ЧЕЗ: Планирани спирания на тока (9-13 юни 2014 г.)

Публикувана: 7 Юни, 2014 07:04
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1667
ШРИФТ ПЕЧАТ

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

 

 

София-град

За периода 09.06.-10.06.2014 г. /08.00-18.00 ч/ - с. Волуяк - 54-та 10, Божур 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 37, бл. Бивш Стоп. Двор, в Двора На Ткзс, упи 19-1120 Кв.28, Градина 5, Лале 13, Пламък 15, Сердика 5, 7 - Временно прекъсване на електрозахраването за времето на оперативните превключвания по искане на ЕСО

За периода 09.06.-10.06.2014 г. /08.00-18.00 ч/ - с. Житен, Общ. Столична, 20-та бл. Цех За Производство На Мебели, Божур/18та/ 11, Възрожденска 9, 3, Доброславски Път/9та/ 10а, Житница/пролетарска Победа/ 20, 26, 28, 30, 32, 32а, 33, 33а, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 А, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 60а, 61, 62, 64, 77а, бл. Общ. Нови Искър, ткзс, Здравец/19та/ 10, 3, Златен Клас/25та/ 1а, Калоян/2ра/ 11, 21, 23, 25, 27, 30, Костинбродски Път/21ва/ 14, 16, 2, 4, 6, 8, Крива Река/16та/ 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 23, 25, 29, 2е, 3, 31, 33, 35, 39, 41, 45, 5, 6, 8, Липа/11та/ 10, 12, 14, 15, 17, 21, 23, Мак/22ра/ 1, 10, 2, 3, 4, 6, 7, 8, Минзухар/15та/ 2, 4, бл. Врем.ел.захр.за Фургон, Могила 4, Могила/27ма/ 3, Равнище/14та/ 1, 12, 16, 3, 4, 6, 7, 8, Стубел/17та/ бл. Упи ІІІ - 14, Кв.3 - Временно прекъсване на електрозахраването за времето на оперативните превключвания по искане на ЕСО

За периода 09.06.-10.06.2014 г. /08.00-18.00 ч/ - с. Мрамор - Васил Левски/мраморско Шосе 69,София, Махония 5 - Временно прекъсване на електрозахраването за времето на оперативните превключвания по искане на ЕСО

За периода 09.06.-10.06.2014 г. /08.00-18.00 ч/ - с. Требич - Временно прекъсване на електрозахраването за времето на оперативните превключвания по искане на ЕСО

За периода 09.06.-10.06.2014 г. /08.00-18.00 ч/ - с. Сеславци - Временно прекъсване на електрозахраването за времето на оперативните превключвания по искане на ЕСО

За периода 10.06.-11.06.2014 г. /08.15-17.15 ч/ - Толстой бл.3, бл.2

 

На 09.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - жк Младост, бл. 222, вх. 4 и вх.5

На 09.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Равнец/Любен Георгиев/ 1, 4, 7, 8, 9, 11

На 09.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Плана Планина 1, 11, 23

На 09.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Калиакра 2, 5, 7

На 09.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Славянска 26, 29А, 35, 42

На 09.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Цариградско Шосе/тракия/ 1, 11, 13, 3, 5, 9, БОР., СП, бл. 15, Б.ГРАДИНА, ГРАДИНА, ПАВИЛИОН, ПОДЛЕЗ ОРЛОВ МОСТ

На 09.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - ул.Славянска 6 и 10

На 09.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Борово бл. 214 вх. Г, вх. Д, вх. Е, вх. Ж

На 09.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 111 вх. А

На 09.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 110 вх. А, вх. В

На 09.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Овча Купел 2,бл.13 вх.Б

На 09.06.2014 г. /09.00-12.30 ч/ - гр. София - Ветрушка 5, 69, бл. 69, 70, Света Екатерина/катюша/ 10, 11, 12, 13, 5, 7, 77, 78, 9, бл. 78, 79

На 09.06.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. София - ул. Цар Асен 35, 37, ул. Княз Борис I 76, 51, 49, 47А, 47Б

На 09.06.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. София - Джавахарлал Неру бл. 750, Люлин 750, бл. 750, Люлин 5 бл. 750-ОФИС 5, Люлин 7 бл. 750, 750    ГАРАЖ 1, 750    ГАРАЖ 2, 750   ГАРАЖ 3, 750  ГАРА Ж 7, 750  ГАРАЖ 1, 750  ГАРАЖ 6, 750  ГАРАЖ 4, 750  ГАРАЖ 2, 750  ГАРАЖ 4.5, 750 ГАРАЖ 3

На 09.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Софроний Врачански 31, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 67, 89-91, 91, 93, 95, 97, 99, АнтимI 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 100, 101, 102, 103, 107, 109, 111, 113

На 09.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Коньовица/мико Папо/ бл. 117 вх.А и вх.Д

На 09.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бухово - Никола Бонев бл. 13А вх.А, Б, Никола Бонев бл. 18А вх.А

На 09.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Суходолска 195

На 09.06.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Околовръстен Път 319

На 09.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Младост бл.259 А

На 09.06.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - гр. София - Антон Кецкаров 14, 67, Братя Станиславови 22, 57, 76, 78, 78А, 80, 82, 84, 86, 88, 89, Връх Манчо 19, Вълчо Георгиев 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 15, 15 А, 17, 18, 19, 2, 2 А, 20, 21, 22, 23, 23 А, 25 А, 27, 3, 3 А, 4, 6, 6 А, 8, 9, Красино 1, 2, 3, Мет0ди Македонски 1, 10, 2, 3, 35, 37, 4, 40, 42, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, И, бл. УЛ.РОСТОВ, Обединение 7 А

На 09.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Войвода/народна Победа/ 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, бл. КЪ,Гено Киров 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 19, 21.,ул.Капиновски манастир 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.,ул.Мелодия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

На 09.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Опълченска 53 вх.А, вх.Б

На 09.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Виница 6, бл. 204, Гео Милев 1, 3, 5, 4, 6, 8, бл. 3, бл. Магазин, Сирак Скитник/хр.кърпачев/ 1, 3, 5, Съединение 1, 14, 4, 5, Христо Максимов 1, бл. 205

На 09.06.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - 10:00-12:00 ч.:ул.Ивац Войвода 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,  ул.Чавдар Войвода от 1, 2, 3, 4, 5, 6,ул.Крали Марко 6, 8, 10,ул.Цар Иван Асен 2-ри от 53 до 67 от 12:00-14:00 ч.:ул.Крали Марко от 2 до 10,ул.Добромир Хриз от 21 до 32,ул.Петър Делян 1, 3, 5, 7, 2, 4, 6, 8, 10, ул.Хан Омуртаг от 46-60, ул.Ивац Войвода от 26 до 32

На 09.06.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Антим I 24, 30, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 55, 56, 57, 58, 60, 63, 64, бл. ГАРАЖ, КЪЩА, ОФИС, УПИ 8-8 9 КВ.139

На 09.06.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Софроний Врачански 20, 61, Христо Ботев 65, 67, 67А, 67Б, 71, 73

На 09.06.2014 г. /10.30-11.30 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 10

На 09.06.2014 г. /11.15-15.15 ч/ - гр. София - Младост 2 бл. 288, 288а, Младост 3 бл. 289

На 09.06.2014 г. /12.00-13.30 ч/ - гр. София - Боян Магесник/свилен Русев/ 104, 106, 106 А, 108, 110, 116, Гео Милев 158, 191, Иван Щерев 1, 23а, 33, 35, Кирил Божиков 2, 4, Кривина 5, бл. Офис Сграда, Марко Бочар 21, 23, 3а, Слатина бл. 31, 31а, до бл. 31а, над бл. 48, пред бл. 31, Тп, Слатинска/червена Армия/ 92б, 96, бл. 31, 37, Христо Смирненски 7, бл. 31, 31б, 31в, ул.599, ул.599-та

На 09.06.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Връх Манчо бл. 5, 6, Модерно Предградие бл. 1, 3, 5, 6, Старата Църква/йордан М.пет 75

На 09.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - блок 15 Зона Б-5

На 09.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Знаме На Мира 3, Цар Борис Iii/девети Септ. 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 247, 249, 255

На 09.06.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. София - 614-та 2, 2А, 614-та/витоша/ 2, 4, 4Б, 626-та/витоша/ 8, Бойна Слава/615/ 2, Ботко Войвода/611/ 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19А, 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9А, Булаир/613/ 10, Деян Гьоргов/612/ 2, 3, 4, 5, 7, Студен Кладенец 49, 52, 64, 66, бл. С/У МТП СТ. КЛАД. УПИ VІІІ-933, УПИ - ІV -994 КВ.18

На 09.06.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. София - Църквище 1, 10, 10А, 11, 2, 2А, 4, 5, 5А, 7, 7А, 8, 9

На 09.06.2014 г. /13.15-16.30 ч/ - гр. София - Гургулят/т.киркова В.благо/ 19, 21-23, 23, 25, 25б, Патриарх Евтимий 45, 47, 51, Цар Асен 50, 52, 54, 56, 58, 73

На 09.06.2014 г. /13.30-15.00 ч/ - гр. София - Слатина бл. 35, Слатинска/червена Армия/ бл. 35, Тп

 

На 10.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - жк Младост, бл. 222, вх. 6 и вх.7

На 10.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 12, 13

На 10.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Кричим/Петко Енев/ 1, 1А, 2

На 10.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Криволак 32, 34, 63

На 10.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Бигла 17, 15, 23

На 10.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Бигла бл. 36, бл. 38 

На 10.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Гороцвет 9

На 10.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Йоан Екзарх бл.21

На 10.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Миджур 39, 47

На 10.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Розова Долина 7, 8

На 10.06.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - гр. София - Дилянка 2, бл. Офис, Петко Д.петков 14, Свобода бл. 12, 14, 14 Гараж, 14-15, 14/15 Гараж, 14/гараж, 15, до бл. 14, м/у бл. 14 15, м/у бл. 14 И 15, Гараж, до, тп До

На 10.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Цариградско Шосе/тракия/ 15. вх.А, вх.Б и вх.В, 17, 21, 23, ПОДЛЕЗ ОРЛОВ МОСТ

На 10.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Славянска 8, 9, 12, 14, 18, 20

На 10.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Борово бл. 214 вх. З, вх. И, вх. К

На 10.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Борово бл. 216 вх.А

На 10.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 111 вх. Б

На 10.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 119 вх. А, вх. В

На 10.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Овча Купел 2,бл.13 вх.В

На 10.06.2014 г. /09.00-12.30 ч/ - гр. София - В.с.манастира-2 Сграда 1 бл. 1, А, Б, В, Г, В.с.манастира-2 Сграда 2 2, бл. 2, А, Б, В, В.с.манастира-2 Сграда 3 бл. 3, А, Б, В, Г, В.с.манастира-2 Сграда 4 бл. Г, Манастира 1

На 10.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Съзнание бл. 3 вх.А, вх.Б

На 10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Георче Петров бл. 120 вх.А, Б

На 10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антим I 55, 57, 58, 60, 63, 64, 65, 67, 69-71

На 10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - жк Дружба:бл.21 вх.1 и 2, бл.22 вх.1, 2, 3, бл.20 вх.1, 2, 3,бл25 вх.1, бл.28 вх.1, бл.22 вх.4, 5, 6, 7, 8, бл.21 вх.3, 4, 5, 6, 7, 8, бл.20 вх.4, 5, 6, 7, 8

На 10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бухово  Никола Бонев бл. 13А вх.Б, В, Никола Бонев бл. 19А вх.А

На 10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - 663-та/овча Купел/ 2, Буземска 15, бл. 1, 2, Камелия/христо Ноков/ 18, 2, 2А, 3, 4А, 5, 6, 3, Маестро Кънев/в.марков/ 64, Народно Хоро бл. УПИ VІІ - 697, КВ.25В

На 10.06.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - София  ул. Дон, ул. Тихи кът, ул. Лотос, ул. Отдих, ул. Синьо езеро, ул. Гладиола 

На 10.06.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Бузлуджа 38, 40, 42, 44, 46, 48, 33, 35, 37, 39, 41, 43. ул. Шандор Петьофи 33, 35, 37, 39, 41, 43. бул. Скобелев 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39. ул. Цар Петър 2, 4, 6, 8, 10. бул. Прага 1, 3, 5, 7, 9, 11. Светофарна уредба за кръстовището "Петте кьошета".,ул. Христо Станчев 1, 3. ул. Шандор Петьофи 34, 38, 40, 49, 55 къща, 55. ул. Свиленица 1, 2. ул. Доспат 23. ул. Цар Асен 88, 90, 92, 94.,ул. Бузлуджа 50, 52, 54, 56, 58, 45, 47, 49, 51, 53. Хидрофор Бузлуджа 50, магазин Фантастико, Изи Пей. Ул. Княз Борис I 24-30. УЛ. Шандор Петьофи 45, 47, 51, 53

На 10.06.2014 г. /09.15-14.15 ч/ - гр. София - Младост 2 1, 245, до, бл. 242, 243, 245, 245а, 254, Младост 3 бл. 242

На 10.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Панчарево  Йованец/начо Иванов/ 27,София, Зайчар 62

На 10.06.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - гр. София - Босилеград 11, 13, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 2, бл. ГАР.1, ГАР.2, ГАР.3, ГАР.5, Връх Манчо 30, 34, 36, 36А, 38, 38А, 40, 40А, 42, 44, 49, 50, 52, 54, 55, 55А, 56, 56А, 57, 57А, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 67, 67А, 67В, 68, 69, 71, 71А, 74, 75, 76, 78, 79, 89, Годеч/гургулят/ 42, 44, 45, 46, 48, 49, 49А, 49Б, 50, 51, 52, 52А, 54, 55, 57, 59А, 60, 62, 64, 69, 71, 71А, Какач 1, Майстор Манол 10, 12, 14, 17, 2, 21, 4, 5, Цариброд 10, 12, 12А, 3, 4, 6, 6А

На 10.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Кирил Пърличев/п.мангов/ 30, 30А, 31, 32, 33А, 34, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 51А, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 29, 33, 37, 66, 68, 69, 70, 72, 73.,ул.Копринарска 2, 4, 6, 8, 10

На 10.06.2014 г. /09.45-16.00 ч/ - гр. София - Голаш 24, 24-б, 28, 30, 32, бл. 28, 8, 9, Калиманци 21, 33, 35, 21, ат, 14, ат.10, ат.11, ат.12, ат.13, ат.15, гар.2, гар.3, гар.6, гар.8, маг.5, маг.6, маг.7, бл. 101, 102, 105, Плачковски Манастир 28, Ситняково/хр.кабакчиев/ 51а, бл. 79

На 10.06.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - бул.Ситняково бл.3, 4, 5, 6, ул.Хан Омуртаг 74, 76, 84, 86,подлез Цар Иван Асен 2-ри ъгъла с бул.Ситняково+светофар,на Румънското посолство,ул.Петър Делян 21, 23, 30, 32, ул.Бойчо Войвода 1, 3, 5, бл.2, 4 и 6

На 10.06.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Александър Стамболийски 138, 167, бл. 167, Димитър Петков 93, Перник 119, Пиротска/трети Април/ 120, бл. 120

На 10.06.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Александър Стамболийски бл. 249, Разсадника бл. 11, 11 БИТОВИ УСЛУГИ, 11., 12, ДО

На 10.06.2014 г. /10.30-12.30 ч/ - гр. София - София  Александър Стамболийски 125, 127, бл. А, ПАРТЕР ПИЦАРИЯ, Зона Б-5 бл. 7, 7-Б, 7-В, 8

На 10.06.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - гр. Бухово - Младежка Искра бл. 1а, 2а, 3а, 4 А, 4а, 5а, 7а, Младежка/комсомолска/ бл. 2а,София, Младежка Искра бл. 2а

На 10.06.2014 г. /11.30-15.30 ч/ - гр. София - Зона Б-5 блок 12 - балансово мерене - Инвестиционна програма

На 10.06.2014 г. /12.00-13.30 ч/ - гр. София - Слатина бл. 23, Христо Смирненски бл. 23

На 10.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Братя Бъкстон 31, 31Б, Бъкстон 27, 31, бл. 27, 31, 31А, 35А, 40, Казбек 20, Тодор Каблешков 13, 21, бл. БУЛ. БЪКСТОН/УЛ.Т.КАБЛЕШКОВ, И БЪКСТОН

На 10.06.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. София - ул.Цар Иван Асен 2-ри 24, 26, 28, 30 и Баничарница на 19,Ул.Гогол 9, 13, 15, 17, 19, 21, 22А,ул.Тича 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8, 10, ул.Янтра от 1 до 15

На 10.06.2014 г. /13.30-15.00 ч/ - гр. София - Слатина бл. 19, Христо Смирненски бл. 17, 19

На 10.06.2014 г. /13.30-16.30 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 6

 

На 11.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - жк Младост, бл. 222, вх. 8 и вх.9

На 11.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 20, 20а, 22, 23,  бл.5а

На 11.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Кораб Планина/Илия Филипов/ бл. 31, бл. 27

На 11.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Кораб Планина/Илия Филипов/ 12, 16, 18, 18А, 19, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 25Б, 26А, 26Б

На 11.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Свети Св.Седмочисленици 12, 16, 17

На 11.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Свети Теодосий Търновски 60

На 11.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Никола Й. Вапцаров бл.36

На 11.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Трепетлика 7, 7А

На 11.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Минзухар 6

На 11.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Галичица 19

На 11.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Цариградско Шосе/тракия/ 19, 25, 27, 29, 31, 33

На 11.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Славянска 5, 7 вх.А и вх.Б, 20, 22,

На 11.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Борово бл. 216 вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д

На 11.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 119 вх. Д

На 11.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 726 вх. А

На 11.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 725 вх. В

На 11.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Овча Купел 2,бл.13 вх.Г

На 11.06.2014 г. /09.00-12.30 ч/ - гр. София - комплекс Резиденшъл парк

На 11.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Съзнание:бл. 3 вх.В, Железопътна бл.1 вх.А

На 11.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антим I 75, 85, 87, 89-91

На 11.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Георче Петров бл. 120 вх.В, Г

На 11.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бухово - Никола Бонев бл. 19А вх.Б

На 11.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бухово - Никола Бонев бл. 21А вх.А, Б

На 11.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - 737-ма 2, Вечерница 1, 10, 11, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, бл. УЛ.ВЕЧЕРНИЦА И УЛ.ЛИЛИЯ, Горна Баня бл. П/Д БАНЯТА, УЛ. ОБЗОР 29, УПИ XLVІІ-989 КВ.55, УПИ ІІІ-1147 КВ 71А В.З.Г БАНЯ, УПИ ХLVІІ-989 КВ.55, Здравец 1, Извор 16, Каменица 4 А, 4А, Лилия 10, 10А, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, Обзор 1, 10, 10А, 11, 11 А, 11А, 12, 13, 14, 15, 19, 21, 23, 3, 59, 6, 61, 63, 7, 8, 8А, 9, бл. /УЛ. РОЗА, Р-Н ОВЧА КУПЕЛ, И 747, Р-Н ОВЧА КУПЕЛ, УЛ.646, УПИ-ІІІ-928 КВ.72, Ореховски Дол 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, Отдих 11, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 7, 7 А, 7А, 9, 9А, Планиница 10, 12, 15, 4А, 5, 7, бл. Г.БАНЯ, Равнище/кънчо Стоилов/ 7, Тихи Кът 10, 4, 4А, 6, Урал 1, 1Б, 2, 1, бл. ОВЧА КУПЕЛ, РЕСТОРАНТ

На 11.06.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Христо Ботев 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13. бул. Скобелев 26, 28. Клиника инвитро братя Тодорови на бул. Скобелев 26.,ул. Алабин 2, 4, 6, 8. бул. Христо Ботев 33, 35, 37, 39, 41, 43 - Агенция Пътна Инфраструктура. Площад Македония- тото пункт и билетен център на гр. транспорт, бул. Македония 3, 5 - Национална Агенция Приходи, 7, 9А. Ул. Лайош Кошут 2, ул. Ивайло 20, 24, 15, 17, 19, 21, 23.,ул. Лайош Кошут 4, 22, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31

На 11.06.2014 г. /09.15-12.30 ч/ - гр. София - комплекс Резиденшъл парк

На 11.06.2014 г. /09.15-14.15 ч/ - гр. София - Младост 2 бл. 261а

На 11.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Петър Б.величков 66, 65, 69, 72, 74, 76., Нешо Бончев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18., Моравча 13, 15, 18, 20, 22, 21, 1, 3., Планинско цвете 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 20, 22, 24, 26., Милан Делчев 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 9, 13

На 11.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Дружба:ОДЗ 46, бл.6 вх.А и Б,бл.5 вх.А, Б, В, Г, Д, бл.6 вх.В, Г, Д

На 11.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Бетховен Л.в. 2а, 6, 6, бл. Гар.10, гар.7, гараж, офис, Гео Милев бл. 29, 35, Едисон 31, 33-35, 33а, 33, 37, бл. 35, офис4, бл. Офис2, Манастирска/васил Воденичар 19, 58а, бл. 19-19а, 19а

На 11.06.2014 г. /09.31-12.00 ч/ - гр. София - 3019-та/връбница/ 3, 3022-ра/връбница/ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 30Б, Великден/петър Тасев Алекси 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 37, 39, 41, 5, 6, 7, 8, 9, 16, Велинград 10, 12, 14, 14А, 16, 6, 8, Виделина 1, 10, 10Б, 11, 12, 13, 17, 21, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Връшка Чука 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Кронщадт 10, 12, 14, 16, 18, 1А, 3, 5, 7, 9, Маслиново Клонче 27, 29, Мукден 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 18, 4, 5, 7, 9, Мъглиж 1, 10, 12, 3, 4, Справедливост/червени Ескад 20, Хан Кубрат 85, 89, Шабла 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 3, 6, 8, 9

На 11.06.2014 г. /10.00-14.16 ч/ - гр. София - Дружба 1 бл. 160, 161+магазини Мания, Офис one+фирми

На 11.06.2014 г. /10.01-16.00 ч/ - гр. София - Панчарево  Александър Стамболийски 1, 11, 3, 4, 5, 6, 7, 9, Васил Левски/9 Септември/ 1, 10, 11, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 6-а, 6а, 7, 8, бл. Сладкарница Сини Вир, Елин Пелин/ленин/ 1, 2, 3, 5, Шуманец/димитър Благоев/ 6

На 11.06.2014 г. /10.15-15.00 ч/ - гр. София - Захарна Фабрика бл. 35, 43, 45, 47, 48, 56, 57, 69, ДО, Кукуш/кирил Пчелински/ 1, 2, 7

На 11.06.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Разсадник Коньовица бл. 10, Разсадника бл. 10, ДО

На 11.06.2014 г. /10.30-13.30 ч/ - гр. София - Захарна Фабрика бл. 61, 62, Кукуш/кирил Пчелински/ бл. 61

На 11.06.2014 г. /11.30-14.30 ч/ - гр. София - Европа/баба Парашкева/ 116, Захарна Фабрика бл. 120, 122, 128, 130, 33, 46, Сливница 132, Суходол 10, 11, 12, 3

На 11.06.2014 г. /12.01-16.00 ч/ - гр. София - ул.Майстор Манол 1

На 11.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Зах.Фабрика блок 2

На 11.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - комплекс Резиденшъл парк

На 11.06.2014 г. /13.30-15.00 ч/ - гр. София - Коста Лулчев/асен Велчев/ 13, Слатина бл. Пазар Слатина, сладкарница, супермаркет, Кафе, пазар, Христо Смирненски 17, маг.17, пазар, пазара, бл. Маг.10, маг.8, слатина, супермаркет, сурпермаркет

 

На 12.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - жк Младост, бл. 219Б, вх. 2

На 12.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - жк Младост, бл. 222, вх. 10

На 12.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 8, 9, 3, 4, 5

На 12.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Майор Томпсън бл. 108, бл.117, бл.118

На 12.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Майор Томпсън бл.1-7 вх.В

На 12.06.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. София - АТЦ Надежда ул. Република 9

На 12.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - АТЦ Надежда ул. Република 9

На 12.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - ул. Авицена 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15

На 12.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Славянска 11 вх.А и вх.В, 13, 15, 19

На 12.06.2014 г. /08.15-16.30 ч/ - гр. София - Цариградско Шосе/тракия/:35, 37

На 12.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - гр. София, Красно село  жк Борово бл. 223 вх. А, вх. Д

На 12.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Борово бл. 216 вх. Е

На 12.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево,ул.Ардино 1, 2, 7.ул.Кавак/Цвета Юркова/ 1, 2, 3, 4, 5, 9, 11

На 12.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево,ул.Бръшлян/620-та/ 1, 3, 3А

На 12.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево,ул.Брусенска 1, 4, 5, 7, 7А, 9, 13, 15.

На 12.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 726 вх. А, вх. Б, вх. Д, вх. Е

На 12.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Овча Купел 2,бл.13 вх.Д

На 12.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево,ул.Добри Божилов 40

На 12.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Георче Петров бл. 120 вх.Д,площад Преображение

На 12.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антим I 90, 92, 94, 95, 97, 98, 99

На 12.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Отец Паисий 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55

На 12.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Дружба бл. 12 вх.3, 4, 5, 6, бл.11 вх.3, 4, 5, 6, 89 училище

На 12.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бухово - Никола Бонев бл. 20А вх.А, Б, В

На 12.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Каменица

На 12.06.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. 20-ти април 11, 13 - борса и магазини, Цигарена фабрика, цех Вертикал, Маг студио, НИИКВ, ФТС Глобул. ул. Лайош Кошут 7, 8.,ул. Лайош Кошут 10А, 10Б, 12-14, 16-18, 20, 10Б-кафе. Ул. 20-ти Април 10, 12, 14, 16, 18. бул. Македония 19Б, 23, 25, 27, 29, 31-33, 35

На 12.06.2014 г. /09.15-14.15 ч/ - гр. София - Дружба 1 бл.14 вх.А, Б, В, Г, бл.11 вх.А и Б, бл.10 вх.А и Б+пазар на Дружба 1

На 12.06.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - гр. София - Младост 2 бл. 281

На 12.06.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - 3020-та/връбница/ 1А, 371-ва/връбница/ 2, Адам Мицкевич/раб.класа/ 4, 8, 87-89, Кронщадт 1, Справедливост/червени Ескад 17, 18, 19, 19А, 20, 20А, 22Б, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 9

На 12.06.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - гр. София - Буря 10, 19, 21, бл. КОЛЕЛОТО, Дивна 1, 5, Ива/дим.апостолов/ 1, 10, 12, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 8, 8А, Ирис/мара Апостолова/ 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 18A, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 3, 36, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, Княжевска/валентин Андреев/ 47, бл. А, Лазарополе/партизанска Пъте 10, 12, Лазурна 3, Стефан Пешев 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 17, 1А, 3, 5, 7, 9А

На 12.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Първа Българска Армия 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93, 95, 99, 48, Разлог 1, 10, 11, 12, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 12.06.2014 г. /09.45-16.00 ч/ - гр. София - Бетховен Л.в. бл. 2, Едисон 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13,  14а, 14б, 16, 18, 30, 4, 4-6, 5, 5-11, 6, 7, 8, 8а, 9, 23-25, бл. 1, 2, 3, бл. Детски Клуб, Манастирска/васил Воденичар 1, 1-3, 1-а, 11, 13, 13-б, 15, 21, 2в, 3, 5, 7, 8, 9, 1-а, 10, 12, 14, 2, 2-а, 2-б, 20а, 21, 21-а, 21а, 22, 22-а, 22а, 25, 28, 28-а, 28а, 2б, 30, 4, 7а, 8а, бл. 00, 1, бл. Маг., Симеонов Век 22, 22, 26, 28, 2б, Съединение 5, Трудолюбие 10, 10-12, 12, 15, 8, 11, 14, 16, 8, 9, 5, 7, 7а, 8, бл. 210 А, оф.2, офис 3, бл. Маг.1, маг.2, бл. Офис 2, Христо Максимов 13, 27, 28, 29, 31, 35, 35а, Чаталджа 44

На 12.06.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Гевгелийски бл. ФУРНА, Сава Михайлов бл. ТП ДО бл.12

На 12.06.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Ул.Цар Инван Асен 2-ри 46, 48, 50, 52, ул.Авицена 40, 42, 44,Ул.Мусорски 9, 11, ул.Светослав Тертер 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23,ул.Река Осъм 2, 4, ул. Николай Ракитин 13, 15, 17, ул.Лакатица 3, 5

На 12.06.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - с. Панчарево - Вукова Кория/лиляна Димитро 1, 12, 1а, 3, 4, 6, 7а, Лешник/румянцев/ 1, 2, 3, 4, 5, Самоковско Шосе 224, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, Сини Вир 1, 2, 3, 5, 7, 9, Стефан Петров 1, 2, 3, 5, 5а, 7, Юри Гагарин 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 12.06.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Разсадник Коньовица бл. 25, Разсадника бл. 106, 25, ПРЕД

На 12.06.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Разсадник Коньовица бл. ДО БЛ24, Разсадника 1, бл. 24, 24 ПАРТЕР, 243

На 12.06.2014 г. /12.00-13.30 ч/ - гр. София - Слатинска/червена Армия/ 96, Теменуга 2 Б, 2а, 2б, 4, 4б, бл. Аптека, заложна Къща, кафе, кафе Клуб, маг.парфюмерия, магазин 3, магазин 8, офис Застраховки, слатина, фотоателие, фр.салон, Христо Смирненски бл. 47б, Пред

На 12.06.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - Захарна Фабрика бл. 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, Модерно Предградие бл. 6

На 12.06.2014 г. /12.01-14.00 ч/ - гр. София - Адам Мицкевич/раб.класа/ 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 25, 25А, 27, 27А, 29, 29А, 2А, 3, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 3А, 4, 43А, 45, 45А, 5, 51, 5А, 7, 9, 9А, 1, 25А, Връх Манчо 18А, 3, 5, 8, 8А, Кутловица/михайловград/ 1, 18, 1А, 2, 4, 5, Подкрепа 12, 4, 50, 6, Справедливост/червени Ескад 1, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 2, 3, 4, 4А, 5, 6А, 7, 7А, 8, 8А

На 12.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Цар Борис Iii/девети Септ. 288, 300, 302, 308, 310, 312, 314, 314 А, 316, 316 А

На 12.06.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - Ст.град:бл.11 на ТУ, басейн на ТУ, Информа

На 12.06.2014 г. /13.30-15.00 ч/ - гр. София - Гео Милев 163, Теменуга 1, 2б, бл. 1, м.57, магазин 28, магазин 60/60, оафис 64, офис 61/62

На 12.06.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Брегалница 36, 38-40, 44, 46, 53, 55, 61, Инж.иван Иванов 102, 66, 76-80, 80, 82, 84, 88, 90, 90-92, 92, 92-90, 94, 96, бл. СЕКЦИЯ А МАГАЗИН 2А, Одрин -144, 103, 105, 107, 114, 131, 131-133, 141, 142, 142-144, 144, 146, 90, 91, 92, 95, 96, Осогово/пело Пеловски/ 52, 58, 60, бл. АВТОСЕРВИЗ, ЖКЗОНА Б-5-ОФИС, МАГ.ХР.СТОКИ, ОФИС, СТОМАТОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ, Пиротска/трети Април/ 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 137, 138, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 71, 73, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 115, бл. МЕБЕЛИ

На 12.06.2014 г. /14.31-16.00 ч/ - гр. София - Адам Мицкевич/раб.класа/ 2А

 

На 13.06.2014 г. /07.30-18.30 ч/ - гр. София - Княгиня Мария Луиза/г.дим. 114, 116, 120, 122а, 124а, 124б, в, бл. 114, 116, 116а, 118, 122, 122а

На 13.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - жк Младост, бл. 223, вх. 1 и вх.2

На 13.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - ул.Авицена 4, 6, 8, 12, 14, 16

На 13.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Николай В. Гогол 1, 7 вх.А и вх.Б, 9

На 13.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - ул.Аксаков 3, 10, 10А, 11, 11А, 13, 14, 18, ул.Аксаков 31

На 13.06.2014 г. /08.15-17.15 ч/ - гр. София - бл.1, бл.2 на гр. транспорт/ Надлез Н-да/

На 13.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Ворино/Ат.Дамянов/ 19,  22

На 13.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Родопски Извор 30-32 вх.В

На 13.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Хан Паган 7 вх. Б

На 13.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево,ул.Явор/Цв.Божков/ 3, 5.,ул.д-р Д.Съселов 4.,ул.Лъвчето 1, 5, 7, 8, 9, 11.,ул.Преслав 3.,ул.Медвен /Маргарита Георгиева/ 4, 8

На 13.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево,ул.Копрен 2, 3, 5.,ул.Меча поляна 1, 6

На 13.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево,ул.Морени / Червена искра/ 1, 11, 12, 12А, 13, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22А, 23А, 24, 25, 26, 27, 3, 4, 7, 8,ул.Радин дол 2А, 4, 4Б, 6, 8.,ул.Тис/619-та/ 1, 2, 3

На 13.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево,ул.Кипарис / 726-та/ 4, 6

гр.София кв.Княжево,ул.Мадара 8, 12, ул.Лунна папрат /669/ 1

На 13.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево,бул.Цар Борис III 257, 257б, 263а, 264, 281, 283, 285, 289, 293, 295, 297, 297а, 297б, 299б, 303, 305, 313

На 13.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 726 вх. Б, вх. В, вх. Г

На 13.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Овча Купел 2,бл.13 вх.Е

На 13.06.2014 г. /08.30-17.00 ч/ - гр. София - ул.Ангиста 2, 4

На 13.06.2014 г. /08.30-17.30 ч/ - гр. София - Ломско Шосе 15, 23, Майор Дим.думбалаков/физкул 35, Перун /елтепе/ 10, 11, 12, 13, 14, 3, 5, 7, 8, 9, Пещера 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 13.06.2014 г. /08.45-17.00 ч/ - гр. София - ул.Ангиста 6, 8, 10

На 13.06.2014 г. /09.00-12.30 ч/ - гр. София - комплекс Резиденшъл парк

На 13.06.2014 г. /09.00-12.30 ч/ - гр. София - ул. Княз Борис I 32, 34, 36, 38, 40, 42А, 42Б, 44А, 44Б. Бул. Скобелев 16А, 16Б, 16В. 20 - то основно училище Тодор Минков ул. Княз Борис I ъгъла с бул. Скобелев

На 13.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Железопътна/23-ти Януари/ бл. 1 вх.А

На 13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Бела Дона 1, 10, 12, 14, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Глухарче 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, Деян Горинов 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, Драгалевци бл. УЛ. ПАПРАТ 16, Карнобатски Проход 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, бл. КАРНОБАТСКИ ПРОХОД/ПАПРАТ, ТП ДО, Козяк/александър Костов/ 2, 5, 8, Крайречна 11, 7, 9, Маестро Георги Атанасов 20, 21, 23, 23А, 25А, 27, Мащерка 1, 10, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, Папрат 10, 10А, 12, 14, 14А, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 8

На 13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Отец Паисий 56, 57, 58, 59, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74-76, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83

На 13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Цар Симеон бл. 120А

На 13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бухово - Никола Бонев бл. 22А вх.А, Б, В

На 13.06.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Златишки Проход 70

На 13.06.2014 г. /09.15-12.15 ч/ - гр. София - кв. Борово блок 217А вход А, Б, В, Г, Д, Е, Ж

На 13.06.2014 г. /09.15-14.15 ч/ - гр. София - Младост 2 бл.292

На 13.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Овча Купел бл. 602, Овча Купел 1 бл. 602

На 13.06.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 9 0, М/У, бл. 915, 915 А, 915А, 915Б, 916, 916 П, 916/915, 916А, 916П, ДО 915, ДО бл.916

На 13.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Съзнание:70, 74, 78., Тайга 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 30, 30А, 32А, 34, 34А, 34Б, 34Г, 36, 38, 38А, 40, 40А, 40Б, 42, 44, 44А, 46, 48, 48А, 50, 50А, 9, Снежник 2, 4, 6, 19, 23, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 68, 1, 3, 7, 9, 13

На 13.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Кокаляне - Буката 4, 5, Валозите 7, Васил Левски/лиляна Димитро 51, Грамада 7, Димитър Благоев 1, 18, 18а, 19, 2, 20, 21, 24, 26, 29, 3, 30, 38, 39, 4, 5, Ела 2а, Иван Шишман 29, Изгрев 1, 2, 3, Искър 14, 17, 25, 3, 38, 39, 4, 45, 47, 5, 5 А, Латинка 3, 9, Липова Падина 6, 9, Лъката 5, Малчика 10, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. Помпа, склад, Михово Блато 1, 11, 13, 3, 5, 7, 8, Орниче 1, 10, 12, 13, 14, 16, 2, 4, 6, 8, Роса 11, 15, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Симеон Халачев/плажа/ 3, 4, Слатин Дол 10, 12, 18, 4, 5, 6, 7, 8, Стефан Караджа/лазар Симов/ 7, Тодорини Кукли 10, 12, 15, 17, 2, 7, Тополите 11, 12, 14, 16, 18, 18а, 2, 2а, 5, 7, 9, Трудолюбие 3, Цар Иван Асен II/петър Янев 14-16, 20, 28, 7, Явор 12, 13, 14, 19, 2, 4, 6, 7, 8,Лозен, Общ. Столична, Рудината/10-та/ 3

На 13.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - 22-ри Септември 12-14, Бетховен Л.в. 6, Борис Христов/фильо Запрано 11, 13, 17, 7, 9, 9а, Гео Милев 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 16 А, 16а, 17, 19, 21, 3, 4, 5, 5а, 7, 8, 9, бл. Ателие 1, ателие 2, гар.1, гар.3, гараж 1, гараж 10, гараж 2, гараж 3, гараж 4, гараж 5, гараж 6, гараж 7, гараж 8, гараж 9, гараж-7, маг.13, оф.2, офис, офис 3, стомот.кабинет, Едисон 1, 5, 5 А, бл. 15, 17, Кочани 10а, 10б, 10в, 12а, 12в, 15в, 15г, 15д, 15ж, 15и, 15й, 17, 17а, 17в, 17г, 19а, 19б, 20, 4, 6, 8а, 8в, 8г, 2а, 7, бл. 2а, а, гар.4, Манастирска/васил Воденичар 19, 1б, Симеонов Век 26, Хемус 3, 5, Христо Максимов 11, 18, 6, 9, бл. 205, Чар 1-3, 2, бл. Гар.3, гар.4, гар.5, гар.6, гар.7, гар.8, гар.9

На 13.06.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 24, 26, Зона Б-5-3 бл. 25, 26

На 13.06.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - ул.Тинтява 14, 16, 18, бл.14, ул.Самоков бл.1,ул.Д-р Любен Русев бл.20

На 13.06.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Андрей Ляпчев/универсиада/ 54, Младост 2 бл. 270

На 13.06.2014 г. /12.00-15.30 ч/ - гр. София - Българска Морава/жеко Димит бл. 15, Гюешево/ламби Кандев/ 4, 6, Зона Б-5 бл. 11, 15, 153, 16, Одрин 2, 64, Осогово/пело Пеловски/ 32, 35, Партений Нишавски/любо Карт 42, Позитано 114, бл. 1, Цар Симеон 75, Шар Планина 27, 29, 31

На 13.06.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин 9 бл. 917, 917А, 918, ДО

На 13.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Витошки Езера 10, 10А, 10Б, 2, 2А, 4, 8, бл. СТР.ТАБЛО, Зелена Гора 2, 4, 6, 7, 8, Киселица /кв.симеоново/ 11, 13, 15, 2, 5, 6, 7, 7А, 9, Крайречна 26, 28, Местност Стария Мост 15, Падината 10, 12, 13, 14, 15, 2, 20, 6, 7, 8, Панорама 13, 14, 15А, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 31, 33, 8, Симеоновско Шосе/вол.шосе/ 197, 199, 215А, 219, 219А, 221, 223, 225, 230, 231, 232, 233, 234, 234А, 237, 238, 242, 269, 374, 384, 412, бл. ВИЛА, Софийска Панорама 15, 17, 18, 21, 29, 33, Чемшир /симеоново/ 5, 7, 9, Шумако / Симеоново бл. ВИЛА

На 13.06.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - Ст.град:р-нт Биляна, бл.20 вх.А и Б, Булбанк, Пощенска банка, автомивка с/у бл.20,+офиси, заведения и магазинчета

На 13.06.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. София - Панорамен Път 13, 13Б, 6

На 13.06.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. София -  ул. Солунска 30 - хотел

На 13.06.2014 г. /14.01-16.00 ч/ - гр. София - Люлин 9 бл. 905, 906, 906 П, 906П, 907, 914, 919, ДО

 

На 15.06.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - Болница Токуда - София

На 15.06.2014 г. /11.00-14.00 ч/ - гр. София - Болница Токуда - София

 

 

Софийска област

За периода 09-11.06.2014 /09:15 - 16:00 ч/ - с.Лъга

За периода 09-11.06.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - с. Новачене - Борис I (методи Антонов) Васил Левски Дондуков Дунав Захари Стоянов (тодор Томов Иван Вазов Кирил и Методий Медвен Новаченка (филип Кръстев) Опълченска Сан Стефано Съединение (ленин) Хаджи Димитър Черешово Топче

За периода 09-11.06.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - гр. Етрополе - Вранащица Руски

За периода 09-11.06.2014 /10:00 - 16:00 ч/ - гр. Ботевград - вилна зона Зелин

За периода 09-11.06.2014 /10:00 - 16:00 ч/ - гр. Етрополе - Вранащица Руски

За периода 09-13.06.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - Райово - Самоков Местност Дългата Поляна Местност Мечката

За периода 09-13.06.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - с.Рельово

За периода 09-13.06.2014 /08:15 - 16:00 ч/ - с. Белчин - Георги Димитров Иван Вазов Христо Ботев Юрий Гагарин

За периода 09-13.06.2014 /08:15 - 16:00 ч/ - гр. Самоков Местност Язовир Искър Ловно Стопанство

За периода 09-13.06.2014 /10:00 - 16:00 ч/ - с. Цацаровци

За периода 10-13.06.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - с. Осиковица - Махала Габрика Махала Гетовци Махала Цековци

За периода 11-13.06.2014 /10:00 - 16:00 ч/ - с. Новачене - Васил Левски Добруджа Елин Пелин Извън Регулацията Козлодуй Христо Смирненски Черешово Топче Четвърта Скравена Кокиче Цар Калоян

За периода 12-13.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Ботевград - Местност Витиня

За периода 12-13.06.2014 /09:45 - 16:00 ч/ - гр.Бойковец - вилна зона Язовира

За периода 12-13.06.2014 /10:00 - 16:00 ч/ - с.Видраре мах.Трънето

 

На 09.06.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Самоков - Бистрица Бяла

На 09.06.2014 /08:30 - 09:30 ч/ - гр. Ихтиман - Извън Регулация/ам Тракия/ / Калето Горски Разсадник Цар Освободител

На 09.06.2014 /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Долна Баня - ул. Бистришка от до ул. Бреза от до

На 09.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Драгоман

На 09.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Костинброд - Обединена

На 09.06.2014 /09:00 - 10:00 ч/ - гр. Елин Пелин Гара Елин Пелин Райна Княгиня Рила Къща Стара Планина Цар Симеон Елин Пелин Общ. Елин Пелин Витоша Райна Княгиня Цар Симеон

На 09.06.2014 /09:00 - 10:00 ч/ - с. Пожарево - Космонавт Георги Иванов Пейо Яворов Червена Единадесета

На 09.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Ботевград - Преслав

На 09.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Община Горна Малина - Тп Асф.база

На 09.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Елин Пелин - Стефан Караджа Трети Март

На 09.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Марко Проданов ул. Георги Антонов

На 09.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Копривщица - Георги Бенковски Панчо Мрънков Хаджи Ненчо Палавеев

На 09.06.2014 /09:30 - 11:00 ч/ - гр. Своге - Бобковица, Церово Общ. Своге Борис I Възраждане Георги Георгиев Димо Хаджидимов Иван Вазов Искър Латинка Неофит Рилски Никола Й. Вапцаров Осми Март Прогрес Свобода Трети Март Шипка

На 09.06.2014 /09:30 - 11:00 ч/ - с. Видраре - Махала Мусатете  Махала Пешната Лъка Джурово Махала Герановица Етрополе Батак Калугерово Общ. Правец Махала Връбчовци Вила Махала Габрика Мтп Махала Димитровци  Махала Златовци  Махала Костадиновец  Махала Рударец  Махала Чекотин Правец Маняков Камък Махала Дръвница  Север Тодор Живков Своде Махала Курман  Махала Лъга Махала Преход Средни Рът Махала Краева Бачия  Махала Кръста  Махала Марково Равнище  Махала Скр. Колиби  Мах.бечовското  Мах.голяма Глава  Мах.дунавското  Мах.койчовци  Мах.кондурите  Мах.куваница  Мах.мончово Търне  Мах.средни Рът

На 09.06.2014 /10:00 - 15:00 ч/ - гр. Елин Пелин Гара Елин Пелин Райко Даскалов Рила Цар Симеон Шипка Мак Райко Даскалов Цар Симеон Шипка

На 09.06.2014 /10:15 - 15:00 ч/ - гр. Костенец - Акация Бор Бреза Вароша Витоша Горна Черква Детелина Дренето Дъбовица Здравец Гараж Иван Вазов Магазин Иглика Фурна Извън Регулация Овчарник Инчовица Искър Китка Работилница Кокиче Константин Костенечки Кафе-аператив Липа Любен Каравелов Марица Младост Мусала Освобождение Пета Пипериче Пирин Пленщица Равен Република Рила Свети Иван Рилски Уо Тп Дъбовица Свети Св. Кирил и Методий Синчец Тинтява Уо Тп Дренето Христо Ботев Уо Тп Цех Ясен

На 09.06.2014 /10:30 - 15:00 ч/ - гр. Ихтиман - Александър Стамболийски Ген. Столетов Димитър Попов Захари Стоянов Кочиово Околовръстна Опълченска Панайот Волов Петко Михов Петър Берон Средна Гора Станоя Балабанов Стипон Трети Март Цар Освободител Цар Самуил Царчино

На 09.06.2014 /12:15 - 15:00 ч/ - гр. Ботевград - В.з. Чеканица Строеж Освобождение Свобода Пионер-партер Трети Март

На 09.06.2014 /13:00 - 15:00 ч/ - гр. Бов - Волга Вълчан Войвода Демокрация Издримец А Вила Искър Кокиче Паисий Садината Сирак Къщас.бов/гара Бов/ Трескавец Церово Общ. Своге Александър Стамболийски Балатон Балкан Бор Борис I Възраждане Искърско Дефиле Кирил И Методий Мах.гламек Мир Неофит Рилски Освобождение Теменуга Тодор Каблешков Хан Аспарух Явор

На 09.06.2014 /13:15 - 16:00 ч/ - с. Разлив - Махала Влъчковска Къща Махала Груевска Къща Махала Куевска Къщатп Махала Маргинска МтпТрудовец Беласица Бързашка (партизанска) Вардар Васил Левски Вилна Зона Вила Вилажилищна Сграда Зелин Никола Иванов (н.драганов) Никола Ракитин Панчовска (панчо Геровски) Ракитин Стубелска Урвич Хаджи Димитър Цар Борис Цар Освободител Черниш Шипка

 

На 10.06.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Ботевград - Дондуков

На 10.06.2014 /08:15 - 15:45 ч/ - гр. Самоков - Георги Бенковски Захари Зограф

На 10.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Драгоман - Малина

На 10.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Костинброд - Дравски Бой

На 10.06.2014 /08:45 - 16:00 ч/ - гр. Долна Баня - ул. Георги Бенковски ул. Здравец от до

На 10.06.2014 /09:00 - 10:00 ч/ - гр. Нови Хан - Упи ІІ- В.з.побит Камък общ.елин Пелин

На 10.06.2014 /09:00 - 10:00 ч/ - гр. Своге Акация Бисер Бойка Буря Джиджовица Зора Калина Капина Лале Липа Панорамен Път Победа Хризантема

На 10.06.2014 /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Годеч - Мах.джуричова Найденова МАХАЛА НАЙДЕНОВА Пи НАЙДЕНОВА МАХАЛА Русе Софийско Шосе Хан Аспарух Цоланова

На 10.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Елин Пелин - Зорница Иван Асен Втори Средец

На 10.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Етрополе - 27-ми Ноември ул. Йордан Кесяков

На 10.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Копривщица - Георги Бенковски Панчо Мрънков Хаджи Ненчо Палавеев

На 10.06.2014 /09:15 - 11:15 ч/ - гр. Елин Пелин - Гара Елин Пелин Кирил И Методий Люляк Първи Май Синанец Топола Хан Крум Кирил и Методий Синанец Хан Крум

На 10.06.2014 /09:30 - 13:00 ч/ - гр. Ботевград Академик Стоян Романски мост Чавдар Бузлуджа Незнайният Войн Освобождение Патриарх Евтимий Свети Св. Кирил и Методий Свобода Пионер Седемнайсти Ноември Трети Март Вапцаров Мл.дом

На 10.06.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - с.Рибарица, с.Ямна

На 10.06.2014 /10:00 - 12:00 ч/ - гр. Костинброд - Георги С. Раковски Зора Йордан Йовков Нарцис Охрид Поп Богомил Славянска Цар Калоян

На 10.06.2014 /10:15 - 15:00 ч/ - гр. Костенец - Белмекен Бор Васил Левски Уо Тп Георги С. Раковски Дъбовица Еделвайс Езерище Захари Стоянов Здравец Иван Вазов Ет Вестан Иглика Константин Костенечки Костенец Битов Комбинат Кръстите Люляк Отец Паисий Охрид Патриарх Евтимий Пейо Яворов Пипериче Уо Тп Детска Гр-на Радост Родопи Роза Света Петка Гараж Свети Георги Победоносец Свети Иван Рилски Свети Св.кирил И Методий Софроний Врачански Съединение Теменуга Топола Хаджи Димитър Хан Аспарух Хризантема Момин Проход Дъбовица

На 10.06.2014 /10:30 - 15:00 ч/ - гр. Ихтиман - Антим Първи Арх. Генадий Ихтимански а Фурна Васил Левски Вражебъра Георги Бенковски Георги Раковски А Горски Разсадник а Гьончо Белев Димчо Дебелянов Екзарх Йосиф Ивайло Калето Кирил И Методи Македония А Уо Околовръстна Бензиностанция Канцелария Сортови Семенасклад Сортови Семена Парчевич Пенчо Славейков Преслав Свети Климент Охридски Свети Патриарх Евтимий Станоя Балабанов Стипон Тракия Уо Цар Калоян А Цар Освободител Цар Самуил Шипка Стадиона

На 10.06.2014 /11:00 - 12:00 ч/ - с. Душанци - Иван Костадинов-агронома

На 10.06.2014 /11:00 - 14:00 ч/ - гр. Божурище - 8-ми Март Девети Септември Къща Упи Iv- Упи VІ- Кв.-стр.табло Европа Любен Каравелов а Мура Делян Общ. Божурище Писател Спас Антонов Пожарево Общ. Божурище Александър Александров Георги Аспарухов - Гунди Космонавт Ал. Александров Космонавт Георги Иванов Пейо Яворов Пчела Хераково Царица Йоанна Червена Единадесета

На 10.06.2014 /14:00 - 15:00 ч/ - Община Горна малина - ТП Кул.дом

 

На 11.06.2014 /08:15 - 16:00 ч/ - гр. Самоков - Захари Зограф Захари Хаджигюров

На 11.06.2014 /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Долна Баня - ул. Рилско Шосе от до УО МТП НАДЕЖДА ул.Трепетлика

На 11.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Драгоман - Здравец

На 11.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Костинброд - Обединена

На 11.06.2014 /09:00 - 12:00 ч/ - с. Равно Поле - Верила Автосервиз Паркинг

На 11.06.2014 /09:00 - 15:00 ч/ - с. Бузяковци - Махала Поповци Вилакъща Бунгало Ихтиман Гьончо Белев Костадинкино Махала Полиовци Упи ХхІ- Кв. Махала Семковци Махала Яздирастовци

На 11.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Ботевград - Дондуков Каблешков

На 11.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Елин Пелин - България Витоша Филип Тотю Христо Ботев

На 11.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Етрополе - ул. 27-ми Ноември ул. Йордан Кесяков

На 11.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Копривщица - Георги Бенковски Панчо Мрънков Хаджи Ненчо Палавеев

На 11.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Сливница - Безименна Бъдеще Войнишка Махала УПИ VІ- Гълъбовци Девети Май Иван Вазов Капитан Радко Димитриев Кооператор Кореняк Липите Лозан Арсов Младост Победа Работник Ракита Труд

На 11.06.2014 /09:15 - 10:15 ч/ - с. Равно Поле - Букет Дереджик Минерален Извор Пет Могили Поляна Равнополска Пролет Синчец Хан Аспарух

На 11.06.2014 /09:30 - 14:00 ч/ - гр. Правец Възраждане Генерал Гурко Генерал Раух Маняков Камък Никола Комита Опълченска Работническа Вила Стара Планина Тодор Живков Трети Март Христо Ботев

На 11.06.2014 /10:00 - 13:00 ч/ - с. Златица - Априлско Въстание Богдан Васил Петлешков Дядо Пенчо Иван Русеков Козлодуй Косица Морава Нено Гугов П. Р. Славейков Розова Долина Софийско Шосе

На 11.06.2014 /10:15 - 13:00 ч/ - с. Мирково - Акация Александър Стамболийски Васил Петлешков Димчо Дебелянов Д-р Г. М. Димитров Здравец Иванчо Зографа Ильо Войвода Кирил и Методий Крайречна Мест. Попов Тор Недельо Кюлафлиев Отец Паисий Радин Кладенец Райна Княгиня Стара Планина Тиха Тодор Йончев Устрем Филип Тотю Цвятко Караджов

На 11.06.2014 /10:30 - 14:00 ч/ - гр. Костенец - Акация Заря Зорница Изгрев Калинка Момина Сълза Оборище Уо Тп Шумански Самуил Славей Средна Гора Търговска Цариградско Шосе Чучулига

На 11.06.2014 /10:45 - 15:00 ч/ - гр. Ихтиман - Братя Миладинови Булаир Васил Левски Георги Раковски А Даскал Цветко Димитър Русинов Егерика Иван Вазов Люле Бургас Михаил Сестримски Мъти Вир Свети Княз Борис Свети Софроний Врачански Полигон Госкладсклад Топливо Стефан Караджа Съединение Три Уши Търново Хаджи Димитър Хан Аспарух Христо Ботев Христо Смирненски Цар Освободител Шести Септември Шипка

На 11.06.2014 /12:15 - 14:15 ч/ - с. Равно Поле - Акация Бариовска Верила Дереджик Киро Ст. Киров Лазар Добрич Пет Могили Равнополска Пролет Теменуга Упи ІІІ-кв. Урожай Хан Аспарух Чекалска Черковна

На 11.06.2014 /13:00 - 14:00 ч/ - Община Горна Малина - ТП Кул.дом

На 11.06.2014 /13:00 - 14:00 ч/ - гр. Костинброд - Безименна Рила Славянска София

На 11.06.2014 /14:15 - 16:15 ч/ - с. Равно Поле - Акация Бариовска Васил Левски Градинарска Завоя Иван Вазов Кокиче Мак Минзухар Пет Могили Славянска Хан Аспарух Черковна София Люлин

На 11.06.2014 /15:00 - 16:00 ч/ - Община Горна Малина - МТП Гара Макоцево

 

На 12.06.2014 /08:15 - 16:00 ч/ - гр. Самоков - Кирил и Методи Климент

На 12.06.2014 /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Долна Баня - УО МТП НАДЕЖДА ул. Сергей Румянцевот до ул. Цар Калоян

На 12.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Драгоман - Малина

На 12.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Костинброд - Дравски Бой

На 12.06.2014 /08:45 - 13:00 ч/ - гр. Костинброд

На 12.06.2014 /09:00 - 14:00 ч/ - с. Осиковска лакавица

На 12.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - с. Краево

На 12.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Община Горна Малина - МТП Гара Макоцево

На 12.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Елин Пелин - Никола Й. Вапцаров

На 12.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Йордан Кесяков ул. 9-ти Септември ул. Христо Ясенов

На 12.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Копривщица - Георги Бенковски Панчо Мрънков Хаджи Ненчо Палавеев

На 12.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - с. Безден

На 12.06.2014 /09:30 - 12:00 ч/ - гр. Ботевград - 1866 Година България Просвета Саранск Стара Планина Трети Март Христо Ботев Цар Освободител Етрополе Любен Каравелов

На 12.06.2014 /10:00 - 12:00 ч/ - гр. Костинброд - Димчо Дебелянов Юрий Гагарин

На 12.06.2014 /10:00 - 16:00 ч/ - с. Рашково - Махала Белчово

На 12.06.2014 /10:15 - 15:00 ч/ - гр. Костенец - Александър Стамболийски Бачо Киро Бреза Екзарх Йосиф Уо Тп Кв. Еледжик Зорница Китка Лайка Липа Свети Георги Стефан Караджа Уо Тп Спасов Мост Теменуга Цар Калоян Цариградско Шосе Чайка Шипка Явор

На 12.06.2014 /10:30 - 14:00 ч/ - с. Мирково - Васил Левски Извън Регулация СТОПАНСКА СГРАДА Недельо Кюлафлиев Никола Пантов Никола Петков А Опълченска А А Пенчо Славейков Средна Гора

На 12.06.2014 /10:45 - 15:00 ч/ - гр. Ихтиман - Антим Първи Арх. Генадий Ихтимански Васил Левски Георги Раковски Димитър Русинов Егерика Еледжик Йордан Балчев Кирил и Методи Люле Бургас Преслав Свети Патриарх Евтимий Стефан Караджа Стипон Съединение Търново Училищна Цар Освободител Шипка Юрий Гагарин

На 12.06.2014 /11:00 - 15:00 ч/ - с. Новачене - Ангел Кънчев Ген. Скобелев Георги Бенковски Искър Кубрат (христо Ветовски) Любен Каравелов Оборище Паисий Панайот Волов Седма Стара Планина Филип Тотьо (тодор Доков)

На 12.06.2014 /13:00 - 15:00 ч/ - гр. Ботевград - България Преслав Райна Княгина Сан Стефано Седемнайсти Ноември Стефан Стамболов Хан Крум Врачеш Бузлуджа

 

На 13.06.2014 /08:15 - 16:00 ч/ - гр. Самоков - Манастирска

На 13.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Драгоман - Здравец

На 13.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Костинброд - Обединена

На 13.06.2014 /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Своге - Георги Костов Добри Чинтулов Иван Рилски Искър Отец Паисий Софроний Врачански

На 13.06.2014 /09:00 - 15:00 ч/ - гр. Годеч - Иглика Синчец

На 13.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - с. Краево

На 13.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Община Горна малина

На 13.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Елин Пелин - Иван Вазов София

На 13.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Столетов ул. Пейо Кринчев

На 13.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Копривщица - Георги Бенковски Панчо Мрънков Хаджи Ненчо Палавеев

На 13.06.2014 /09:30 - 13:00 ч/ - с. Разлив - Бензиностанция Лукойл Разлив Бенз.Мета модул

На 13.06.2014 /10:00 - 15:00 ч/ - гр. Долна Баня - Александър Стамболийски Белмекенска Бистришка Васил Левски Ведрина Георги С. Раковски Деница Димитър Благоев Дружба Уо Тп Дружба Елин Пелин Захари Стоянов Ибър Иван Вазов Илинденско Въстание Малина Маришка Оборище Уо Тп Опълченска Отец Паисий Павел Вежинов Панайот Волов Патриарх Евтимий Пейо Яворов Райко Даскалов Рилска Вода Рилско Шосе Септемврийци Тодор Каблешков Търговска Хан Аспарух Христо Ботев Ягода

На 13.06.2014 /10:00 - 16:00 ч/ - гр. Етрополе - Александър Стамболийски Богатирска Братя Миладинови Генерал Гурко Георги Цариградски Дандевил Дончо Тепавичаров Зольовец Иван Канджаков Кочо Честименски Ленин Малки Искър Млада Гвардия Преслав Рудината Руски Ябланица

На 13.06.2014 /10:30 - 15:00 ч/ - гр. Вакарел - Александър Стамболийски Ален Мак Асен Златарев Васил Левски Витоша Георги Димитров Димитър Паунов Еделвайс Еледжик Магазин Хр.стоки Елин Пелин Железничарска Здравец Иглика Искър Кирил И Методи Костадинка Трайкова Латинка Люлин Люляк М.зубевица Им. Масивна Сграда/кооп.стол Младост Никола Вапцаров Никола Петков Паисий Хилендарски Пейо Яворов Пирин Самуил Свети Патриарх Евтимий Средна Гора Стефан Стамболов Хан Аспарух Хановете Харамлиец Христо Ботев Христо Смирненски Цар Симеон Чавдар Войвода Чешма Ангелина Шипка

На 13.06.2014 /10:45 - 15:00 ч/ - с. Мирково - Васил Левски Георги Раковски Гоце Делчев Д-р Г. М. Димитров Емил Марков А Захари Стоянов Зора Изток Недельо Кюлафлиев Опълченска Орешака Поп Недельо Радин Кладенец Тодор Йончев

На 13.06.2014 /11:00 - 14:00 ч/ - гр. Етрополе - Георги Димитров Руски

На 13.06.2014 /09:15 - 16:15 ч/ - Община Елин Пелин - ТП Петров П и М

 

 

Пернишка област

На 09.06.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир - Антим I; Априлско Въстание;  Върба;  Ивангеоргиев; Климент Охридски;  Райна Княгиня;  Роза

На 09.06.2014 г. /09:00 - 15:00       ч/ - с. Долна Диканя, общ. Радомир - двора на бивше ТКЗС и района около него

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Брезник - ул. Ангел Коцелянов, ул. Борис Антов, ул. Владо Радославов, ул. Ефтим Стоянов, ул. Крум Савов, ул. Синчец

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00       ч/ - гр. Перник - Витоша; Елбрус; Колош; Ком; Краище; Лисец;  Марина Бара; Морозов; Протожерица; Ралица; Стара Планина; Столетов

 

На 10.06.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - с. Черна Гора, Общ. Перник - ул. Лесковски Път;  Стопански Двор; ул. Магюшница;  ул. Нова Махала;  ул. Раец;  ул. Стара Планина; ул. Юрий Гагарин; Ярджиловци ; ул. Александър Стамболийски; ул. Братя Чакрини; ул.  Васил Левски; ул. Вердин Александров; ул. Витоша;  ул. Двадесет и трети април; ул. Девети септември; ул. Иван Алексиев;  ул. Иван Димитров; ул. Йордан Станоев;  ул. Китка; ул. Марин Зафиров; ул. Методи Станимиров; ул. Орниче; ул. Партизан;  ул. Плиска; ул. Радослав Зафиров; ул.  Рила; ул. Славчо Дяков; ул. Стража

На 10.06.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - гр. Перник - ул. Златоград; Изток; ул.  Рига; ул. Юрий Гагарин

На 10.06.2014 г. /09:00 - 13:00       ч/ - с. Слаковци, общ. Брезник

На 10.06.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир  - Станко Косовски;  Хан Омуртаг

На 10.06.2014 г. /09:00 - 15:00       ч/ - гр. Перник - Витоша; Елбрус; Колош; Ком; Краище; Лисец;  Марина Бара;  Морозов; Протожерица;  Ралица;  Стара Планина;  Столетов

На 10.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Богданов Дол - ул.  Васил Левски; ул. Витоша; ул. Георги Сава Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Иглика; ул. Извор; ул.  Китка; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Княз Борис I; ул. Любен Каравелов; ул. Люлин; Мах. Дълга Бара; Мах. Стаменова; ул. Отец Паисий; ул. Петър Берон;  ул. Пирин; ул. Пчела; ул. Рила; ул. Стара Планина; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев; ул.  Христо Смирненски; ул.  Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Чучулига; Ярджиловци; ул. Арда; ул. Девети Септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Орниче; ул. Перник; ул. Първи Май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна Гора; ул. Тодор Димитров; ул. Христо Смирненски

На 10.06.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - гр. Перник - Училище по строителство и архитектура арх. Миланов, Дискотека Чегевара

На 10.06.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - гр. Перник - ул. Отец Паисий; ул. Васил Левски; ул. Железничарска; ул. Г. С. Раковски; КООП Пазар

На 10.06.2014 г. /15:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник Кракра; пл. Кракра Пернишки; СИНДИКАЛЕН ДОМ, пицария Сан Марко; Младежки дом

 

На 11.06.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - с. Боснек - ул. Ален Мак; ул.  Божур; ул.  Бор; ул. Васил Левски; ул. Грамаге; ул. Духлата; ул. Жива Вода; ул. Игличе; ул. Извора; ул. Клен; ул. Ливаге; ул. Махала Джамбазка; ул. Могиля; ул. Момина Сълза; ул. Незабравка; ул.  Н. Й. Вапцаров; ул. Петрус; ул. Ракита; ул. Стефан Караджа; ул. Струма; ул. Х. Димитър; ул.  Христо Ботев; ул.  Чакова; ул. Явор; ул.  Ясен

На 11.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - гр. Перник - Балван; Бела Вода;  Витоша; Връх Богдан;  Еделвайс;  Елбрус; Краище; Лисец; Морозов; Протожерица; Стара Планина; Столетов

На 11.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - с. Долна Диканя, общ. Радомир - двора на бивше ТКЗС и района около него

На 11.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Горна Секирна, общ.Брезник

На 11.06.2014 г. /09:15 - 12:15 ч/ - с. Горна Диканя, с. Долна Диканя, общ. Радомир

На 11.06.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - гр. Перник - ул. Балканджи Йово; ул. Димова Махала; ул. Крушовска Република; ул. Парижка Комуна; ул. Петко Ефтимов; ул. Радомирска Република; ул. Република; ул.  Сини Вир; ул. Тева; ул. Чипровско Въстание

На 11.06.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - с. Дивотино - ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Миньор; ул. Осма; ул. Пета; ул. Седма; ул. Струма; ул. Тридесетивтора; ул. Тридесетипърва; ул. Тринадесета; ул.  Четвърта; ул.  Шеста

На 11.06.2014 г. /15:00 - 16:00 ч/ - с. Богданов Дол - ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Княз Борис I; ул. Люлин; ул. Мах. Стаменова; ул. Пчела; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул.  Чучулига

 

На 12.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Кралев Дол - 3 -ти март; Боян Витков;   Велико Търново;  Волга;   Голо Бърдо;   Граничар;  Извора;  Искър; Калофер;  Калужерец;  Лале;  Махала Айдарица;  Махала Орниче;  Металург;  Орниче;  Отец Паисий;  Родопи;  Синчец;  Славей;  Перник  Волга
На 12.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Станьовци, общ. Брезник

На 12.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ярджиловци - ул.  Братя Чакрини; ул. Вердин Александров; ул. Извън Плана; ул.  Искър; ул. Могилка; ул. Мусала; ул. Орниче; ул.  Осогово; ул. Партизан; ул. Радослав Зафиров; ул. Славчо Дяков; ул. Черна Гора

На 12.06.2014 г. /13:00 - 16:00       ч/ - гр. Радомир - "Медицински център Радомир" ЕООД, ул. Александър Ботев;  ул. Александър Стамболийски;  ул. Деян Гебрев;  ул.  Мирчо Христов;  ул. Подпор. Константин Цанков; ул. Райко Даскалов; ул. Христо Смирненски

 

На 13.06.2014 г. /09:00 - 15:00       ч/ - с. Долна Диканя, общ. Радомир - двора на бивше ТКЗС и района около него

На 13.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Душинци, общ. Брезник, с. Ерул - мах. Маринкова, общ. Трън

На 13.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кралев Дол - Васил Левски;  Волга;  Драва;  Лале;  Люлин;  Махала Айдарица;  Металург; Минзухар;  Миньор;  Отец Паисий; Родопи

 

 

Благоевградска област

За периода 09-13.06.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - с. Смолево - махала Лешкови

 

На 09.06.2014 г. /08:00 - 16:00       ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Одрин

На 09.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Гоце Делчев

На 09.06.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - с. Градево, с. Долно Осеново;  Махала Горна;  Махала Долна; МВЕЦ-Градево

На 09.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Славчо Ковачев; ул. Борис Сарафов; ул. Асен Златарев

На 09.06.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Вардар; Витоша;  Листопад; Освобождение; Шар Планина

На 09.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград - Тодор Александров

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Отец Паисий; Пирин

На 09.06.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. Якоруда - Васил Априлов; Витоша; Гоце Делчев; Освобождение;  Първа /Илия Колев/; Софроний;  Цар Борис III /Георги Димитров/

На 09.06.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - с. Туховище

На 09.06.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - Краткотрайни прекъсвания на захранването за оперативни превключвания - Брезница;  Шеста;  Антон Иванов;  Балийца;  Барата;  Бели Брег;  Бело Море;  Бърда;  Васил Левски;  Васил Петлешков;  Воденицата;  Генерал Ковачев;  Гео Милев;  Георги С. Раковски;  Гоце Делчев;  Дунав;  Иван Вазов;  Исмаил Кальор;  Каменица;  Керанека;  Крали Марко;  Кушията;  Лозята;  Македония;  Масърли; Местност Чарка;  Неврокоп;  Стопански Двор;  Отец Паисий;  Охрид;  Падарката;  Панайот Хитов;  Пейо К. Яворов;  Пирин;  Речище;  Ридът;  Свобода;  Синища;  Ситницата;  Сливница;  Софата;  Спас Белухов-Пането;  Стара Планина;  Стефан Караджа;  Суда;  Татарка;  Теофик Хаджи;  Туфча;  Хан Аспарух;  Ходжова Поляна;  Христо Ботев;  Христо Смирненски;  Цар Калоян;  Чала;  Чарка;  Чифлика;  Юрий Гагарин;  Яне Сандански; Гоце Делчев;  Местност Сушица;  Панаирски Ливади; Корница;  Александър Стамболийски;  Анещи Узунов;  Асен Лагадинов;  Вардар;  Васил Левски;  Владимир Поптомов;  Гео Милев;  Георги Бенковски;  Гоце Делчев;  Димитър Талев;  Добри Чинтулов;  Драгоман;  Дунав;  Еделвайс;  Здравец;  Ивайло;  Иван Вазов;  Иван Козарев;  Иглика;  Ильо Воивода;  Капитан Петко Войвода;  Климент Охридски

На 09.06.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Брод; Бяло Море; Здраве; Славянска; Шар Планина

 

На 10.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Димо Хаджидимов

На 10.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания: Вълкосел; Годешево;  Арсо Пандурски;  Беласица;  Бистрица;  Бяло Море;  Вардар;  Гранит;  Граничарска;  Драма;  Кокиче;  Македония;  Марица;  Места;  Мир;  Никола Парапунов;  Огоста;  Одрин;  Орела;  Осми Март;  Пирин;  Предела;  Рила;  Родопи:  Розова Долина;  Средна Гора;  Стара Планина; Слащен;  Божур;  Вергил Ваклинов;  Габер;  Георги Бенковски;  Георги С. Раковски;  Гоце Делчев;  Демокрация;  Димчо Дебелянов;  Еделвайс;  Здравец;  Ивайло; Иван Вазов; Йордан Йовков; Лилия;  Места;  Местност Папалев Дол; Освобождение; Жижево; Фъргово

На 10.06.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Атанас Тешовски

На 10.06.2014 г. /08:30 - 15:30       ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Славчо Ковачев; ул. Борис Сарафов; ул. Асен Златарев

На 10.06.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Вардар;  Освобождение;  Шар Планина

На 10.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград - Крали Марко

На 10.06.2014 г. /09:00 - 11:30 ч/ - Община Якоруда, с. Аврамово; с. Бел Камен; с. Конарско; с. Смолево; с. Бунцево; с. Биково; с. Рохлево; с. Черна места; ВЕЦ Черна места; ВЕЦ Бела места; гр. Якоруда; Бензиостнация Лукойл

На 10.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Братя Велеганови; Местност Грамадето; Местност Гуровица; Найден Геров

На 10.06.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - с. Теплен

На 10.06.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Бяло Море; Вардар;  Ветрен; Възрожденска;  Дойран;  Независимост;  Освобождение;  Роден Край;  Свобода

 

На 11.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Славчо Ковачев; ул. Борис Сарафов; ул. Асен Златарев

На 11.06.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Плетена

На 11.06.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Бяло Море; Владая; Дойран; Иван Михайлов; Освобождение; Страцин

На 11.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Никола Мантушев

На 11.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Георги Раковски

На 11.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич - Дунав; Каймак Чалан

На 11.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Братя Велеганови; Захари Стоянов; Найден Геров

На 11.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Община гр. Банско, с. Обидим; с. Гостун; Временна Асфалтова база преди Гостунски мост

На 11.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград;  Крали Марко

На 11.06.2014 г. /09:25 - 16:15 ч/ - с. Бельово, с. Храсна

На 11.06.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - Община Белица; с. Черешово

На 11.06.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - с. Борово

На 11.06.2014 г. /12:30 - 14:00 ч/ - ф-а Монопола

На 11.06.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Даме Груев;  Полковник Димов;  Цар Самуил

На 11.06.2014 г. /14:30 - 16:00 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания: гр. Гоце Делчев;  Kурортен комплекс  Попови Ливади;  Гоце Делчев;  Местност Мочура;  Местност Сушица;  Панаирски Ливади;  Пенчо Славейков;  Преспа;  Серес;  Симеон Радев;  Юг; с. Гърмен; с. Дебрен; с. Марчево; с. Огняново; с. Лещен; с. Г. Дряново; с. Скребетно; с. Осиково; с. Рибново; с. Ковачевица

 

На 12.06.2014 г. /08:15 - 16:30 ч/ - Сатовча - Александър Стамболийски; Атанас Харизанов;  Възход;  Георги Шомов;  Детелина;  Драгийца;  Дружба;  Дунав;  Иглика;  Кирил и Методий;  Лиляна Димитрова;  Людмила Живкова;  Малчика;  Площада;  Теменуга;  Тодор Шопов;  Четирдесет и Седма;  Юри Гагарин; фирма Деля Пречиствателна станция Сатовча

На 12.06.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Атон;  Пейо К. Яворов

На 12.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Славчо Ковачев; ул. Борис Сарафов; ул. Асен Златарев

На 12.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, община Гоце Делче, ул. Хан Крум

На 12.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Серес

На 12.06.2014 г. /09:00 - 13:00       ч/ - Община Якоруда, гр. Якоруда; с. Юруково

На 12.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Братя Велеганови; Найден Геров; Солун

На 12.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Крали Марко

На 12.06.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Ахелой;  Братя Иванови;  Еленово;  Калиакра; Отдих;  Пейо К. Яворов;  Чудомир Кантарджиев; Еленово, гр. Благоевград;  Местност Еленовско Дере

На 12.06.2014 г. /13:15 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Еленово;  Клокотница;  Орфей;  Пейо К. Яяворов;  Чудомир Кантарджиев; Изгрев; гр. Благоевград;  Местност Кури Дере

 

На 13.06.2014 г. /08:30 - 15:30       ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Славчо Ковачев; ул. Борис Сарафов; ул. Асен Златарев

На 13.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Иларион Макариополски

На 13.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Братя Миладинови

На 13.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Банско - м. Рупчовец

На 13.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Захари Стоянов; Местност Грамадето; Солун

На 13.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Полковник Димов

 

 

Кюстендилска област

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Венелин

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Кирил и Методий;  Комсомолска;   Христо Ботев

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Ваксево

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня - Васил Попов;  Водопада

На 09.06.2014 г. /09:30 - 10:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания: Бараково; Кочериново; Пороминово; Рила; Стопански Двор; Местност Драките; Местност Турските Бахчи; Автосервиз "САМ"

На 09.06.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - гр. Сапарева Баня - ул. Детелина;  ул. Малина;  ул. Местност Водни Дол;  ул. Незабравка;  ул. Паничище; ул. Перуника;  ул. Перущица;  ул. Роза;  ул. Света Богородица;  ул. Славяни;  ул. Хан Аспарух; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания: Община Дупница; с. Самораново; Община Сапарева баня; гр. Сапарева баня-останалата част; с. Ресилово; с. Овчарци; с. Сапарево; курортно селище Паничище

На 09.06.2014 г. /10:30 - 11:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания: с. Блажиево; гр. Бобошево; с. Смочево; с. Слатино; с. Грамаде; с. Висока могила; с. Вуково; с. Сопово; с. Каменик

 

За периода 10-12.06.2014 г. /09:45 - 16:00 ч/ - Чешлянци - Махала Реката

На 10.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Венелин

На 10.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Бригадирска;  Гергана

На 10.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Ваксево

На 10.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня - Здравец;  Липа; Мановица

На 10.06.2014 г. /09:15 - 13:30 ч/ - с. Жиленци, общ. Кюстендил - Махала Сърбинска;  ул. Осогово;  Стопански Двор; с. Горна Брестница; с. Гърляно; с. Раненци; с. Ръсово; с. Вратца

На 10.06.2014 г. /10:00 - 14:30 ч/ - гр. Дупница - ул. Андон Величков;  ул. Войводска;  ул. Кирил и Методий;  ул. Княз Борис I;  ул. Средна Гора;  ул. Тобеница;  ул. Трети Гвардейски Полк;  ул. Фенерка;  ул. Христо Ботев

 

За периода 11-13.06.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - Пресевна Кочериново; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания: Община Кочериново; гр. Кочериново; с. Стоб; с. Пораоминово; с. Бараково; квартал Левски на град Кочериново; Фирмите на Гара Кочериново

На 11.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Гюешевско Шосе;  ул. Димитър Кукудов; ул. Емил Марков;  ул. Иван Банков;   ул. Крум Зарев; ул. Никола Атанасов; ул. Цвятко Радойнов

На 11.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - гр. Дупница - Венелин

На 11.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Васил Демиревски

На 11.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Жиленци

На 11.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня - Хаджи Димитър; Христо Ботев

На 11.06.2014 г. /10:30 - 13:30 ч/ - с. Полска - Скакавица, общ. Кюстендил

На 11.06.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - с. Грамаждано, общ.Кюстендил - ул. Васил Левски;  ул. Димитър Каляшки; ул. Здравец;  ул. Любен Манджуков;  ул. Осогово; ул. Румена Войвода;  ул. Стоимен Ковачев;   ул. Христо Ботев; гр. Кюстендил; ул. Гюешевско Шосе; Местност Гола Велика

 

За периода 12-13.06.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - с. Средорек, с. Бъзовица, общ.Трекляно

На 12.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Дупница - ул. Андон Величков;  ул. Войводска;  ул. Кирил и Методий;  ул. Княз Борис I;  ул. Средна Гора;  ул. Тобеница;  ул. Трети Гвардейски Полк;  ул. Фенерка;  ул. Христо Ботев

На 12.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Индустриална; Местност Гърлянски Черешарник; Местност Лозенски Механи;  ул. Оборище;  ул. Петър Берон;  ул. Соволска

На 12.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница  - Ален Мак; Васил Демиревски, Крайречна

На 12.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Княз Ал. Батенберг

На 12.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Жиленци

На 12.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня; Здравец; Златни Брегове

 

На 13.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Ален Мак;  Бригадирска;  Васил Демиревски;  Георги Димитров

На 13.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Княз Ал. Батенберг

На 13.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Жиленци

На 13.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня - Водопада;  Здравец

На 13.06.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - гр. Кюстендил - Местност Ръжеве;  Местност Самали Баир;  Местност Хисарлъка; с. Слокощица общ. Кюстендил; Местност Змиярника

 

 

Плевенска област

За периода 09.06-12.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Кнежа - Александър Стамболийски Ангел Кънчев Баба Тонка Георги Михайлов, Огнян Михайлов Пейо Яворов Петко Д. Петков Христо Смирненски

За периода 09.06-13.06.2014 г. /09.01-16.01 ч/ - с. Садовец - Бреза Васил Левски Витоша Волов Гергана Искър Крайна Люлин Огоста Пчелина Ружа Теменуга Хаджи Димитър Цар Самуил Янтра

За периода 09.06-13.06.2014 г. /09.15-18.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - Ал Стамболийски България В Априлов В Левски В Петлешков Велчова Завера Г Бенковски Ген Скобелев Гео Милев Г.м.димитров , Д.дебелянов , Захари Стоянов Максим Горки Никола Обретенов Никола Петковв, П Волов П.к.яворов Радецки Райко Даскалов Хаджи Димитър Христо Смирненски Христо Янчевб,а, Ставерци Яне Сандански Ясен, Общ. Плевен Адил Дервишев Александър Стамболийски б, бл. А Асен Златаров Асен Халачев Братя Миладинови Васил Левски Вит Витоша Волов Генерал Колев Генерал Скобелев Георги Димитров Цър Пър Георги Маринов Дамян Пачев Железничар Иван Вазов А Иван Винаров Иван Стойчев Иван Тод. Христов Илия Бешков Катя Попова Кирил и Методий Коста Златарев Локомотив Любен Каравелов Местност Лъката Митко Палаузов Недю Личев Никола Тинков Перущица Петко Р. Славейков - По заявка на ЕСО

За периода 09.06-13.06.2014 г. /09.45-18.00 ч/ - с. Горни Дъбник Септември Адил Дервишев Ал Стамболийски Ангел Кънчев Асен Златаров Баба Тонка Боженска Бузлуджа Васил Априлов Васил Левски Васил Петлешков Вела Пеева Виктор Юго Вл Заимов Вл и Ленин Г Бенковски Г Г Деж Г Димитров Ген Лавров Гоце Делчев Гурко Д Благоев Д Даскала Ив Вазов Кирил Методий Коста Златарев Лазар Станев Лиляна Бърдарова Любен Вежков Малчика Марин Дринов Маршал Толбухин Митко Палаузов Н Й Вапцаров Назъм Хикмет Одрин Опълченска П Пенев П Р Славейков П Яворов Пан Хитов Панайот Волов Петър Берон Поп Андрей Р Даскалов Ручина Бара С Румянцев Садовска Солун Ст Георгиев Ст Караджа Ст Михайловски Филип Тотю Хаджи Димитър Христо Ботев Христо Смирненски Цар Иван Шишман Цариград Цветан Спасов Цв. христова Черно Море Яне Сандански Крушовица, Общ. Долни Дъбник 9-ти Септември - По заявка на ЕСО

За периода 12.06-13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Садовец - Вазов Врабче Дунав Дълбок Дол Захари Стоянов Княз Борис I Осогово Перущица Победа Рила Хаджи Димитър Христо Ботев Янтра, Батак Васил Левски Витоша Гергана Гургулят Искър Малина Синчец Хаджи Димитър Цар Самуил Шипка , Янтра

За периода 12.06-13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Лепица - Двадесет и Втора Двадесет и Девета Двадесет и Осма Двадесет и Пета Двадесет и Седма Двадесет и Трета Двадесет и Четвърта Двадесет и Шеста Тридесет и Втора Тридесет и Първа Тридесет и Шеста

 

На 09.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Червен Бряг - Дунав Княз Александър Батенберг Маркова Могила

На 09.06.2014 г. /08.15-13.00 ч/ - ТП Нефт и газ Долни Дъбник - По заявка на ЕСО

На 09.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Лепица - Двадесет и Втора Двадесет и Девета Двадесет и Осма Двадесет и Пета Двадесет и Седма Двадесет и Трета Двадесет и Четвърта Двадесет и Шеста Тридесет и Втора Тридесет и Първа Тридесет и Шеста

На 09.06.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Данаил Попов ул. П. Р. Славейков ул. Д. Константинов ул. Морава

На 09.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Ген Скобелев ул. Христо Ботев ул. Христо Янчев

На 09.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Асен Халачев ул. Васил Левски ул. Георги Кочев ул. Гоце Делчев ул. Димитър Благоев

На 09.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен Бряг - ул. Янтра ул. Антим ул. Хан Аспарух

На 09.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с.Бръшляница - ул.Георги Сава Раковски ул. Александър Стаболийски ул. Васил Левски Местноста Червен Фенер

На 09.06.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Долни Дъбник България Вапцаров Г С Раковски , Добрич Дунав , Кочо Честименски Любен Каравелов Неофит Рилски Никола Петков Райна Княгиня Филип Тотю Христо Ботев Христо Янчев

На 09.06.2014 г. /09.00-14.30 ч/ - гр. Плевен - 12-ти Август Георги Кочев Десети Декември Ем.васкидович/аврора/ Заря Изток Молдавия Момин Кладенец Русе/д-р Бешев/ Шести Август

На 09.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Васил Левски ул. Възраждане ул. Димитър Благоев

На 09.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Искър - Въло Йончев Георги Димитров Малчика Тутракан Христо Ботев

На 09.06.2014 г. /09.30-09.45 ч/ - с. Искър - Адил Дервишев Писарово, Общ. Искър Алеко Константинов Александър Стамболийски Ангел Кънчев Асен Халачев Боримечката Братя Миладинови Валерий Чкалов Васил Коларов Васил Левски Вера Златарева Волга Възраждане Генерал Заимов Гео Милев Георги Бенковски Георги Димитров Георги С. Раковски Даме Груев Димитър Благоев Димитър Грънчаров Иван Рилски Кирил и Методий Лазар Станев Максим Горки Мара Балева Никола Й. Вапцаров Николай Петрини Опълченска Панайот Волов Панайот Хитов Партизанска Петко Д. Петков Петко Напетов Райко Даскалов Сергей Румянцев Слави Алексиев Спас Дупаринов Стоян Едрев Тодор Каблешков Хаджи Димитър Христо Ботев Христо Кърпачев Христо Наумов Цанко Церковски Цано Нанов Цвятко Аврамов Цвятко Георгиев Цоню Матев Яне Сандански

На 09.06.2014 г. /09.30-13.30 ч/ - гр. Плевен - Катя Попова Руй Христо Ботев Шар Планина

На 09.06.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - ул.Хаджи Бенчо ул.ген.Колев

На 09.06.2014 г. /10.31-16.30 ч/ - гр. Плевен - ул.Х.Димитър, ул.Алеко Константинов ул.Хр.Ботев

На 09.06.2014 г. /12.30-15.30 ч/ - гр. Долни Дъбник - В Левски Ген Ганецки Иван Вазов Илия Бешков Ропотамо Стара Планина Тодор Каблешков Христо Янчев

 

На 10.06.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Данаил Попов ул. Хан Аспарух ул. Морава

На 10.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Ал Стамболийски ул. Ген Скобелев

На 10.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Гео Милев ул. Георги Кирков ул. Искър ул. Любен Каравелов ул. Христо Ботев

На 10.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен Бряг - ул. Перник ул. Антим

На 10.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Горна Митрополия - ул. Паисий ул. Христо Ботев ул.Хан Аспарух ул. Балчик ул.Асен иПетър ул.Георги Димитров

На 10.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. Плевен - ул.Х.Димитър, ул.Алеко Константинов , ул.Хр.Ботев

На 10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул.Кирил и Методий ул. Клокотница ул. Отец Паисий ул.Охрид

На 10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Искър - Въло Йончев Георги Димитров Малчика Тутракан Христо Ботев

На 10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Червен Бряг - Кирил и Методий

На 10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Ракита - Ал Стамболийски Баковска Бошняшка Васил Левски Витановска Вълевска Г Бенковски Г Димитров Грозьовска Дойновска Дядо Цолак Илия Илиев Комитска Ланджийска Мариновска Мирчовска Ненковска Опълченска Осем Опълченци Палашовска Пановска Поповска Радой Данчев Радьовска Рашитарска Сираковска Съпкарска Топалска Фильовска Христо Ботев Цаковска Цано Недялков Шипка Щръковска Янчовска

Плевен Акад. Й. Трифонов Йоаким Груев Йордан Йовков Одеса Русе/д-р Бешев/ Т. Г. Влайков Трифон Кунев/лагерна/

На 10.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. Плевен - Балчик Вардар/п.пеловски/ Генерал Атанас Стефанов Добрич Драган Цанков Проф. Христо Бръмбаров Стефан Караджа Тунджа/б.станчев/ Хемус

На 10.06.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Славяново - Ал Стамболийски Бяло Море Г Димитров Патриарх Евтимий Пещера Цоню Матев Чепеларе Чепино Ямбол

На 10.06.2014 г. /10.15-11.15 ч/ - гр. Плевен - България Българска Авиация /индустр. Местн. Акчара

На 10.06.2014 г. /12.15-13.15 ч/ - гр. Плевен - Българска Авиация /индустр. Индустриална Зона Местн.западна Идустриална Зона

 

На 11.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник ул. Г Бенковски ул. Захари Стоянов ул. Максим Горки ул. П Волов ул. Хаджи Димитър ул. Христо Смирненски

На 11.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Букурещ ул. Георги Кочев ул. Искър ул. Майор Шонцу ул. Редник Грегоре Йон

На 11.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен Бряг - ул. Антим ул. Г. Бенковски ул. П. Р. Славейков

На 11.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул.Рила ул. Цар Иван Шишман ул. Хан Аспарух ул.Иван Рилски , ул. Граф Игнатиев ул. Ропотамо ул. Хан Крум ул. Иван Рилски

На 11.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Х. Димитър, ул.Алеко Константинов , ул.Хр.Ботев

На 11.06.2014 г. /08.45-14.00 ч/ - гр. Плевен - Акад. Й. Трифонов Дружба бл. Одеса Русе/д-р Бешев/ Трифон Кунев/лагерна/

На 11.06.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Плевен - ул. Дойран ул. П. Цветков ул. К. Величков

На 11.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Плевен - Акад. Й. Трифонов Браила Йордан Йовков , К.охридски/карл Маркс/ , Одеса Републиканска Сергей Румянцев Трифон Кунев/лагерна/ , Христо Ясенов

На 11.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Александър Стамболийски ул. Георги Сава Раковски ул. Милан Василев ул. Радецки

На 11.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Искър, Общ. Искър Въло Йончев Георги Димитров Малчика Тутракан Христо Ботев

На 11.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Радомирци - Александър Македонски Александър Стамболийски Ангел Кънчев Антим Първи Антон Иванов Антон Страшимиров Асен Златаров Васил Левски В. Априлов Васил Коларов Веслец Витоша Втора Г Бенковски Г Димитров Г С Раковски Гурко Д Благоев Д Дебелянов Дебелобръдска Екзарх Йосиф Ел Пелин Еф Иванов Захари Стоянов Иван Бунданов Иван Вазов К Златарев Кирил и Методий Княз Александър Батенберг Ком Л Каравелов Л Станев Мусала Н. Бозвели Н Вапцаров Н Рилски Н Тодоров П Берон П Волов П Доцов П Каравелов П Хитов Пирин Плиска Първа Радецки Ракитска Родопи С Димитров С Румянцев Скобелев Сл Алексиев Славейков Сливница Ст Караджа Стара Планина Трета Филип Тотю Хаджи Димитър Хан Аспарух Хан Крум Хан Кубрат Христо Ботев Цар Асен Първи Цар Калоян Цветан Спасов Четвърта Шар Планина Шипка Чомаковци

На 11.06.2014 г. /09.20-16.00 ч/ - с. Брестовец - Александър Петров, Александър Стамболийски Априлов Бенковски Бинка Парашкевова Ген Тотлебен Георги Кочев Елин Пелин Лазар Генов Ловешка Любен Каравелов Маршал Толбухин Митко Палаузов Младост Освобождение Пею Кр Яворов Рила Св.св. Кирил и Методий Скобелев Стара Планина Съединение Тодор Първанов , Хаджи Димитър Христо Ботев Горталово Александър Стамболийски Батак Бинка Парашкевова  Бузлуджа Витоша Георги Димитров Г. С. Раковски Майор Горталов Осогово Райко Даскалов Рила Христо Ботев Шипка Ю. А. Гагарин Ралево Бачо Киро Бинка Парашкевова Васил Левски бл. Уо Тпфурна Витоша Георги Бенковски Георги Димитров Драва Кирил и Методий Клисура Мадан Одрин Партизанска Пирин Плевен Преслав Рила Родопи София Стара Планина Тумба Тутракан Хаджи Димитър Христо Ботев Тодорово, Общ. Плевен Ал.стамболийски Баба Тонка Батак Беласица Васил Левски Вит Витоша Ген.скобелев Георги Бенковски Георги Бешков Дунав Иван Вазов Камен Христов Кирил и Методий Крали Марко Любен Каравелов Марица Оборище Отец Паисий Панайот Волов Петко Костов

На 11.06.2014 г. /09.30-13.30 ч/ - гр. Плевен - Генерал Гурко Генерал Скобелев Знеполска Марин Дринов Стефан Караджа

На 11.06.2014 г. /09.35-16.00 ч/ - с. Ласкар - Алеко Константинов Ангел Кънчев Васил Коларов Васил Левски бл. Уо Тп Георги Бенковски Гоце Делчев Иван Вазов Кратово Н. Й. Вапцаров Рила Стоян Едрева Христо Ботев Христо Смирненски Чернялка Шипка Николаево, Общ. Плевен Алабин Варна Васил Левски Вит Волга Гео Милев Гоце Делчев Дон Дунав Елин Пелин Иван Вазов Исперих Кирил и Методий Латинка Любен Каравелов Марица Места Никола Вапцаров Огоста Одеса Осъм Отец Паисий Панайот Волов Пирин Полтава П.хитов Раковски Рила Родопи Росица Сергей Румянцев Сливница София Странджа Струма Тимок Тунджа Хаджи Димитър бл. М-ст Върха Хан Омуртаг Хан.аспарух Христо Ботев Христо Смирненски Чернялка Шипка Ю. А. Гагарин Янтра Славяново, Общ. Плевен Петко Петков

 

На 12.06.2014 г. /08.00-08.00 ч/ - гр. Кнежа Александър Стамболийски Ангел Кънчев Баба Тонка Георги Михайловв, Огнян Михайлов Пейо Яворов Петко Д. Петков Христо Смирненски

На 12.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Ал Стамболийски ул. В Априлов ул. В Петлешков ул. Никола Петков ул. Райко Даскалов

На 12.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Славяново - ул. Ал Димитров ул. Бузлуджа ул. Девети Септември ул. Маршал Толбухин ул. П К Яворов ул. Райко Даскалов ул. Росица ул. Струма

На 12.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен Бряг - ул. Хан Аспарух ул. Паисий ул. Тулча

На 12.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с.Горна Митрополия - ул. Иван Рилски ул. Хан Крум , ул. Раковски

На 12.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. Плевен - ул.Х.Димитър, ул.Алекоо Константинов , ул.Хр.Ботев

На 12.06.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Плевен -эул. П. Р. Славейков ул. В. Априлов ул. Цар Борис III

На 12.06.2014 г. /09.00-14.30 ч/ - гр. Плевен - Дружба

На 12.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Кнежа - Батак Драва Марин Боев Опълченска Шипка

На 12.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул.Александър Стамболийски ул. Георги Сава Раковски ул. Райко Даскалов

На 12.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Искър - Въло Йончев Георги Димитров Малчика Тутракан Христо Ботев

На 12.06.2014 г. /09.30-13.00 ч/ - гр. Плевен - Гена Димитрова - Иван Вазов Изгрев Миладинови Братя Неофит Рилски

На 12.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Брестовец - Александър Петров, Александър Стамболийски Априлов Бенковски Бинка Парашкевова Ген Тотлебен Георги Кочев Елин Пелин Лазар Генов Ловешка Любен Каравелов Маршал Толбухин Митко Палаузов Младост Освобождение Пею Кр Яворов Рила Св.св. Кирил и Методий а Скобелев Стара Планина Съединение Тодор Първанов Хаджи Димитър Христо Ботев Горталово Александър Стамболийски Батак Бинка Парашкевова  Бузлуджа Витоша Георги Димитров Г. С. Раковски Майор Горталов Осогово Райко Даскалов Рила Христо Ботев Шипка Ю. А. Гагарин Ралево Бачо Киро Бинка Парашкевова Васил Левски Витоша Георги Бенковски Георги Димитров Драва Кирил и Методий Клисура Мадан Одрин Партизанска Пирин Плевен Преслав Рила Родопи София Стара Планина Тумба Тутракан Хаджи Димитър Христо Ботев Тодорово, Общ. Плевен Ал.стамболийски Баба Тонка Батак Беласица Васил Левски Вит Витоша Ген. Скобелев Георги Бенковски Георги Бешков Дунав Иван Вазов Камен Христов Кирил и Методий Крали Марко Любен Каравелов Марица Оборище Отец Паисий Панайот Волов Петко Костов

 

На 13.06.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Цар Борис III

На 13.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Староселци - ул. Васил Коларов ул. Дунав ул. Лило Тодоров ул. Лиляна Бърдарова ул. Янтра

На 13.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Староселци - ул. Васил Коларов ул. Васил Левски ул. Вела Пеева ул. Нинко Тодоров

На 13.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен Бряг - ул. Паисий

На 13.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. Плевен - ул.Х.Димитър, ул.Алеко Константинов ул.Хр.Ботев

На 13.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Гео Милев ул. Екзарх Йосиф ул. Иван Рилски ул. Лачко Ангелов ул. Оборище ул. Плиска ул. Тодор Каблешков

На 13.06.2014 г. /08.32-16.30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Стефан Караджа ул. Димитър Благоев ул. Раковски ул. Неофит Рилски

На 13.06.2014 г. /08.45-13.00 ч/ - ТП Нефт и газ Долни Дъбник - По заявка на ЕСО

На 13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Александър Стамболийски ул. Георги Сава Раковски ул. Рила

На 13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Искър - Въло Йончев Георги Димитров Малчика Тутракан Христо Ботев

На 13.06.2014 г. /09.15-14.30 ч/ - гр. Плевен - Дружба

На 13.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Згалево - Аврора Асен Халачев Бачо КироБ, Божин Чулев , Гаврил Генов Генерал Столетов Герман Титов , Дунав , Елтепе Килиманджаро Комуна Костурна Москва Пирин Пловдив Ракета Раковски Сердика Христо Ботев Юмрукчал

На 13.06.2014 г. /17.45-18.00 ч/ - с. Искър - Адил Дервишев Писарово, Общ. Искър Алеко Константинов Александър Стамболийски Ангел Кънчев Асен Халачев Боримечката Братя Миладинови Валерий Чкалов Васил Коларов Васил Левски Вера Златарева Волга Възраждане Генерал Заимов Гео Милев Георги Бенковски Георги Димитров Георги С. Раковски Даме Груев Димитър Благоев Димитър Грънчаров Иван Рилски Кирил и Методий Лазар Станев Максим Горки Мара Балева Никола Й. Вапцаров Николай Петрини Опълченска Панайот Волов Панайот Хитов Партизанска Петко Д.петков Петко Напетов Райко Даскалов Сергей Румянцев Слави Алексиев Спас Дупаринов Стоян Едрев Тодор Каблешков Хаджи Димитър Христо Ботев Христо Кърпачев Христо Наумов Цанко Церковски Цано Нанов Цвятко Аврамов Цвятко Георгиев Цоню Матев Яне Сандански

 

 

Ловешка област

За периода 06.06.2014 г. - 12.06.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - Ловеч; Трети март; Харманска

За периода 12.06.2014 г. - 13.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Бежаново, общ. Луковит - Аско Махмудов; Бачо Киро; Вежен; Георги С. Раковски; Добри Комитата; Дунав; Искър; Йордан Йовков; Калето; Опълченска; Орелец; Осогово; Отец Паисий; Патриарх Евтимий; Сини Вир; Стара планина; Стефан Караджа; Христо Татарлийски

 

На 09.06.2014 г. /08:00 - 16:30       ч/ - Априлци - Възрожденска /Ново село/; Павли Венков /Ново село/; Васил Левски /Ново село/

На 09.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - с. Баховица - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Васил Левски; Вълчо Петров

На 09.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/  - Галата - Александър Стамболийски; Антон Иванов; Васил Левски

На 09.06.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Горно Павликене - Васил Левски; Велко Баев; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Димитър Грънчаров; Иван Вътев; Малчика; Нейко Баев; Никола Вапцаров; Панайот Волов; Патриарх Евтимий; Подем; Поп Богомил; Стара Планина; Страцин; Тодор Михов Христов; Тодор Табаков; Христо Ботев

На 09.06.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Лесидрен - Балван; Балдуин; Бано Воевода; Братеш; Васил Левски; Васильовска; Вежен; Енча; Момина Пътека; Последна ; Стара планина; Юрий А. Гагарин

На 09.06.2014 г. /09:00 - 11:30 ч/  - Априлци – Соколска /Острец/

На 09.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Тетевен - Козница; махала Козница

На 09.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - община Ябланица - квартал около поликлиниката

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница - Дунав;  Марин Дринов; Пирин

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00       ч/ - Бежаново, общ. Луковит - Асен Златаров; Беласица; Васил Левски; Иван Иванов; Иван Роснев; Козлодуй; Плевен; Сергей Румянцев; Стублата

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бежаново, общ. Луковит - Аско Махмудов; Бачо Киро; Вежен; Георги С. Раковски; Добри Комитата; Дунав; Искър; Йордан Йовков; Калето; Опълченска; Орелец; Осогово; Отец Паисий; Патриарх Евтимий; Сини вир; Стара планина; Стефан Караджа; Христо Татарлийски

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/  - Дерманци - Бяла Вур; Васил Левски

На 09.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/  - Горно Трапе - мах. Длъжковска

На 09.06.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - Абланица - Бабахлан; Буковец; Георги Бенковски; Делиорман; Зелен здравец; Иван М. Пенчев; Неофит Рилски; Отец Паисий; Панайот Волов; Петко Ил. Цонев; Райна Княгина; Свети Кирил и Методий; София; Тотьо Иванов Орешаров; Трети Март; Хаджи Димитър; Христо Ботев

На 09.06.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/  - общ. Троян, квартал Миревско

На 09.06.2014 г. /10:15 - 11:00 ч/ - Горно Павликене - Велко Баев; Димитър Благоев; Иван Вътев; Отец Паисий; Патриарх Евтимий, улично осветление; Поп Богомил; Стефан Караджа; Страцин; Тодор Михов Христов; Хаджи Димитър

На 09.06.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - Кирчево - Александър Стамболийски; Бачо Киро; Васил Левски; Комитска; Никола Вапцаров; Панайот Волов; Пенчо Славейков; Пеньо Пенев; Площа; Стара Планина; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър

На 09.06.2014 г. /11:15 - 12:30 ч/ - Горно Павликене - Велко Баев; Димитър Благоев; Иван Вътев; Отец Паисий; Патриарх Евтимий, улично осветление; Поп Богомил; Стефан Караджа; Страцин

На 09.06.2014 г. /13:00 - 15:30 ч/  - Велчево, общ. Априлци - Васил Левски

На 09.06.2014 г. /14:00 - 15:00 ч/ - Горно Павликене - Георги Бенковски; Димитър Грънчаров; Йорданка Николова; Стара планина; Стефан Караджа; Трети март

 

На 10.06.2014 г. /08:00 - 16:00       ч/ - с. Баховица, Георги Димитров

На 10.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, общ. Априлци - махала Свинова поляна

На 10.06.2014 г.  /08:30 - 16:00 ч/ - Галата - Васил Левски; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Еделвайс; Иван Туйков; Малчика; Никола Парапунов; Хаджи Димитър; Христо Ботев

На 10.06.2014 г. /09:00 - 09:00 ч/ - гр. Летница, общ. Летница  - Рила; Сливница; Стара планина

На 10.06.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Скобелево, общ. Ловеч - Ген. Скобелев; Георги Бенковски; Георги Филчев; Кирил и Методий; Оборище; Осми март; Тихи кът; Хисар; Христо Ботев

На 10.06.2014 г. /09:00 - 11:30 ч/ - Старо село, общ. Троян - Централна

На 10.06.2014 г.  /09:00 - 12:00 ч/ - Български извор - Демокрация; Филип Тотю; Христо Ботев; Шипка

На 10.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/  - Бели Осъм, общ. Троян - Зеленика

На 10.06.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - Лисец, общ. Ловеч - Белия път; Боцка могила; Васил Левски; Георги Раковски; Мерашки път; Розова долина; Стара планина; Хаджи Димитър; Централна

На 10.06.2014 г. /10:15 - 11:30 ч/  - Скобелево, общ. Ловеч - Ген. Скобелев; Георги Бенковски; Георги Филчев; Кирил и Методий; Оборище

На 10.06.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - Александрово, общ. Ловеч - Габровска; Българене, общ. Ловеч; Ганчо Начев; Ганчо Павлов; Георги Тинков; Дядо Радоя Мариаша; Иванка Карагечева; Илко Ст. Ганков; Йордан Хубавенков; Кулата; Ловджийска; Марин Гърбов; Марин Пенков, канцелария, читалище; Митю Комитата; Мичо Стоянов; Мочор; Неделки; Никола Комитата; Павел Станчев; Пенко Грозев; Пенко Христов; Присоето; Радой Минковски; Селище; Стоян Господински; Стоян Котански; Стоян Луканов; Тодор Цачев; Христо Ботев; Цачо Павлов; Цвятко Пеев; Цвятко Цачев; Дъбрава, общ. Ловеч - Васил Левски; Горски пътник ; Илинден; местност Каптажа; Трети март; Чер Недялко; Шести септември; Катунец; Трети март; Ловеч; Младост; Райна Княгиня; Малиново, общ. Ловеч - Александър Стамболийски, бензиностанция; Бачо Киро; Васил Коларов; Васил Левски; Гайдар Кольо; Георги Бенковски; Георги Мамарчев; Георги С. Раковски; Даскал Спас; Дунав; Захари Стоянов; Иван Вазов; Искър; Липа; Любен Каравелов; Люлин; местност Юртлука; Панайот Волов; Патриарх Евтимий, киносалон, магазин; Пейо К. Яворов; Пенчо Славейков; Пиперска; Пирин; Плиска; Под Усоито; Росица; Стара планина; Христо Ботев; Прелом - България; Васил Левски; Иван Вазов; Пролет; Стадион; Трети март, ярмомелка; Стефаново общ. Ловеч, Априлци  - Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Сава Раковски; Двата бора

На 10.06.2014 г. /13:00 - 15:30 ч/ - Дълбок дол - Божур; Бреза; Дъб; Лале; Мерата; Орех; Петър Стойков; Поникът; Ракита; Средни дял

На 10.06.2014 г.  /13:00 - 16:00 ч/ - Български извор - Вит; Демокрация; Дунав; Иван Вазов; Извора; Панайот Волов; Пирин; Стара планина; Тракия

 

На 11.06.2014 г.  /08:00 - 08:00 ч/ - Александрово, общ. Ловеч - Александър Стамболийски; Бачо Киро; Бенковски; Борис Данков; Борислав; Братя Миладинови; Братя Павлови; Бузлуджа; Васил Априлов; Васил Левски; Витоша; Владайска; Габровска; Генерал Скобелев; Гено Димов; Гео Милев; Денчо Влайчев; Димитър Рашков; Дунав; Ивайло; Иван Вазов; Кирил Павлов; Козлодуй; Крайна; Леге; Лъга; Любен Каравелов; Мадара; Местност Стопански двор; местност Ямата, завод; Нейко Найденов; Оборище; Одринска; Опълченска; Осъм; Павел Баев; Пиринска; Покой; Поляна; Преслав; Преспа; Райко Даскалов; Райна Княгиня; Район ЖП гара; Раковска; Рачо Радев; Рила; Родопа; свети Кирил и Методий; Свобода; Сергей Румянцев; Средна гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Страцин; Съединение, клоново Стопанство; Трети март; Хаджи Димитър; Хемус; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Цар Иван Шишман; Цар Калоян; Цар Освободител; Цариград; Цоньо Василев; Чайка; Шипка; Явор; Деветаки - местност Мутьова поляна, помпена станция; Дойренци; Алеко Константинов; Александър Стамболийски

На 11.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/  - с. Баховица  Иван Вазов;  Кокиче; Кътю Драсов; Липа; Македонска

На 11.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, общ. Априлци - махала Свинова поляна

На 11.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Галата - Бялка; Васил Левски; Йордан Йовков; Пейо К. Яворов; Христо Ботев; Христо Смирненски

На 11.06.2014 г. /09:00 - 15:00       ч/ - Умаревци - Балатон; Вежен; Генерал Скобелев; Драгоман; Дунав; Кокиче; Кракра; Люлин; Опълченска; Осъмска; Преспа; Рила; Росица; Свети Кирил и Методий; Трети март; Шипка

На 11.06.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Балабанско - район Центъра, помпена станция; Троян, общ. Троян; 34-ти Троянски полк; Буковец - детска ясла; Захарий Зограф; Здравец; Симеон Велики; Христо Ботев; Христо Смирненски

На 11.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, общ. Летница  - Стефан Стамболов;  Странджа;  Стрелча

На 11.06.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - Шипково - Васильов; Вилна Зона; Георги Димитров

На 11.06.2014 г. /12:45 - 16:00 ч/ - Български извор - Бузлуджа; Демокрация; Здравец; Иван Вазов; Отец Паисий; Христо Ботев, центъра до училището

На 11.06.2014 г. /13:00 - 14:30 ч/ - Терзийско, общ. Троян - Балкан; Грънчар; Девети септември; Христо Ботев; Цвятко Цвятковски

На 11.06.2014 г. /15:00 - 16:30 ч/ - Чифлик, общ. Троян -  Вилна зона;  хотел Дива

 

На 12.06.2014 г. /08:00 - 16:00       ч/ - гр. Летница, общ. Летница  - Хан Аспарух; Цанко Бакалов

На 12.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, общ. Априлци – Соколска /Острец/ - цялата; Черни връх /Ново село/

На 12.06.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - с. Баховица - Свети Кирил и Методий; Стефан Караджа; Райна Княгиня; Раковска; Рила

На 12.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/  - Български извор - Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Райна Княгина; Хемус

На 12.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Брестница, общ. Ябланица - Вутю Малков; Възраждане; Дачевци; Дружба; Кокиче; Оборище; Печовци; Теменуга; Трети март; Тълкийското

На 12.06.2014 г. /09:30 - 10:30 ч/ - Гумощник - махала Лакарево

На 12.06.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - Ловеч - Акад. Анастас Иширков; Акад. Иван Урумов; жк. Младост; Осъмска; Стара планина

На 12.06.2014 г. /11:00 - 12:30 ч/ - Априлци, общ. Априлци – Марагидик /Острец/; Отдих /Острец/; Русалийски проход /Острец/

На 12.06.2014 г. /12:00 - 15:30 ч/  - Голям Извор, общ. Тетевен - Генерал Дандевил; Димитър Крачунов; местност Сушица

На 12.06.2014 г. /13:30 - 15:00 ч/ - Априлци, общ. Априлци – Ковашка /Острец/ Мазалат /Острец/; Събевска /Острец/

 

На 13.06.2014 г. /08:00 - 16:30       ч/ - гр.Троян, общ.Троян – кв. Балкан

На 13.06.2014 г.  /08:30 - 16:00 ч/ - Български извор - Бузлуджа; Демокрация; Здравец; Иван Вазов; Отец Паисий; Христо Ботев

На 13.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Български извор - Бузлуджа; Галата - Васил Левски; Димитър Полянов; Иван Туйков; Капитан Петко Войвода; Лазар Станев; Лиляна Димитрова; Малчика; Митко Палаузов; Никола Вапцаров; Пеньо Пенев; Стефан Караджа; Стоян Едрев; Христо Ботев

На 13.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Малък извор, общ. Ябланица – махала Ханове; Опаленик

На 13.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Вили Ак Баир

На 13.06.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Белиш - Гадевска; Гадю Иванов; Доктор Райко Радевски; Иван Ковачев; Къню и Додю Докови; Марин Лазаров; махала Маргатина; Милевска; Нено Даракчиев; Никола Панамски; Пенчо Чавдаров; Стара планина; Тодор Радевски; Христо Герганов; Цанко Иванов; Врабево; Георги Димитров; Минко Карата; Младост; Никола Пънков; Св. св. Кирил и Методий; Цар Калоян; Добродан; Братя Пацекови; Гара Добродан; Девети септември; Димитър Рупов; Иван Данчев; Иван Марковски; Капитан Шаров; Кирил и Методий; Колю Петров; Комсомолска; Марин Семерджиев; местност Доброданското; Минко Гадев; Минко Троански; Мир; Опълченска; Пенко Маринов; Раковска; Станю Минков; Стара Планина; Стефан Тонков; Стоян Семерджиев; Тинко Симов; Цанко Патарински; Цочо Пенков; Калейца - Васил Ватев; Селски дол; Христо Ботев; Ломец; Кастроне Состра; Троян общ. Троян - Васил Левски; Васил Спасов; разклон Калейца

На 13.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, общ. Летница - Цар Самуил; Шипка

На 13.06.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - Априлци, общ. Априлци – Пръскалска  /Видима/; Туристическа /Видима/

На 13.06.2014 г. /11:15 - 12:30 ч/  - Априлци, общ. Априлци – Касалийска /Ново село/; Росица /Ново село/

На 13.06.2014 г. /13:30 - 15:00 ч/  - Априлци, общ. Априлци - махала Маришница; Хелевска /Ново село/

 

 

Врачанска област

На 09.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен - 9-ти Септември; Ален Мак; Безименна - училище; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 09.06.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Гложене, общ. Козлодуй - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Гео Милев; Кирил и Методий; Рила; Скът; Стефан Караджа

На 09.06.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Мездра  - Васил Левски

На 09.06.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - Боденец  - Александър Стамболийски; Арда; Боденски Дол; Витоша; Волга; Георги Димитров, кметство Боденец; Дъб; Здравец; Никола Вапцаров; Оборище; Пирин; Плиска; Рила; Христо Ботев; Шипка

 

На 10.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен - 9-ти септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово Бърдо

На 10.06.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Гложене, общ. Козлодуй - Братя Миладинови; Васил Коларов; Искър; Юрий Гагарин

На 10.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Търнак - кметство с. Търнак; Иван Вазов; Марин Стоянов; Септемврийци; Цар Асен

На 10.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Мездра - 1-ви Май; Старо село, общ. Мездра; Васил Левски; Струпец, общ. Роман - Акация; Александър Стамболийски; Бука; Буря; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Голям Искър; Голяма плоча; Грънчарска; Давидов трап; Захари Стоянов; Здравец; Зелена бара; Иван Вазов; Иглика; Извор; Искър; Капитан Петко Войвода; Комаревец; Липака; Любен Каравелов; Люляк; Мико Нанов; Минзухар; Мир; Мирчовец; Момина Сълза; Оброка; Панайот Волов; Петте дървета; Плочата; Райна Княгиня; Стефан Караджа; Струпешка; Тържище; Усоето; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хан Крум; Христо Ботев; Цар Борис I; Цар Симеон I; Чешмата; Шипка; Шипковица; Царевец; общ. Мездра - 9-ти септември; Безименна; каменна кариера; кариера Турище

На 10.06.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Мездра - Васил Левски

На 10.06.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Враца  - Георги Бенковски; река Лева

 

На 11.06.2014 г. /08:30 - 13:30 ч/ - Чирен - 9-ти Септември; Ален Мак; Безименна - училище; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 11.06.2014 г. /08:30 - 13:30 ч/ - Гложене, общ. Козлодуй - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Гео Милев; Кирил и Методий; Рила; Скът; Стефан Караджа

На 11.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Върбешница - 1-ви май; Веслец; Витоша; Георги Димитров; Еделвайс; Люлин; местност Езерото; Райко Даскалов; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски

На 11.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Враца - Антон Страшимиров; Васил Кънчов; Демокрация; Зорница; Неофит Бозвели; Спортна; Цар Обединител

На 11.06.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Мездра  - Св. Патриарх Евтимий

На 11.06.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Алтимир - Александър Стамболийски; Ален Мак; Баба Тонка; Васил Левски; Веслец; Вит; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Димитър Матрозов; Мусала; Петко Г. Симеонковски; Петър Т. Нинов; Рила; Скът; Стоян Войвода; Тинтява; Хан Аспарух; Христо Ботев; Шипка

На 11.06.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Оряхово -  Алея на мира и дружбата; Анжело; Бачо Киро; Васил Петлешков; Ген. Тотлебен; Добруджа; Иван Вазов; Момчил Войвода; проф. Петко Стоянов; Радецки; Райна Княгиня; Родопи; Силистра; Странджата; Страхил Войвода; Христо Смирненски; Цар Калоян; Юрий Гагарин – по искане на ЕСО

На 11.06.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - Алтимир - Александър Стамболийски; Ален Мак; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Мак; Петко Г. Симеонковски; Рила; Русалка; Тинтява; Христо Ботев

На 11.06.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - Чирен - 9-ти септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово бърдо

На 11.06.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - Гложене, общ. Козлодуй - Братя Миладинови; Васил Коларов; Искър; Юрий Гагарин

На 11.06.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - Върбешница - 1-ви Май; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Ботуня; Васил Левски, кметство с. Върбешница; Витоша; Георги Димитров; Динко Петров; Дунав; Искър; Лозенец; Любен Каравелов; Марица; Минзухар; Околчица; Осъм; Пирин; Речка; Родопи; Скът; Христо Ботев; Христо Смирненски; Янтра

 

На 12.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен - 9-ти септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово бърдо

На 12.06.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Гложене, общ. Козлодуй - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Гео Милев; Кирил и Методий; Рила; Скът; Стефан Караджа

На 12.06.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Мездра - Христо Ботев, Леденик

На 12.06.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Роман - Дом за деца, лишени от родителски грижи, ЖП гара Роман, Дом за рехабилитация и доотглеждане  „Д-р Петър Берон“; Митко Палаузов; Паисий Хилендарски; Филип Тотю; Христо Ботев

На 12.06.2014 г. /12:45 - 15:00 ч/ - Боденец  - Антим I-ви; Арда; Бачо Киро; Безименна; Божур; Вит; Георги Димитров; Дружба; Огоста; Роза; Христо Ботев; Върбешница - 1-ви май; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Ботуня; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Димитров; Динко Петров; Дунав; Еделвайс; Иван Вазов; Искър; Лозенец; Любен Каравелов; Люлин; Марица; местност Езерото; Минзухар; Околчица; Осъм; Пирин; Райко Даскалов; Речка; Рила; Родопи; Скът; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Юрий Гагарин; Янтра; Крапец, общ. Мездра - Ален мак; Веслец; Волга; Враца; Вълчо Проданов; Драва; Здравец; Извор; Искър; Камен Павлов; Ком; Леденика; Лом; Минзухар; Мир; Околчица; Преслав; Рила; Роза; Стара Планина; Струма; Христо Ботев; Шипка; Юрий Гагарин; Руска Бела - Александър Стамболийски; Ален Мак; Балкански вихър; Благой Иванов; Ботуня; Васил Коларов; Васил Левски; Гаврил Генов; Гениван Кинов; Гео Милев; Георги Димитров; Георги Кирков; Динко Петров; д-р Петър Берон; Иван Винаров; Кирил и Методий; Кръстьо Ташев; Маршал Толбухин; местност Садината; Митко Палаузов; Мътница; Оборище; Околчица; Олег Кошевой; Опълченска; Райко Даскалов; Суходолска; Тодор Каблешков; Тотка Илиева; Хан Аспарух; Христо Ботев

На 12.06.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Паволче - Александър Стамболийски; Батак; Безименна; Вежен; Веслец; Вихрен; Георги Бенковски; Драва; Дружба; Дунав; Еделвайс; Здравец; Ильо Войвода; Йолковица; Казашка; Камарата; Княз Дондуков; Кокиче; Ком; Кракра; Купена; Люлин; Мадара; Мир; Мургаш; Мусала; Оборище; Одрин; Околчица; Перущица; Преслав; Станке Димитров; Струма; Тракия; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Калоян; Шар планина; Шипка; Челопек - Александър Стамболийски; Ален мак; Амур; Баба Илиица; Г. Генов; Георги Бенковски; Д. Благоев; Еделвайс; Здравец; Иван Вазов; Йолковица; Кокиче; Люляк; Марин Тошев; местност Входа на селото; Мир; Никола Марков-Колката; Никола Петков; Околчица; Орешака; Плиска; Погледец; Ропотамо; Русалка; Спортна; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Калоян

На 12.06.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - Мездра  - Добруджа; Лещака, местност Рудината; Христо Ботев; Моравица, общ. Мездра - Аламан; Александър Стамболийски; Бачо Киро; Беласица; Божур; Васил Коларов; Васил Левски; Витоша; Гаврил Генов; Георги Димитров; Емил Марков; Зелена поляна; Иван Нивянин; Иглика; Искър; Кирил и Методий; Кокиче; Леденика; Минзухар; Никола Вапцаров; Околчица; Средна поляна; Старата воденица; Страхил Войвода; Теменуга; Тотка Илиева; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Хъшове; Шипка; Юшан; Паволче - Александър Стамболийски; Батак; Безименна; Вежен; Веслец; Вихрен; Георги Бенковски; Драва; Дружба; Дунав; Еделвайс; Здравец; Ильо Войвода ; Йолковица; Казашка; Камарата; Княз Дондуков; Кокиче; Ком; Кракра; Купена; Люлин; Мадара; Мир; Мургаш; Мусала; Оборище; Одрин; Околчица; Перущица; Преслав; Станке Димитров; Струма; Тракия; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Калоян; Шар планина; Шипка; Руска Бела - местност Садината; Челопек - Александър Стамболийски; Ален мак; Амур; Баба Илиица; Г. Генов; Георги Бенковски; Д. Благоев; Еделвайс; Здравец; Иван Вазов; Йолковица; Кокиче; Люляк; Марин Тошев; местност входа на селото; Мир; Никола Марков-Колката; Никола Петков; Околчица; Орешака; Плиска; Погледец; Ропотамо; Русалка; Спортна

 

На 13.06.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Мездра - Александър Стамболийски; Пейо Яворов

На 13.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен  - 9-ти септември; Ален мак; Безименна - училище; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 13.06.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Бутан  - Асен Костов; Батак; Бачо Киро; Владимир Цветков; Ген. Гурко; Димитър Благоев; Здравец; Иван Вазов; Камчия; Климент Охридски; Лазар Драйчев; Любен Каравелов; Никола Петранин; Охрид; Струма; Христо Ботев; Цар Калоян; Юрий Гагарин

На 13.06.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Караш  - Акация; Александър Стамболийски; Васил Левски; Димчо Дебелянов; Дунав; Искър; Надежда; Незабравка; Панайот Волов; Пано Кънчев; Петко Р. Славейков; Св. Св. Кирил и Методий; Стефан Караджа; Тоновец; Христо Ботев; Цар Калоян

 

 

Видинска област

За периода 09-12.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Осемнадесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и Пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесета; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета

 

За периода 09-10.06.2014 г. /11.00-13.30 ч/ - с. Дражинци – ул. Васил Левски; ул. Георги Димитров; ул. Панайот Хитов; ул. Червена Роза

 

На 10.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Капитановци – ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета

 

На 12.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Антимово; с. Кошава; с. Кутово; с. Сланотрън; с. Покрайна

 

 

Монтанска област

За периода 09-13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Ангел Кънчев; ул. Антим Първи; ул. Антон Димитров; ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Неофит Рилски; ул. Оборище; ул. Райко Даскалов; ул. Рангел Симеонов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Чомаков; ул. Янтра

За периода 09-10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Разград – улици: Двадесет; Двадесет и две;  Двадесет и едно; Дванадесет; Деветнадесет; Петдесет; Петдесет и две; Петдесет и едно;  Петдесет и осем; Петдесет и пет; Петдесет и три; Петдесет и четири; Петдесет и шест; Първа;  Седемдесет и пета; Тридесет и едно; Тридесет и три; Четиридесет и пет; Четиридесет и седем;  Четиридесет и три; Четиридесет и четири; Шеста; Шестдесет и шест

 

На 09.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Александър Стамболийски 30, 34; ул. Княз Александър Батенберг 9; ул. Веренишка 117; ул. Трети Март 61, вх. Б

На 09.06.2014 г. /08.45-09.45 ч/ - гр. Монтана - Извън Регулацията – местност Лъката - Автоборси;  Трафопост Елда – Бензиностанция ЕКО; Трафопостове Лозата, АПК ЮГ 1, АПК ЮГ 2, Найд, Водно стопанство, Складова база - Водно стопанство, Нов Хлебозавод, Агропромстрой, ВЕЦ Мактиди; Пречиствателна станция - гр. Монтана - Христо Смирненски 12

На 09.06.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - с. Стояново - ул. Втора; ул. Девета; ул. Десета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста 

На 09.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом – улици: Ангел Кънчев; Бабуна; Бозвели; Добруджа; Драгоман; Славянска; Хаджи Димитър; Хан Омуртаг

На 09.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Еловица - ул. Втора; ул. Девета; ул. Десета; Извън Регулацията - бл. Краварник; ул. Осма; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта

На 09.06.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Долно Оризово - ул. Втора; ул. Десета; ул. Пета;   ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета;   ул. Шеста; ул. Шестнадесета

 

На 10.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Трети март 13, вх. Б; 42; ул. Цар Борис III 34; ул. Княз Александър Батенберг 9; ул. Александър Стамболийски 50;

На 10.06.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Вършец - ул. Алеко Константинов; ул. Александър Стамболийски; ул. Иван Вазов; ул. Цар Иван Асен II

На 10.06.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Чипровци - ул. 23-ти Септември; ул. Балканска; ул. Васил Левски; ул. Димитър Благоев; ул. Димитър Филипов; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Петър Парчевич; ул. Рила; ул. Стара Планина; ул. Точо Войвода; ул. Три Чуки

На 10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бързия - ул. Артец; ул. Малина; ул. Младост;   ул. Петроханска; ул. Пръшковица; ул. Равнище; ул. Стругарница

На 10.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Громшин - ул. Александър Стамболийски; ул. Бенковски; ул. Васил Априлов; ул. Васил Коларов; ул. Вели Манчов; ул. Генерал Колев; ул. Георги Димитров - бл. Кравеферма; ул. Девети Септември - бл. Пресевна; Драва; Иван Вазов; Йордан Бърдарски;  Кирил и Методий; Коста Велков; Кубадин; Лало Божинов; Маданска; местност край Огоста - бл.  Ферма; М-р Борис Костадинов; Никит Иванов; Одрин; Панайот Волов; Петър Берон; Райко Даскалов; Сливница - бл. трафопост Улично Осветление; Ставри Георгиев; Ставри Крумов;  ул. Страцин; ул. Тито; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев – бл. Сладкарница, тото пункт, читалище Светлина; ул. Христо Михайлов; ул. Христо Смирненски; ул. Цанко Церковски - бл. трафопост Улично Осветление; ул. Шипка; Янка Кирилова; с. Лехчево – ул. Александър Стамболийски; Антим Първи; Антон Иванов; Бенковски; Братя Миладинови; Васил Априлов;  Васил Левски; Веселец; Владимир Заимов; Гаврил Генов; Георги Дамянов; Георги Димитров;  Девети Септември; Димитър Благоев; Димитър Димов; Добруджа; Елин Пелин; Ивайло; Иван Вазов; Иван Шишман; Извън Регулацията - бл. Зърнен Цех; Йордан Йовков; Кирил и Методий;  Климент Охридски; Колхозна; Крайселска; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Марин Дринов; местност Маданска Бара - бл. Къща; Надежда; Никола Й. Вапцаров; Оборище; Огоста;  Паисий Хилендарски; Панайот Хитов; Партизанска; Пейо Яворов; Пенчо Славейков; Пеньо Пенев; Петър Берон; Сан Стефано

На 10.06.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. Лом – Любен Каравелов, Филип Тотю

На 10.06.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Вършец - ул. Алеко Константинов; ул. Банкя; ул. Дончо Станчев; ул. Тодорини Кукли - бл. Къща; ул. Цар Иван Асен II; ул. Янко Сакъзов

 

На 11.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Димитър Талев 4; ул. Свети Патриарх Евтимий 44; ул. Трети март 13, вх. А; ул. Хаджи Димитър 44;

На 11.06.2014 г. /08.45-09.40 и 15.30-16.10 ч/ - с. Владимирово - Александър Стамболийски; Ангел Петков; Бачо Киро; Васил Иванов Йосифов; Васил Левски; Витан Младенов; Владимир Петков Минчев; Гаврил Генов; Георги Петров Лилов; Давид Тонов; Замфир Попов; Иван Донков; Извън Регулацията - бл. Стопански Двор; Камен Тошев; Лютенска Дружина; местност Манастира;  Найден Коцов Вълов; Никола Ефремов; Никола Й. Вапцаров; Нов Път; Огоста; Панталей Димитров; Парка На Свободата; Петко Димитров Петков; Петко Коцов Лечев; Стамен Илиев; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Коцов; Христо Михайлов; Цветан Василев; Черковна; Горна Ковачица; Първа; с. Громшин - Александър Стамболийски;  Бенковски; Васил Априлов; Васил Коларов; Васил Левски; Вели Манчов; Генерал Колев; Георги Димитров - бл. Кравеферма; Девети Септември - бл. Пресевна; Димитър Благоев; Драва;  Ивайло; Иван Вазов; Йордан Бърдарски; Кирил и Методий; Коста Велков; Кубадин; Лало Божинов; Маданска; Маршал Толбухин; местност - край Огоста - бл. Ферма; Майор Борис Костадинов 

На 11.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Александър Стамболийски; ул. Антим;    ул. Извора, пл. Жеравица; ул. Камен Цанов - бл. Ботевци; ул. Славянска; ул. Трети Март; ул. Цар Борис 3-ти - бл. Шипка;сградата на област Монтана, тел. 112, сградата на Поликлиниката

На 11.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Берковица - ул. 23-ти Септември; ул. Антон Страшимиров;  ул. Генерал Гурко; ул. Генерал Скобелев; ул. Звезда; ул. Зора; ул. Калиманица; ул. Марин Дринов; ул. Радецки; ул. Солунска

На 11.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Равна - ул. Втора; ул. Пета; ул. Първа - бл. Пивница;  ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста - бл. Казан за ракия

На 11.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - трафопост „Биое ЕЦ Долно Церовене“

На 11.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Лехчево - ул. Гео Милев; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Девети Септември; ул. Иван Вазов; ул. Кирил и Методий; ул. Македония; ул. Паисий Хилендарски; ул. Партизанска; ул. Райко Даскалов; ул. Христина Морфова; ул. Цанко Церковски; ул. Цар Симеон; ул. Цветко Терзийски; ул. Чаталджа

 

На 12.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - жк. Пъстрина - бл. 5; ул. Агликина поляна 12; ул. Александър Стамболийски 11; ул. Веренишка 3, 75;

На 12.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Берковица - ул. Александровска; ул. Атанас Кюркчиев;   ул. Бдин; ул. Бреза; ул. Васил Левски; ул. Иван Вазов; ул. Извън Регулацията - бл. Басейн; ул. Македония; ул. Николаевска; ул. Поручик Грозданов; ул. Поручик Загорски; ул. Райко Даскалов;  ул. Тимок  - бл. жк. Албена; ул. Тинтява; ул. Тодор Каблешков; ул. Хаджи Димитър; ул.  Хризантема; ул. Черковна

На 12.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Вършец - ул. Александър Стамболийски; ул. Аспарух; ул. Климент Охридски; ул. Княз Борис I-ви; ул. Тодорини Кукли; ул. Христо Смирненски; ул. Цар Иван Асен II; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Янко Сакъзов

На 12.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Сливовик – улици: 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Арсен Тончев; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева;  Владимир Заимов; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Кирков; Дамян Влъчков; Девети Септември; Димитър Благоев; Елин Пелин; Замфир Хаджийски; Иван Вазов;  Извън Регулацията; Кирил и Методий; Ленин; Лилия Карастоянова; местност Гръков Припек;  Митко Палаузов; Неофит Рилски; Опълченска; Павел Хаджийски; Пролет; Софрон Петров;  Стойно Алексиев; Стоян Ангелов; Таси Никодимов; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хан Крум;  Христо Ботев; Христо Михайлов; Христо Смирненски; Шанко Петров; Юрий Гагарин; Яким Атанасов

На 12.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Белотинци - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета;  Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета;  Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Десета;  Единадесета; местност Бреста; местност Верлото; Осемнадесета; Осма; Пета; Петдесета;  Петнадесета; Първа - бл. Асфалтова База; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора;  Тридесет и девета; Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и седма;  Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта;  Четиредесет и девета; Четиредесет и осма; Четиредесет и седма; Четиредесет и шеста;  Четиридесет; Четиридесет и втора; Четиридесет и пета; Четиридесет и първа; Четиридесет и трета; Четиридесет и четвърта; Шеста; с. Долна Рикса - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесета; Дванадесета;  Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Извън Регулацията - бл. Метален навес;  Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа - бл. Тп- Улично осветление; Седемнадесета;  Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Смоляновци ; с. Славотин; с. Клисурица - Втора; Двадесет; Двадесет и две; Двадесет и един; Двадесет и три;  Двадесет и четвърта; Дванадесет; Девета; Деветнадесет; Десета; Единадесет; местност Извора; местност Камика; Осемнадесет; Осма; Пета; Петнадесет; Първа; Седемнадесет;  Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта

На 12.06.2014 г. /11.00-14.00 ч/ - гр. Лом - Панайот Волов; Пристанищна; Славянска

На 12.06.2014 г. /15.30-16.30 ч/ - гр. Монтана - гр. Монтана - Извън Регулацията – местност Лъката - Автоборси;  Трафопост Елда – Бензиностанция ЕКО; Трафопостове Лозата, АПК ЮГ 1, АПК ЮГ 2, Найд, Водно стопанство, Складова база - Водно стопанство, Нов Хлебозавод, Агропромстрой, ВЕЦ Мактиди; Пречиствателна станция - гр. Монтана - Христо Смирненски 12

 

На 13.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина – бл. 5; жк. Младост 1 - бл. 28, вх. Е, Д; жк. Плиска - бл. 17, вх. Г

На 13.06.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - с. Говежда - ул. Втора; ул. Двадесет и осем; ул. Девета;  ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Осма; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Тридесет;  ул. Тридесет и шест; ул. Тридесет и осем; ул. Тридесет и пет; ул. Тридесет и седем; ул. Тринадесет; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет

На 13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Берковица - ул. Атанас Кюркчиев; ул. Бор; ул. Извън Регулацията - бл. Ресторант; ул. Мусала; ул. Николаевска; ул. Тинтява; ул. Хаджи Димитър;   ул. Ясен

На 13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Вършец - ул. Аспарух; ул. Васил Левски; ул. Дончо Станчев;  ул. Дунав; ул. Република; ул. Стефан Караджа; ул. Хан Крум; ул. Цар Иван Асен II; ул. Янко Сакъзов

На 13.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Безденица - ул. Васил Левски; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров - бл. трафопост Улично Осветление; ул. Дара Михайлова; ул. Двадесет и трети септември; ул. Замфир Попов; ул. Иван Каменов; ул. Иван Костадинов; ул. Иван Михайлов; ул. Извън Регулацията; ул. Йосин Връх; ул. Кирил и Методий; ул. Кооперативна; ул. Крайна; ул. Мито Веренишки; ул. Панайот Хитов; ул. Паркова; ул. Пенков Вир; ул. Розова Долина; ул. Спортист; ул. Христо Ботев; ул. Цибрица; с. Вирове; ул. Александър Стамболийски; ул. Бор; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Габровска; ул. Гаврил Генов;    ул. Гео Милев; ул. Георги Димитров - бл. трафопост - Улично Осветление; ул. Граф Игнатиев;   ул. Иван Вазов; ул. Иглика; ул. Китката; ул. Крушака - бл. Пилетари; ул. Ломска - бл. Стопански двор; ул. Марица; ул. Минзухар; ул. Никола Йонков Вапцаров; ул. Пеньо Пенев; ул. Ручей; ул. Септемврийци; ул. Украйна; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски; ул. Чавдар; ул. Шипка;  ул. Александър Стамболийски

На 13.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Мокреш – улици: Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета;  Единадесета; Осма; Пета; Петдесет и втора; Петдесет и девета; Петдесет и пета; Петдесет и първа; Петдесет и седма; Петдесет и трета; Петдесет и четвърта; Петдесет и шеста;  Петдесета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и седма; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта;  Четиридесет и осма; Четиридесет и пета; Четиридесет и първа; Четиридесет и седма;  Четиридесет и трета; Четиридесет и четвърта; Четиридесета; Четиринадесета; Шеста;  Шестдесет и първа; Шестдесето; Шестнадесета 

На 13.06.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Говежда - ул. Втора; ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и осем; ул. Двадесет и шест; ул. Тридесет; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и едно; ул. Тридесет и три; ул. Тридесет и четири

На 13.06.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Говежда - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и едно;  ул. Двадесет и седем; ул. Двадесет и шест; ул. Деветнадесет; ул. Извън Регулацията – бл. Спортна зара; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

София / България

Въвеждане на коментар към статията
Име :


Напишете кода от картинката
Визуална кептча
Коментар:
Коментари към статията
ФАКТИ.БГ не толерира обидни коментари и спам. Некоректни коментари ще бъдат изтривани. Такива са тези, които съдържат нецензурни изрази, лични обиди и нападки, заплахи; нямат връзка с темата или са написани изцяло на език, различен от български.

Ловци на бисери
Бойко Борисов
Премиерът на представянето на книгата на бившия финансов министър "Кризата в Европа. Поглед отвътре":
Дянков ми е изправял и малкото косичка, която имам, по начин по който никой друг не го е правил."

Още бисери