ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Колата изглежда много добре, двигателят й ще е перфектен за това голямо купе, а возията да не говорим, със сигурност ще вози меко и няма да създава проблеми както на водача, така и на пътниците. По принцип Мазда правят много добри коли, не мога да си представя това чудовище как ще изглежда на живо, защото такъв екземпляр няма да се продава в Европа.
CX-9 го представиха през 2015 г. на автосалона в Лос Анджелис и оттогава нищо не се чу. Аз си мислех, че ще бъде само за американският пазар поради размерите му, но май ни там ни тука. Така, че и той и CX-8 за мен си остават някак непознати модели. Не популяризирани. Не знам защо.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Aleks
Коментиран от #2
11:14 15.09.2017
2 гост
До коментар #1 от "Aleks":
Пише , че е само за Япония , а там 24 000 евра са по-малко от средна годишна заплата .11:46 15.09.2017
3 Петрова
13:22 15.09.2017
4 джамбо
13:51 15.09.2017
5 Japan
14:28 15.09.2017
6 ккк
13:54 16.09.2017
7 ххх
16:30 17.09.2017