13 Февруари, 2012 11:02 5 312 20

BMW вдигна покривалото на M6

  • m6-
  • bmw-
  • f12-
  • f13-
  • женева 2012


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Anton

    2 0 Отговор
    Кога ще се състои изложението в Женева?
  • 2 ВИП АМГ

    3 1 Отговор
    Ludnica e bavareca.bravo.
  • 3 520 zender

    5 0 Отговор
    Прекрасен автомобил,е ако може човек да си го позволи.Цените-те нямат значение.Ако човек е богат и иска това купе едва ли ще се замисли за цената.Вярвам че новото М6 ще има успех и то по-голям от предишното поколение.За японските фенове-Да бе,знаеме че ГТ-Р ускорява по-бързо.На който не му харесва тая кола да го попитам първо тая сутрин като се събуди с г..за на горе ли стана....
  • 4 520 zender

    3 0 Отговор
    красавец...междо другото моя zender беше с подобен цвят..
  • 5 cKpoMHa

    2 1 Отговор
    супер, ше кажа на тати да ми го купи!!!
  • 6 каду

    2 2 Отговор
    зендер сигурен съм че са копирали твоя зендер съди ги за авторски права-
  • 7 GTR

    1 7 Отговор
    Zender ГТР -а прави всичко по добре от бавареца не знам защо го намесваш.Японския спортист е кола от друга планета недостижима за БМВ.
  • 8 сл 65

    2 0 Отговор
    сл 65
  • 9 ML 320 CDI

    4 2 Отговор
    айде пък ся изкарахте че нисан гт-р е по хубав от бмв м6.първо неможеш да сравняваш нисан с бмв,второ нисана струва към 170-180 000 лева а м6-та към 250 000 и трето нисан гт-р няма кабрио версия а м6 има
  • 10 520 зендер

    1 1 Отговор
    Ма остави ги ве мл 320 сди,изобщо сравнение не може да става-да не говорим че гт-р е с двойно задвижване и тежи по-малко от М6.
  • 11 гъзарчето

    2 1 Отговор
    О кво виждамм БМВееее хахаха да става става ще ми утива това купе на гъзарче като мен цепи мрака
  • 12 Даниел Петков

    1 1 Отговор
    Автомобила много ми харесва,но изобщо не може да се кара във България!Те хората не са и го направили за тук...Наистина е уникална тази м6-ца! :)
  • 13 Просто аз :)

    1 0 Отговор
    охх аз съм много голям фен на БМВ ама очаквах може би малко повече коне под предния капак и не такова ограничение на скороста ама въпреки това то е уникално на вид :* !! аз съм сигурен че с годините двигателите ще станат много по мощни а ограничението на скороста ще св вдигне поне с 60-70 КМ защото това БМВ е способно на много повече от 250 :P . И пичове не забравяйте BMW Forever !!!
  • 14 520 зендер

    2 0 Отговор
    Ма то хората са го написали бе момче-със М пакет скороста скача на 305 км в час...Като искаш повече от това си го чипосай и готово.
  • 15 Kobester

    1 0 Отговор
    много добре, браво.
  • 16 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 17 ВИП АМГ

    0 0 Отговор
    dobro e bavarcheto
  • 18 Просто аз :)

    0 0 Отговор
    до 15 \\ G-power направи версия на старата M-6 850 коня и 420 КМ\Ч сега разбираш защо ми се виждат малко конете и скороста на завотския .. .. .. ! :) :)
  • 19 Bobi

    0 0 Отговор
    Страхотно изглежда ! Немско качество !
  • 20 Yanislav

    0 0 Отговор
    Това е една от най-добрите коли излизали някога на пазара-и M версията, а и обикновената 6ца са направени за истински ценители на автомобилите. Колата излъчва стил и характер...