Летния сезон е типичното време когато виждаме различни SUV-та, собствениците на които са решили да изпробват способностите им по плажовете. Обикновено изводът е, че тези превозни средства не са направени за там, като нерядко това бива увековечено и във видео от минувачи.
Случаят във видеото, което може да погледнете под текста не е точно такъв, обаче. Действието се развива в Пакистан, а японското SUV изглежда, че успява да запази сцепление на брега на морето, като в един момент това сцепление е дори в малко повече.
Toyota-та се движи наляво и надясно по пясъка, докато в един момент задницата не навлиза в морето, където срещата с водата се оказва фатална за високото SUV.Въпреки обръщането по таван, пътниците и шофьорът не са пострадали, като не можем да кажем същото за японското возило.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Чуденка
12:56 23.08.2021
2 това
12:59 23.08.2021
3 Jeep
Коментиран от #15
13:04 23.08.2021
4 БАЙ Х@Й ‼️
Коментиран от #10
13:06 23.08.2021
5 СЕЛЯНИН
Коментиран от #14, #30
13:17 23.08.2021
6 Татко ти
Коментиран от #7, #29
13:17 23.08.2021
7 БАЙ Х@Й ‼️
До коментар #6 от "Татко ти":
Дори Анелия успя да обърне Х6 , при това на АМ "Тракия"‼️Коментиран от #12
13:22 23.08.2021
8 Пешо от блока
13:26 23.08.2021
9 1234
13:29 23.08.2021
10 Komapak
До коментар #4 от "БАЙ Х@Й ‼️":
Това е супер яко. След като професионалист ми показа какво може на лед, срещу 110 евро, разбира се, това ще е новата ми цел. Даже бих опитал с бъги в пясъка😉13:57 23.08.2021
11 АКО НЕ БЕШЕ ВЯТЪРА ДА ШУМИ В КАМЕРАТА
14:16 23.08.2021
12 Татко ти
До коментар #7 от "БАЙ Х@Й ‼️":
Ми къ няма да успее като и тя е същата тъпа юрдечка.15:42 23.08.2021
13 ИСТОРИК
Коментиран от #26, #27
15:59 23.08.2021
14 гост
До коментар #5 от "СЕЛЯНИН":
Не си прав , баба е ходила до плажа .16:54 23.08.2021
15 Светнат
До коментар #3 от "Jeep":
Сходна е причината. Нагазвайки във водата увеличава сцеплението многократно и дрифтът е невъзможен.17:11 23.08.2021
16 Тъпу тролче
17:30 23.08.2021
17 Така, 8
18:03 23.08.2021
18 tomito
18:35 23.08.2021
19 незнайко
с лебедка ! Това са бежанците които чакаме !!!
18:42 23.08.2021
20 Милен
20:01 23.08.2021
21 Сахиб
20:26 23.08.2021
22 Шибанннннннн сайт
20:34 23.08.2021
23 балчо теслата
22:05 23.08.2021
24 Некой си
22:29 23.08.2021
25 бай Киро
01:01 24.08.2021
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Джуган
До коментар #13 от "ИСТОРИК":
При каране по пясък значително се намалява налягането в гумите. Ако се намали много и се правят резки завои може да се отлепи гумата от джантата, освен ако не е на бедлок джанти. В края на клипчето се вижда че предна лява е отлепена, вероятно джантата е заорала в мокрия пясък и ромлянина се е обърнал06:31 24.08.2021
28 PlimP
06:51 24.08.2021
29 Вас
До коментар #6 от "Татко ти":
Също като на родното море! Само че без чалма!07:19 24.08.2021
30 Ооо
До коментар #5 от "СЕЛЯНИН":
Eee ама всеки ден ли я е карала бабата , че и в неделя чак… тя ша е на много км !08:34 24.08.2021
31 Тираджия
19:02 24.08.2021
32 чичо Митко
13:02 26.08.2021