Бойко Борисов
Премиерът Бойко Борисов си спомня за своята служба в пожарната.
“ Надали някой повече ги обича от мен, но във времето, когато аз служех, ходехме с едни брезентови мушами. Имаше една тенекия с дефламол и след пожар се събличаме и се мажеме като пехливански борци. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 НиеМожем
17:32 28.08.2019
2 Ваз 2104
17:58 28.08.2019
3 Чудя се
Коментиран от #4, #11
18:18 28.08.2019
4 Булгар
До коментар #3 от "Чудя се":
Не е множко защото ремонти в близките години нямат намерение да му правят в сравнение с нашия))18:23 28.08.2019
5 Иее
20:10 28.08.2019
6 jo hustan
22:46 28.08.2019
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 боро330
09:58 29.08.2019
11 боко
До коментар #3 от "Чудя се":
Чети де- Съоръжението ще включва 96 км шосе и 3.75 км мост . А за Дунав мост кат тръгнеш . може и да нестигнеш жив.11:46 29.08.2019
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Townboy
15:27 30.08.2019