ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
После защо някои (повечето) жени плачели за бой. За такова деяние тази трябва да бъде предадена на африканските бунтовници в Конго и после да си намрази катерицата.
Къде прочете, че става въпрос за чисто нов автомобил?
Пише, че е взела ключовете от "новопридобитата" му S-Klasse, тоест той може да я е закупил и на старо, но за него придобивката е нова и затова е написано така...мислете малко, за кво ги имате тея глави!
Споко, тук ситуацията е ясна. Тази S класа със сигурност има Каско. Застрахователите ще платят щетите, а после ще регресират към девойката и ще я нагърбят в съда. Не се притеснявайте, в щатите събираемостта не е като в България.
нарочно нарочно....колко да е нарочно ....
влетела корова в басейне
цопнала е без самата да знае как и после за да не и се смее 4 милярда планета ква е овца заспала е казала нарочно влязах....
Само аз ли си давам сметка ,че тая ако и дадем 10 коли и с 10 те опита или ще пропусне басейна или ще се убие АКО ЦЕЛТА И Е НАИСТИНА ДА ВКАРА КОЛАТА В БАСЕЙНА
кат я гледам в роснюз тая не може да паркира бебешка количка на тир паркинг квато е пръчка куха
ко ми биете минусите наизуст ,като сте си седнали на очите бе скочибри женски
Я ДА РАЗГЛЕДАТЕ СНИМКИТЕ И ДА ПОМИСЛИМ ПАК
тая кола ако е влязла със сят карашик да ти напрая мръсно
НЯМА ЛИ ДА Е НАДАНЕНА С МУЦЕНА В ОТСРЕЩНА СТЕНА на басейна а.....
задната стена на 1 милиметар ли ще е от багажниика
НЕКАКВИ ЩЕТИ ЛИ НЯМА ДА ИМА КОЛАТА АМИ ЩЕ СЕДИ КАТ В РЪКАВИЦА
мое да лъжете мъжете си дома ,че сте отмъстителни
ма не и Бат Мишо
СЯ ИСТИНАТА от дедектив номер едно у наше село Бат Мишо
1 коврата е цопнала без да иска НА ЗАДНА Е ВЛЯЗЛА КОЛАТА
иначе такос разстояние озад милимунда до стената не мое се догоди- най вероятно е объркала 1 ва и задна и е далдисала пияна кат сяка украинска мелничарка
2 нейничкия я е измъкнал и са решиле освен каскотооще няка дивидент и слава да докарат-
хем имената на пича ,че е баровец ,хем нейните грейват
в цел свет после реклами снимки шумотевица прожектори
И СЕ НАГОВАРЯТ да лалат едно и също
И СА УСПЕЛИ да ва поведат за носа
укрите са майстори на макиажа.....
първо палят и стрелят живи цивилни после олеееее терористи ни удариха
Първо Гивито и Моторолата ги праят разногледи с 300 човека целата им армия 400000
убиват ги с бомби под колата и в кабинета на КИЛОМЕТРИ ОТ ФРОНТА НА КОЙТО НЕМА КАК ДА ГИ ДОБЛИЖАТ
после Гиви и Моторола терористи
Да ама ни Гиви ни Мото са сложили и една бомба под кола или в мирна сграда
та УКРАИНСКИТЕ ИСТИНЕ НЕ НА Бат Мишо
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 досев
13:07 17.10.2017
2 копеле
13:17 17.10.2017
3 Овчар
13:21 17.10.2017
4 НИКОЙ
Иначе руска си е за лек пердах
Коментиран от #7
13:25 17.10.2017
5 656
13:39 17.10.2017
6 вижся
13:42 17.10.2017
7 Заблуден
До коментар #4 от "НИКОЙ":
Къде прочете, че става въпрос за чисто нов автомобил?Пише, че е взела ключовете от "новопридобитата" му S-Klasse, тоест той може да я е закупил и на старо, но за него придобивката е нова и затова е написано така...мислете малко, за кво ги имате тея глави!
13:42 17.10.2017
8 незнайко
Коментиран от #9
13:59 17.10.2017
9 Кобрата
До коментар #8 от "незнайко":
Това не е паяк, а пътна помощ...Ако беше паяк, щяха да я вдигнат цялата без да я дърпат.
Коментиран от #16
14:04 17.10.2017
10 Киро
Тия освен за еднократна употреба, последвана от шут в г.за, за друго не стават!
14:53 17.10.2017
11 хахаха
15:04 17.10.2017
12 Радо
15:35 17.10.2017
13 майна
15:38 17.10.2017
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 гост
16:55 17.10.2017
16 незнайко
До коментар #9 от "Кобрата":
Съгласен съм. Дори и паяка не може да я вдигне от водата ! Само кран може да свърши тази работа.17:06 17.10.2017
17 Патриот
Да не би като се сметне този Гай чукането да му излезе по-скъпо от добре платена проститутка.
17:30 17.10.2017
18 Ввв
19:33 17.10.2017
19 Кико
19:47 17.10.2017
20 Гост
20:00 17.10.2017
21 анализатор
20:34 17.10.2017
22 Дедо Гошо
20:48 17.10.2017
23 Бат Мишо
влетела корова в басейне
цопнала е без самата да знае как и после за да не и се смее 4 милярда планета ква е овца заспала е казала нарочно влязах....
Само аз ли си давам сметка ,че тая ако и дадем 10 коли и с 10 те опита или ще пропусне басейна или ще се убие АКО ЦЕЛТА И Е НАИСТИНА ДА ВКАРА КОЛАТА В БАСЕЙНА
кат я гледам в роснюз тая не може да паркира бебешка количка на тир паркинг квато е пръчка куха
23:27 17.10.2017
24 Бат Мишо
Я ДА РАЗГЛЕДАТЕ СНИМКИТЕ И ДА ПОМИСЛИМ ПАК
тая кола ако е влязла със сят карашик да ти напрая мръсно
НЯМА ЛИ ДА Е НАДАНЕНА С МУЦЕНА В ОТСРЕЩНА СТЕНА на басейна а.....
задната стена на 1 милиметар ли ще е от багажниика
НЕКАКВИ ЩЕТИ ЛИ НЯМА ДА ИМА КОЛАТА АМИ ЩЕ СЕДИ КАТ В РЪКАВИЦА
мое да лъжете мъжете си дома ,че сте отмъстителни
ма не и Бат Мишо
СЯ ИСТИНАТА от дедектив номер едно у наше село Бат Мишо
1 коврата е цопнала без да иска НА ЗАДНА Е ВЛЯЗЛА КОЛАТА
иначе такос разстояние озад милимунда до стената не мое се догоди- най вероятно е объркала 1 ва и задна и е далдисала пияна кат сяка украинска мелничарка
2 нейничкия я е измъкнал и са решиле освен каскотооще няка дивидент и слава да докарат-
хем имената на пича ,че е баровец ,хем нейните грейват
в цел свет после реклами снимки шумотевица прожектори
И СЕ НАГОВАРЯТ да лалат едно и също
И СА УСПЕЛИ да ва поведат за носа
укрите са майстори на макиажа.....
първо палят и стрелят живи цивилни после олеееее терористи ни удариха
Първо Гивито и Моторолата ги праят разногледи с 300 човека целата им армия 400000
убиват ги с бомби под колата и в кабинета на КИЛОМЕТРИ ОТ ФРОНТА НА КОЙТО НЕМА КАК ДА ГИ ДОБЛИЖАТ
после Гиви и Моторола терористи
Да ама ни Гиви ни Мото са сложили и една бомба под кола или в мирна сграда
та УКРАИНСКИТЕ ИСТИНЕ НЕ НА Бат Мишо
13:40 18.10.2017
25 Бат Мишо
13:41 18.10.2017
26 Морски6968
16:06 18.10.2017
27 Роман дизел
18:39 18.10.2017