Любо Дилов-Син беше умен, духовит и много интересен човек. Ерудит и широкоскроен, но най-вече добър човек. Един от малкото хора, с които можехме да си говорим за литература, книги, автори.
В една друга, по-добра държава, щеше да прави само това, в което беше най-добър - да пише книги, сценарии и да ни разсмива.
Всъщност, сега като си помисля, никога не сме говорили за политика. Споменавали сме я мимоходом.
Подкрепял ме е в тежки моменти.
Самокритичен и откровен. Ще липсва.
Почивай в мир, приятелю.
Дано онзи свят прилича на подводния ти свят, който беше твоето място.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Робин Хорсфол
Коментиран от #6, #9, #31, #48
12:38 02.06.2026
2 Последния Софиянец
Коментиран от #30
12:38 02.06.2026
3 БУХАХАХА
12:39 02.06.2026
4 Ушо Палачинакта
12:39 02.06.2026
5 Ушев, осводи се място
И прочети "Винету", да и аза какво да си говорите.
12:40 02.06.2026
6 Цялата фраза е
До коментар #1 от "Робин Хорсфол":
За умрелия или хубаво, или нищо, освен цялата истина.12:40 02.06.2026
7 Като му липсва толко Фъфлека,
12:41 02.06.2026
8 кой мy дpeмe
12:43 02.06.2026
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 И това ли
12:43 02.06.2026
11 ИНТЕРЕСЕН
12:43 02.06.2026
12 За умрелите
12:49 02.06.2026
13 Къде е Слави
Коментиран от #50
12:50 02.06.2026
14 Сила
А Тиквата убива всички до което се докосне ...
12:51 02.06.2026
15 Лелее
Коментиран от #47, #76
12:55 02.06.2026
16 отчет
13:01 02.06.2026
17 Карло
13:01 02.06.2026
18 Исторически парк
Коментиран от #28
13:16 02.06.2026
19 ЧИТАТЕЛ
Коментиран от #74
13:18 02.06.2026
20 Ейтам
13:21 02.06.2026
21 Христо Петров
Коментиран от #33, #57
13:22 02.06.2026
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 АЗ ДА ПИТАМ
ЗАЩОТО, АКО Е БИЛ ЩО ТАКА СТАНА НАЛИ СА БЕЗСМЪРТНИ ? ОЧЕВИДНО МУ Е ПОМОГНАЛО, КОЙТО КАКТО ИСКА ДА ГО РАЗБИРА.
СКОРО ИДВА НОВАТА ПЛАНДЕМИЯ, ТИЧАЙТЕ ПАК ДА СЕ БОДЕТЕ С НОВИТЕ ВАКСИНИ.
13:24 02.06.2026
24 Живков
13:26 02.06.2026
25 🏴☠️🏴☠️🏴☠️Някой си🏴☠️🏴☠️🏴☠️
13:26 02.06.2026
26 Тома
13:27 02.06.2026
27 Блях
13:29 02.06.2026
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Ушатия
13:30 02.06.2026
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Европеец
До коментар #1 от "Робин Хорсфол":
За боклуците нищо (това е достатъчно в случая), но защо да мълчим и да не си кажем мнението, а може би истината, че никога не съм го харесвал....13:31 02.06.2026
32 Реалист
13:34 02.06.2026
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 Съдбата си знае работата
Коментиран от #75
13:41 02.06.2026
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Течо
13:48 02.06.2026
37 Йонко
13:52 02.06.2026
38 Беше много зъл човек!
13:53 02.06.2026
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Нерито
надолу по Перловска река! Ще кремират само ковчега, с пироните и цветята!
13:57 02.06.2026
41 Цеко Сифоня
13:58 02.06.2026
42 Дилов
14:01 02.06.2026
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Дзак
14:08 02.06.2026
45 Ушко,
14:09 02.06.2026
46 Тука май е имало
14:11 02.06.2026
47 И аз се
До коментар #15 от "Лелее":
Чудя,защо не ми е тъжно.14:20 02.06.2026
48 Този коментар е премахнат от модератор.
49 Девиантът Ушков
14:35 02.06.2026
50 Откакто публикуваха видеото...
До коментар #13 от "Къде е Слави":
...на Слави с Дара,където тя му бе гост,в шоуто,наш СлаФчУ изчезна...!Защото цяла България се възмути от сексисткото му,просташко и долнопробно поведение на каруцар,с това младо и хубаво момиче-изгряващ талант...!
СлаФчУ бе анатемосан за пореден път и то много сериозно,като напълно си го заслужи!
14:37 02.06.2026
51 Ъчко
Да изпретим с чест, слава и достойнство, човекът, живял, като бей на гърба на народа! Духовит, много плодовит, но народа простоват! Да има и още, като този!
14:45 02.06.2026
52 Този коментар е премахнат от модератор.
53 За мъртвите
15:32 02.06.2026
54 УШКОТО изпълзя
15:34 02.06.2026
55 Този коментар е премахнат от модератор.
56 Роза
16:12 02.06.2026
57 нашия
До коментар #21 от "Христо Петров":
как пук успя да сложиш Камджалов в тази група......той не може да ги диша тия17:11 02.06.2026
58 УМЕН В ГЕРБ НЯМА !
17:17 02.06.2026
59 Като Чух Това !
17:50 02.06.2026
60 Гошо
17:53 02.06.2026
61 Горски
17:54 02.06.2026
62 Една Псувня !
Ха Още Една !
17:58 02.06.2026
63 Сергей Хрушчов
18:00 02.06.2026
64 Като че Ли !
18:03 02.06.2026
65 Арх. Никола Пеев
Да горите в ада, да се скапвате от болести, семейството ви да се затрие
Коментиран от #67, #68
18:04 02.06.2026
66 Не Е Важно !
А Какво Си Казал !
18:07 02.06.2026
67 Аз Се надявам !
До коментар #65 от "Арх. Никола Пеев":
Аз Се надявам !На Същото !
И !
За Вас !
18:08 02.06.2026
68 До архитекта
До коментар #65 от "Арх. Никола Пеев":
Нали знаете,че който кълне,клетвата се връща при него.Коментиран от #70
18:13 02.06.2026
69 Този коментар е премахнат от модератор.
70 Има Граница !
До коментар #68 от "До архитекта":
Има Граница !Която !
Отделя !
Доброто !
От Злото !
18:18 02.06.2026
71 Мдаммм
20:56 02.06.2026
72 Фатално
20:59 02.06.2026
73 Този коментар е премахнат от модератор.
74 Този коментар е премахнат от модератор.
75 Хубав
До коментар #34 от "Съдбата си знае работата":
ден при демокрацията няма! Друг веднага ще се намърда на хранилката Да бозае!07:25 03.06.2026
76 един от многото
До коментар #15 от "Лелее":
Защото има защо!!!!!!!!!!!Видяхме го в интерес на кинтите какви тъпотии, при това злобни дрънкаше! Само кинти и далавера да има!!!21:54 07.06.2026