23 Август, 2021 12:50 42 465 32

Дрифт на плажа завърши с обърната в морето Toyota (ВИДЕО)

  • дрифт-
  • плаж-
  • toyota

Пясък, вода и високо SUV не са най-добрата комбинация

Дрифт на плажа завърши с обърната в морето Toyota (ВИДЕО) - 1
Снимка: Facebook

Летния сезон е типичното време когато виждаме различни SUV-та, собствениците на които са решили да изпробват способностите им по плажовете. Обикновено изводът е, че тези превозни средства не са направени за там, като нерядко това бива увековечено и във видео от минувачи.

Случаят във видеото, което може да погледнете под текста не е точно такъв, обаче. Действието се развива в Пакистан, а японското SUV изглежда, че успява да запази сцепление на брега на морето, като в един момент това сцепление е дори в малко повече.

Toyota-та се движи наляво и надясно по пясъка, докато в един момент задницата не навлиза в морето, където срещата с водата се оказва фатална за високото SUV.Въпреки обръщането по таван, пътниците и шофьорът не са пострадали, като не можем да кажем същото за японското возило.


Поставете оценка:
Оценка 3.6 от 43 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Чуденка

    174 1 Отговор
    Трябват не само пари, но и акъл!
  • 2 това

    160 2 Отговор
    Новото талибан ли е
  • 3 Jeep

    57 8 Отговор
    Явно пясъка е доста фин и плътен, но във водата е мек и колелата му зтънаха.

    Коментиран от #15

  • 4 БАЙ Х@Й ‼️

    64 12 Отговор
    Всичко е до възможностите на ЗКУ-то‼️ В ОАЕ бях на такова сафари ! Над 40 професионални водачи ни спретнаха страхотно шоу‼️ Разделиха ни по нива , по-страхливи, спокойни, желаещи тръпка и желаещи екстремно удоволствие ‼️ Малко е мястото да Ви опиша , пожелавам да го преживеете‼️

    Коментиран от #10

  • 5 СЕЛЯНИН

    91 8 Отговор
    Нов внос... гаражна, един собственик, баба е ходила до супера и на неделна служба в църквата.

    Коментиран от #14, #30

  • 6 Татко ти

    101 6 Отговор
    Простата чалма какво друго може да направи?!

    Коментиран от #7, #29

  • 7 БАЙ Х@Й ‼️

    82 2 Отговор

    До коментар #6 от "Татко ти":

    Дори Анелия успя да обърне Х6 , при това на АМ "Тракия"‼️

    Коментиран от #12

  • 8 Пешо от блока

    60 4 Отговор
    Тия защо не си карат каруцата с коня, а отиват в нивото си на некомпетентност?
  • 9 1234

    77 2 Отговор
    друго си е камилата
  • 10 Komapak

    13 13 Отговор

    До коментар #4 от "БАЙ Х@Й ‼️":

    Това е супер яко. След като професионалист ми показа какво може на лед, срещу 110 евро, разбира се, това ще е новата ми цел. Даже бих опитал с бъги в пясъка😉
  • 11 АКО НЕ БЕШЕ ВЯТЪРА ДА ШУМИ В КАМЕРАТА

    43 3 Отговор
    ВСЕ Е ДНО СИ В ПРИМОРСКО🌚🌚🌚🌚
  • 12 Татко ти

    31 1 Отговор

    До коментар #7 от "БАЙ Х@Й ‼️":

    Ми къ няма да успее като и тя е същата тъпа юрдечка.
  • 13 ИСТОРИК

    46 2 Отговор
    Говедото си е говедо и по света и у нас!

    Коментиран от #26, #27

  • 14 гост

    19 1 Отговор

    До коментар #5 от "СЕЛЯНИН":

    Не си прав , баба е ходила до плажа .
  • 15 Светнат

    18 2 Отговор

    До коментар #3 от "Jeep":

    Сходна е причината. Нагазвайки във водата увеличава сцеплението многократно и дрифтът е невъзможен.
  • 16 Тъпу тролче

    35 0 Отговор
    Даааа, маймуняци в кола!
  • 17 Така, 8

    49 0 Отговор
    Циганска работа. Паплач като нашите шведи тук, същите са.
  • 18 tomito

    22 0 Отговор
    Намерил е каквото е търсил.
  • 19 незнайко

    34 4 Отговор
    Ненормалниците са много ! ТОЛКОВА НАРОД ЩЯХА ВЕДНАГА ДА ГО ОБЪРНАТ ОБРАНТО НО КОЛЕЛА ! Те обаче са ТЕШКАРИ и го дърпат
    с лебедка ! Това са бежанците които чакаме !!!
  • 20 Милен

    13 0 Отговор
    Този носи сигурно 36 номер обувки!!!
  • 21 Сахиб

    17 0 Отговор
    И... нито една въздушна възглавница не сработи )))
  • 22 Шибанннннннн сайт

    13 2 Отговор
    Шибанннни потребители
  • 23 балчо теслата

    17 1 Отговор
    тъпи минги с пари....че и увити с чаршафи.....
  • 24 Некой си

    10 0 Отговор
    Галине," страхотно заглавие, страхотна новина. "Предполагам знаеш колко можеш да постигнеш
  • 25 бай Киро

    11 1 Отговор
    Хубава работа ама циганска
  • 26 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 27 Джуган

    7 0 Отговор

    До коментар #13 от "ИСТОРИК":

    При каране по пясък значително се намалява налягането в гумите. Ако се намали много и се правят резки завои може да се отлепи гумата от джантата, освен ако не е на бедлок джанти. В края на клипчето се вижда че предна лява е отлепена, вероятно джантата е заорала в мокрия пясък и ромлянина се е обърнал
  • 28 PlimP

    3 4 Отговор
    е то тва си е традиция, тоетките от години си се търкалят
  • 29 Вас

    5 1 Отговор

    До коментар #6 от "Татко ти":

    Също като на родното море! Само че без чалма!
  • 30 Ооо

    3 1 Отговор

    До коментар #5 от "СЕЛЯНИН":

    Eee ама всеки ден ли я е карала бабата , че и в неделя чак… тя ша е на много км !
  • 31 Тираджия

    1 1 Отговор
    На нашто, няма как да стане, мутрягата ще те изгони още преди да си помислиш да дрифдиш .......
  • 32 чичо Митко

    0 0 Отговор
    От камила на Тойота така се получава!