Първата организирана демонстрация срещу управлението на държавния глава и неговия кабинет е насрочена за днес, 27 юни 2026 г., от 18:30 ч. пред Министерския съвет в столицата. Събитието се организира в социалните мрежи и цели да изрази общественото недоволство от настоящата политическа линия в страната.
Мотивите на недоволството
Организаторите изтъкват няколко основни причини за свикването на протестната акция:
- Международна изолация: Обвинения, че сегашното управление злепоставя България пред нейните евроатлантически съюзници.
- Финансова стабилност: Притеснения около вземането на нови мащабни държавни дългове и висок бюджетен дефицит.
- Липса на контрол: Опасения от отслабване на прозрачността и отчетността на институциите пред Народното събрание.
Реакцията на властта
От своя страна, премиерът и президентът запазват хладнокръвие пред надигащото се недоволство. По информация на БТА, държавният глава заяви, че не се притеснява от демонстрации и изтъкна конституционното право на всеки гражданин да протестира свободно. Според официалните изявления, кабинетът остава фокусиран върху повишаване на събираемостта на приходите и ограничаване на административните разходи.
Очаква се засилено полицейско присъствие в района на „Ларгото“ в София, като са възможни и временни затруднения в движението на градския транспорт по булевардите „Цар Освободител“ и „Княз Александър Дондуков“.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 зрител
Коментиран от #11, #21
06:50 27.06.2026
2 хаберих
- Парите, синко - замечтано казва бащата, - това са "Мерцедес", доро уиски, хубави жени...
- А, когато няма пари? - пита синът.
- Ами - трамвай, чай, майка ти...
06:51 27.06.2026
3 кокор спецова
Коментиран от #136
06:52 27.06.2026
4 Морски
Коментиран от #73, #79
06:52 27.06.2026
5 жълтопаветник
06:53 27.06.2026
6 Европеец
06:55 27.06.2026
7 Българин 🇧🇬
06:55 27.06.2026
8 Жоро павето
06:55 27.06.2026
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 ЛЪОТЧИК
ПОМОГИ.
ПРАВЯТ ПРОТЕСТ
ПРОТИВ МЕНЯ.
06:56 27.06.2026
11 нормален притест
До коментар #1 от "зрител":
Петроханци си искат бщицата, че по-лесно се краде..06:57 27.06.2026
12 Костя дъ Простя
ПБ му изядоха Поддръжниците.
Коментиран от #54
06:58 27.06.2026
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Очевидец
Коментиран от #90, #99
06:59 27.06.2026
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 АГАТ а Кристи
Оная, бившата червенокоса засели стотици хиляди руснаци и вече Варна и Бургас се превръщат в руски анклави, които надигат глас за автономия. За следващия парламент се заформя партия от руснаци с двойно гражданство...
06:59 27.06.2026
17 НЕТЪРПЕЛИВИЯ
06:59 27.06.2026
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 НЕТЪРПЕЛИВИЯ
Коментиран от #45
07:00 27.06.2026
20 ибанкостоф циганина
07:00 27.06.2026
21 Макето
До коментар #1 от "зрител":
Точно така! Причините са, че нито един разбойник-политик не е в затвора все още. Толкова ли няма “заслужили”?07:00 27.06.2026
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Стойко
07:01 27.06.2026
24 Толбухин
Организатори са тия дето криеха инфлацията и казваха, че няма да усетим някаква разлика при преминаване в евро.
Ало ,,, не бъдете овци.
07:01 27.06.2026
25 Софето
Коментиран от #29
07:02 27.06.2026
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Само питам
07:03 27.06.2026
28 Сашо
Коментиран от #52
07:06 27.06.2026
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Почна се
07:07 27.06.2026
31 бай Кольо
07:08 27.06.2026
32 Лопата Орешник
1. Изолацията е нелепа, Радев контактува със Еленски и от никъде в Европа няма критика относно позициите му!
2. Да обещаеш с договори и закони милиарди и после да протестираш, че наследникът ти изпълнява твоите ангажименти е повече от евтина демагогия, то е жалко!
3. Липса на контрол? Да построят цял град със стотици къщи и сгради по твое време, а ти да протестираш срещу липсата на контрол от страна на тези , които го изобличават, чиста форма на Крадецът вика дръжте крадеца!!
Третото е най отявлена черта на един Шишо , което ме навежда на мисълта, че нескопосникът е спонсор на протестът!
Не че съм фен на Радев, но подготовка малко , ей тъй от уважение към публиката! То това сега е нелепост!
07:09 27.06.2026
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 Агата
07:09 27.06.2026
35 Фатмаков
Коментиран от #38
07:09 27.06.2026
36 Снимката
Коментиран от #147
07:16 27.06.2026
37 Бойкот на алчния сайт О.Л.Х.
07:16 27.06.2026
38 Ще покрякат,ще подскачат и...
До коментар #35 от "Фатмаков":
...ще си тръгнат!Народът си каза думата на изборите,кой ще кара влака!
Моите съболезнования на ГЕРБ,ПП,ДБ,ИТН...!
07:17 27.06.2026
39 Комон Сенс
Бюджетът е добър повод. Там няма как всички да са щастливи, каквото и да стане.
Замразени били заплати и социални права? Ами добре, ако беше подходено по другия начин - щедро и то в процедура по свръхдефицит от ЕК щяха да кажат "Ау, не се съобразава с Европа и ни тласка към фалит".
Или ще развиват тезата за фалита или за глада. Няма лабаво.
И това е очаквано.
Въпросът е единствено какви обществни сили могат да мобилизират на своя страна.
Не търсете обективност и логика, ще има прото премерване на силите и ще бъде поедица.
Коментиран от #68
07:18 27.06.2026
40 Краснов
07:21 27.06.2026
41 Айгедотор
07:23 27.06.2026
42 Протест на
30 години грабеж на ГЕРП, ППДП и ДПС, а сега искат за 2 месеца фокусник, който с вълшебната пръчка да направи от краставата жаба принц!
Пози протест е защитна реакция на умиращите!
1, 5 млн гласувахме за Радев и наистинали смята някой, ще го оставим сам срещу воя на побеснелите псета!?
07:24 27.06.2026
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 ДОЧУТО
-АМИ ЗАЩОТО ТАТИ, р"ум€н" БО(га)ТАШ ОТ НАПЪВАН€ ПРЪ ДНАЛ на КоРА на ОЛИГАР$ИТ€,
А НА €ДИН ПЛОВДИВ$КИ ма $он - г. г. , НАПРАВО МУ ИЗЯЛ "БА ХУ РА" !
ГОСПОД, ГОСПОД ДА НИ ПАЗИ ОТ Ч€РВ€НИ нато-П€ Д€ Р. $ТИ!
07:25 27.06.2026
45 Мъката на художника
До коментар #19 от "НЕТЪРПЕЛИВИЯ":
Да, разбира се, че я преборихме. Като за начало я преброихме, всички, са от нашите.07:26 27.06.2026
46 Може
07:26 27.06.2026
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 Някой
Международна изолация
Разни одобрени от посолството национални предатели ще протестират, вместо такива управлявали да влизат в затвора, както е по НК и за нарушаване клетвата от конституцията!
Тук има само и единствено интересите на народа на България и край! Никой от вън нищо не може да определя. Поне ако сме суверенна държава, а не колония. Тозци който ни вкарва в чужди войни - в затвора - така е по НК член 98 от раздел 2 предателство и шпионство. Прокуратурата да прочете и членове 103, 105 и клетвата от конституцията. Само дето прокуратурата и МВР се превърнаха в част от престъпността с престъпното си бездействие - има защо да го казвам.
07:26 27.06.2026
49 Този коментар е премахнат от модератор.
50 Г€Н€РАЛ Д€$И
До коментар #43 от "ВЪН мунчо "БО(га)ТАШ"!":
р"ум€н" МИ ОБ€ЩА L€XU$ И КЪЩА В БАР$€ЛОНА!НО В€Ч€ И$КАМ ХОТ€Л $ ВОДОПАД!
ДА ГО Д . Х . Т € Б€ДНИТ€!:))ДА ГО Д . Х . Т € Б€ДНИТ€!:))
07:27 27.06.2026
51 евалата чалгопитеци
Блажени са верующите които си мислят, че ще го свалят от площада. Няма да си тръгне.
07:27 27.06.2026
52 Да бе ,да ! 🤔
До коментар #28 от "Сашо":
Кого описваш ? Точно Радев ли ?! Американско- турската власт в София , под името "Евроатлантизъм от 37 години прави това в България ?!07:27 27.06.2026
53 Мутата
Коментиран от #65
07:28 27.06.2026
54 Този коментар е премахнат от модератор.
55 оня с коня
07:30 27.06.2026
56 Оня
Коментиран от #62, #77
07:30 27.06.2026
57 бавно и полека
Коментиран от #98
07:30 27.06.2026
58 Тома
07:31 27.06.2026
59 Йеронимус БОШ
07:32 27.06.2026
60 ПЪГУОШ
Или си пращат своите пионки , докато те си стоят до чекмеджетата с кюлчета , пазят си ги и им се любуват ?!
07:33 27.06.2026
61 Без име
Коментиран от #64
07:34 27.06.2026
62 Олят О тялО
До коментар #56 от "Оня":
Ама май не били рейсове , а бусове ! Нещо като маршрутката дето води от Банкя към хотел Берлин и после към Дубай !07:36 27.06.2026
63 Обективен
Коментиран от #67
07:36 27.06.2026
64 Ще се пазаря!
До коментар #61 от "Без име":
Идвам на протеста,ако давате поне 50 еврака...!Казах!
07:36 27.06.2026
65 ма да
До коментар #53 от "Мутата":
че има много спукани глави07:37 27.06.2026
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 Ти остави...!
До коментар #63 от "Обективен":
Ами излагацията,не е и за първи път!07:38 27.06.2026
68 Елементарно , бе Уотсън !
До коментар #39 от "Комон Сенс":
Радев може би е американско-турски шпионин ( щом Борисов го назначи за командваш ВВС когато доста достойни български летци отказаха поста , виждайки накъде ЕС и НАТО тласкат България ) . От друга страна , ❗ : доста турско-англосаксонска слуги , които в последните години се плашат (с право ) за охолния си живот и служби , които Радев клати с реформите в службите , които започва . Но и аз мисля , че е на по-високо ниво организацията на протеста - Урсула плаща срещу Радев , с милиардите , които открадна "за ваксини" , и за които я съдят .07:39 27.06.2026
69 Този коментар е премахнат от модератор.
70 ПО ТОЧНО
07:40 27.06.2026
71 хер ФЛИК
Ще го сторят ли , заедно , обединени , с охранените си туловища и препълнени кесии ! ?
07:40 27.06.2026
72 ПБ - Пpъдната на Борисов
Най-тъпото червено правителство от 1944та, а дари не са почнали.
Казвах ви го - от Фатмак цар не става.
Коментиран от #81
07:41 27.06.2026
73 Много пари откраднаха през годините и
До коментар #4 от "Морски":
сега всички медии са техни. Дават пара за манипулации, за саботажи, сега за протести ...07:41 27.06.2026
74 Хехе
ДАНС за какво сте бе?! Защо не спрете тези кранчета?
07:42 27.06.2026
75 э абаротное
07:42 27.06.2026
76 Този коментар е премахнат от модератор.
77 Този коментар е премахнат от модератор.
78 фон Сморхаузен
07:43 27.06.2026
79 Този коментар е премахнат от модератор.
80 Този коментар е премахнат от модератор.
81 цар не става
До коментар #72 от "ПБ - Пpъдната на Борисов":
но фатмака е перфектен за диктатор07:44 27.06.2026
82 Не съм вярвал, че ще напиша това:
Радев Некадърника е дъното на дъното.
Коментиран от #83, #87, #88, #94
07:44 27.06.2026
83 ами
До коментар #82 от "Не съм вярвал, че ще напиша това:":
да си беше отворил очите на време. сега сълзите са безплатни.07:45 27.06.2026
84 Коко
07:46 27.06.2026
85 дебеЛ Лебед
07:46 27.06.2026
86 Този коментар е премахнат от модератор.
87 Този коментар е премахнат от модератор.
88 фюзелажен щуцер
До коментар #82 от "Не съм вярвал, че ще напиша това:":
Ама нали не плачеш за Бойчо ? Ако е така , внимавай да не се обезводниш и да застрашиш собственио си жИвот !Както казва една синя агитка - Живот , сърце , сълзи , душа ....за Бойко ТИКВАТА !
Че даж и с рима се получи !
07:48 27.06.2026
89 С ДВЕ ДУМИ
Коментиран от #92
07:48 27.06.2026
90 Мите
До коментар #14 от "Очевидец":
Нека се преброят!07:50 27.06.2026
91 Мнение
Коментиран от #95
07:50 27.06.2026
92 брей
До коментар #89 от "С ДВЕ ДУМИ":
верно ли не е?07:50 27.06.2026
93 Ний ша Ва упрайм
07:50 27.06.2026
94 Кума ЛисА
До коментар #82 от "Не съм вярвал, че ще напиша това:":
Ама само за Бойо ли тъгуваш ?За другата половина от сиамските близнаци - ШИШИ , не ти ли се плаче ? Или ББ ти е любимия от ДВАМАТА шишковци ?
Я си признай , ама без да се нервиш !
07:50 27.06.2026
95 така е
До коментар #91 от "Мнение":
Радев изкара мутрите от дупките им и им върна държавата.07:51 27.06.2026
96 Този коментар е премахнат от модератор.
97 тези двадесет протестиращи
Коментиран от #103
07:53 27.06.2026
98 Ами ДА...!
До коментар #57 от "бавно и полека":
Има да чакаш цели 4 години,до новите избори!Недей да хленчиш,ами свиквай!
07:55 27.06.2026
99 Този коментар е премахнат от модератор.
100 Фикри
Не ви ли е ясно, че тази криза е от двамата олигарси наследство, не се ли сещате защо бутнаха правителството в края на предходната година ?
07:56 27.06.2026
101 поредните четири загубени години
07:56 27.06.2026
102 факуса
07:58 27.06.2026
103 МДАА...!
До коментар #97 от "тези двадесет протестиращи":
Тези 20 протестиращи,да не са ония,дето им орязоха милиончето,за...,,рязане на клони по магистралата"...?!Я си признайте,че сте вие...😉😂🤣😆!
07:58 27.06.2026
104 Първият протест,
Тръпки ме побиват от путинчето Мунчо.
Ще приключи България и ще я подари на РФ.
Такова бъдеще виждам.
08:00 27.06.2026
105 Този коментар е премахнат от модератор.
106 РАДЕВ СЕ СГОВОРИ С МАФИЯТА
Коментиран от #111
08:01 27.06.2026
107 Този коментар е премахнат от модератор.
108 пешо
08:04 27.06.2026
109 бойко българоубиец
08:04 27.06.2026
110 Няма време ! 🤔
08:04 27.06.2026
111 хе хе
До коментар #106 от "РАДЕВ СЕ СГОВОРИ С МАФИЯТА":
успехКоментиран от #124
08:04 27.06.2026
112 исторически парк
08:05 27.06.2026
113 Радев
08:05 27.06.2026
114 асена василева
08:06 27.06.2026
115 Този коментар е премахнат от модератор.
116 Каква международна изолация бе чвор
08:09 27.06.2026
117 пребори мафията и се бетонира
08:09 27.06.2026
118 Този коментар е премахнат от модератор.
119 ккк
08:11 27.06.2026
120 КАТО НЕ ВКАРВА БАНДИТИТЕ В ЗАТВОРА
Коментиран от #132
08:11 27.06.2026
121 4- и морски
Коментиран от #123
08:13 27.06.2026
122 софиянец
08:13 27.06.2026
123 Радев
До коментар #121 от "4- и морски":
ти па си розов петрохан08:14 27.06.2026
124 ТЯ САМАТА МАФИЯ ЩЕ ГО СВАЛИ
До коментар #111 от "хе хе":
Радев не е първия, който вярва, че с мафиоти като Боко и Шиши можеш да въртиш бизнес. Сега ще го сготвят.Коментиран от #127
08:14 27.06.2026
125 az СВО Победа 81
Събират се маргиналите с отпаднала необходимост.
Казват, че оттам заминавали доброволци на Източния фронт да спасяват евроатлантизЪмът! 🤣
А дано, ама надали!
08:14 27.06.2026
126 Гела
08:15 27.06.2026
127 хе хе
До коментар #124 от "ТЯ САМАТА МАФИЯ ЩЕ ГО СВАЛИ":
не случайно Борисов остави Радев да изконсумира до дъно популизма си в който е затънал до гуша. За съжаление народа има още много да пати. А живота си тече.08:16 27.06.2026
128 РАДЕВ ГО ПАЗЕШЕ ВОТА НА НАРОДА
Коментиран от #133
08:17 27.06.2026
129 софиянец
08:17 27.06.2026
130 долу чорапите!
08:18 27.06.2026
131 Безиме ли
Популизъм а ла Кокорчо: “злепоставя” пред робовладелците от запада.
Демонстрация след работно време, гнила работа!
08:18 27.06.2026
132 Няма време ! 🤔
До коментар #120 от "КАТО НЕ ВКАРВА БАНДИТИТЕ В ЗАТВОРА":
Точно това казвам в коментар 110 . И ако още се бави , дори него ще изкарат виновен за 37 годишния провал резултат от турско-английското (уж "евроатлантическо" ) управление и погром .08:19 27.06.2026
133 глупусти
До коментар #128 от "РАДЕВ ГО ПАЗЕШЕ ВОТА НА НАРОДА":
Радев го пазеше Решетников и вота на МАШИНИТЕ. Същите ТЕЗИ машини, които докара кораба Вера Су директно от Русия.08:19 27.06.2026
134 ТОВА Е САМО РЕПЕТИЦИЯ
08:19 27.06.2026
135 Независим
Коментиран от #137, #145
08:19 27.06.2026
136 TOЧНО
До коментар #3 от "кокор спецова":
ПО ЖЪЛТИТЕ ПАВЕТА ГЕЙ ДРУЖИНКА08:20 27.06.2026
137 хе хе
До коментар #135 от "Независим":
Да го бехте показали на изборите, а?08:20 27.06.2026
138 Кой ще е новият шеф на НДК
Коментиран от #159
08:21 27.06.2026
139 Независим
Коментиран от #144
08:21 27.06.2026
140 РАДЕВ СЕ ОКАЗА ШАРЛАТАН
08:22 27.06.2026
141 до Пешо
08:22 27.06.2026
142 КлифърдБъртън
Ако немат орУжие , да ходят при ББ да им раздаде. Той има , за да пази чекмеджетата си с кюлчета и пачки. Ще им даде ! Нищо работа.
08:23 27.06.2026
143 Доцо Моцов Коцов
08:23 27.06.2026
144 ТА ДЪРЖАВАТА Е ФАЛИРАЛА ОЩЕ ОТ БОКО
До коментар #139 от "Независим":
Радев трябва да се маха, защото излъга очакванията на народа за справедливост.08:23 27.06.2026
145 Сила
До коментар #135 от "Независим":
Вярно ! Ние сме турски вилает вече 37 години !08:23 27.06.2026
146 Пушилка
Наливат едни пари в напълно пробити структури, и орязват всички социални разходи.
Бюджет в служба на олигархията и собствените им джобове.
Международната изолация им е основен приоритет...
Само хабят енергията или това е целта?
08:24 27.06.2026
147 Снимката ли?!
До коментар #36 от "Снимката":
Снимката е на сериозен човек,с железни нерви и бистър ум!Качества необходими и изградени,в годините на един Летец,на Боен Свръхзвуков Изтребител!
Завършил с отличие Школата ,,Максуел"-САЩ!
А не поглед на...Пожарникар,завършил Милиционерската Школа в Симеоново...,разбиращ само две думи на английски-Торта ,,Сахер" и ,,Кончуралюгейшън"...!
Коментиран от #168, #174, #183
08:24 27.06.2026
148 Слаб
Коментиран от #170
08:24 27.06.2026
149 Интересно !
Реформи !
Нов Преврат !
Срещу Народа !
08:25 27.06.2026
150 Чочо
Не може 12 години грабеж да оправиш за няколко месеца.
Факирите са само в приказките.
Да не се бутала администрацията, да не вдигали винетките. (В цяла София се кара без винетки , а в провинцията, за 1 км ти искат винетка!!!!
Само с пари от ЕС.... не става !
Трябва производство, с не както викаше една герберка:
-Ще внасяме отвън.
А, с какво ще плащаш, а !?!?!
Коментиран от #156
08:26 27.06.2026
151 ГЛУПАЦИТЕ СИ МИСЛЯТ
08:27 27.06.2026
152 Тарифа
08:27 27.06.2026
153 Дзак
08:27 27.06.2026
154 Двуок ЦИКЛОП
08:28 27.06.2026
155 Копейкин
08:28 27.06.2026
156 ТРИ МЕСЕЦА СА МНОГО ВРЕМЕ
До коментар #150 от "Чочо":
За да арестуваш 100 очевидно корупционри и дългогодишни престъпници и да започнеш следствие.Радев и лъжец.
08:29 27.06.2026
157 Констатация
Лошото за тях е ,че те са шепа соросоиди и неолиберали живеещо преди всичко от транове на неправителствени отганизации ,борещи се за заличаването на нашата национална независимост.
08:29 27.06.2026
158 Пак се изцепихте!
А нима,ще има и...втори...?!
08:30 27.06.2026
159 Аметист
До коментар #138 от "Кой ще е новият шеф на НДК":
Ако е Тинчето или друг роднина на министър Милошев, то тогава той непременно и незабавно трябва да бъде докладвян и разследван за недобросъвестност, злоупотреба с обществено положение и конфликт на интереси.08:34 27.06.2026
160 Смях
Коментиран от #173
08:35 27.06.2026
161 РАДЕВ МОЖЕ ДА ОЦЕЛЕЕ
Коментиран от #172
08:35 27.06.2026
162 ХОРАТА НЕ СА ГЛУПАЦИ
08:37 27.06.2026
163 Боги
Коментиран от #165
08:39 27.06.2026
164 ЮДОМАСОНИТЕ
08:39 27.06.2026
165 ФИНАНСИР ГИ ПОЛИТИЧЕСКАТА МАФИЯ
До коментар #163 от "Боги":
С която Радев иска да се разбере, а те му готвят капан.08:42 27.06.2026
166 Велински
08:42 27.06.2026
167 Град София
08:43 27.06.2026
168 Разсмя ме .. Браво.
До коментар #147 от "Снимката ли?!":
ПенЦионирания фатмак "умен" "човек" и още глЮпости за лъжеца и подлеца от с. Славяново.Коментиран от #181
08:45 27.06.2026
169 Стига бе
08:46 27.06.2026
170 Град София
До коментар #148 от "Слаб":
АБСОЛЮТНО ВЯРНО И ТОЧНО КАЗАНО. Повече няма какво да се добави!!!!!!Коментиран от #179
08:46 27.06.2026
171 Не съм изненадан
Коментиран от #203
08:46 27.06.2026
172 брей
До коментар #161 от "РАДЕВ МОЖЕ ДА ОЦЕЛЕЕ":
Викаш да започне да се бори срещу олигарсите които го докараха на власт? Дали?08:46 27.06.2026
173 Разбира се!
До коментар #160 от "Смях":
Че закъде е протеста,без колоритното присъствие на непримиримият боец срещу доставчика на храна...?!Има да бърчи ниско чело,има да жестикулира,маха и подскача...и после ще си тръгне по живо,по здраво-щастлив,че е изпълнил някаква си негова химерна мисия...!
08:47 27.06.2026
174 Каква школа в Сащ ве?
До коментар #147 от "Снимката ли?!":
Тримесен курс квалификация.Апропо, там всички завършват с отличие, инак им се смеят. И няма оценки според твоите разбирания. Ти си му виждал дипломата от курса ли? Я бегай!
Фатмакът с примирия в Долна Митрополия мозък.
Неможач. Предъвква като говори и си повтаря на ум какво ще декламира от наизустените директиви, да не го забрави.
Мунчо си е Минчо, ако ще скорошна да се появи.
Т.п кон с капаци.
Коментиран от #235
08:48 27.06.2026
175 Самолета На Пилота !
Коментиран от #190
08:48 27.06.2026
176 Анонимен
08:49 27.06.2026
177 Само Възраждане!
08:49 27.06.2026
178 От чужбина
НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!
Коментиран от #185
08:50 27.06.2026
179 Аха, коментираш собствената си реплика
До коментар #170 от "Град София":
с възхищение? Същият военен нарцис като Радев си.08:50 27.06.2026
180 Анонимен
Коментиран от #195
08:51 27.06.2026
181 Разбираме,че Ви боли!
До коментар #168 от "Разсмя ме .. Браво.":
Но загубата се приема с достойнство и по мъжки,а не с крякане и квичене!Народът си каза тежката дума на изборите!
Това платено протестче-нищо,ама абсолютно нищо няма да постигне!
Радев ще управлява България още -поне 4 години!
Свиквайте!
Коментиран от #191, #212
08:52 27.06.2026
182 Избирател
- Основната причина са $$$ от един унгарски евреин. Жълтопаветната гняс не може да се примири че загубиха властта и няма за крадене.
Коментиран от #187, #192
08:52 27.06.2026
183 Но освен От !
До коментар #147 от "Снимката ли?!":
Копчалъците пна Самолета !От Нищо Друго !
Не Разбира !
08:52 27.06.2026
184 Бай Араб
08:52 27.06.2026
185 Анонимен
До коментар #178 от "От чужбина":
Вън на червените олигарси вън на проруските заграбили цялата ни държава срам ме е от този Радев отишъл да излага европейската ни държава Оставка избори почтени достойни политици да управляват Вън на бкпКоментиран от #197
08:53 27.06.2026
186 Бай Араб
Коментиран от #194
08:53 27.06.2026
187 с 300 евро и новите цени !
До коментар #182 от "Избирател":
Не се живее !Пладнешки ГРАБЕЖ !
Коментиран от #205
08:54 27.06.2026
188 Гладиатор 3
Коментиран от #202
08:55 27.06.2026
189 Възмутен
08:55 27.06.2026
190 Като вашите ...
До коментар #175 от "Самолета На Пилота !":
...,,Ф-ъ"-16...,нали Драги ми Смехурко...🤣🤣🤣?!08:55 27.06.2026
191 Анонимен
До коментар #181 от "Разбираме,че Ви боли!":
Вън на бкп вън на червените олигарсиТакава излагация в Брюксел не е е имало Аз съм за нови избори и истински достойни българи да управляват които работят за държавата ни Вън на бкп вън колкото и да се криете зад оградите да ЛъжетеКоментиран от #198
08:55 27.06.2026
192 Бай Араб
До коментар #182 от "Избирател":
Приготви ли си пари да платиш днес на БОТАШ ?08:55 27.06.2026
193 Мнение
Коментиран от #201, #239
08:55 27.06.2026
194 Идеално !
До коментар #186 от "Бай Араб":
Но !Прокуратурата в Вългария !
Такъв Термин !
Не признава !
08:55 27.06.2026
195 Антитрол
До коментар #180 от "Анонимен":
"ЗА България за свободата за Демокрацията Вън на проруските"Даже и не знаеш какво означава думата "демокрация" - а това е волята на народа а волята на народа беше показана на изборите. За твое сведение "демокрация" не означава навеждане на господарите за дребни центове.
Коментиран от #215
08:55 27.06.2026
196 Ряпков
08:57 27.06.2026
197 От чужбина
До коментар #185 от "Анонимен":
БКП-то е вънка, не е в Парламента. За какво врякаш?Тъкмо имаме по-добър премиер от предишните и искате да го бутнете. Шиши и Боци ли си искате??? Или сте за Урсула и нейните слуги???
Коментиран от #204, #208, #209
08:57 27.06.2026
198 Много Добре !
До коментар #191 от "Анонимен":
Но !Посочи Един !
08:57 27.06.2026
199 Парадокс БГ
Коментиран от #214
08:58 27.06.2026
200 Това ли беше "борбата с олигархията"?
Всеки, който е гласувал с надежда за повече справедливост, днес има пълното право да се чувства излъган и да поиска отговорност.
Коментиран от #207
08:58 27.06.2026
201 Помнещ
До коментар #193 от "Мнение":
"Когато обещанията се заменят с политика, която влошава живота на работещите, пенсионерите и младите семейства, общественото недоволство е напълно закономерно"Е така де ама всички наведени евроатлантици амнезия получиха за това че Кирчо и Кокорчо се кълняха че с приемане на еврото цените няма да мръднат - защо така ви е къса паметта. И сега Радев ви е виновен.
08:59 27.06.2026
202 Саде да уточня!
До коментар #188 от "Гладиатор 3":
Е как няма Мирчев -...Гордо да слиза от своето розово пони...,като току-що е завършил своята трудна,Но...- победоносна битка,над...доставчика на пици... ?!
Коментиран от #206
08:59 27.06.2026
203 Анонимен
До коментар #171 от "Не съм изненадан":
Айде тия лъжи за малоумниците вече не вървят крадат днешните и то от обикновените работещите а те се крият зад огромните си охрани и лъжат безпаметно съсипаха всичко тук и то от години вън на червените олигарси вън08:59 27.06.2026
204 Стой Си в Обора !
До коментар #197 от "От чужбина":
От Теб !Акъл !
Не Щем !
Коментиран от #225
09:00 27.06.2026
205 ПО ТОЧНО
До коментар #187 от "с 300 евро и новите цени !":
ТОЗИ ГРАБЕЖ ГО НАСЛЕДИХМЕ ОТ ТЕЗИ ОТ П АДЪЦИ ДЕТО ДОВЕЧЕРА "ОРГОНИЗИРАНО" ЩЕ КРЯКАТ ПРЕД МС09:00 27.06.2026
206 Анонимен
До коментар #202 от "Саде да уточня!":
Излиза без охрана нали не се крие като месията зад кортежи охрана лъжи вън вън вън на бкп завладя демокрацията ни потъпка я вънКоментиран от #217
09:01 27.06.2026
207 Антитрол
До коментар #200 от "Това ли беше "борбата с олигархията"?":
"Да натовариш хората с тежестта на кризата"А защо забравихте кой я предизвика тая криза - кой напъваше да влизаме в "клуба на богатите" и се кълнеше че изобщо нямало да има инфлация.
Коментиран от #211, #213, #224
09:01 27.06.2026
208 Разумен
До коментар #197 от "От чужбина":
Искаме Продължаваме Промяната и Демократична България, а не дърти червени б.к.ци от миналото на дс да ни лъжат и крадат. Искаме умни, ингелигентни, образовани и компетентни хора да ни управляват! Хора завършили в престижни университети, а не в съмнителни.Коментиран от #242
09:01 27.06.2026
209 Добре,че сте вие от чужбина!
До коментар #197 от "От чужбина":
Че да кажете реално как стоят нещата!Щото тук,както и каза самият Борисов,остана само...,,Лош матриАл"...🙄🫢!
Коментиран от #246
09:02 27.06.2026
210 Пътят на Копринката
09:02 27.06.2026
211 Това ли беше "борбата с олигархията"?
До коментар #207 от "Антитрол":
Дори да приемем, че има спор за причините за кризата, това не отменя отговорността на сегашното правителство. То дойде с обещания да подобри живота на хората, а вместо това замрази минималната заплата, пенсиите и майчинските. Управляващите се оценяват по резултатите, а не по оправданията.09:03 27.06.2026
212 "викаш с достойнство и
До коментар #181 от "Разбираме,че Ви боли!":
по мъжки"?? А за Мадуровките лъжливи нещо? А за купените от дрОгаря Боташ Несенакрадев нещо да изскимтиш!? БЕЛИЯ автобус ги чака цялата проруска пасмина около подлогата р.р.09:03 27.06.2026
213 Альооо
До коментар #207 от "Антитрол":
Все някой преди тях им е виновен. На изборите обаче не обещаваха оправдания, а решения. Ако след като поемеш властта първото ти действие е да замразиш доходите, значи проблемът вече е в твоето управление, а не в предшествениците.Коментиран от #222
09:04 27.06.2026
214 Избирател
До коментар #199 от "Парадокс БГ":
"растящи цени и все по-голяма несигурност за милиони българи"И Радев ли е виновен за растящите цени или тези които против волята на народа ни натикаха в "клуба на богатите" и опразниха хазната.
Коментиран от #218, #221
09:04 27.06.2026
215 Анонимен
До коментар #195 от "Антитрол":
Само простотии навеждай се ти лично където искаш Аз плащам данъци почтено и семейството ми и искам свободата си а не закапъчето и всичките му производни никакъв месия в Брюксел дасе пъчи СРАМ ме е от този Избори и нормални политици работещи за държавата ни а не да лъжат малоумниците и да ги страхуват 2026 г Вън на червените олигарси09:04 27.06.2026
216 Със Стари к. -урви !
Вертеп !
09:06 27.06.2026
217 А ве човек?!
До коментар #206 от "Анонимен":
Ти на ОчилищИ,ходил ли си?!Нищо не се разбира от безкрайно-дългото ти изречение!
Нещо да си чувал за...,,пунктуация",или е много сложно за едната ти гънка...?!
Коментиран от #229
09:06 27.06.2026
218 Анонимен
До коментар #214 от "Избирател":
На ро датата не си ти нито Радев нито неговите служебници кога ще го разберете Вън на бедняците ма.лоумниге роби мързеливците работете на родаааработетеее мързеливци09:07 27.06.2026
219 Перо
Коментиран от #226, #233
09:07 27.06.2026
220 Хмм
Коментиран от #240
09:07 27.06.2026
221 Точно Той !
До коментар #214 от "Избирател":
10 години Беше Президент !И Цялото беззаконие !
Е Резултат !
На Неговото !
Бездействие !
Като Такъв !
Коментиран от #228, #243
09:08 27.06.2026
222 Антитрол
До коментар #213 от "Альооо":
"Ако след като поемеш властта първото ти действие е да замразиш доходите"Е какво да прави Радев - да взема нови заеми като предишните и да вдига заплатите на държавната администрация ли. Никой не замразява доходите в частния сектор. Кой опразни хазната за милиарди ужким за магистрали и мантинели. Кой ни натика в еврозоната против мнението на народа.
Коментиран от #230, #244
09:08 27.06.2026
223 За тия дето плюят срещу еврозоната
Коментиран от #237
09:09 27.06.2026
224 Кой бре?
До коментар #207 от "Антитрол":
Кой предизвика кризата?Кризата не започна с едно решение или един човек. Пандемията на Ковид19, Войната в Украйна и Световната инфлация засегнаха всички Държави! Асен Василев се справи брилянтно в тази триглава криза с Държавния Бюджет и завърши под 3% Дефицит!!
Въпросът е какво прави вашето правителство, след като пое властта? Хората очакваха решения, а не оправдания с предишни, не обвинения, а РЕШЕНИЯ!!! Айде стига сте се оправдавали като ученички!!!
Коментиран от #251
09:09 27.06.2026
225 От чужбина
До коментар #204 от "Стой Си в Обора !":
Като гледам сте цъфнали и вързали... Радев много правилно ви казва какво е положението, ама требва малко да го поосмислите.ЗАЩО до сега има такива като онази директорка на НДК с огромна заплата, а НДК-то работи на загуба. Радев ли е назначил нея и многото други подобни из държавните фирми??? Виж колко пари се очаква да се съберат в повече от винетки - около 50 млн. А сега виж и сравни колко ще се спестят от заплатите на такива като тази от НДК-то - около 500 млн. Как ти се струва, 10 пъти в повече. Ето това е модела Пеевски-Борисов който Радев обеща да разгради и вече го е започнал. Търсете си парите от Пеевски и Борисов. Нали те са плащали предварително по разни договори за да не се прави нищо. Търсете си парите от ПП-ДБ защото те ви набутаха с една много скъпа газ, която още ви я продават на части. и ви спряха руската газ.
Коментиран от #238
09:10 27.06.2026
226 Не администрацията е Виновна !
До коментар #219 от "Перо":
А Противозаконната Дейност !Която Налагаха !
И Тук хВъпроса Е ПРАВЕН !
И Не Чак Толкова !
Финансов !
09:11 27.06.2026
227 Хи хи
Коментиран от #236
09:11 27.06.2026
228 Избирател
До коментар #221 от "Точно Той !":
Хайде бе за беззаконието не са виновни управляващите а Радев като президент който няма никакви правомощия. Защо управляващите не пресякоха беззаконието а чакаха на президента.09:11 27.06.2026
229 Анонимен
До коментар #217 от "А ве човек?!":
Гънка имаш ти щом си за Кутев Мраза Проданов и бкп толкова измисли гънката тичай да целуваш Кутев например хахахаха09:11 27.06.2026
230 Мнение
До коментар #222 от "Антитрол":
Можеш да отговориш остро, но е добре да избягваш твърдения, които не можеш да подкрепиш с факти. Ето вариант:Преди изборите не обещаваха: „Ще замразим доходите, защото няма пари.“ Обещаваха борба с олигархията, по-висок стандарт и защита на хората. След като поеха властта, изведнъж за всичко станаха виновни предишните. Ако непрекъснато сочиш назад, значи признаваш, че нямаш решение днес. Управляващите се избират, за да решават проблемите, а не да ги обясняват.
09:11 27.06.2026
231 Крадлев
09:11 27.06.2026
232 Понякога ми се иска да
Не искам да бъде убит.
Само искам да го видя как се изпуска в гащите.
09:12 27.06.2026
233 Хмм
До коментар #219 от "Перо":
точно затова протестират, че започнаха уволнения, а свикнали на огромни заплати, направиха им такива заплатите, за да знаят какво губят ако не гласуват правилно09:12 27.06.2026
234 9689
09:12 27.06.2026
235 Този коментар е премахнат от модератор.
236 Румен
До коментар #227 от "Хи хи":
Когато няма аргументи, започват етикетите. Да наричаш протестиращите „селяндури“ не отговаря на нито един от поставените въпроси. В демокрацията хората се оценяват по аргументите си, а не по това откъде са или как ги нарича някой.09:13 27.06.2026
237 Контрол ! ?
До коментар #223 от "За тия дето плюят срещу еврозоната":
Ти Чуваш Ли се Какво Приказваш ?Докото "Умните " !
Се Наумуват !
Лудите се Налудуват !
Кой слуша препоръките !
На ЕС ?
09:13 27.06.2026
238 Анонимен
До коментар #225 от "От чужбина":
я стига си писал лъжи за малоумници Радев хахаха вън вън вън Избори незабавни свободаКоментиран от #254
09:14 27.06.2026
239 Пилотът Гошу
До коментар #193 от "Мнение":
Глупости... И 50 човека не можеш събра само за каузата... Която ще да е... Няма ли пачка, няма протести. Не говоря даже да се стигне до там да плащаш на самите хора, но протест без финанси не може да се случи. Факт.Коментиран от #245
09:16 27.06.2026
240 Нищо не им е объркал
До коментар #220 от "Хмм":
Вижда сламката в чуждите очи, а не гредата в своята.Айде, заинтересувай се как с благословията на Радевите дружки възникна цял незаконен жилищен комплекс на мястото на курорта "Константин и Елена". Всички блокове и хотели в него са собственост на руснаци и руски украинци. С благословията на същите, които им продадоа курорта Камчия.
Не пиши наизуст.
Коментиран от #248
09:18 27.06.2026
241 Хмм
09:19 27.06.2026
242 От чужбина
До коментар #208 от "Разумен":
Абе ти бъзикаш ли се?Тези "престижни" университети са ... мааани!
Аз също мога да си изкарам сертификат от Кембрич. НО това съвсем НЕ е университет, а съвсем друга организация която там и е седалището. Така се получава една голяма заблуда.
Помисли и върху другата страна на нещата: КОИ деца учат в престижни университети? На богатите родители, които имат някакво положение в обществото. Когато детето завърши то е подпомогнато от родителите и навлиза в бизнеса с летящ старт. Така и университета ОТЧИТА - Нашите студенти се пласират отлично в живота! Практически това означава, че този им престиж на университетите се гради на парите и позициите на родителите.
Коментиран от #252
09:19 27.06.2026
243 Пилотът Гошу
До коментар #221 от "Точно Той !":
Ти си абсолютно неграмотен политически. Въобще не ти е ясно какво може или не може един президент в парламентарна република. България не е президентска република. Загряваш ли?09:19 27.06.2026
244 Стига вече с оправдания!!
До коментар #222 от "Антитрол":
Правителството на Радев обещаваше борба с олигархията, а като дойде на власт удари най-уязвимата част от населението - бедните рацотещи, пенсионерите и майките с деца! В същото време излива 1,5 МИЛИАРДА за консумативи на държавтата администрация, за нови автомобили, за тоалетна хартия, луксозни кафета и др. Сравти 1,5 МИЛИАРДА ЕВРО разхищение увеличено за администрацията срещу едва 500 МИЛИОНА за пенсии! Кое е повече ???Коментиран от #258
09:20 27.06.2026
245 Хмм
До коментар #239 от "Пилотът Гошу":
сложете си на снимка борисов и пеевски и им се кланяйте като на икона, може би получавате заплатата на оная директорка и са ви уволнилиКоментиран от #249
09:21 27.06.2026
246 От чужбина
До коментар #209 от "Добре,че сте вие от чужбина!":
Ами и той е прав. Виж как мат"ряла почна да скача с колите директно в автобусите.09:21 27.06.2026
247 БЪЛГАРИН
09:22 27.06.2026
248 Хмм
До коментар #240 от "Нищо не им е объркал":
коментар 245 е за вас09:23 27.06.2026
249 Пилотът Гошу
До коментар #245 от "Хмм":
Я си включи мозъка първо и виж какво съм написал 😂😂😂 Гений такъв... Кой мислиш плаща за протеста...09:23 27.06.2026
250 ъхъ
09:23 27.06.2026
251 Антитрол
До коментар #224 от "Кой бре?":
"и завърши под 3% Дефицит!!"Излъга че е завършил с под 3% дефицит ама това не е политкоректно нали. Защо теглиха 20 милиарда заеми за година щом дефицита бил под 3%.
"Пандемията на Ковид19, Войната в Украйна и Световната инфлация засегнаха всички Държави!"
И защо реши точно сега да ни вкарва в еврозоната - и къде са парите с които гарантирахме валутния борд - 40 милиарда евро изчезнаха.
Я вземи се скрий с опорките си.
Коментиран от #253, #257
09:24 27.06.2026
252 Разумен
До коментар #242 от "От чужбина":
University of Cambridge е реален университет с вековна история, академични катедри, научни изследвания и дипломни програми. Това няма нищо общо с „сертификат от Кембридж“, който най-често идва от отделната организация Cambridge Assessment English и е просто езиков сертификат. Да ги поставяш под един знаменател е просто непознаване на системата.Твърдението, че „само богатите учат в престижни университети“, е удобно обобщение, но не е вярно като правило. Да, има студенти от заможни семейства, но има и огромен процент с стипендии, държавно финансиране и социална мобилност. Ако беше „само за богатите“, нямаше да има конкуренция от целия свят и програми за финансова помощ.
Идеята, че „престижът се дължи само на връзки на родителите“, игнорира основното: научни постижения, Нобелови лауреати, изследвания, публикации и академични стандарти. Това са институции, които се оценяват глобално, не по това кой чий родител е.
09:24 27.06.2026
253 Кой бре?
До коментар #251 от "Антитрол":
Фактите за дефицита не са „опорка“, а се отчитат по европейски правила и подлежат на одит и контрол от институции като Eurostat. Може да има политически спорове как са водени бюджетите, но числата не се измислят „на око“.Обвинения от типа „изчезнали милиарди“ или „скрити пари“ без доказателства са просто шум, а не аргумент. В същото време всички държави в ЕС бяха ударени от COVID кризата, енергийните цени и войната в Украйна — това не е оправдание, а обективна икономическа среда.
Политиците могат да се критикуват за решенията си, но критиката трябва да стъпва на реални данни, не на внушения.
09:26 27.06.2026
254 Този коментар е премахнат от модератор.
255 Мнение
Коментиран от #259
09:28 27.06.2026
256 Тиквата +Шиши =ОПГ 💩💩💩
09:28 27.06.2026
257 Бюджетите се контролират на три нива:
До коментар #251 от "Антитрол":
1. Националните сметни палати (всяка държава сама се одитира)2. Eurostat (проверява статистиката и дефицита по общи правила)
3. European Court of Auditors.
09:29 27.06.2026
258 Антитрол
До коментар #244 от "Стига вече с оправдания!!":
"Правителството на Радев обещаваше борба с олигархията, а като дойде на власт удари най-уязвимата част от населението"Така така сигурно оная калинка в НДК е "най-уязвимата част от населението". Замрази заплатите на държавния сектор и сигурно и те са "най-уязвимата част от населението".
Това че спря заплатите на такива калинки, това че спря кражби за мантинели или ужким строителство на магистрали не е ли борба с олигархията - ама тъкмо за това ревете че няма от къде да крадете вече.
09:29 27.06.2026
259 Шкембе Войвода 🪓🗡
До коментар #255 от "Мнение":
Забрави оня помияр Боко Тиквата, Копейкин, Кирчо и Кокорчо 😂🤣😅09:29 27.06.2026