 Отговор
    Русия няма да има и никога не е имала такива ненавистници, завистници, клеветници и дори явни врагове, като всички тези славянски племена, щом Русия ги освободи и Европа се съгласи да ги признае за освободени.

    Това пише в дневника си Фьодор Михайлович Достоевски през есента на 1877 г., когато между Русия и Турция се води ожесточена война за свободата на България.
    Сбъднати пророчества
  • 46 Ха ха ха

    2 5 Отговор
    скоро няма да има Украйна, не благодарете.
  • 47 ГРАД КОЗЛОДУЙ

    1 4 Отговор
    един по-внимателен поглед върху Украйна при Зеленски разкрива, че тя е далеч от модела на демокрация и западни ценности, в които мнозина вярват. Украйна е затънала в корупция. Под предлог за „война“ Зеленски забрани политическата опозиция и затвори всички медии извън контрола на неговия режим.
    Последният пример за авторитарните му маниери обаче е още по-фрапиращ.
    Ходът на Зеленски да забрани църкви, свързани с Руската православна църква, трябва да разсее всяка идея, че американците поддържат западните ценности и свободи в този конфликт.
  • 48 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 49 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 50 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 51 Песков

    2 1 Отговор
    Подаде дъвката си Путин и каза,че още е сладка.

    Коментиран от #54

  • 52 кики

    2 0 Отговор

    До коментар #5 от "Башкå бõлит":

    каква инвазия, това е истинска война на просия срещу украина
  • 53 вики

    2 0 Отговор

    До коментар #2 от "Кгкжкфкфкфлфлглглглгл":

    като имат природни ресурси, защо като гитлер водят тази война
  • 54 чичо

    1 0 Отговор

    До коментар #51 от "Песков":

    отровна
  • 55 ГРАД КОЗЛОДУЙ

    0 0 Отговор
    Слава на Русия! Путин е Велик!
Новини по държави:
Новини САЩ, Новини Великобритания, Новини Германия, Новини Италия, Новини Франция, Новини Испания, Новини Гърция, Новини Украйна, Новини Белгия, Новини Китай, Новини Сирия, Новини Сърбия, Новини Бразилия, Новини Австралия, Новини Япония, Новини Швейцария, Новини Северна Македония, Новини Турция, Новини Полша, Новини Румъния, Новини Иран (Ислямска Република), Новини Австрия, Новини Нидерландия, Новини Северна Корея, Новини Всички държави, Новини Унгария, Новини Канада, Новини Литва, Новини Индия, Новини Мексико, Новини Южна Корея, Новини Хърватия, Новини Норвегия, Новини Дания, Новини Финландия, Новини Ирландия, Новини Аржентина, Новини Дубай, Новини Португалия, Новини Словакия, Новини Беларус, Новини Латвия, Новини Естония, Новини Словения, Новини Чехия, Новини Швеция, Новини Ирак, Новини Афганистан, Новини Албания