ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
За подобна обида към полицай и заплахи към човека с купъра, този трябва да плаща по 500лв всеки месец години напред, за да му дойде акъла и за назидание. Така му казват да си прави каквото иска, а после да кихне няколко стотака и е готов. Ако обжалва може и 300лв да плати. Смешници.
А сетих се , няма свидетели и псувните са чути от много малко хора ,станала е в безинтересно време от денонощието , затова постъпката е незначителна (спр.АЕЦ Козлодуй),а нервите на полицаите????
Всите са голема раота и мъже и кат ги настъпиш се почва да викат други хора да им оправат говната хахаххаа страшен цирк....вика наиш кои съм аз и след тва ама аз ше викна борците хаххаха ма нали си мъж бе оправяи се сам хахах
А за наказание, че е карал пиян няма ли ? Без книжка и спиране на превозното средство няма ли да има ? Може би това е само за ПРОСТОЛЮДИЕТО ! ТоВа Не Е ДъРжАвА !!!
ТО НЕ ДО ДЕМОКРАЦИЯТА А ОТ ПРОСТОТИЯТА .ОТИДИ И НАПСУВАЙ ПОЛИЦАЙ НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ. В ГЕРМАНИЯ, АНГЛИЯ...ДАНИЯ ИЛИ ШВЕЦИЯ, ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА САЩ
НО ПРОСТОТИЯТА СИ Е ПРОСТОТИЯ ...
Само да напомним, че в Германия обръщението на "ти" към полицай може да ти коства 600 евро. Оттук нататък може да размишляваме защо сме на това дередже.
ОТ СОБСТВЕН ОПИТ ЗНАМ ЧЕ ПРЕДИ ДЕМОКРАЦИЯТА СЛЕД ПОДОБНА СЛУЧКА ТРЯБВАШЕ ЮНАКА ДА СИ НАМЕРИ РАБОТА ЗА НЯКОЛКО ГОДИНИ ПО ДАЛЕКО ОТ МЯСТОТО НА ПТП боя и тогава беше забранен но за кратко време му се натрупваха наказателни постановления и ги плаща.........
На мен ми направи впечатление края на статията: "засега не е известно да има важна длъжност или влиятелни приятели".Защото ако имаше щеше да е друго...
Някой народи (като нашия)не носят на Демокрация влияе им пагубно и нещата са само на разсипия, на европейските пък им е ок с нея ама ние не сме от тях де, но си мислим че сме и това е проблема.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Евала
15:40 18.08.2017
2 Гостенин
15:42 18.08.2017
3 гост
15:45 18.08.2017
4 Гостенин
15:46 18.08.2017
5 Мишока
16:52 18.08.2017
6 УЙЧО
17:37 18.08.2017
7 Т.о.ш.и.б.и.я.н
17:54 18.08.2017
8 Т.о.ш.и.б.и.я.н
18:07 18.08.2017
9 незнайко
21:37 18.08.2017
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Бай Тошо
Коментиран от #12, #13
22:40 18.08.2017
12 Антонн
До коментар #11 от "Бай Тошо":
Псуваха ги но определени хора,говорим директно не след 2км.Леке самозванец обикновено го правеха инвалид,след саморазправа.
00:10 19.08.2017
13 НА БАЙ ТОШО
До коментар #11 от "Бай Тошо":
ТО НЕ ДО ДЕМОКРАЦИЯТА А ОТ ПРОСТОТИЯТА .ОТИДИ И НАПСУВАЙ ПОЛИЦАЙ НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ. В ГЕРМАНИЯ, АНГЛИЯ...ДАНИЯ ИЛИ ШВЕЦИЯ, ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА САЩНО ПРОСТОТИЯТА СИ Е ПРОСТОТИЯ ...
Коментиран от #19
00:25 19.08.2017
14 Огнян Дойнов политбюро
02:22 19.08.2017
15 Аз гост
11:01 19.08.2017
16 спец
13:54 19.08.2017
17 али
14:37 19.08.2017
18 Кака Гинка
16:18 19.08.2017
19 Бай Тошо
До коментар #13 от "НА БАЙ ТОШО":
Някой народи (като нашия)не носят на Демокрация влияе им пагубно и нещата са само на разсипия, на европейските пък им е ок с нея ама ние не сме от тях де, но си мислим че сме и това е проблема.00:30 20.08.2017