ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
тъкмо бяха вкарали малко стил и класа на последната в сравнение с другите SUV , купувайте бързо от старата че тази грозотия ако трябва да чакаме 3 години докато я сменят
Доста грозно, няма сходства в предницата, която е обла, и страничните линии, който са остри. Решетката е прекалено голяма сравнено с фаровете, въобще пълна гадост и това е кола за над 100х.лв. Явно в БМВ са си повярвали и се осмеляват да правят каквото им скимне. Или пък това се харесва на китайците и работят за тях.
Добро е джипчето,но няма как да се сложи велурено кученце на задното стъкло дето си клати главата.Аз моето като слизам от колата винаги си го вземам със себеси,щото чупят задното стъкло и ги крадат поголовно!
Много ме кефят бмв , правят някакъв отпадък с физиономия на кашалот и бг мишките заедно с ромите си умират от кеф .. Е това се казва добра пазарна политика в страните от 3-тия свят . Мж . в Зимбабве и Уганда също много се търсят немските "премиуми"
Това е рендер бе рендета(фотошоп на някой който няма нищо общо с дизайнерите на бмв). Къде бързате да коментирате като дори не е показан истинския му вид. Бай ганьооо
Съсвем изгубиха нишката...
Надлъжната 'вежда' е патент на Симка от 60-те, и позната у нас соц версия, а.к.а. ЗАЗ 968. ( не че няма и такъв дизайн и Шеви Корвет )
Тестват мненията, но нямат време - моделите вече едва ли ще се задържат и по 2 години на поточната линия, само дето цената на новия модел я плащат клиентите. Това обаче, може да важи само за тесен сегмет купувачи с дебели банкови с-ки.
Нещо никак не са ти ясни нещата.Фирмата "Тесла" е буквално "нородено" в сравнение с германското традиционно автомобилостроене,което прави нещата несравними.Дори и да спре с внедряването на иновации в автомобилите си за един период от 10-15г примерно БМВ,ТО САМО ОТ ПРОИЗВОДСТВОТО НА РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ ЗА НАЛИЧНИТЕ МИЛИАРДИ НЕЙНИ ВОЗИЛА ще продължи да си бъде ...БМВ!А какво е Тесла?-Едно новоизлюпено но доста скъпо в момента МПС БЕЗ ВСЯКАКВА ТРАДИЦИЯ И АВТОБИОГРАФИЯ,НЕДОКАЗАЛО СЕ ВЪВ ВРЕМЕТО ЧРЕЗ МНЕНИЕТО НА КУПУВАЧИТЕ!
Джипът е страхотен, но немците леко избързват, първо трябваше да почакат още 1 година и да пуснат facelift на сегашната X5-ца и чак след 2-3 години да пуснат новата. То последната генерация е все още нова, от 2013 е на пазара! Иначе джипът е разкошен
Пластмасов боклук,който само феновете на марката биха харесали! Никоя уважаваща себе си марка не си сменя дизайна на 3 или 5 години..... Луксозните брандове правят подобрения по модела,но не сменят драстично дизайна..... Това само показва колко "пластмасова" марка е станало BMW! Напред към китайския пазар! По-пластмасова компания и от Ауди! Феновете на Мерцедес да не се превъзнася и те са китайски кич за новобогаташи без грам вкус! Марки като Бентли,Астон Мартин,Ролс-Ройс,Ягуар,Мазерати и Ферари не си сменят дизайна след 3 години!
Масови коли за масови клиенти.....
Лунната соната ще ви пеят на фалита пич, бенве, мерцедес и алуди ще бъдат фалирани в полза на Мъск, респективно САЩ!
Новите технологии са били винаги в САЩ, не в еуропата от жендски род, дето целия свет я язди безпардонно!
Виж сега Митко, не се прави на интересен защото в България масово се карат коли на 15-20 години! Колкото до БМВ, ремонтите са напълно нормални ако колата ти е 15-20 години. Друг е въпроса че, по-това време идва ред на скъпите ремонти, но когато хората купуват не се замислят и после реват че, БМВ били таралясници. Да ама не! Купи си е от магазина и не бързай да е сменяш да видиш как ако е обслужваш редовно и с качествени консумативи няма да имаш грам ядове.
хОДИ СЕ СТРЕЛЯЙ САМ!бенве каруците са скъпи дори след 3-тата година!Пълни развалин след 8-мата година!
Това главини, лагери, биалетки,НОСАЧИ, бутала, сегменти, глави/дизелови/, съединители, скоростни кутии, спирачни апарати, двигатели дори, ЗА ВАС УМНИ бенве фенове Е КОНСУМАТИВ НАЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Първият модел на X5 беше калпав от към скорости!
На 5-та серия 535d, калпави скорости.
Повдигането на налягането веднага води до основен ремонт и счупени скорости, колата е на ръба с 277к.с.
Автомата и двигателите на бенве са консуматив!
Виж сега, това че, ти(комплексара) не можеш да си позволиш нова кола дори бай бек от долъра и си прочел/чул някъде за подобен проблем не значи че е така. Сега сръбни една студена вода и си лягай че, от глупави хората като теб деня от хубав става скучен и дълъг.
Елън Мъск... :-))))) Тесла... :-)))) Е, вие наистина сте много, много глупави, завистливи и злобни хора. Ако някога Тесла стане толкова популярен сред премиум автомобилите, продукт, колкото е БМВ, със сигурност и по тях ще плюете, както плюете сега по БМВ. Разбира се, това никога няма да се случи. Ако напълно електрическото задвижване някога се наложи, не бива да имате никакви съмнения, че пак БМВ, Мерцедес и Ауди ще бъдат лидери и в този тип возила. Засега обаче този момент изглежда безкрайно далеч... В момента БМВ имат най-добрите хибриди. Без значение е как са го постигнали. Важнното е, че предлагат най-доброто на пазара, по-добри дори от доайена в хибридните задвижвания - Тойота. Защото задвижващата система е едно, а добрата кола - нещо съвсем различно. Идете покарайте едно БМВ 5 серия Актив Хибрид и после приказвайте тъпотии... Ако напълно електрическото задвижване се наложи някой ден, и Тесла ще изглежда смешна до БМВ, както и една Тойота изглежда смешна до едно БМВ. Не се лъжете по маркетинг триковете на Мъск. Как може една кола да се планира да се пусне в продажба след повече от година, а "да имало за нея триста и не знам колко си..." поръчки. Това са тъпотии. Подгряване на вчерашния обяд. Отделно, че 300 хил. не е нищо. Само БМВ 5-та серия за една година има повече от 400 хил. ПРОДАДЕНИ броя, не поръчани. Само 5-та серия. Миналата година Тесла отбеляза счетоводна печалба за първа година от началото на съществуваването си. Тесла щели да фалират БМВ :-)))))))) Вие що не отидете да се удавите в някоя локва, бе!? Колкото Нисан ГТР фалира Феррари... ха, ха, ха...
Не знам кой го "мисли" тоя дизайн, но освен емблемата и донякъде бъбреците, какво общо има с БМВ? Прилича на нещо като нищо, скопено, интернационално и политически коректно...
Ех това БМВ!
Кола за по-богати хора които си я купуват нова !
Втора ръка на 15-тина години - за комплексари,"псевдо гъзари",заблудени тинейджъри, за търсещи статут в обществото с колата си ! Кой си продава безпроблемната кола?
Купувайте пичове!
Тези коли също струват доста пич - не всеки може да си ги позволи,така че повече се харчат онези другите - не върнати от абонатите.
За тези коли си има пак заможни пресметливци да ги купуват - така спестяват някой лев - в България масово се купуват другите,оправена след удар,над 250000 км,проблеми с колата(има такива - не са сполучливи),естествено че е 'перфектна','нова',безпроблемна и т.н. в Мобиле !
взех от мобиле на 126х.к....да вярвам ,че е на толкова и аз съм я карал за 2г. около300км...да триста , а не 300 000...колата е 2003г....ако си направите труда, ще намерите диаманти за малко повече от средната цена за БГ. Две от колите са ми в гараж и не минава ден да не ме питат дали ги продавам след като не ги карам. Докато такситата и частите в БГ са толкова евтини, колити си ги карам само за кеф и гонки. И да всички са бензинки и по над 280 коня!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Ime kato gost
Иначе ко ши му е (епа си караме гоуфу и ке събираме пари от закуски)
12:42 17.04.2016
2 oooooo
13:15 17.04.2016
3 аааа
13:19 17.04.2016
4 rosen
13:48 17.04.2016
5 гост
14:09 17.04.2016
6 КАЛДЪРМЪША
15:05 17.04.2016
7 onq s konq
15:10 17.04.2016
8 Иван Иванов
15:22 17.04.2016
9 CCCP
15:38 17.04.2016
10 Роман Ценов
15:41 17.04.2016
11 Fake
Коментиран от #12
16:26 17.04.2016
12 koko
До коментар #11 от "Fake":
Когато стигнеш по-далеч от орландовци, може би ще спреш да пишеш злобарски глупости!16:43 17.04.2016
13 Коцьо
17:36 17.04.2016
14 Кларитон
Мъск ще ги фалира с Тесла!
Четете в нета има доста инфо за въпросите на акционерите!
Коментиран от #16
18:28 17.04.2016
15 1960
Надлъжната 'вежда' е патент на Симка от 60-те, и позната у нас соц версия, а.к.а. ЗАЗ 968. ( не че няма и такъв дизайн и Шеви Корвет )
Тестват мненията, но нямат време - моделите вече едва ли ще се задържат и по 2 години на поточната линия, само дето цената на новия модел я плащат клиентите. Това обаче, може да важи само за тесен сегмет купувачи с дебели банкови с-ки.
19:24 17.04.2016
16 onq s konq
До коментар #14 от "Кларитон":
Нещо никак не са ти ясни нещата.Фирмата "Тесла" е буквално "нородено" в сравнение с германското традиционно автомобилостроене,което прави нещата несравними.Дори и да спре с внедряването на иновации в автомобилите си за един период от 10-15г примерно БМВ,ТО САМО ОТ ПРОИЗВОДСТВОТО НА РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ ЗА НАЛИЧНИТЕ МИЛИАРДИ НЕЙНИ ВОЗИЛА ще продължи да си бъде ...БМВ!А какво е Тесла?-Едно новоизлюпено но доста скъпо в момента МПС БЕЗ ВСЯКАКВА ТРАДИЦИЯ И АВТОБИОГРАФИЯ,НЕДОКАЗАЛО СЕ ВЪВ ВРЕМЕТО ЧРЕЗ МНЕНИЕТО НА КУПУВАЧИТЕ!Коментиран от #18, #26, #29
19:27 17.04.2016
17 Vasik Atanasova
19:32 17.04.2016
18 тъй
До коментар #16 от "onq s konq":
какво му обяснявяш, този използва имената на цял оркестър и всеки от тях пише глупости до отчаяниеКоментиран от #24, #27
20:10 17.04.2016
19 Кобрата
20:15 17.04.2016
20 укиъп
Коментиран от #23
20:27 17.04.2016
21 Коцьо
21:14 17.04.2016
22 Гост
Масови коли за масови клиенти.....
21:36 17.04.2016
23 Бенве фен мангал
До коментар #20 от "укиъп":
Каква индивудуалност има тоя пластмасоф кенеф, сбор от 7,5,3,1 и т.н. доказани скъпи боклуци на бмв!21:44 17.04.2016
24 Оркестъра финал акорд
До коментар #18 от "тъй":
Отчаянието колеги е във фирма бенве, скапвате се отвсякъде!Тесла ви е гробокопача на всички немски кенефи!
21:47 17.04.2016
25 За оня с магарето куцо
21:51 17.04.2016
26
До коментар #16 от "onq s konq":
Много си прав ще имат нужда от планини резервни части......Коментиран от #28
22:01 17.04.2016
27 Соната
До коментар #18 от "тъй":
Лунната соната ще ви пеят на фалита пич, бенве, мерцедес и алуди ще бъдат фалирани в полза на Мъск, респективно САЩ!Новите технологии са били винаги в САЩ, не в еуропата от жендски род, дето целия свет я язди безпардонно!
Коментиран от #31
22:15 17.04.2016
28 Summon
До коментар #26 от " ":
Виж сега Митко, не се прави на интересен защото в България масово се карат коли на 15-20 години! Колкото до БМВ, ремонтите са напълно нормални ако колата ти е 15-20 години. Друг е въпроса че, по-това време идва ред на скъпите ремонти, но когато хората купуват не се замислят и после реват че, БМВ били таралясници. Да ама не! Купи си е от магазина и не бързай да е сменяш да видиш как ако е обслужваш редовно и с качествени консумативи няма да имаш грам ядове.Коментиран от #30, #39
22:22 17.04.2016
29 Иван Иванов
До коментар #16 от "onq s konq":
te BMW osven da proizvejdat avtochasti, druga cel imat li...?22:26 17.04.2016
30 Мелоди
До коментар #28 от "Summon":
хОДИ СЕ СТРЕЛЯЙ САМ!бенве каруците са скъпи дори след 3-тата година!Пълни развалин след 8-мата година!Това главини, лагери, биалетки,НОСАЧИ, бутала, сегменти, глави/дизелови/, съединители, скоростни кутии, спирачни апарати, двигатели дори, ЗА ВАС УМНИ бенве фенове Е КОНСУМАТИВ НАЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментиран от #32, #37
22:26 17.04.2016
31 тъй
До коментар #27 от "Соната":
Човека оркестър пак започна с тъпотиите си, нека позная следващият ти коментар ще е с ника Опера22:27 17.04.2016
32 укиъп
До коментар #30 от "Мелоди":
оркестър!...поредна тъпотия....хубавите неща са скъпи, ако още не го знаеш значи мам и тати още те хранкат22:30 17.04.2016
33 на Мелоди Симфонито
и бензина след 90км/ч скача от 8/100 на 20/100!
Коментиран от #35
22:56 17.04.2016
34 Бенве фен мангал
На 5-та серия 535d, калпави скорости.
Повдигането на налягането веднага води до основен ремонт и счупени скорости, колата е на ръба с 277к.с.
Автомата и двигателите на бенве са консуматив!
Коментиран от #36
23:00 17.04.2016
35 тъй
До коментар #33 от "на Мелоди Симфонито":
БМВ не е за бедни и ревливи мухльовци!23:48 17.04.2016
36 тъй
До коментар #34 от "Бенве фен мангал":
БМВ не е за бедни и ревливи!23:49 17.04.2016
37 Summon
До коментар #30 от "Мелоди":
Виж сега, това че, ти(комплексара) не можеш да си позволиш нова кола дори бай бек от долъра и си прочел/чул някъде за подобен проблем не значи че е така. Сега сръбни една студена вода и си лягай че, от глупави хората като теб деня от хубав става скучен и дълъг.00:56 18.04.2016
38 Трифонов
07:40 18.04.2016
39
До коментар #28 от "Summon":
Не мерси, не мисля нито от пазара, нито от магазина.11:05 18.04.2016
40 Емо
11:26 18.04.2016
41 7777777
Коментиран от #44
12:46 18.04.2016
42 E53
Коментиран от #43
12:48 18.04.2016
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Този коментар е премахнат от модератор.
45 МоТо
Кола за по-богати хора които си я купуват нова !
Втора ръка на 15-тина години - за комплексари,"псевдо гъзари",заблудени тинейджъри, за търсещи статут в обществото с колата си ! Кой си продава безпроблемната кола?
Купувайте пичове!
Коментиран от #46
09:59 19.04.2016
46 даамане
До коментар #45 от "МоТо":
Абонатите си купуват нови и продават безпроблемните си обслужени коли, а сега сигурно ще трябва и да ти обяснявам....да ама не!Коментиран от #47
10:14 19.04.2016
47 МоТо
До коментар #46 от "даамане":
Тези коли също струват доста пич - не всеки може да си ги позволи,така че повече се харчат онези другите - не върнати от абонатите.За тези коли си има пак заможни пресметливци да ги купуват - така спестяват някой лев - в България масово се купуват другите,оправена след удар,над 250000 км,проблеми с колата(има такива - не са сполучливи),естествено че е 'перфектна','нова',безпроблемна и т.н. в Мобиле !
Коментиран от #48
18:58 19.04.2016
48 даамане
До коментар #47 от "МоТо":
взех от мобиле на 126х.к....да вярвам ,че е на толкова и аз съм я карал за 2г. около300км...да триста , а не 300 000...колата е 2003г....ако си направите труда, ще намерите диаманти за малко повече от средната цена за БГ. Две от колите са ми в гараж и не минава ден да не ме питат дали ги продавам след като не ги карам. Докато такситата и частите в БГ са толкова евтини, колити си ги карам само за кеф и гонки. И да всички са бензинки и по над 280 коня!02:00 20.04.2016