ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
До Тони - За съжаление в Българското законодателство насилието към животни не е инкриминирано. Полицията и прокуратурата нямат право да му направят нищо. Тука идва мястото на "Гражданското общество" - тоест като го видиш тоя изверг, да му напукаш кофата от бой и да му счупиш ръчичките си е направо "граждански дълг".
Имаше един филм с Антъни Хопкинс. Справедливия канибал д-р Лектър. На един изрод като този му беше отхлупил черепния покрив под упойка и го беше сложил на масата с чаша вино. Опържи му парче от мозъка, изряза от област където не му трябваше и му даде да яде. И той си хапна. Така го остави на масата да мисли. Изроди гнусни. Жив бих го запалил. Да омирише на скара.
Пак ФАЛШИВА новина . Кучето било така , после възкръснало , но после се предполага че пак умряло .
На снимката се вижда че кучето е вързано за спряла кола пред магазин . Извода оставям на тези които имат нещо в главите .
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Извън закона
Коментиран от #3
19:19 27.12.2017
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 СМЪРТ ЗА НАСИЛНИЦИТЕ НА ЖИВОТНИ
До коментар #1 от "Извън закона":
Малко ще му е според мен, направо трябва да минат с голям валяк през него, от тези валяци дето заглаждат асфалта...19:22 27.12.2017
4 тони
19:28 27.12.2017
5 onq s konq
19:32 27.12.2017
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Бацо
20:31 27.12.2017
8 lol
Коментиран от #14
20:32 27.12.2017
9 Куче в чекмедже
20:58 27.12.2017
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Трифон
21:27 27.12.2017
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Сашо
На снимката се вижда че кучето е вързано за спряла кола пред магазин . Извода оставям на тези които имат нещо в главите .
23:05 27.12.2017
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 СссереМ
Коментиран от #18
00:25 28.12.2017
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Stefko 88
15:58 28.12.2017
20 onq s konq
18:19 28.12.2017
21 Севдьо
14:31 01.01.2018