17 Март, 2023 12:55 5 257 195

Медведев: Няма какво да се церемоним с американците

  • русия-
  • телеграм-
  • публикация-
  • американци

Написа Дмитрий Медведев в публикация в "Telegram" 

Медведев: Няма какво да се церемоним с американците - 1
Източник: БГНЕС

Заместник-председателят на руския Съвет за сигурност Дмитрий Медведев в публикация в "Telegram" оправда действията на авиацията на страната в случая с падналия в Черно море американски военно-разузнавателен дрон "MQ-9 Reaper".

Освен това той е категoричен, че Москва няма "какво да се церемони с американците“, а също така предупреди "американските помияри от типа на сенатор Греъм“, че "с такива твари понякога стават авиационни произшествия“.

По думите на бившия руски президент, територията, където се е разиграла гонитбата, "е част от нашата територия, върху която се простира нашият суверенитет“.

"Общо взето, казано по-просто, американците са напълно откачени. Няма какво да се церемоним с тях. Въпреки че са необходими военни контакти, разбира се. Особено на фона на изявленията на американски помияри като сенатор Греъм, че трябва да се свалят руски самолети. Между другото, понякога се случват авиационни инциденти с такива твари“, завършва съобщението Медведев, предаде Агенция "Фокус".


Поставете оценка:
Оценка 3.8 от 87 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Ха така, удpи, Mедведка!

    92 57 Отговор
    Tаa маца е фашистка!

    Коментиран от #103

  • 2 Българин

    51 110 Отговор
    Томахавките идват
  • 3 Бай Иван

    80 132 Отговор
    Те тия американци ще им писне накрая и ще им го сложат на ватенките ....

    Коментиран от #30

  • 4 Петьо Петров

    65 94 Отговор
    мъжа на Путин
  • 5 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 6 Сталин

    65 104 Отговор
    много смели тези ватенки-ама не си подават носа

    Коментиран от #42

  • 7 Мое мнение

    89 52 Отговор
    "Медведев: Няма какво да се церемоним с американците"....Тоя ако беше президент войната в Украйна щеше да е приключила отдавна и нямаше да има толкова много жертви и от двете страни. Путин е прекалено мек и това ще му донесе много беди на него и на руснаците.

    Коментиран от #62

  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 Прекалил е с водката

    60 95 Отговор
    Медведа пак, ако ф35 се появи ватниците със таратайките няма да имат време за нищо....

    Коментиран от #51, #63

  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Браво

    87 36 Отговор
    Само така !
  • 12 БСТ

    94 38 Отговор
    Много добре казано БРАВО !
  • 13 Не ми трийте коментарите

    91 48 Отговор
    Платена и фалшива медия ,Медведев е прав бой по сащ и урките бг демократи в беляне

    Коментиран от #66

  • 14 медведь

    54 63 Отговор
    ако руснаците спечелят войната за всички българи ще има москвич с китайски части и ватенка за зимата!

    Коментиран от #36, #46, #114

  • 15 УСАФ

    36 52 Отговор
    Докато руското паленце лае, ние действаме. 162 хиляди и брояча се върти.
  • 16 Няма какво да се церемоним с американци

    49 66 Отговор
    Казало най-малкото джудже и се скрило под леглото....
  • 17 АУУУУУ

    73 11 Отговор
    МЕДВЕДЕВ ПОКАЗА ЧЕ МОЖЕ ДА СЕ СПРАВИ С ФИНЛАНДИЯ ЗА ЕДИН ЧАС ........ПРИ ТОВА БЕЗ МЕЗЕ .......🍷🍷🍷🍷🍷🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  • 18 Ддд

    41 51 Отговор
    Само водката им е в главата
    Останалото са бубулечки
  • 19 Ми....

    67 16 Отговор
    Ше реват за Путин. Медведката е по хард.
  • 20 Московийски културен център

    28 54 Отговор
    А с вас ще се церемонии някой. Ако не даваха по час лъжичка на Рус нямаше да има и помен от путлеристите от Московия.

    Коментиран от #23, #43

  • 21 руZофилията V шOк!

    27 32 Отговор
    Димон пак е станал смел. Това нали знаете какво означава?
  • 22 Хихихи..

    51 23 Отговор
    Щатите са Гола Вода,скоро и Ганьвците ще ги заритат по тротоарите..

    Коментиран от #24

  • 23 Ку-ку,ку-ку

    11 16 Отговор

    До коментар #20 от "Московийски културен център":

    Кукуригууу..

    Коментиран от #28

  • 24 100%

    17 11 Отговор

    До коментар #22 от "Хихихи..":

    Нинова знае ли? Щото май тя си прати там синчето да учи и да работи. Сигурно ти си по-тарикат от нея.

    Коментиран от #88

  • 25 Петьо Петров

    27 34 Отговор
    Медведев е много гневен-скоро не е посещавал Путин
  • 26 Медведев

    36 15 Отговор

    До коментар #10 от "Индийски БИВОЛАР":

    Медведев реагира на петицията на украинците до Владимир Зеленски , в която се посочва, че Руската федерация трябва да бъде преименувана на Московия.
    „Нашият отговор? Не, разбира се, не Hochland. И със сигурност не Малорусия. Само "Schweinisch BANDERA-Reich. Exakt!“ (Свинска БАНДЕРСКА империя. Точно!)- написа бившият президент на Русия в своя блог.

    Коментиран от #34

  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Московийски културен център

    4 10 Отговор

    До коментар #23 от "Ку-ку,ку-ку":

    Да не си от Кин Дза Дза?
  • 29 МирО

    49 19 Отговор
    Добре , че мъдър и човечен политик като Путин е на власт в Русия, ако беше Дмитрий Медведев за месец пОкрайнината да е станала разорана нива ( и с хаймарси и с леопарди се тая - щяха да ги заравнят)
  • 30 Зеления

    15 12 Отговор

    До коментар #3 от "Бай Иван":

    С голия г.ъ.з ли?

    Коментиран от #147

  • 31 жужето меди

    26 38 Отговор
    Много подскача второто руско жуже :))))
  • 32 Пича

    25 40 Отговор
    Градинското джудже на Вовка отново се изказа
  • 33 Абсолютно вярно

    42 19 Отговор
    Медведев: Няма какво да се церемоним с американците
  • 34 Как?

    17 31 Отговор

    До коментар #26 от "Медведев":

    Тоя е толкова неграмотен, че не знае, че Бандера е лежал в нацистки концлагер. Но то как да каже такова нещо, като автоматично се сещат всички, че НКВД на Сталин е учило Ес Ес на Хитлер, как се строят и ръководят такива концентрационни лагери?

    Коментиран от #57

  • 35 Сталин

    36 17 Отговор
    Русия трябва да запукат западните мародери с ядрено оръжие и веднъж завинаги да заличат тези криминали от лицето на земята
  • 36 Некой си

    41 14 Отговор

    До коментар #14 от "медведь":

    Предпочитам нова кола,пред кочините от Запада !

    Коментиран от #41, #48

  • 37 Сталин

    15 32 Отговор
    Руската коч...а приключи
  • 38 Чичак

    37 13 Отговор
    То и Китай и Русия впрочем за месец могат финансова криза в САЩ да предизвикат. Ама кардинална и тотална.

    Коментиран от #44

  • 39 Айдааа

    9 18 Отговор
    И тоа се е подхмелил ...
  • 40 Истината

    10 28 Отговор
    Това джудже медведев със сигурност му идва менструацията и се разхожда с дамска превръзка.Тоя е като някакъв нагаждач който не е забелязван от никой и никога никой не го е питал за нищо,ама псето все да се обажда.Точно такива noлyxора като тоя са първите които започват да плачкат като опре ножа до кокала
  • 41 Ми като

    10 21 Отговор

    До коментар #36 от "Некой си":

    ... "предпочиташ" си купи една "нова Лада". Обаче не караш такава. Явно на приказки много неща "предпочиташ", но РЕАЛНО е съвсем друго.

    Коментиран от #94

  • 42 АЙДЕ ГЪЧ

    15 1 Отговор

    До коментар #6 от "Сталин":

    А ти си много страшен .....Сталин на клавиатурата....!
  • 43 Ха......

    23 3 Отговор

    До коментар #20 от "Московийски културен център":

    Що трябва да дават. Тръгнали на сватба без х....
    Ти като тръгна на сватба, аз ли ти давах к... или комшиите? Като не могат, да си седят кротко на трибуквието и да спазват Минск спораз. Да не си бяха трепали своето собствено население, а после да реват, че хората в Донбас не ги искали.

    Коментиран от #170

  • 44 да си знаеш

    15 32 Отговор

    До коментар #38 от "Чичак":

    Не бутай мижитурка като русия при големите.Русия няма нито силата,нито икономиката,нито влиянието да докара финансова криза на Кирибати,а ти за най-силната държава в света ни говориш.Русия е регионална сила с ограничени възможности.Ръсия може да бъде сложена на колене,ако САШ решат,но Русия не може да казва на никой и не може да влияе на никой.Освен това недей да преписваш Китай към отчаяното ви съшествуване.Китай не дава пет пари за Русия,камо ли за вас русофилските изчадия.

    Коментиран от #55

  • 45 Кроки

    9 24 Отговор
    Дима, спиртосал си се .Виж се на какво приличаш.Кой вярва на алкохолно зависими другари с нетрадиционна сексуална ориентация.Матушка загива Дима, грабвай лопатата и на фронта!
  • 46 Жужи

    9 9 Отговор

    До коментар #14 от "медведь":

    А ушанките ,забрави ли ги?
  • 47 В НАТО

    27 9 Отговор
    Щаба който взривиха руснаците над 300 НАТОвци си заминаха. Пълно мълчание.

    Коментиран от #49

  • 48 Истината

    12 23 Отговор

    До коментар #36 от "Некой си":

    Те руски мизерници се молят и дават мило и драго да карат западни автомобили,а ти слугинаж кух ще ни обясняваш какво предпочиташ или не.Хахаха.Еми купувай си нова Лада и спри да ревеш бе фатмак ?! Сигурни сме обаче,че си абсолютен лаладжия и караш западен автомобил
  • 49 Гост

    2 7 Отговор

    До коментар #47 от "В НАТО":

    С тея измишльотини някъде другаде.
  • 50 стоян

    10 5 Отговор

    До коментар #10 от "Индийски БИВОЛАР":

    До 10 ком - нашите баби и дядовци са ги посрещали с фразата ,, московците идат ,, явно не са знаели това измислено име на федерацията със сегащното име ,,русия,,

    Коментиран от #58

  • 51 РЕАЛИСТ

    21 4 Отговор

    До коментар #9 от "Прекалил е с водката":

    Да ти припомня една такава среща в Сирия.Миналата седмица в небето над Сирия F-22 създавал смущения на руски Су-25, изстрелвайки топлинни „ловушки” и маневрирайки. След като към него се приближил Су-35С, американският самолет спешно се отдалечил в иракското въздушно пространство.

    Коментиран от #100

  • 52 Ето пример

    3 7 Отговор
    За дипломация от най високо, световно равнище. Отдавна трябваше да проумеят това световните лидери. Най после схванаха, че са единствени и няма какво да ги разклати. Най малко помиярски, изяви с медицински предпоставки.
  • 53 Колйо

    18 10 Отговор
    Браво на медведев. Слава на Русия. Русия е велика държава.
  • 54 Чичак

    15 2 Отговор
    Президентът Си Дзинпин ще направи държавно посещение в Русия от 20 до 22 март Следи колега внимателно какво ще напишат после в Глобал Таймс......(Global Times).......
  • 55 Чичак

    7 2 Отговор

    До коментар #44 от "да си знаеш":

    Президентът Си Дзинпин ще направи държавно посещение в Русия от 20 до 22 март Следи колега внимателно какво ще напишат после в Глобал Таймс......(Global Times).......
  • 56 Големец

    5 18 Отговор
    Мечка, вие оправихте Украйна, че сега и САЩ!! Човек понякога трябва да отстъпи и да призная провала в тази абсурдна и ненужна братска война!!

    Коментиран от #69

  • 57 Мдаааааа ,...

    18 1 Отговор

    До коментар #34 от "Как?":

    Знае той. Лежал в концлагер, щото е криминален бой...лук твоя Бандера.И поляците като чуят за него и ги хващат бесовете. Всеки украинец, преди да почне работа в Полша писмено декларира, че не не почитател на тоз Бандера. Пишат си го в коментарите, бе
  • 58 Едтествено

    16 6 Отговор

    До коментар #50 от "стоян":

    Москва е столицата на света. Емблема. Доро бабите ни са знаели това. Само дементиралите старци иззад локвата и ощетените по рождение трабантисти не са го още научили и ще се наложи да им го припомнят.
  • 59 1944

    9 12 Отговор
    мноооо са смешни пияните кремльовски джуджета
  • 60 Медведа

    9 15 Отговор
    Медведа май е забравил миналия век сесесерето как се молеше и се гърчеше за помощи

    Коментиран от #61

  • 61 Ще ще

    6 8 Отговор

    До коментар #60 от "Медведа":

    Ще си припомни пак петрол срещу храни

    Коментиран от #98

  • 62 кнаус 485

    14 4 Отговор

    До коментар #7 от "Мое мнение":

    Моето мнение съвпада с твоето....Да , Путин е много мек по отношение с покрайна и краварите.....
  • 63 РЕАЛИСТ

    12 2 Отговор

    До коментар #9 от "Прекалил е с водката":

    Копирах ти статия от декември 2017. Позовават се на Business insider. Във въздушен бой F-22 raptor няма никакъв шанс срещу Су 35 и затова е бягал, признават си.

    Коментиран от #73, #102

  • 64 Именно

    2 12 Отговор
    "с такива твари понякога стават авиационни произшествия“
    това е коментарът им за свалянето на пътническия самолет от Холандия ли?
  • 65 Хахаха

    7 13 Отговор
    Медведа когато беше президент на втората в света беше по нисък от тревата, сега се рвпчи днешния президент е по нисък от тревата, ми като един селски бахмут вече половин година не може да вземе втората в света?
  • 66 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 67 Чичак

    15 6 Отговор
    Всички около Путин го обвиняват че е прекалено мек и добряк. Ако беше някой друг, от тези около него ....жална им майка на урките......
  • 68 Мнение

    7 11 Отговор
    Рашкитеса напълно откачили, воглаве с вождовете им.

    Коментиран от #70

  • 69 Кога пък оправиха окрайна

    6 12 Отговор

    До коментар #56 от "Големец":

    Чакай първо с бахмут да видим кво ще стане че путлер стяга нова мобилизация, старите свършиха в бахмут

    Коментиран от #78

  • 70 Еми така е

    3 7 Отговор

    До коментар #68 от "Мнение":

    Свалиха невъзможно безпилотно бавно дробче на трийсетина години. Мъже са
  • 71 ...

    7 11 Отговор
    Какво да очакваш от простак освен простотия? Що му давате гласност на тоя келеш?
  • 72 Сър Пичук

    6 7 Отговор
    Защо бе, меченцето. Нали нищо не сте направили, за какво церемонене балтавиш?!?! Или пак не си трезвен?
  • 73 Всъщност

    7 9 Отговор

    До коментар #63 от "РЕАЛИСТ":

    си "копирал" поредната руска пропагандна статия за "безаналоговата" техника. Сега малко за реалността: провери какво е станало с наемниците от групата Вагнер точно в Сирия, при прословутия "инцидент" с опита за завладяване на петролен кладенец в американската зона. Тогава точно Ф-22 Раптор е вършал, а руските самальоти дори не са излетели ... Всеки може да си направи изводите защо: от "добра воля" :)

    Коментиран от #75, #81

  • 74 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 75 Герги

    6 1 Отговор

    До коментар #73 от "Всъщност":

    Проверих ама няма. Ти да не го сънува тва или халюцинираш понякога?
  • 76 стоян георгиев

    12 11 Отговор
    Медведев доста намрази американците след като изгониха сина му от сащ,щото на детето много му се искаше да си остане американец ама гаднярите го изхвърлиха като мръсно куче.

    Коментиран от #80, #84

  • 77 Хохо Бохо

    10 2 Отговор
    Това с помияра ми хареса,и много американци са на същото мнение.Едно същество,носещо женското име Линдзи ,заплашва Русия.Американски данъкоплатци държат да го изпратят на фронтовата линия.
  • 78 Коко

    9 4 Отговор

    До коментар #69 от "Кога пък оправиха окрайна":

    Бахмут отдавна падна бе цървул стига си гледал бг телевизия чети американски и европейски анализатори и ще разбереш че музикантите отдавна разпориха укрите в Бахмут
  • 79 гого

    4 1 Отговор
    Десо и ти ди мечтаеш да станеш американка,да проверяваш на афротата билетите ,ама друг път.
  • 80 Да бе

    4 2 Отговор

    До коментар #76 от "стоян георгиев":

    Преди не се отваряше много с чадото му в Щатите

    Коментиран от #91

  • 81 РЕАЛИСТ

    6 2 Отговор

    До коментар #73 от "Всъщност":

    Инцидента го има на всички езици. Всички питат " защо Ф-22 избяга от Су 35. Специалистите обясняват причините. Ф-22 е създаден за стрелба от далечно разстояние и се прави на невидим. Във въздушен бой със Су 35 най-доброто, което може да направи е, да бяга възможно най-бързо. Руснаците се шегуваха. Искахме да видим отблизо тази бе рядка птица, ама тя взе че избяга.

    Коментиран от #93

  • 82 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 83 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 84 Коко

    9 5 Отговор

    До коментар #76 от "стоян георгиев":

    На Медведев изгониха сина от САЩ на байдрън изгониха сина от Украйна а теб кво те топли това продължавай да си чоплиш носа докато направят хляба 10 лв и ръси мозъци ако ги имаш

    Коментиран от #95

  • 85 Нямам думи

    8 2 Отговор
    САЩ са отнели визата на сина на Дмитрий Медведев – Иля. Наследникът на бившия руски президент и министър-председател и един от най-близките до Путин, от години живее в Калифорния.
    27-годишният руснак пребивава от години в щата и рядко се връща в родината си. Там той има собствена бензиностанция и верига супермаркети. Как младият предприемач се е сдобил с всичко това?
    Като част от санкциите срещу руски политици и бизнесмени, правителството на САЩ даде точно два дни на Медведев-младши да се прибере в Москва
  • 86 Лаврентий Берия

    7 3 Отговор
    Тоя чичак има поне две причини да ги дропи тея проZтотии - първо - щото тея гадни американци изритаха неговото отроче от Америка. Милото, искаше в Америка, а не в украинската кал. Но тати ще го закъта под крилото си и ще го остави да гуляе в Масква. А също така, отчаяно жадува одобрението на Сударя Путин. Без него, черния хайвер ще стане хляб от трици, лъскавото БУ - каруца с проскубани кранти, а лъскавия дом - ГУЛАГ. С други думи, просто се държи като вярно куче, зъбещо се изпод софрата на Господаря, за да заслужи кокал. В демите му нищо не говори нито за политика, нито за интелект. Просто клоYн!

    Коментиран от #89

  • 87 Хомосапиенс

    6 3 Отговор
    Не ми се коментират пиандета.
  • 88 Да но...

    1 1 Отговор

    До коментар #24 от "100%":

    Синчето й е на мисия там ... Учат го на морафетлъци и после ще ти го докарат за премиер да те оправя.....
  • 89 Жссттт

    4 3 Отговор

    До коментар #86 от "Лаврентий Берия":

    Ама тоя и поколение ли имал. Сигурно е малко гейче.
  • 90 хммм

    6 5 Отговор
    Украинците ще ви бастисат... Димка!
  • 91 стоян георгиев

    5 5 Отговор

    До коментар #80 от "Да бе":

    Беше умерен политик.сега след като изгониха сина му и им прибраха крадените парици стана ястреб.пиян ястреб но все пак...
  • 92 руски емигрант

    5 2 Отговор
    Алкохолик знаеш ли какво се случи на Айхман когато евреите го доставиха в чувал.
    Сйщата съдба ще е и твоята.Такава е съдбата на фашистите терористи.
  • 93 Лаврентий Берия

    7 6 Отговор

    До коментар #81 от "РЕАЛИСТ":

    Боже, събери си версиите моля! До момента в съвременния авиационен бой няма потвърдена руска победа над съвремемен западен изтребител от Виетнамската ера. Обратното е много често - от Ливан, Сирия и Ирак, та чак до днес. И колкото повече показват нищожеството си руските ви Господари, толкова по големи и лъжливи са вашите путинофилски усти! Само руска пропаганда пре-предавате.
  • 94 Мухаа,хаа! -

    4 3 Отговор

    До коментар #41 от "Ми като":

    Защо стартираш с Ми като? В трети клас ли си,или си останал на това равнище от години.Плоскоглавец н,щастен.В лейката му сами Лади циркулират,като опониране.Кой знае каква евробабичка притежаваш.Трета ръка,четвърта употреба,но се пъчиш ,че си западняк.Убеден съм,че си поредния скъ,саняк- нереализиран ,мразещ до обед другите,след обед- себе си!Лъолъо,тук не пишат онези с нови Поршета,Бентлита и Мазерати.Нито четат глупотевините ти.

    Коментиран от #107

  • 95 стоян георгиев

    0 1 Отговор

    До коментар #84 от "Коко":

    А теб кво те топли мен кво ме топли ?

    Коментиран от #109, #118

  • 96 Наблюдател

    4 5 Отговор
    Езика на джудже номер 2 е признак на истерия и ужас. Да не би синът му Иля да е мобилизиран и да е на фронта под Бахмут та баща му е толкова уплашен?

    Коментиран от #97

  • 97 Писна ми

    4 2 Отговор

    До коментар #96 от "Наблюдател":

    Цяла година един бахмут та бахмут. Стига толкова
  • 98 Ха ха ха ха ха

    4 2 Отговор

    До коментар #61 от "Ще ще":

    Ха ха ха, Русия изнася храни за ЕС, първа в света на износ на жито, но видите ли.... петрол срещу храни ха ха ха
    Абре поне се поитересувайте малко от малко преди да драскате тук.
  • 99 Хехе

    7 2 Отговор
    Дребното еврейче пак е решило че ще става играч
  • 100 Вервай си

    3 2 Отговор

    До коментар #51 от "РЕАЛИСТ":

    Както трябваше за 3 дни да превземат Украйна
  • 101 Последния Софиянец

    3 5 Отговор
    Дори кучето на Павлов щеше досега да разбере, че заплахите и вулгарностите издават панически страх и ужас и не могат да уплашат американците. Но алкохола е унищожил и малкото интелект, който Димон навремето е притежавал и сега става за смях със заплахите, които отправя поне два пъти седмично.
  • 102 Да ги пуснат в Украйна

    1 3 Отговор

    До коментар #63 от "РЕАЛИСТ":

    Ще падат като круши, сигурно затово само безаналогови су24, 25 използват
  • 103 Кой бе,тоя с голямата глава ли

    3 4 Отговор

    До коментар #1 от "Ха така, удpи, Mедведка!":

    Той все така си приказва.На en gross.Иначе много му е голяма главата,несъразмерно с дребното му телосложение.
  • 104 хахаха

    3 2 Отговор
    Малък и дребен смешник:)
  • 105 Мимч

    4 4 Отговор
    Точно така медведев,никакво церемонене и слабост пред тия фашаги.Бой по тиквата,само това ги оправя.Кой ги е канил при вас. БЕЗ покана ,следва това......
  • 106 хохохо

    3 3 Отговор
    Бункерния пудел пак е фиркан яко.Абе Медведка не е ли малко рано бе,не е станало икендия още а ти си се налял до козирката вече.
  • 107 Ми като

    3 0 Отговор

    До коментар #94 от "Мухаа,хаа! -":

    гледам нивото на събеседниците русофили, не намирам за нужно да говоря по друг начин. От теб разбрах, че не караш нова Лада, нищо, че уж я предпочиташ, и като ти гледам останалите писания, явно изобщо нямаш кола. Ето ТОВА си е за смях.
  • 108 До НОМЕР 2

    3 2 Отговор
    ТЕ ТОМАХОУКИТЕ ИДВАТ ХУБАВО ПОСЛИ ПОЧВАТ КИНЖАЛИТЕ АКО НЕ ЗНАЕШ ЗАПАДНИТЕ ОФИЦЕРИ ОЩИ ГИ ТЪРСЯТ ОТ БУНКЕРА ДО ЛВОВ ЗАЛИЧЕНИ ТЪЙ ЧЕ СПОКО Д ЕНДЪР.
  • 109 гого

    4 0 Отговор

    До коментар #95 от "стоян георгиев":

    стуенчоу,теб теб те топли калорифер с два висящи радиатора.
  • 110 100

    2 4 Отговор
    Медвед, ти гледай щатите да не престанат да се церемонят с вас...
  • 111 Истината

    3 4 Отговор
    Джудже номер 2 е най-свирепият руски Интернет ястреб, но постоянните му заплахи вече звучат комично. И самите руснаци не му вярват, защото докато бащата плаши с ядрена война синът му се крие в тила като страхлив пл ъх а на фронта се бият тези, до които са се докопали военкоматите. А зад тях има заград отряди от чеченци, които стрелят по отстъпващите. За сравнение през ВСВ и двамата сина на Сталин са на фронта, единият загива в плен, трима от синовете на Микоян, който заема най-висшия съветски държавен пост председател на Президиума на Върховния съвет на СССР, са на фронта, един от тях загива под Сталинград, големият син на Никита Хрущов също загива на фронта а самият той участва във войната Леонид Брежнев, бъдещ генерален секретар на КПСС също воюва.
  • 112 Русо_филчовците

    2 3 Отговор
    Полудяха, като малкия медведеФ
  • 113 Шморц

    4 1 Отговор
    В краварника рязко повишаване на търсенето на памперси .
  • 114 Аз съм от ссср

    3 0 Отговор

    До коментар #14 от "медведь":

    Това ли е наи важното за теб колата и якето.Сега сигурно караш 20годишна кола и сигурно е на лизинг и яке шито във Турция или Китай.
  • 115 баба врачка

    6 4 Отговор
    Краварите да са благодарни че Путин е президент а не Медведев , че до сега да са изяли шамарите барабар с останалите пудели .

    Коментиран от #121

  • 116 Белчо и Сивушка

    5 1 Отговор
    Никакво церемонене с кравите . Те само от остен разбират . Руснаците трябва да ги вкарат в браздата .
  • 117 Кой ще отрече

    2 5 Отговор
    Че нашите русофилчета нямат общо с путлериста. Сравнете налудничавото изказване на заместник-председателят на руския Съвет за сигурност с русофилските коментари, същите неадеквати.
  • 118 Десо,

    3 0 Отговор

    До коментар #95 от "стоян георгиев":

    Знаем, че тебе те топлят бурятите
  • 119 няма прошка.

    5 2 Отговор
    Бандюгите от обора гръмнаха газивите тръбопроводи . Сега е крайно време да им потопите танкерите .
  • 120 НЕ на НАТО, НЕ на САЩ

    5 3 Отговор
    НЕ на Атлантическият слугинаж. Да освободим България.

    Коментиран от #142

  • 121 Дядо врач

    2 6 Отговор

    До коментар #115 от "баба врачка":

    Ватниците да са благодарни че Байдън е президент а не Буш , че до сега да са изяли шамарите барабар с останалите руски фашисти от РФ.

    Коментиран от #123

  • 122 Хорацио

    4 1 Отговор
    Въоръжете Иран ,Сирия ,С Корея от - до , те сами ще се оправят с янките .
  • 123 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 124 Чичак

    4 1 Отговор
    Президентът Си Дзинпин ще направи държавно посещение в Русия от 20 до 22 март Следете колеги внимателно какво ще напишат после в Глобал Таймс......(Global Times)....... Много е вероятно Стратегически Договор за Военно Сътрудничество да подпишат !!!!!! Нещо като НАТО !

    Коментиран от #127

  • 125 Малеее

    2 5 Отговор
    Второто джудже е по откачило и от първото! Много е як, ама на фронта ще напълни гащурките! Горките руснаци - управляват ги ненормални надрусани и жадни за власт откачалки!
  • 126 Наблюдател

    4 1 Отговор
    Алкохола не прощава!
  • 127 Даааа

    2 2 Отговор

    До коментар #124 от "Чичак":

    Чичка, Китай и България са стратегически партньори още от 4.07.2019 г .. - 24 Часа
    4.07.2019 г. Радев го разписа !

    Коментиран от #130, #139

  • 128 Буш ,Муш не знам

    0 1 Отговор

    До коментар #123 от "баба врачка":

    Но султана води преговори с кавказките народи! защо ли?
  • 129 стар шаман

    4 2 Отговор
    деменцията пак няма да разбере какво му говори Медведев защото не е добре с управлението . крепят го колкото да пази равновесие . за това и ще вкара света в трета световна . той няма какво да губи , и без това само с духове си говори .

    Коментиран от #131

  • 130 Ъхъъ

    1 0 Отговор

    До коментар #127 от "Даааа":

    И ний с кой сме ?

    Коментиран от #134

  • 131 Браво шамане

    3 3 Отговор

    До коментар #129 от "стар шаман":

    Това чакаме, да помете руския фашизъм и българските русофиля.

    Коментиран от #136

  • 132 Майко мила....

    4 2 Отговор
    САЩ са приключени.
  • 133 Няма други русофили

    1 3 Отговор
    като българските, да си подаряват родината.

    Коментиран от #135

  • 134 Бай Кал

    1 0 Отговор

    До коментар #130 от "Ъхъъ":

    Как с кой, и на двете страни сме !
  • 135 Шморци

    3 2 Отговор

    До коментар #133 от "Няма други русофили":

    Вярно е , няма други българи като тебе дето да търпят четири краварски бази на територията си . Никога България до сега не е имала чужди бази .

    Коментиран от #140, #141, #152

  • 136 стар шаман

    3 3 Отговор

    До коментар #131 от "Браво шамане":

    А краварските фашаги по добри ли са ? Гордите Българи все на:ду:пе:ни станахте .

    Коментиран от #146

  • 137 Дааааааа, за тва иде реч!

    6 1 Отговор
    Шойгу награди пилотите, свалили американския дрон =======..... а Радев кога Мадарски конник ще им даде ?
  • 138 Милият той!

    0 2 Отговор
    Пак не е изтрезнял!
  • 139 има малка разлика

    2 0 Отговор

    До коментар #127 от "Даааа":

    Стратегически партньори не значи военни !
  • 140 Българин

    1 3 Отговор

    До коментар #135 от "Шморци":

    И сега в България няма чужди бази, някой те е заблудил.

    Коментиран от #145

  • 141 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 142 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 143 Ъхъъ

    1 0 Отговор

    До коментар #141 от "Шморцико,":

    (америка няма бази в България,) да-да, де ще има, само на сайта на Пентагона сигурно ги има нали по погрешка ? Я виж какво пише там ? Военна база на САЩ !

    Коментиран от #157, #159, #161

  • 144 Левски

    4 1 Отговор

    До коментар #142 от "Само питам":

    НЕ на НАТО, НЕ на САЩ
    НЕ на Атлантическият слугинаж. Да освободим България от американско робство. !!!!!
  • 145 Шморци

    1 1 Отговор

    До коментар #140 от "Българин":

    Има ,има...Има подписани договори .
    Ново село
    Безмер
    Граф Игнатиево
    Айтос

    Коментиран от #151

  • 146 Браво шамане

    1 1 Отговор

    До коментар #136 от "стар шаман":

    А вие на колене пред руски дюкян, за половин близалка.
  • 147 Бай Иван

    1 3 Отговор

    До коментар #30 от "Зеления":

    На американците ако е гол г.ъз.а, то на ватанките ще е направо женски полов орган.
  • 148 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 149 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 150 Диамантената ръка

    2 1 Отговор
    Джуджак...
  • 151 Шморцико,

    1 0 Отговор

    До коментар #145 от "Шморци":

    Писах ти да не лъжеш, точно за тях има договор с НАТО, там има и турски воепи, защо не кажеш че са турски бази?
  • 152 Ветеран от Протеста

    1 3 Отговор

    До коментар #135 от "Шморци":

    Цяла България беше Руска военна база половин век до 1989 та.Беше Лагер.Комунистическии Лагер...Инсталирани руски ядрени ракети СС 20 и насочени към врага НАТО - Гърция и Турция.

    Коментиран от #154

  • 153 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 154 Я хапчета, моля

    3 1 Отговор

    До коментар #152 от "Ветеран от Протеста":

    Била тя, Цяла България Руска военна база половин век до 1989 та.Била Лагер.Комунистическии Лагер.......... В болният ти мозък само ! Един руснак е нямало.
  • 155 Днес в Париж масово плакати

    3 1 Отговор
    Ама със хиляди плакати масово на всякъде : "Не на съкращенията на пенсиите на Макрон! Работниците няма да плащат за войната на НАТО !.....".......

    Коментиран от #156

  • 156 Майко мила....

    3 0 Отговор

    До коментар #155 от "Днес в Париж масово плакати":

    Какви палежи са в Париж и изкараха армията ! ....Батални сцени има в нета
  • 157 Абе ъъкащия

    1 2 Отговор

    До коментар #143 от "Ъхъъ":

    Знаеш ли какво преставлява воена американска база в чужбина ? Магазини с американска стока, болница, училище, жилища за семействата. Мини САЩ, и къде го има това, освен в Рамщайн, Инджирли, Измир. Няма да се повтарям, НЕ ЛЪЖИ, в България са полигони и са български в които т.епират наторци и нашите войници. В американска воена цаза не може да припари никой освен американец, законите там са американски.

    Коментиран от #160, #165

  • 158 Майко мила....

    2 1 Отговор
    Събота и неделя не ми се мисли какво ще стане във Франция. 50000 военни са командировани в района на Париж
  • 159 Абе ъъкащия

    0 1 Отговор

    До коментар #143 от "Ъхъъ":

    Знаеш ли какво преставлява воена американска база в чужбина ? Магазини с американска стока, болница, училище, жилища за семействата. Мини САЩ, и къде го има това, освен в Рамщайн, Инджирли, Измир. Няма да се повтарям, НЕ ЛЪЖИ, в България са полигони и са български в които трепират натовци и нашите войници. В американска воена база не може да припари никой освен американец, законите там са американски.

    Коментиран от #162

  • 160 Бегай бегай

    3 1 Отговор

    До коментар #157 от "Абе ъъкащия":

    Въобще американска база не си виждал ! В Испания обезлюдиха цял район колкото Варна, и нито инвестиции нито нищо. Някакви наркомани наоколо им обещаха безплатен зъболекар. Имотите паднаха два пъти и въобще не ми говори..... Такава сган и пълно с проститутки и кво се сетиш

    Коментиран от #164

  • 161 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 162 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 163 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 164 Абе бегащия

    1 1 Отговор

    До коментар #160 от "Бегай бегай":

    Я бегай от тук с този неадекватен коментар. Виждал съм портала им в 3 държави Германия /където са най вного/, в Гърция и Турция. Явно нищо не виждаш от пещерята, почети какво преставлява воена американска база и под чия юрисдикция е !! Чети, чети и пак чети.

    Коментиран от #167, #169

  • 165 Чичак

    2 1 Отговор

    До коментар #157 от "Абе ъъкащия":

    Колега, къде са тези магазини с американска стока, болница, и т.н в България към американските бази ? Питам ? Да Отида да си взема малко цигари, оригинално Уйски ......дай адрес че да отида. Сериозен съм, ако ги знаеш дай инфо ?

    Коментиран от #168

  • 166 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 167 Бегай бегай

    1 0 Отговор

    До коментар #164 от "Абе бегащия":

    Ама верно "Бегай бегай" смотаняк. Виждал си ти.....
  • 168 Абе ъъкащия чичак

    1 2 Отговор

    До коментар #165 от "Чичак":

    В България няма американски воени бази. А в Герлания, Полша, Гърция, Турция,...Са уредени така, където не можеш да влезеш. Логни се в гугъл и чети, не се прави на интересенглупак.
  • 169 Ъхъ

    2 1 Отговор

    До коментар #164 от "Абе бегащия":

    Очевидно си виждал портала им ама не в 3 държави......а портала в Карлуково !!!! . И какво пише да те питам в ляво от портала? А?
  • 170 Московийски културен център

    0 0 Отговор

    До коментар #43 от "Ха......":

    А защо да не дават? А като изплащат путлеристите репарации ще разбереш кой, на какво е трябвало да седи.
  • 171 До ъкащи, акащи, бягащи, чичаци

    3 2 Отговор
    През 2016 г. изтече десетгодишният договор със САЩ, разписан от Ивайло Калфин и Кондолиза Райс през 2006 г. за т.нар. „американски бази“ у нас. Всъщност това не са американски бази, а български бази, съоръжения и полигони, които, по силата на този договор, се предоставят за съвместно ползване, за обучение на български и американски войници или войници от други страни-членки на НАТО. Територията на подобни обекти остава българска собственост, тя се охранява от военна полиция, американските военнослужещи присъстват временно и на ротационен принцип, като само при застъпването им броят може да достигне до около 5 хиляди души. Това не са класически американски бази, където държавата гостоприемник няма много права, не знае какво точно се случва на територията на базите, нито пък ги охранява.
  • 172 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 173 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 174 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 175 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 176 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 177 Я си го слагай сам

    2 0 Отговор

    До коментар #175 от "Я да се шиииибаш":

    Пак са те отървали от бавноумницата.
  • 178 Левски

    1 2 Отговор
    НЕ на НАТО, НЕ на САЩ
    НЕ на Атлантическият слугинаж. Да освободим България от американско робство. !!!!!

    Коментиран от #179

  • 179 Какъв Левски си с две знамена ?

    4 0 Отговор

    До коментар #178 от "Левски":

    И да станем отново руско княжество в РФ и да боравим с рубли, нали мним левски?
  • 180 Абе възражданеци

    3 1 Отговор
    Не лъжете Българския народ за американски воени бази, знаете че са натовски полигони, но желанието ви за пропаганда е огромно.

    Коментиран от #182

  • 181 бай Даньо

    1 0 Отговор
    Медведев общо взето е прав. На война като на война. Западната пропаганда направи Путин да изглежда като някой дявол а проблема на Русия е че Путин е много мек ... дано не се случи каквото запада си пожелава да видят "Путин сменен" , с кой, с Пригожин!?
  • 182 сатан

    1 0 Отговор

    До коментар #180 от "Абе възражданеци":

    ,Бази на които се вее американско знаме какви са . На тези бази важат и американски закони . България там е безгласна буква . А ма че сиромашко мислене .И американския военен министър ги посети . Защо не беше Столтенберг . Сега светна ли ти сега. .

    Коментиран от #184, #185

  • 183 Медведев

    0 2 Отговор
    прекалява много с водката
  • 184 продажнико

    0 1 Отговор

    До коментар #182 от "сатан":

    На теб ли да рярвам или на официални документи Ама че махленско мислене. Там се вее натовското знаме. Пак лъжеш възражданеко.

    Коментиран от #186

  • 185 Пак лъжи на килограм

    0 2 Отговор

    До коментар #182 от "сатан":

    През 2016 г. изтече десетгодишният договор със САЩ, разписан от Ивайло Калфин и Кондолиза Райс през 2006 г. за т.нар. „американски бази“ у нас. Всъщност това не са американски бази, а български бази, съоръжения и полигони, които, по силата на този договор, се предоставят за съвместно ползване, за обучение на български и американски войници или войници от други страни-членки на НАТО. Територията на подобни обекти остава българска собственост, тя се охранява от военна полиция, американските военнослужещи присъстват временно и на ротационен принцип, като само при застъпването им броят може да достигне до около 5 хиляди души. Това не са класически американски бази, където държавата гостоприемник няма много права, не знае какво точно се случва на територията на базите, нито пък ги охранява.

    Коментиран от #188

  • 186 сатан

    1 0 Отговор

    До коментар #184 от "продажнико":

    Всичкото оръжие в тези бази е американско . Няма ни лепард . ни мираж . Базите са точно 4 на брой . Американско знаме имаше известно време и на военното министерство . Американците имат 800 бази по целия свят Много си зле информиран
  • 187 Сър Пичук

    1 3 Отговор
    Едно време, когато все още имаше жителство и всички завиждаха на софиянци, най-голямото "геройство" на селските ергени беше да хванат на село някой заблуден софиянец и да го пребият. После за "подвига" се говореше с години. А като идваха в столицата, тези "бабаити" бяха по-ниски от тревата и прескачаха трамвайните линии за да не ги хване ток.
    Та медведев ми прилича точно на такъв селски ерген. Приказки, награди и бля, бля. И то за един дрон. Украинците не се хвалиха толкова като потопиха крайцера Москва. Пълна комплексарщина.

    Коментиран от #189

  • 188 сатан

    2 2 Отговор

    До коментар #185 от "Пак лъжи на килограм":

    Икакво е знамето на тези бази обикновенно Натовско или американско или и двете . Има ли българско знаме . Бихме ли разбрали ако янките вкарат в тях ядрено оръжие и имаме ли право да бъдем уведомявани щото вкараха американски танкове а нашите полиици гледаха като ошашавени...Както изпращахме оръжие за Украйна още от 2014год. без знанието на народа така ще вкарат и ядрено оръжие ..и ще ни дадат курбан на Руснаците
  • 189 Иван

    1 0 Отговор

    До коментар #187 от "Сър Пичук":

    А ти приличаш ли на еврейския Мешия?

    Коментиран от #194

  • 190 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 191 Ха ха ха

    2 1 Отговор
    Незнам защо този човек постоянно прекалява с алкохола..... по лошото е , как е било възможно някой да му повери да управлява държава с ядрено оръжие.... Иначе е забавен.... няма по голям иди...т от този в цялата пРоссия....
  • 192 До всички русофиля

    1 1 Отговор
    Има международна заповед за арест на Петин.
  • 193 Тъжна вест за русофилята

    3 1 Отговор
    Има международна заповед за арест на Путин.
  • 194 Сър Пичук

    1 0 Отговор

    До коментар #189 от "Иван":

    Зини за да ти кажа ;)
  • 195 хахаа

    0 1 Отговор
    Голям!!!!!
Новини по държави:
Новини САЩ, Новини Великобритания, Новини Германия, Новини Италия, Новини Франция, Новини Испания, Новини Гърция, Новини Украйна, Новини Белгия, Новини Китай, Новини Сирия, Новини Сърбия, Новини Бразилия, Новини Австралия, Новини Япония, Новини Швейцария, Новини Северна Македония, Новини Турция, Новини Полша, Новини Румъния, Новини Иран (Ислямска Република), Новини Австрия, Новини Нидерландия, Новини Северна Корея, Новини Всички държави, Новини Унгария, Новини Канада, Новини Литва, Новини Индия, Новини Мексико, Новини Южна Корея, Новини Хърватия, Новини Норвегия, Новини Дания, Новини Финландия, Новини Ирландия, Новини Аржентина, Новини Дубай, Новини Португалия, Новини Словакия, Новини Беларус, Новини Латвия, Новини Естония, Новини Словения, Новини Чехия, Новини Швеция, Новини Ирак, Новини Афганистан, Новини Албания