ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Няма нищо странно, тарикатчето с мерца е навялязъл в забранената насрещна лента, щот те всичките такива "бързат" и е яхнал пеженцето малко да го пооноди ! Напълни се с такива псевдо батки с IQ 2,5, които все бързат, все някои нещо ги нерви и т.н.
Типичният офииски ка.ут - натискал газта като татка му лопатата на село ама то за шофиране трябва доста повече от физическа сила - а именно хладнокръвна работа на мозъка, нещо което маймуните не умеят
Те не че бързат, ами батките трява да карат Лади и Москвичи щото луксозните лимузини не са за материала - става каквото казваш. Ако беше с Жигулка сета щеше да си пие ракията със сланинка вкъщи и да си пуши цигарките с Миле Китич
Там редовно правят обратен за да влязат в паркинга на мола. Ако идваш от Токуда е по-лесно да минеш напред и да влезеш в паркинга който е отдясно на Пежото. И ке'ле'шите редовно това правят. 2минути по малко в мола е голям проблем ;)
тва става много лесно двете предни гуми са се засекли и колата е отскочила върху другата, има много такива случай и от задната страна като се засекат гума в гума и направо се обръща по таван
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Авто спеца
17:39 07.12.2018
2 бързи и прости
Коментиран от #4
17:44 07.12.2018
3 Потев
Коментиран от #18
17:46 07.12.2018
4 Потев
До коментар #2 от "бързи и прости":
Те не че бързат, ами батките трява да карат Лади и Москвичи щото луксозните лимузини не са за материала - става каквото казваш. Ако беше с Жигулка сета щеше да си пие ракията със сланинка вкъщи и да си пуши цигарките с Миле Китич17:49 07.12.2018
5 паляци
17:56 07.12.2018
6 Зорлем
18:06 07.12.2018
7 шофер
18:10 07.12.2018
8 кеф
18:37 07.12.2018
9 АРЕС
19:13 07.12.2018
10 Т.о.ш.и.б.и.я.н
19:14 07.12.2018
11 qqqqqq
19:41 07.12.2018
12 Луд без финес
21:37 07.12.2018
13 гост
04:43 08.12.2018
14 123
08:24 08.12.2018
15 564
11:09 08.12.2018
16 LEGIONARIVS
16:42 08.12.2018
17 Гого
11:49 09.12.2018
18 ватман
До коментар #3 от "Потев":
Е защо Софийски? Ако беше такъв щеше да е адекватен. Бъркаш нещо.Не наричай Софийски някой който е дошъл на скоро07:40 10.12.2018