ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
ami ako ne moje6 sam da vidi6 razlikite mejdu plastmasovite da4ii i skodata az nz .... ka4estvoto si ima cena ... a za kitaiskite bokluci great wall izob6to nqma da govorim ...
Много се съмнявам да са взели от Голф ,да не кажа ,че нямат общо.Визията на шкода си е супер,колкото до 1вия коментар,ще кажа ,че точно Шкода е марката ,която в отношение цена-качество няма равна.И какво ми даваш за сравнение авенсис ..нз просто.И моля ,не давайте сравнения с Дачия и още по-малко с Great wall.
Това е пакет на тунинг фирмата БТ-крос, която се е специализирала в производството на тунинг елементи за Шкода. Въпросните елементи по броните и праговете са пластмасови и се лепят по оригиналните.
Това да си дизайнер във VW (skoda) е сладка работа. То сигурно и на работа не трябва да ходиш де, нужно е само през 3-4 години да сменяш някой фар и стоп и хайде после, нов модел.
@1 "АНОНИМ"- ЧО , САМО ДА ТИ КАЖА ЧЕ: ЩКОДА Е НА ЕДНО ОТ 1ви те МЕСТА ПО ПРОДАЖБИ В BG.
OCTAVIA Е МНОГО АМА МНОГО ДОБРА КОЛА ЗА КЛАСА И ПАРИТЕ СИ , И НЕ МОЖЕ ДА ГИ СРАВНИШ С ДАЧИЯ ИЗОБЩО
Superb превъзхожда Passat с десет сантиметра, което дава основание на някои специалисти да причисляват Superb към по-високия клас на Audi A6.
Специално Супърба е "барнат" както трябва и особено комбито... Иначе останалите модели на "Шкода" са доста мизерни - включително и "Йетито", чийто багажник не може да поеме средно голям куфар!!!
Шкода не е най-добрия автомобил на света, но е най-доброто съотношение цена/качество е при Шкода.
Както Фабия, така и Октавия и Супърб са прекрасни автомобили. Защо ги сравнявате с марки, чийто модели струват 6 цифрени суми?!
А относно чехите - когато заводите на Шкода са работели, доста марки не са били създадени още.
Германците не случайно там си правят танковете Втората световна...
Така, че не им берете грижа, те в машиностроенето са били и са на водещо място в Европа.
@7 Аз имам АвенСис и мога да кажа,че не е по-добра от Супърб (по-нисък клас е), но твоят АвенЗис може и да е по-добър:))). Току що се връщам от село Бисер (бях втори пилот) да занесем каквото събрахме с комшиите (одеяла,термо-чорапи и парички). Ходихме с дизелово Ауди А6 Allroad (първа версия комби с извадени задни седалки) и мога да кажа,че това е колата за този сезон. Не занесе никъде макар да я настъпвах доста, а пътя натам е "майка плаче".Та, този Супърб, ако е по-евтино А6 си заслужава парите според мен.
Да кажа и аз нещо.Половината от тези които говорят за Суперб не са се качвали вътре .Аз имам Суперб 2.0 ТDI 170 к.с. Преди да купя Шкодичката гледах и пробвах доста коли.А4 няма нищо общо с нея а новият Авенсис е доста далеч по качество и интериор от СУПЕРБ.
После да ми обясняват Алуди феновете, че Алуди е някаква егати готината марка, че е едва ли не уникална машна, че няма нищо общо с Шкода и Голфсваген.хахахах Защо да купува човек Шкода а да плаща 3 пъти по-скъпо за емблема и тенекии на Алуди.
Ба.и жалкия концерн е това ВАГ.
Шико, не си виждал Тойота, особено нова.
А Шкодата е добро предложение, но на мен не ми харесва вънщно. Не е голяма кола, а все едно е разтеглена Октавия
Винаги много сте ме радвали, как изразявате мнение при положение че нямате собствени впечатления на базата на които да си изградите такова. И да имате ясни аргументи с които да го защитите.
За тези които са чувстват засегнати, мога само да им съчувствам.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 аноним
----
Октавия е на цената на АВЕНСИС !!!
Логично Никой не ги купува........а през това време посестримите на ШКОДА - Дачия и особено Грейт Уол завземат пазарен дял
Коментиран от #10
11:52 09.02.2012
2 mastercard
12:09 09.02.2012
3 ...
12:12 09.02.2012
4 скода
Коментиран от #7
12:23 09.02.2012
5 Шк0диста
12:28 09.02.2012
6 слео
12:35 09.02.2012
7 Станимир Христов
До коментар #4 от "скода":
@4 ...и ти искаш да кажеш че Шкодата е по-добра от Авензис?Коментиран от #16
12:52 09.02.2012
8 Радо
13:00 09.02.2012
9 нов модел?
13:03 09.02.2012
10 румен любенов
До коментар #1 от "аноним":
@1 "АНОНИМ"- ЧО , САМО ДА ТИ КАЖА ЧЕ: ЩКОДА Е НА ЕДНО ОТ 1ви те МЕСТА ПО ПРОДАЖБИ В BG.OCTAVIA Е МНОГО АМА МНОГО ДОБРА КОЛА ЗА КЛАСА И ПАРИТЕ СИ , И НЕ МОЖЕ ДА ГИ СРАВНИШ С ДАЧИЯ ИЗОБЩО
Superb превъзхожда Passat с десет сантиметра, което дава основание на някои специалисти да причисляват Superb към по-високия клас на Audi A6.
13:18 09.02.2012
11 Freakylol
13:28 09.02.2012
12 бат' Ицо
16:01 09.02.2012
13 еуеи
Коментиран от #14
16:16 09.02.2012
14 Maurice
До коментар #13 от "еуеи":
@13 Ти Октавия в клас с А3 ли я слагаш,че немога да ти хвана спатиите??16:41 09.02.2012
15 смях
Както Фабия, така и Октавия и Супърб са прекрасни автомобили. Защо ги сравнявате с марки, чийто модели струват 6 цифрени суми?!
А относно чехите - когато заводите на Шкода са работели, доста марки не са били създадени още.
Германците не случайно там си правят танковете Втората световна...
Така, че не им берете грижа, те в машиностроенето са били и са на водещо място в Европа.
17:11 09.02.2012
16 hienata
До коментар #7 от "Станимир Христов":
@7 Аз имам АвенСис и мога да кажа,че не е по-добра от Супърб (по-нисък клас е), но твоят АвенЗис може и да е по-добър:))). Току що се връщам от село Бисер (бях втори пилот) да занесем каквото събрахме с комшиите (одеяла,термо-чорапи и парички). Ходихме с дизелово Ауди А6 Allroad (първа версия комби с извадени задни седалки) и мога да кажа,че това е колата за този сезон. Не занесе никъде макар да я настъпвах доста, а пътя натам е "майка плаче".Та, този Супърб, ако е по-евтино А6 си заслужава парите според мен.17:20 09.02.2012
17 Дамян Станев
Коментиран от #20
17:26 09.02.2012
18 Бял човек
Бачкайте и си купете някаква нова кола.
И тогава ще ви мине мерака да си мерите разни работи по фрумите
18:24 09.02.2012
19 някой
20:01 09.02.2012
20 ВИП АМГ
До коментар #17 от "Дамян Станев":
@17 fakt no dane zabraviame che i te sa ot kenefa VAG.20:06 09.02.2012
21 Дошо
Ба.и жалкия концерн е това ВАГ.
20:36 09.02.2012
22 ото
Коментиран от #23
21:10 09.02.2012
23 VAG
До коментар #22 от "ото":
@22 Волводжия,не ни разсмивай.@ 21 Кой пък ти се обяснявал на теб.Коментиран от #27
21:48 09.02.2012
24 Дошо
Коментиран от #32
21:56 09.02.2012
25 ото
шофьор . Иди да си припалиш VAG -а , че утре ще е студено
и пак няма да запали.
Коментиран от #26
22:15 09.02.2012
26 ВИП АМГ
До коментар #25 от "ото":
@25 hahaha mnogo tochno kazano.23:09 09.02.2012
27 Мартин Алърков
До коментар #23 от "VAG":
@23 просто нямаш база да сравниш който и да е от продуктите на ваг със волво, шведите са напред със светлинни години !Коментиран от #30
01:13 10.02.2012
28 коко
12:18 10.02.2012
29 Шико
15:54 10.02.2012
30 hienata
До коментар #27 от "Мартин Алърков":
@27 Какви шведи те гонят, то Волво отдавна си е чист Форд и то не най - добрия.16:23 10.02.2012
31 Japan Power
А Шкодата е добро предложение, но на мен не ми харесва вънщно. Не е голяма кола, а все едно е разтеглена Октавия
18:46 10.02.2012
32 VAG
До коментар #24 от "Дошо":
@ 27 Да не споменаваме фалирала фирма като Волво,която съществува благодарение на Форд.18:52 10.02.2012
33 ВИП АМГ
10:40 11.02.2012
34 Kurti Stamatov
За тези които са чувстват засегнати, мога само да им съчувствам.
11:18 15.02.2012