Голямо задръстване се е образувало на изхода на София в посока Перник, край „Черния кос”. Главен път Е-79 е затворен и автомобилите се пренасочват през магистрала „Люлин”, съобщи bTV.
Причина за усложнения трафик е катастрофа, при която са се сблъскали два автомобила. Инцидентът е станал около 13.30 часа.
При пътното произшествие са пострадали трима души, сред които 70-годишна жена. Всички ранени са транспортирани в лечебни заведения.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 бат' Ицо
Коментиран от #2
15:52 29.08.2012
2 до бат' Ицо
До коментар #1 от "бат' Ицо":
Е много си ПРОСТ17:02 29.08.2012
3 GOGO
22:01 29.08.2012