Поради технически проблем е затруднено преминаването през ГКПП-Калотина, съобщиха от МВР. Пропускането се осъществява бавно и към момента се е образувала опашка от 150 тира, чакащи за излизане от страната. Създадена е организация камионите да бъдат спирани преди пункта, на предвидените за почивка места. Работи се по отстраняване на техническия проблем.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА