ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Ex, знаех си че е ходил за далавера там.
Сега пари, ще вземат той, бат ти оня и дедо тоя.
Ще делнат парата. Срещу своята инвестиция над 1 мил. щатски долара братска Монголия, ще получи остатъчна СОЦ. техника от някой приватизиран завод, от село Долно нанагорнище със себестойност 100 български лева. Е така се правят пари, но само от някои. Евалата президенте но пуснете и някоя народна схема, да облажим и ние!
Цялостното оборудване и инженеринг ще бъдат предоставени от България.Направете в България,алооооо.Изчезват БГ зеленцуците,тръгнали за Монголия.И сегашните управляващи,копират БКП модела:Да помогнем на братята Монголци с една инжекция от 1млн.$. Аплауси заслужени.Кога ще спре да излага цяла една нация г-н Плевнелиев?Още малко трябва да го потърпим.
Не бе - те монголците инвестират. Не нашите.
Нашите само, ще изхарчат монголската пара.
Това е схемата. Пак се мисли за определен кръг хора.
10-20-100 човека в схемата. Извън нея, още по-голяма мизерия :)
А за търпението, напротив не трябва да търпим!
Абсолютно точно! Не съм сигурен дали сте наясно какви небостъргачи има в Улан Батор и колко развит град е. "Прочутото" българско инфраструктурно строителство може да се "похвали" с няколко моста, Южната тангента и ...магистрали, които по случайност не са изцяло изградени вече 50 години!
Е, софийското метро е безспорен успех, но от 70-те години са "дела, дела и пак думи".
Хубаво е български фирми и предприемачи да работят така по света, но да отчетем и реалностите относно българското " лидерство"...
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 БингоБонго
Сега пари, ще вземат той, бат ти оня и дедо тоя.
Ще делнат парата. Срещу своята инвестиция над 1 мил. щатски долара братска Монголия, ще получи остатъчна СОЦ. техника от някой приватизиран завод, от село Долно нанагорнище със себестойност 100 български лева. Е така се правят пари, но само от някои. Евалата президенте но пуснете и някоя народна схема, да облажим и ние!
15:55 12.05.2015
2 Freedom
16:52 12.05.2015
3 Борката
Нашите само, ще изхарчат монголската пара.
Това е схемата. Пак се мисли за определен кръг хора.
10-20-100 човека в схемата. Извън нея, още по-голяма мизерия :)
А за търпението, напротив не трябва да търпим!
Коментиран от #4
16:59 12.05.2015
4 Бай Кор
До коментар #3 от "Борката":
Абсолютно точно! Не съм сигурен дали сте наясно какви небостъргачи има в Улан Батор и колко развит град е. "Прочутото" българско инфраструктурно строителство може да се "похвали" с няколко моста, Южната тангента и ...магистрали, които по случайност не са изцяло изградени вече 50 години!Е, софийското метро е безспорен успех, но от 70-те години са "дела, дела и пак думи".
Хубаво е български фирми и предприемачи да работят така по света, но да отчетем и реалностите относно българското " лидерство"...
08:33 13.05.2015