18 Август, 2017 15:33 13 655 19

Пиян шофьор плаши полицията с Маргини

  • пиян-
  • шофьор-
  • полиция-
  • маргини-
  • пешко караджов

Когато дежурните се появили на мястото на катастрофата, водачът ги посрещнал с псувни и закани, че ще ги спука


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Евала

    85 2 Отговор
    Голяма санкция няма що, то по тази логика някои хора могат всеки ден по няколко пъти да пият и псуват полицаите :)
  • 2 Гостенин

    51 3 Отговор
    А ако тегли една майна на височайши овластени господа толкова ли ще му е глобата
  • 3 гост

    57 4 Отговор
    За подобна обида към полицай и заплахи към човека с купъра, този трябва да плаща по 500лв всеки месец години напред, за да му дойде акъла и за назидание. Така му казват да си прави каквото иска, а после да кихне няколко стотака и е готов. Ако обжалва може и 300лв да плати. Смешници.
  • 4 Гостенин

    41 3 Отговор
    А сетих се , няма свидетели и псувните са чути от много малко хора ,станала е в безинтересно време от денонощието , затова постъпката е незначителна (спр.АЕЦ Козлодуй),а нервите на полицаите????
  • 5 Мишока

    41 6 Отговор
    Ми нали е бил пиян и е предизвикал ПТП, ква е тая смешна глоба. Значи наистина ги е сплашил тия там мишоците/полицията/.
  • 6 УЙЧО

    14 2 Отговор
    Може да са му дали и диамантен талон и нова книжка за всички категории +танк
  • 7 Т.о.ш.и.б.и.я.н

    23 1 Отговор
    Пак пловдивско леке...забележете колко катастрофи стават с представителите на онази територия
  • 8 Т.о.ш.и.б.и.я.н

    23 1 Отговор
    Всите са голема раота и мъже и кат ги настъпиш се почва да викат други хора да им оправат говната хахаххаа страшен цирк....вика наиш кои съм аз и след тва ама аз ше викна борците хаххаха ма нали си мъж бе оправяи се сам хахах
  • 9 незнайко

    25 0 Отговор
    А за наказание, че е карал пиян няма ли ? Без книжка и спиране на превозното средство няма ли да има ? Може би това е само за ПРОСТОЛЮДИЕТО ! ТоВа Не Е ДъРжАвА !!!
  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Бай Тошо

    11 3 Отговор
    През Демокрация може всичко, през соца сякаш не се псуваха полицаите без последствия после , или пък греша

    Коментиран от #12, #13

  • 12 Антонн

    12 0 Отговор

    До коментар #11 от "Бай Тошо":

    Псуваха ги но определени хора,говорим директно не след 2км.
    Леке самозванец обикновено го правеха инвалид,след саморазправа.
  • 13 НА БАЙ ТОШО

    15 2 Отговор

    До коментар #11 от "Бай Тошо":

    ТО НЕ ДО ДЕМОКРАЦИЯТА А ОТ ПРОСТОТИЯТА .ОТИДИ И НАПСУВАЙ ПОЛИЦАЙ НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ. В ГЕРМАНИЯ, АНГЛИЯ...ДАНИЯ ИЛИ ШВЕЦИЯ, ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА САЩ
    НО ПРОСТОТИЯТА СИ Е ПРОСТОТИЯ ...

    Коментиран от #19

  • 14 Огнян Дойнов политбюро

    13 2 Отговор
    Според мен е трябвало с палки да го пребият жестоко да му счупата краката и зъбите и да го остават да лежи по очи на асфалта
  • 15 Аз гост

    4 0 Отговор
    Аз познавам хора със свалени номера....и осъдени на три месеца затвор!!!Този явно има хора горе!!!!
  • 16 спец

    8 1 Отговор
    Само да напомним, че в Германия обръщението на "ти" към полицай може да ти коства 600 евро. Оттук нататък може да размишляваме защо сме на това дередже.
  • 17 али

    8 0 Отговор
    ОТ СОБСТВЕН ОПИТ ЗНАМ ЧЕ ПРЕДИ ДЕМОКРАЦИЯТА СЛЕД ПОДОБНА СЛУЧКА ТРЯБВАШЕ ЮНАКА ДА СИ НАМЕРИ РАБОТА ЗА НЯКОЛКО ГОДИНИ ПО ДАЛЕКО ОТ МЯСТОТО НА ПТП боя и тогава беше забранен но за кратко време му се натрупваха наказателни постановления и ги плаща.........
  • 18 Кака Гинка

    7 0 Отговор
    На мен ми направи впечатление края на статията: "засега не е известно да има важна длъжност или влиятелни приятели".Защото ако имаше щеше да е друго...
  • 19 Бай Тошо

    3 0 Отговор

    До коментар #13 от "НА БАЙ ТОШО":

    Някой народи (като нашия)не носят на Демокрация влияе им пагубно и нещата са само на разсипия, на европейските пък им е ок с нея ама ние не сме от тях де, но си мислим че сме и това е проблема.