ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Съветвам столичани да минат и да си купят истинска храна. Е, няма да им е евтино като у кауфланд и фантастико, но пък ще е истинско, селско натурално ;)
Мислиш ли?
Истинско е само ако е от твоята градина. Тук продукция предлагат хора, които произвеждат с цел печалба. Пестициди, нитрати и всичко, което обещава по някой лев отгоре е включено в играта.
Но за едно си прав - нещата ще са по-добри, отколкото в големите вериги.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Къде
Коментиран от #3
16:35 08.10.2017
2 Пазарен Либерализатор
Коментиран от #4
16:56 08.10.2017
3 +-+-+-
До коментар #1 от "Къде":
До бул. Янко Сакъзов /отсечката между паметника Левски и канала - Евлоги и Христо Георгиеви/18:07 08.10.2017
4 JEEP
До коментар #2 от "Пазарен Либерализатор":
Мислиш ли?Истинско е само ако е от твоята градина. Тук продукция предлагат хора, които произвеждат с цел печалба. Пестициди, нитрати и всичко, което обещава по някой лев отгоре е включено в играта.
Но за едно си прав - нещата ще са по-добри, отколкото в големите вериги.
12:48 09.10.2017