Стефан Данаилов
Данаилов на пленума на БСП:
“ Усещането да победиш е много приятно, но и много задължаващо. Вдигнахме много летвата, братя и сестри. Ще има много очаквания към нас и решенията ни. Това, което ни очаква, е мамата си джаса. Няма А, няма Б. Оттук-натам ни очаква дебелия. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Станимир Христов
12:29 21.08.2013
2 Симеон Тасев
14:05 27.08.2013