ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Прекрасен автомобил,е ако може човек да си го позволи.Цените-те нямат значение.Ако човек е богат и иска това купе едва ли ще се замисли за цената.Вярвам че новото М6 ще има успех и то по-голям от предишното поколение.За японските фенове-Да бе,знаеме че ГТ-Р ускорява по-бързо.На който не му харесва тая кола да го попитам първо тая сутрин като се събуди с г..за на горе ли стана....
айде пък ся изкарахте че нисан гт-р е по хубав от бмв м6.първо неможеш да сравняваш нисан с бмв,второ нисана струва към 170-180 000 лева а м6-та към 250 000 и трето нисан гт-р няма кабрио версия а м6 има
охх аз съм много голям фен на БМВ ама очаквах може би малко повече коне под предния капак и не такова ограничение на скороста ама въпреки това то е уникално на вид :* !! аз съм сигурен че с годините двигателите ще станат много по мощни а ограничението на скороста ще св вдигне поне с 60-70 КМ защото това БМВ е способно на много повече от 250 :P . И пичове не забравяйте BMW Forever !!!
до 15 \\ G-power направи версия на старата M-6 850 коня и 420 КМ\Ч сега разбираш защо ми се виждат малко конете и скороста на завотския .. .. .. ! :) :)
Това е една от най-добрите коли излизали някога на пазара-и M версията, а и обикновената 6ца са направени за истински ценители на автомобилите. Колата излъчва стил и характер...
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Anton
11:09 13.02.2012
2 ВИП АМГ
11:10 13.02.2012
3 520 zender
11:15 13.02.2012
4 520 zender
11:42 13.02.2012
5 cKpoMHa
12:11 13.02.2012
6 каду
12:17 13.02.2012
7 GTR
12:41 13.02.2012
8 сл 65
14:15 13.02.2012
9 ML 320 CDI
14:21 13.02.2012
10 520 зендер
15:13 13.02.2012
11 гъзарчето
15:41 13.02.2012
12 Даниел Петков
18:20 13.02.2012
13 Просто аз :)
20:41 13.02.2012
14 520 зендер
22:38 13.02.2012
15 Kobester
11:08 14.02.2012
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 ВИП АМГ
00:03 15.02.2012
18 Просто аз :)
09:46 15.02.2012
19 Bobi
22:54 15.02.2012
20 Yanislav
09:42 16.02.2012