ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Естествено, за да се спаси от загиване цял регион и град като Габрово е нужно да се "дупче" баира и Шипка да работи по- леко ! Не съм специалист, но като гледам картата на РБ и колкото съм обикалял из страната, все си мисля, че при съвременната техника,,само магистрален път Русе, Бяла, В.Търново, Проходът на Републиката, Гурково, Н.Загора, Свиленград със връзки с"Хемус", Тракия" и "Марица" ще решат тотално въпросите с бързия и качествен транспорт в страната!! Така има да се трепим и задръстваме по цялата територия! С тези бързи и мощни "каруци" нищо хубаво. Дунав-мост 2, Враца, София," Тракия","Марица" решава до някъде въпроса, но си измъчваме излишно столицата. Там е достатъчно натоварването към и от Гърция !
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Шаран БГ
11:07 09.11.2016