За втора година няма да бъдат довършени десетки хотели в Слънчев бряг. Повечето от сградите, които грозят курортния комплекс вече са собственост на банки, тъй като инвеститорите не могат да обслужват кредитите, взети за построяването на хотелите.
На една от последните сесии на общината стана ясно, че ВиК системата, алеите и тротоарите са в окаяно състояние и се нуждаят от спешен ремонт преди началото на сезона. Престои проверка за незаконните обекти по крайбрежната ивица. Тези, които не разполагат с разрешително, ще бъдат съборени. По предварителни данни към момента на територията на Слънчев бряг има около 450 незаконни обекта.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ПОПА
18:39 08.09.2011
2 slav4o
18:39 08.09.2011
3 Imoti
18:39 08.09.2011
4 Морето
18:39 08.09.2011
5 ivanov
18:39 08.09.2011