Има огромен теч на улица „Грозден”, но не знаем кога ще имате вода. Това заяви служителката от колцентъра на „Софийска вода” Зоя Кирилова на въпрос на Факти.бг защо от сутринта столичният квартал „Илиянци” е без вода.
Течът е огромен. Минал е инспектор, но водата не е спряна от „Софийска вода”. Не мога да Ви кажа кога ще се отстрани аварията, заяви Зоя Кирилова. Тя уточни, че при свободен екип ще се спре водата и след това ще почне работа по отстраняване на аварията.
Когато имаме свободен екип ще го пратим, но се молете преди това да няма друга голяма авария, защото ще чакате, уточниха от колцентъра на „Софийска вода”. Какво да направим като има бебета и малки деца, заяви Зоя Кирилова.
Между двете обаждания на Факти.бг стана ясно, че първоначално е заявена авария в Бистрица. Половин час по-късно се появи информация за авария в района на бул. „Константин Величков”. Аварията в кв. „Илиянци” не беше качена на сайта, нито се обявяваше на широко рекламирания телефон за аварийни ситуации. Не беше спряна и водата от теча на ул. „Грозден”.
„Софийска вода” и през 2012 г. ще се оправдава с големите загуби и не смята да запретва ръкави. Течът на ул. „Грозден” е от седмици, заявиха местни.
Проверка на Факти.бг показа, че през последните месеци „Софийска вода” редовно отстранява авария по монтиран спирателен кран на ул. „Грозден”. Интересно е дали наистина се работи на въпросната улица или просто се отчита дейност.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 bavarcho
Т'ва не е истина от няколко часа да няма вода!
13:24 02.01.2012
2 Продажен
14:45 02.01.2012
3 Водомайстор
15:53 02.01.2012
4 Тони-София 37г.
20:54 02.01.2012
5 В и К
00:53 03.01.2012
6 Тони-София 37г.
21:58 03.01.2012
7 voda
18:59 11.01.2012