12 Май, 2015 15:47 1 697 4

Правим оранжерия за зеленчуци в Монголия

  • монголия-
  • оранжерия-
  • зеленчуци-
  • росен плевнелиев

Проектът е на стойност над 1 млн. щатски долара, заяви Росен Плевнелиев


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 БингоБонго

    0 0 Отговор
    Ex, знаех си че е ходил за далавера там.
    Сега пари, ще вземат той, бат ти оня и дедо тоя.
    Ще делнат парата. Срещу своята инвестиция над 1 мил. щатски долара братска Монголия, ще получи остатъчна СОЦ. техника от някой приватизиран завод, от село Долно нанагорнище със себестойност 100 български лева. Е така се правят пари, но само от някои. Евалата президенте но пуснете и някоя народна схема, да облажим и ние!
  • 2 Freedom

    0 0 Отговор
    Цялостното оборудване и инженеринг ще бъдат предоставени от България.Направете в България,алооооо.Изчезват БГ зеленцуците,тръгнали за Монголия.И сегашните управляващи,копират БКП модела:Да помогнем на братята Монголци с една инжекция от 1млн.$. Аплауси заслужени.Кога ще спре да излага цяла една нация г-н Плевнелиев?Още малко трябва да го потърпим.
  • 3 Борката

    0 0 Отговор
    Не бе - те монголците инвестират. Не нашите.
    Нашите само, ще изхарчат монголската пара.
    Това е схемата. Пак се мисли за определен кръг хора.
    10-20-100 човека в схемата. Извън нея, още по-голяма мизерия :)
    А за търпението, напротив не трябва да търпим!

    Коментиран от #4

  • 4 Бай Кор

    0 0 Отговор

    До коментар #3 от "Борката":

    Абсолютно точно! Не съм сигурен дали сте наясно какви небостъргачи има в Улан Батор и колко развит град е. "Прочутото" българско инфраструктурно строителство може да се "похвали" с няколко моста, Южната тангента и ...магистрали, които по случайност не са изцяло изградени вече 50 години!

    Е, софийското метро е безспорен успех, но от 70-те години са "дела, дела и пак думи".

    Хубаво е български фирми и предприемачи да работят така по света, но да отчетем и реалностите относно българското " лидерство"...