Двама тийнейджъри са загинали при тежка катастрофа край Мездра, след като лек автомобил е ударил скутера, на който са пътували. Инцидентът е станал малко преди входа на града откъм село Боденец, уточни BulNews.
По първоначална информация лек автомобил BMW е навлязъл в насрещното движение на завой и се е сблъскал със скутера. Ударът е бил изключително силен.
На място е загинал 17-годишният водач на скутера, който е от Мездра. Смъртта си е намерило и 16-годишното момиче, пътувало с него, което е от врачанското село Згориград.
По информация на агенция BulNews, силата на удара е изхвърлила момичето върху дърво край пътя. След подаден сигнал на телефон 112 към мястото са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ. Наложило се е пожарникари да използват стълба, за да свалят тялото.
Според медията зад волана на автомобила е бил 19-годишен младеж от Мездра. Той не е пострадал, като предстои да бъде тестван за употреба на алкохол и наркотични вещества.
Движението в района е временно блокирано, а на място се извършва оглед. Там е пристигнал и директорът на ОДМВР - Враца Цветко Нинов.
Към момента няма официална информация от полицията за причините за тежкия пътен инцидент. Очаква се повече подробности да бъдат оповестени след приключване на първоначалните процесуално-следствени действия.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Сталин
Коментиран от #38, #57, #83, #94, #97
20:38 25.06.2026
2 Сано
И малкото, което имаме, ни е много.
20:39 25.06.2026
3 Мъка
Коментиран от #64, #65, #69
20:40 25.06.2026
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Гробар
20:41 25.06.2026
6 Сталин
20:41 25.06.2026
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 ГОРКИТЕ ПОЖАРНИКАРИ
20:42 25.06.2026
9 Пак пикльо с BMV
20:42 25.06.2026
10 Фейк - либераст
Коментиран от #91
20:42 25.06.2026
11 Поредния цицанин
20:43 25.06.2026
12 Сталин
20:43 25.06.2026
13 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ
.....
ПРОЦЕСА НА УНИЩОЖАВАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ Е НЕОБРАТИМ, НО ПОНЕ ДА СЕ СЛУЧИ СЛЕД КАТО МЕ ПРИБЕРЕ ГОСПОДА
20:45 25.06.2026
14 Само деца
Коментиран от #41, #43
20:46 25.06.2026
15 Динко
20:47 25.06.2026
16 Ивелин Михайлов
20:47 25.06.2026
17 Програмист
20:47 25.06.2026
18 Радев
20:48 25.06.2026
19 Исторически парк
Коментиран от #39
20:48 25.06.2026
20 Юрист
20:49 25.06.2026
21 това е
Коментиран от #26
20:50 25.06.2026
22 Квадрат 13
20:50 25.06.2026
23 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ
.....
И ЕС И ЕК ГО ОДОБРЯВАТ!
......
ПРИ НАС В АМЕРИКА ВСИЧКО ПОЧНА ДА СЛАГА СТАНДАРТНО ВСЯКАКВИ ВИДОВЕ СИСТЕМИ ЗА СИГУРНОСТ - УДРЯТ САМИ СПИРАЧКИТЕ КАТО ВИДЯТ ЧЕ ЩЕ СЕ БЛЪСНЕШ И Т.Н.
Коментиран от #30, #33
20:51 25.06.2026
24 Айляк
Не е вярно, ама е вярно. Даже много си е вярно.
Живял съм по соца, живея и сега.
Не е лоша демокрацията, но ние не ставаме за нея.
Прекаляваме с всичко.
20:51 25.06.2026
25 Дрифт
20:52 25.06.2026
26 Германец
До коментар #21 от "това е":
Територията не, ама народ с отпаднала необходимост да!20:53 25.06.2026
27 Хасковски каунь
20:56 25.06.2026
28 А БЕ?!
20:59 25.06.2026
29 Без име
21:00 25.06.2026
30 ГЛУПОСТИ!!!!
До коментар #23 от "АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ":
Бил съм в щатите даже не помня колко пъти… има всякакви коли от ретро до наистина съвременни. В така описаната катастрофа нищо нямаше да помогне просто и двете ппс са се движили много бързо!Коментиран от #96
21:02 25.06.2026
31 ДрайвингПлежър
21:02 25.06.2026
32 1488
21:03 25.06.2026
33 Ганчо зубидренката
До коментар #23 от "АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ":
Карам 3 коли на възраст от 20 до 30 години.Нямат съвременни системи за безопасност.За повече от 20 г.шофиране,нямам катастрофа.Имам няколко дребни суми,наложени с фиш,за превишаване на скорост.
Колата не изпуска завоя.Водача е магарето,което прави ПТП и носи отговорност,а не електронната система.
21:05 25.06.2026
34 Много кофти
21:06 25.06.2026
35 Дзак
21:09 25.06.2026
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 пълна забрана
Коментиран от #95
21:11 25.06.2026
38 Тъпото руско говедо Румен
До коментар #1 от "Сталин":
Такива руски коментари най-ги обичам... то няма мозък, то си мечтае за копейките... ей къде е Русия, Москва и не се връщай, живей си щастливо в измисления розов комунизъм...Каква е тази закъсняла руска пропаганда, нали спечелихте изборите в България... какво ще направите по въпроса, идиотите в това правителство не знаят какво да правят и Путин не си вдигал телефона??? Май скоро ще ви сваляме, щото всички видяха, че няма по-големи боклуци от русофилските.
Коментиран от #45, #66, #67, #82, #84, #93
21:12 25.06.2026
39 БРАВО!
До коментар #19 от "Исторически парк":
БРАВО!21:13 25.06.2026
40 Ран-Ът
21:13 25.06.2026
41 тебе
До коментар #14 от "Само деца":
те наказва рек тално21:14 25.06.2026
42 Трънчо
21:14 25.06.2026
43 ако знаеха
До коментар #14 от "Само деца":
джендърите че визираш русия щяха да се побъркат понеже са ти дали + без да разберът за какво говориш ама те толкова мозък имат все пак21:20 25.06.2026
44 Демерджиев
21:22 25.06.2026
45 Сталин
До коментар #38 от "Тъпото руско говедо Румен":
Да Радев и комунизма са виновни ,щото цяло поколение беше възпитавано от Гроб и бандитите на ТикватаКоментиран от #47
21:24 25.06.2026
46 Дан Колов
Коментиран от #92
21:24 25.06.2026
47 все още ли има
До коментар #45 от "Сталин":
бавноразвиващи дибили които не са разбрали че в беге гетото освен куманисти друго няма и не е имало?Коментиран от #48, #52
21:26 25.06.2026
48 Сталин
До коментар #47 от "все още ли има":
В България куманнисти няма и не може да има ,цървула е социален инвалид анархист и вандал който мисли само за себе сиКоментиран от #53, #90
21:35 25.06.2026
49 Георги
Коментиран от #89
21:37 25.06.2026
50 Mими Кучева🐕🦺
21:38 25.06.2026
51 Левски
Коментиран от #88
21:40 25.06.2026
52 Венсеремус
До коментар #47 от "все още ли има":
Последната копейка ще имре в България21:41 25.06.2026
53 Куманнист
До коментар #48 от "Сталин":
Е па ти къв сиКоментиран от #62
21:43 25.06.2026
54 Сталин
Коментиран от #61
21:44 25.06.2026
55 19 годишен с
21:44 25.06.2026
56 Дик диверсанта
21:46 25.06.2026
57 Плд
До коментар #1 от "Сталин":
Прав си,дори под турско народът не е бил толкова смачкан,пропаднал и морално деградирал!Коментиран от #60
21:50 25.06.2026
58 Факт
ВСЕКИ ВИЖДА ГО ТОВА !!!
КОЙ ЧОРАПА УВАЖАВА ???
ТАЗИ ДЪРВЕНА ГЛАВА !!!!
Коментиран от #68
21:54 25.06.2026
59 Фреди Меркюри
21:54 25.06.2026
60 Сталин
До коментар #57 от "Плд":
Навремето Хитлер е смятал източните племена за малоценни раси,защото не са били способни на ред и дисциплина21:55 25.06.2026
61 Този коментар е премахнат от модератор.
62 Този коментар е премахнат от модератор.
63 Тома
21:59 25.06.2026
64 що за въпрос
До коментар #3 от "Мъка":
Кой кара БМВпримати
22:04 25.06.2026
65 Винаги са
До коментар #3 от "Мъка":
Някакви от селата и малките градове, без капка акъл, на които, обаче, още по-тъпите, неграмотни и комплексирани родители купуват бмв-та, че да се пукнат от яд съседите!22:05 25.06.2026
66 И какво общо има тук
До коментар #38 от "Тъпото руско говедо Румен":
Русия, Путин, Радев…Спрете се е обезсмислени безродници! 36 години израстват такива като теб изпразнени от съдържание Презервативи! С празни глави и нафукано “демократично” възпитание! Бог да пази България от такива като вас и да е милостив към децата загинали днес… и не само днес!
Коментиран от #87
22:08 25.06.2026
67 АМИ
До коментар #38 от "Тъпото руско говедо Румен":
ТИ КАКВО ГОВЕДО СИ???ПОДЛОГА НА УРСУЛАТА И ПРОСЕЩИЯ ФАШИСТ НАРКОМАН?
ТОВА ПО-ПРЕСТИЖНО ЛИ Е?
Коментиран от #86
22:13 25.06.2026
68 И ти ли бе,
До коментар #58 от "Факт":
Какво е общото с темата? Още един с “БМВ” възпитание! Т. Е. С Промита билярдна топка в главата.22:14 25.06.2026
69 „ГОЛЯМА”
До коментар #3 от "Мъка":
ОТТО И БЕНЦ,МАЙ...🤔22:14 25.06.2026
70 МИРО
ТОЙ Е КАТ ЗЕЛЕН КАРТОФ !!!
ЕТО КАТО ЧУЧУЛО ИЗНИКВА
ТОЗИ НЯКАКЪВ ОТРОВ !!!
Коментиран от #71
22:15 25.06.2026
71 ЩО ЗА
До коментар #70 от "МИРО":
ПРОСТОТИЯ Е ТОВА?22:19 25.06.2026
72 Смърфиета
22:19 25.06.2026
73 Цвете
Коментиран от #81
22:21 25.06.2026
74 Този коментар е премахнат от модератор.
75 Всичко родено след 198х година е
22:22 25.06.2026
76 Този коментар е премахнат от модератор.
77 Този коментар е премахнат от модератор.
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Този коментар е премахнат от модератор.
80 Този коментар е премахнат от модератор.
81 „От луната”
До коментар #73 от "Цвете":
А плажовете още няма плувци..Тогиз ще се броят бройките
На суша и у вода☝
22:26 25.06.2026
82 яж банана
До коментар #38 от "Тъпото руско говедо Румен":
И недей да девострираш колко ти е полиран мозъка.22:27 25.06.2026
83 Пак малко са измрели
До коментар #1 от "Сталин":
На това му се вика естествен подбор22:29 25.06.2026
84 някой си
До коментар #38 от "Тъпото руско говедо Румен":
ще си св.алиш п.отурите т.ъпоумнико, софйски д.ебил....22:30 25.06.2026
85 Васил
22:30 25.06.2026
86 Смърфиета
До коментар #67 от "АМИ":
Фашист наркоман, който не проси мисля е по-добре. Но фашист, а не трагикомедиен просещ и циврещ като яре на развален английски, юдеофашист. Дова е бастардно явление на бастардна държава без реална държавност. Дори не се позовавам тук на българските теории за държавността, които трябва да бъдат погребани в мазетата на библиотеките при плъховете и кърлежите. Тук не става дума за държавотворни народи, а за народ, който е упражнявал държавност. Македонците са по-добре от украинците. Имат си кодифициран език, направиха се на потомци на Александър и на Скендербег и решиха всички други въпроси освен този, с българската идентичност на дядовците си, която влиза в конфликт с това, че им беше добре при Тито. Нещо повече, общо взето дядовците им са си дали сметка, че са българи като име в самия край на първата половина на 19 век. Били са "отново" българи като ендоетноним около един век. От този един век, една част сръбски учители, на които плаща Сърбия. След Първата световна, в Кралството на Сърби, Хървати и Словенци, и много бой едни 30 години. След това, 45 години са били добре при Тито, който не му харесва, Голи Оток. После 35 години демокрация, малко УЧК, малко търговия с пасоши и борби за името, защото гърците се опиват от величието си на древен народ, но го изтъргуваха. Украинците убичат да ги бият и да се онижават като гласуват за еврейски чучаала.22:34 25.06.2026
87 Смърфиета
До коментар #66 от "И какво общо има тук":
Бог е еврейска измислица. Няма народ, който от един овен да направи единствен бог. Има богове, но ние не познаваме тяхната природа. Каквото и да кажем, ще сбъркаме.22:38 25.06.2026
88 Този коментар е премахнат от модератор.
89 патоанатом
До коментар #49 от "Георги":
Не е въпрос на математика, формули за скорост въз основа на спирачен път, а е въпрос на разпити. Сега са разрешени разпити със светлина и електрошок. В МКБ 15 са наречени терапия със светлина за резистентна депресия и електрошокова терапия за резистентна депресия. Всичко ще си кажат, а останалите при мен няма да почувстват нищо. Ние гледаме всичко и вземаме необходимите проби. Наздраве!22:43 25.06.2026
90 Смърфиета
До коментар #48 от "Сталин":
Анархията е майка на порядъка. По-добре, отколкото леберал, което ще рече минедчия на крал Чарлз, господарят на моретата. Включително и на гръцкото, и на л-номорието у нас, и вероятно на вътрешните Каспийско и Аралско, стига да са солени, когато закара кораб там. Анархията дава голяма теоретична свобода. Не е нужно да си синдикалист или минархист. Не е нужно и да си вандал. Може обаче да си гражданин и индивидуалист, който не признава на теоретично ниво институциите и законите за валидни, ако са лоши, ограничаващи и могат да бъдат заобиколени, но не е чужд на духа са хуманизма, тролизма, смърфизма и други учения, които са свързани с взаимно уважение в обществото на смърфове, тролове, богове или смъртни хора.22:51 25.06.2026
91 Пенсионер ОСВ
До коментар #10 от "Фейк - либераст":
В Дойчланд щеше да кара ама на куково лято..22:54 25.06.2026
92 Бай Ставри
До коментар #46 от "Дан Колов":
Нема пари за памперзи бе бате Данчо. Коя ,че ти пере пелени в днешно време какво ,че кажат хората. Парно, телевизия, талафон, вода, ток майстори климатици лизиг бизинг имотека22:55 25.06.2026
93 Смърфиета
До коментар #38 от "Тъпото руско говедо Румен":
Ти май си зверски комплексиран и фрустриран? Забрави всичко, което си научил, защото много неща може да си научил погрешно. Намери ли си пγтκα да эбещ и ако случайно да, няма пари, или направо покрива тече? Ако е покрива, продаващ и отиващ в панелка, освен ако покрива ти е непродаваем, удобни са панелките.22:59 25.06.2026
94 големсмях
До коментар #1 от "Сталин":
Абе ватенка,при твоя комунизъм на година са загивали НАД...1000 човека по пътищата..И то при липса на автомобили ..Знаем как чакахме по 15 години за кирлив совецки автомобил..Сега загиналите са под 500...при положение ,че куцо,кьораво и сакато се качи на автомобил.При положение че милиони автомобили и комиони са по пътищата...Хайде сега започвай да плюеш комунизма .23:00 25.06.2026
95 Смърфиета
До коментар #37 от "пълна забрана":
Зъбрана за управление на държава и държавни финанси от хора с имена на кротки птици или лилави цветя, както и на техните роднини до пето коляно.23:01 25.06.2026
96 Смърфиета
До коментар #30 от "ГЛУПОСТИ!!!!":
Еврейче, а? Защо не остана в Щатите, а се върна тук. Там е по-хубаво, и бургерите им са хубави.23:04 25.06.2026
97 Ленин
До коментар #1 от "Сталин":
По времето на соца автомобилите бяха в пъти по-малко, а жертвите в пъти повече. За периода 1978–1982 г., данните са:Загинали: 5949 души
Катастрофи: 26 665
Ранени: 28 217
Това е по около 1200 души загинали годишно. Днес са двойно по-малко.
23:06 25.06.2026