Основните параметри на проектобюджета, който предлага Гълъб Донев, са по-скандални от тези на бюджета, който свали кабинета „Желязков“.
Ще коментираме проектобюджета подробно, когато се запознаем с текстовете на проектозаконите за държавния бюджет, за бюджета на ДОО, бюджета на НЗОК и тригодишната прогноза.
Защото през последните дни чуваме различни числа и намерения през няколко часа.
Това публикува на страницата си във фейсбук лидерът на ПП и бивш финансов министър Асен Василев, след като финансовият министър Гълъб Донев представи основните параметри на план-сметката за тази година.
Поставете оценка:
Оценка 3.8 от 56 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 морския
Коментиран от #4, #43
17:40 24.06.2026
2 Възpожденец 🇧🇬
Коментиран от #13
17:41 24.06.2026
3 ООрана държава
Коментиран от #36
17:42 24.06.2026
4 СВО 1 581 дни РЕЗИЛ
До коментар #1 от "морския":
Некадърните правителства сами се свалят.17:42 24.06.2026
5 Охо Бохо
17:44 24.06.2026
6 ППротестиращите
17:44 24.06.2026
7 корфе
Коментиран от #10
17:46 24.06.2026
8 Коко
17:47 24.06.2026
9 Анонимен
Коментиран от #19, #30
17:47 24.06.2026
10 Анонимен
До коментар #7 от "корфе":
Забрави Радев и неговите служебни алабалата измамниците саботажницитечервените олигарси забрави ги17:48 24.06.2026
11 КиКи
Всичките му действия до момента са насочени срещу бедните и средната класа.
17:49 24.06.2026
12 Последния Софиянец
Коментиран от #22, #24, #57, #60
17:49 24.06.2026
13 🦁ЩЩД🦁
До коментар #2 от "Възpожденец 🇧🇬":
Само дето сега няма един като Гео Милев да ви напише поемата "Юнски Напъни".Щото това комунистите го пробваха 1923.И Гео написа поемата "Септември".Разликата е,че тогава ги е водил поп Андрей,а сега ще ви водят Кирчо,Кокорчо и.... Дарина,може би ? Напред,юнаци !17:49 24.06.2026
14 И на Тебе много ти вЕрвахме...!
17:52 24.06.2026
15 Хаха
Коментиран от #25
17:53 24.06.2026
16 Нинова пред Асошейтед Прес
👷♂️ От това ще пострадат около 500 000 души в България.
❌ Отново хората с най-ниски доходи ще плащат за грабежа и кризата. Адски несправедливо.
💸 Да не говорим, че така се стимулира сивата икономика и доплащането „под масата“ в плик.
📉 А това означава и по-малко осигурителни вноски в бюджета.
🏛️ Борбата с олигарсите е тотално забравена от Прогресивна България.
🎯 На мушката са бедните, майките, работещите, средната класа и пенсионерите.
❗ Това е най-антисоциалното правителство.
17:54 24.06.2026
17 Констатация
Коментиран от #21, #40
17:54 24.06.2026
18 Лешоядите си заминават!
17:55 24.06.2026
19 До 9 и 10 Анонимен (Промяна)
До коментар #9 от "Анонимен":
Слушах Асен Василев по Хоризонт. Каза миналия декември излязохме срещу бюджета на ГЕРБ - ИТН- БСП -ДПС а този на мyнчo е по скандален ,ужасаващ и удрящ обикновените хора 3 пъти повече от техния. Може да излезем и тези дни но сега е отпускарски сезон. Края на есента и зимата ще приключим този крадец и грабителската му клика от червени олигарси опоскващи държавата като термити.17:57 24.06.2026
20 Да си избереш Тато от Тему 🤣
Това са малко над 50 000 000 € на месец, които плащащите данъци даваме за въздух, както плащаме и за Боташ.
Сега само сметнете какво е по другите министерствата. В Министерството на отбраната, генералите са повече от войниците, също в по-голямата си част пенсионери.
Някой знае ли, че имаме над 500 служби за нещо си, за всичко което се сетите има служба, за да се назначава родата на червената олигархия.
Ами по общините какво е ? Кому са нужни регионалните кметства като те са само една пощенска кутия на главната Община ? Хиляди и хиляди napaзити, на които плащаме заплатите.
17:58 24.06.2026
21 Последния Софиянец
До коментар #17 от "Констатация":
ЕЦБ ни открадна 40 млрд евро валутен фонд събиран 30 години точно за такива случаи.17:58 24.06.2026
22 4️⃣4️⃣5️⃣5️⃣
До коментар #12 от "Последния Софиянец":
Трябва да пратиш викачи в Гърция. Иначе ще са най-много 50.17:59 24.06.2026
23 ГЕНЕРАЛ БОТАШ
Започна да бие Тези които
Гласуваха за него
Ай сега да почваме Да
Дуааааме СУПАТА
18:00 24.06.2026
24 На почивки са
До коментар #12 от "Последния Софиянец":
5 групи за оставка и съд на мyнчo има в социалните мрежи с общ брой над четвърт милион ( 250 хиляди) граждани на повечето искат зимата когато както пишат хората ще ги пометат " озверели, озверелиии от глад"Коментиран от #42
18:00 24.06.2026
25 Дрън дрън
До коментар #15 от "Хаха":
Сега гледай кой нанася щетите! Това е регресивна България - сбирщина от некадърници, еле пък тоя надут гълъб за нищо не става. А най- големият обир е Боташ. Радев е кукла на конци, вързана в Кремъл.Коментиран от #90
18:01 24.06.2026
26 Кой да подкрепя
18:01 24.06.2026
27 Леля асеня…
18:01 24.06.2026
28 Този
18:01 24.06.2026
29 Да изринем чеpвената чyма !
Коментиран от #105
18:02 24.06.2026
30 До 9 анонимен ( Промяна)
До коментар #9 от "Анонимен":
Само плюсове са ти дали читателите, явно много са набралй всички на кayнa мyнчo и червената му крадлива олигархия18:02 24.06.2026
31 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ
ЗА ФИРМИТЕ НА МАДЖО КОИТО
СА ХРАНИЛИ С ПАРИ ОТ БЮДЖЕТА !
18:02 24.06.2026
32 Този
Коментиран от #109
18:04 24.06.2026
33 Митинга срещу Радев е утре !
Коментиран от #37
18:04 24.06.2026
34 Реалност
Гълъб Донев 2023 г - предлага бюджет с дефицит 6,7 % , след преработка от Асен Василев и ПП-ДБ бюджета завърши с 2%
С финансисти ЗКПЧ-та, ДС агенти, чеpвeни бokлyци, фатмаци и ... владко николов, няма как да стане.
18:05 24.06.2026
35 Панчо
С ГЕРБ можеше да се разбереш ако искаше. Вместо да събираш лумпени по площадите.
Сега на хората на радев не им пука какво мислиш за бюджета. Имат 131 депутата (благодарение И на теб) и ще си приемат каквото си искат.
Коментиран от #49
18:06 24.06.2026
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 Последния Софиянец
До коментар #33 от "Митинга срещу Радев е утре !":
В събота 500 000 Джен Зита излизат срещу Радев.И 100 000 от Възраждане.18:07 24.06.2026
38 Дориана
Коментиран от #98
18:08 24.06.2026
39 ник
18:08 24.06.2026
40 Б.си бokлyka !
До коментар #17 от "Констатация":
Сигурно си била най-забавната в помощното училище ?Как ти викаха - минка CBИPKATA ?
18:09 24.06.2026
41 Искаме съкращение на ДС
18:10 24.06.2026
42 Проверих точен сте ...
До коментар #24 от "На почивки са":
Само тази група е от 35 хиляди граждани - реални ,с име,данни ,свмейство...Другите няколко по 50 хиляди граждани...Модераторката иска соц.проучване тези дни от агенцията ,срутването ще е колосално защото в групите четвърт милион искат оставка и съд за радевКоментиран от #50, #52, #70
18:10 24.06.2026
43 Факт
До коментар #1 от "морския":
Не те слуша главата18:10 24.06.2026
44 Има ли
18:11 24.06.2026
45 Ний ша Ва упрайм
18:12 24.06.2026
46 Юли
18:13 24.06.2026
47 При байТошУ беше по-добре!🤡🙃
27 юни на площада.
Коментиран от #92
18:14 24.06.2026
48 Студентите - революционери
Какво чакаш?
Айде всички пред Министерския съвет да сваляме Минчо!
Мухаха!
18:17 24.06.2026
49 Питанка
До коментар #35 от "Панчо":
Бойко по умен ли беше като стана булка на Пеевски и разтури сглобката ? Много ли умен беше ?18:17 24.06.2026
50 Правилно пита Moдeрaтoркaта на групата
До коментар #42 от "Проверих точен сте ...":
Росица Русева- искам проучване на рейтинга на Радев. Пита защото от 35 хиляди гласували там ( 35 пъти повече от едно соц.проучване) 97% искат не само оставка а и съд за мyнчo18:17 24.06.2026
51 ЗКПЧ бюджет прави -
( БЪЛЪГ )
18:19 24.06.2026
52 Ветеран от протеста
До коментар #42 от "Проверих точен сте ...":
В профила на бившият депутат от ГЕРБ политолога Антон Тодоров е влязъл в спор с Асен Василев ,пише му - "Вие сте експерти безспорно финансови ,не като кayновите крадци и зловеща олигархия ,но какви протести. Myнчo ще хвърли цялата жандармерия,ако трябва ще изкара и военните от поделенията ,водните оръдия но властта няма да пусне ,това да не ви е Борисов" ...Асен Василев му отговаря - " и един протестиращ да пострада подлогата на тежката престъпна и грабителска червена олигархия лицето Радев ще виси пред Ал.Невски със страшна сила"18:22 24.06.2026
53 Тома
18:28 24.06.2026
54 С 5,7% дефицит за 2026
18:30 24.06.2026
55 Този коментар е премахнат от модератор.
56 ДрБр
18:36 24.06.2026
57 ДрБр
До коментар #12 от "Последния Софиянец":
Ха Ха, Действай!18:37 24.06.2026
58 Хияши
18:38 24.06.2026
59 На Педрухан
18:39 24.06.2026
60 Ееее
До коментар #12 от "Последния Софиянец":
Много петроанци ве18:40 24.06.2026
61 Сега разбрахте
Защото е фалирал Държавата!
18:41 24.06.2026
62 МУШЕННИЦИ РАДВАТ СЕ
Коментиран от #93
18:43 24.06.2026
63 Парадокс БГ
Зад кулисите на всяко Правителство стоят корумпирани служители и мръсни бизнесмени, зад Румен Редевото също!!
18:45 24.06.2026
64 Питане
18:46 24.06.2026
65 Факт
18:46 24.06.2026
66 Прогресивна България и Радев са мошеници
18:47 24.06.2026
67 боклуци
18:47 24.06.2026
68 ЕЙЙЙЙЙ ПЕНДЕРЕЙРО
18:48 24.06.2026
69 Радев се оказа жалък измамник
Коментиран от #71
18:49 24.06.2026
70 Дориана
До коментар #42 от "Проверих точен сте ...":
Много сте далеч от истината и ставате смешни. Румен Радев и неговата партия Прогресивна България ще работят самостоятелно пълен мандат за ваш ужас на защитниците на корумпирания мафиотски модел. Много сте уплашени, че корупцията и мафията ще бъдат унищожени , а вие ще загубите финансите си . Финансовото унищожение на корумпирания модел вече отдавна е заложен. Колелото на историята се върти напред.Коментиран от #76
18:50 24.06.2026
71 Дориана
До коментар #69 от "Радев се оказа жалък измамник":
Трябва ви психолог , много сте далече от реалността не искате или не можете да я приемете. За това има диагноза.Коментиран от #74
18:52 24.06.2026
72 Въпроси
Какви са приходите?
Какви са разходите?
Какъв ще бъде дефицитът?
И кой ще плати сметката???
Правителството на Румен Радев е некадърно и аматьорско, некомпетентни глупаци.
Коментиран от #78
18:53 24.06.2026
73 Както венаги Асен Василев е прав!!
Най-притеснителното е, че вместо устойчиви решения се предлага бюджет, който рискува да натовари държавните финанси и да прехвърли проблемите към следващите години. Ако дори човек като Асен Василев, доказал експертизата си във финансите и завършил един от най-престижните университети в света, предупреждава за сериозни рискове, тези думи не бива да бъдат подминавани с лека ръка.
България има нужда от предвидимост, финансова дисциплина и прозрачност, а не от бюджетни експерименти и постоянни промени в последния момент. Гражданите заслужават ясни разчети и честен разговор за състоянието на държавните финанси, а не политически импровизации.
18:56 24.06.2026
74 Радев се оказа жалък измамник
До коментар #71 от "Дориана":
Когато аргументите свършат, започват диагнозите. Да обявяваш всеки, който има различно мнение от твоето, за човек с психологически проблем, не е признак на правота, а на липса на аргументи.Коментиран от #86
18:57 24.06.2026
75 КАЗВАМ
18:59 24.06.2026
76 Мнение
До коментар #70 от "Дориана":
Ти обявяваш всеки несъгласен за защитник на „мафията“ и „корупцията“. Това е най-старият трик в политиката – когато не можеш да обориш аргументите, демонизираш хората.Коментиран от #94
18:59 24.06.2026
77 Асенчо
цата декември!
19:01 24.06.2026
78 Мда
До коментар #72 от "Въпроси":
Що не питайте така ясно Василев като беше финансов министър19:03 24.06.2026
79 Хубаво или лошо
Коментиран от #82, #84, #87
19:03 24.06.2026
80 Румен Радев ви измами!!
Зад кулисите на всяко правителство стоят корумпирани служители и мръсни бизнесмени, Радевото правителство не прави изключение. Измамнициии!!! Оставкааа!!!!
19:04 24.06.2026
81 Хаха
19:05 24.06.2026
82 Дрънкаш глупости!
До коментар #79 от "Хубаво или лошо":
Това е най-удобната политическа мантра, зеучено клише. Да твърдиш, че за цялото сегашно положение е виновен Асен Василев, е все едно да твърдиш, че един механик е виновен за всички повреди на автомобил, който е каран безотговорно 30 години.Подобни твърдения не са анализ, а политическа пропаганда. Когато нямаш аргументи, търсиш виновник. Когато имаш аргументи, посочваш конкретни решения, конкретни цифри и конкретни последствия.
19:07 24.06.2026
83 Този коментар е премахнат от модератор.
84 Възмутен
До коментар #79 от "Хубаво или лошо":
Колко удобно. Инфлация – Василев. Дефицит – Василев. Корупция от последните 20 години – Василев. Проблеми, натрупвани десетилетия – пак Василев.Альооо, Асен Василев е политик отскоро.
Това вече не е политическа позиция, а конспиративно мислене. Излиза, че един човек е по-влиятелен от всички правителства, парламенти, партии и институции взети заедно.
Истината е по-проста – когато някой започне да обяснява всички проблеми с едно име, значи е спрял да мисли и е започнал да повтаря опорки.
19:10 24.06.2026
85 Един
19:10 24.06.2026
86 Дориана
До коментар #74 от "Радев се оказа жалък измамник":
Точно обратното аргументите са изложени в коментара. А, когато реалността не се приема по различни причини точно тогава идва диагнозата. Коя част от край на кражбите, рекетите , мафията, корупцията и пълзящата диктатура не са ви ясни? Щом не искате да ги приемете, проблема си е ваш. Свиквайте с мисълта, че Румен Радев и Прогресивна България ще унищожат с крути мерки, които на вас не ви харесват корупцията и мафията.Коментиран от #91, #95
19:10 24.06.2026
87 Тинтири-минтири
До коментар #79 от "Хубаво или лошо":
„За всичко е виновен Василев“ не е аргумент. Това е политическият еквивалент на „кучето ми изяде домашното“.Сложните проблеми се обясняват със сложни причини. Само хора, които не могат или не искат да мислят критично, свеждат цялото управление на държавата до един-единствен човек.
Ако имаш факти – представи ги. Ако имаш само лозунги – не се учудвай, че никой не ги приема сериозно.
Коментиран от #97
19:11 24.06.2026
88 рундаев
19:11 24.06.2026
89 Дика
Коментиран от #103
19:11 24.06.2026
90 Хаха
До коментар #25 от "Дрън дрън":
Гледам! Започнаха със пълна сила с юмрука и след това с Киро Тъпака, Асен Василев шмекера и Денкофф Сорос Мигранта! После се събраха с вожда Винету и седнаха в скута на Пеевски и ни натикаха в еврозоната и сега лицемерно плюят! Умник Гюро един милиард къде шитна за два месеца, че и подписа на 404 да даваме! По сериозно!19:12 24.06.2026
91 Корупцияяяя!!!
До коментар #86 от "Дориана":
Корупцията и мафията са Боко Тиквата, Делян Магнитски и Рундьо Хвърчилото.Коментиран от #99
19:12 24.06.2026
92 🦁ЩЩД🦁
До коментар #47 от "При байТошУ беше по-добре!🤡🙃":
Непременно си изберете Водач! Готов да умре за идеята Ви! По време на протеста е никакъв случай не консумирайте алкохол! Защото пияни и без Водач или ще се сбиете помежду си, или ще се събудите в някое от мазетата на Пето или Шесто районно.А там бият,дори и родолюбци .19:15 24.06.2026
93 всичките се оправдават
До коментар #62 от "МУШЕННИЦИ РАДВАТ СЕ":
с наследство и така вече 100 години комунизъм и пропадане в блатото докога???19:15 24.06.2026
94 Дориана
До коментар #76 от "Мнение":
Вие нямате аргументи . Корупция , мафия и политически зависимости се борят с твърд подход и крути мерки.На вас точно това не ви харесва , за това свиквайте с мисълта , че Радев и Прогресивна България ще управляват пълен мандат. Както и да саботирате, няма да ви се получи.Коментиран от #101, #115, #132
19:16 24.06.2026
95 Ирония
До коментар #86 от "Дориана":
Не знам кой с какво да свиква, но скоро Радев измамника ще се крие от "народната любов"... Щял да бори олигархията моля ви се, като ореже пенсионерите, майките с деца, най-уязвимите групи от населението и остави 10% плосък данък, от който олигарсите се облагодетелстват, а бедните работещи нямат дори необлагаем минимум на мизерните си заплатки и им взимат и малкия залък от устата. Айде не на нас тия! Народа може да е беден, но не го мислете за глупав. Скоро ще измете поредните мошенници преструващи се на спасители.Коментиран от #96
19:17 24.06.2026
96 мунчо
До коментар #95 от "Ирония":
режеме яко пенсионери и майки награждаваме бизнеса борим мафията и олигархията и се кланяме на гундзяев!19:19 24.06.2026
97 Дедо
До коментар #87 от "Тинтири-минтири":
Да би мирно седяло,не би чудо видяло!Анадънмо?19:19 24.06.2026
98 Анонимен
До коментар #38 от "Дориана":
Асен Василев и Киро са любимци на Радев лично ги назначи лично ги лансираше С ВАС СМЕ ГОСПОДИН президент Алабалата бяха заедно Асен Василев и бандитите свалиха Желязков с лъжи невиждани а и измамниците лично назначени отхКС радевотоСега какво не му е изгодно на Радев Ама това не е президентсвото Сега се работи за държавата не се лежи в лукс и само да получава ИзбориКоментиран от #100
19:19 24.06.2026
99 Анонимен
До коментар #91 от "Корупцияяяя!!!":
91 ама ти с твоите писаници си корупцията хахаха а19:21 24.06.2026
100 Радев
До коментар #98 от "Анонимен":
се лиши от сладката службица на президент за да слезне и да се унижи в калта на парламента и да се бори за народа с душманите олигарси и мафиоти а вие го плюете неблагодарници!Коментиран от #107
19:22 24.06.2026
101 Мнение
До коментар #94 от "Дориана":
Колкото повече пишеш, толкова по-ясно става, че заменяш аргументите с лозунги. обявяваш всеки несъгласен за защитник на корупцията. Това не е дебат, а елементарно разделяне на света на „наши“ и „врагове“.В Демокрацията КОЙ ще управлява решават Избирателите, а не политическите фантазии на нечий фен на фалшив "спасител". Когато някой започне да обяснява, че всички критици са „саботьори“, това обикновено означава, че не може да понесе критика. Силните идеи издържат на проверка. Слабите идеи обявяват всеки несъгласен за враг. И накрая – борбата с корупцията не се доказва с гръмки закани, а с присъди, разследвания, работещи институции и реални резултати. Всичко останало е политически маркетинг.
Засега от теб виждам много увереност, много пророчества и много етикети. Но аргументите все още липсват.
19:22 24.06.2026
102 ккк
19:22 24.06.2026
103 Пак
До коментар #89 от "Дика":
ли декември?Остана Костадинов да дойде!Коментиран от #128
19:23 24.06.2026
104 Василев, ти си
Коментиран от #110
19:24 24.06.2026
105 Този коментар е премахнат от модератор.
106 Мая
19:24 24.06.2026
107 Радев е едно хвърчило
До коментар #100 от "Радев":
Колко драматично звучи само. Остава и да кажеш, че е слязъл от Олимп, за да спасява народа.Политиката не е саможертва и никой не е длъжен да бъде благодарен на човек само защото е решил да участва в нея. Ако някой влиза в парламента, той не прави услуга на народа – кандидатства за власт и обществено доверие. После се оценява по резултатите, а не по героичните легенди, които привържениците му разказват.
19:24 24.06.2026
108 А ГДЕ
До коментар #105 от "9ти септември":
МОЧАТА?19:25 24.06.2026
109 Този човек
До коментар #32 от "Този":
е завършил Харвард и явно и други смятат така!!!19:27 24.06.2026
110 По-точно
До коментар #104 от "Василев, ти си":
Мръсник е шефа ти Рундьо хвърчилото, което нито е учило финанси, нито икономика, нито има ескпертизата на гениалния Асен Василев, възпитаник на най-престижния университет в Света. Учете се от Асен Василев, докога ще ви изнася безплатни лекции. На Рундьо Хвърчилото финансистите не можат на малкия пръст на Асен Василев да стъпят. Асен Василев говори винаги с числа, с доказателства, а опонентите му само със заучени клишета и кухи фразички незначещи НИЩО!!!Коментиран от #113
19:29 24.06.2026
111 мунчовците
19:30 24.06.2026
112 🦁ЩЩД🦁
19:31 24.06.2026
113 БРАВО!
До коментар #110 от "По-точно":
БРАВО!19:31 24.06.2026
114 Един
19:32 24.06.2026
115 Радул
До коментар #94 от "Дориана":
демокрацията критиката не е предателство, а право.Никой не е длъжен да ръкопляска на политик само защото има високо мнение за себе си или защото неговите поддръжници са си изградили образ на спасител. Доверието не се дължи авансово. То се печели с действия, компетентност и резултати.
Култът към личността никога не е бил заместител на доброто управление.
19:32 24.06.2026
116 РЕАЛИСТ
Коментиран от #119, #123
19:34 24.06.2026
117 Браво на Асен Василев! Винаги точен!!
Пари има в хазната! Важно е как ще се РАЗПРАДЕЛЯТ, КАКВИ СА ПРЕОРИТЕТИТЕ.
19:37 24.06.2026
118 Радев ви лъже. Пари има!!
19:38 24.06.2026
119 Разумен
До коментар #116 от "РЕАЛИСТ":
Асен Василев може да бъде харесван или не, но едно трудно може да му се отрече – разбира публичните финанси и обяснява сложни бюджетни механизми на разбираем език. Затова и предупрежденията му заслужават внимание, а не подигравки.19:39 24.06.2026
120 Асен Василев е интелигентен политик
19:40 24.06.2026
121 Асен Василев - Финансист номер 1 в БГ!
19:41 24.06.2026
122 ПБ са аматьори
Коментиран от #125
19:41 24.06.2026
123 Парадоксът
До коментар #116 от "РЕАЛИСТ":
Най-смешното е, че някои хора спорят за личности, а пропускат най-важното – бюджета. Няма значение кой го критикува. Значение има дали критиката е вярна.19:43 24.06.2026
124 Бюджет на ПБ - катастрофа
19:44 24.06.2026
125 гълап крадонев
До коментар #122 от "ПБ са аматьори":
бюджета е върха скоро го пускаме дръжте се!!!19:44 24.06.2026
126 Асен Василев е експерт по финанси!!!!!
19:45 24.06.2026
127 Този коментар е премахнат от модератор.
128 Дика
До коментар #103 от "Пак":
То проблемът е вече, че няма кой да дойде? То Мунчо затова и спечели с много, въпреки че имаше доста негови служебни правителства и беше ясно къв некадърник е и той, ама на всички им писна от Боко и Пеевски.19:47 24.06.2026
129 Този коментар е премахнат от модератор.
130 Лемънс
Коментиран от #134
19:48 24.06.2026
131 Асен Василев е класи над Гълъб Донев!
19:50 24.06.2026
132 Сериозно ли бре?!
До коментар #94 от "Дориана":
Не свиквай много с тази мантра, че "Радев и Прогресивна България ще управляват пълен мандат", защото това ще го каже НАРОДА! И ако Радев и Прогресивна България се окажат поредните измамници, крадци или некадърници, НАРОДЪТ ще ги изрита с шутове от властта, както направиха с Борисов и Пеевски! До сега няма НИКАКВИ ПРИЗНАЦИ Радев и Прогресивна България да се БОРЯТ С ОЛИГАРХИЯТА!! Даже наппотив, всички мерки, които взимат са в усляга на олигархията и в ущърб на бедните работещи, майките с деца и пенсионерите. Оставкааа!!!19:55 24.06.2026
133 ПБ ви излъгаха, сега ду..те супата!!!
19:56 24.06.2026
134 🦁ЩЩД🦁
До коментар #130 от "Лемънс":
Ама какви проблеми има България,бе деца- в НАТО ли сме,в НАТО сме,в ЕС ли сме,да е ЕС сме, в Шенген ли сме-да,еврото ли е паричната единица-да,богати ли сме,спрямо това,колко работим-да много сме богати,покорихме Евровизия,пътуваме свободно.Абе,правете любов не си губете времето с глупости.Но,дето е казано,ум царува,им купува, и ум...протести прави .20:00 24.06.2026