ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
факта , че тос мутант че не е разстрелян и пази тес дет продават дрога на децата ни
е ДОКАЗАТЕЛСТВО че ГЕРБ и Еврогей ценностите
ТРЯБВА ДА СИ ХОДЯТ ЗАЩОТО НЕ РАБОТЯТ
АКО НС, УРЕГУЛИРА И УСЪВЪРШЕНСТВА ПРАВАТА И ЗАДЪЛЖЕНИЯТА НА ГРАЖДАНИТЕ И ОРГАНИТЕ ЗА СИГУРНОСТ, НЕЩАТА ЩЕ СТОЯТ ИНАЧЕ. В СЛУЧАЯ С ИЗДИРВАНЕТО ПО "ФЕЙСБУК" НА МВР ЗВУЧИ КАТО КРЪЖОК ЗА ПИОНЕРИ. А КАК БИ БИЛО АКО - ОПОВЕСТЯВАНЕ ПО СРЕДСТВАТА ЗА МАСОВА ИНФОРМАЦИЯ ЗА НЕЗАБАВНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ИЗДИРВАНИТЕ, ПРЕД ОРГАНИТЕ НА ВЪТРЕШНИЯ РЕД В КРАТЪК СРОК. ЗА ПРЕНЕБРЕЖЕНИЕ НА РАЗПОРЕЖДАНЕТО ОТ СТРАНА НА МВР, КЪМ ОБВИНЕНИЕТО НАЛАГАЩО ИЗДИРВАНЕТО МУ СЛЕДВА СЕ ПРИБАВЯ И ДОПЪЛНИТЕЛНА ВИНА ЗА НЕПОДЧИНЕНИЕ НА ДЪРЖАВНИТИ ОРГАНИНИ НА РЕДА, КОЕТО СЛЕДВА ДА УСЛОЖНИ И УВЕЛИЧИ ЗНАЧИТЕЛНО ОТГОВОРНОСТТА И ВЗИСКАНИЕТО НА ИЗДИРВАНИЯ. ДЪРЖАВАТА Е НАРОДА А ВОЛЯТА НА НАРОДА ЧРЕЗ ЗАКОНА Е ВЪРХОВНА. А НЕ ГОСПОДИН МУТРАГЕНЬО. ДНЕШНОТО СЪСТОЯНИЕ С МВР Е АМАТЬОРСКО, БОЛНО И ОБИДНО . А КАКВО ПРОЧЕТОХМЕ ПРЕДИ ДВА ДНИ - МВР ВЪРШИ ПОХВАЛНО СВОЯТА РАБОТА, ХОРАТА НИ СЕ ДОВЕРЯВАТ. ДА, НУЖНИ СТЕ НИ НО ОЩЕ ПО ЕФЕКТИВНИ. НО БЕЗ ПОДКРЕПА СЪС НОВИ ЗАКОНИ ОТ НС, ЩЕ СИ ОСТАНЕ САМО МЕЧТА.
Всеки ден ли ще ни занимавате с подобни отпадъци. Той може би се кефи на статията че му правят реклама. Много грозен тип наистина на нищо не прилича, може да е някакъв лабораторен експеримент между човек и орангутан.
ТОЙ БОЖО -КРАВАТА ЩЕ ГИ ОПРАВИ ВСИЧКИТЕ САМО ДА МУ ДАДАТ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РАБОТА - ЗА ДВА МЕСЕЦА И ДЪРЖАВАТА Е РАЗЧИСТЕНА ОТ ГОЗЕДАТА --- ТЕ НЕ ЗНАЯТ КАКВО Е ДА СЕ РАЗПРАВЯШ С ПАЗАРДЖИШКИ БЕКОВЕ -----ЯДОСАТ ЛИ ПАЗАРДЖИШКИ БЕК -ЖАЛНА ИМ МАЙКА
Мисля че по-големия проблем е Очите ... по-скоро, а той си е на свобода и се гърми от време на време насам натам, после ползва медицински хеликоптер и пресича няколко граници за да се лекува като редовен данъкоплатец.
Гибона,крокодила,мамута,слона...
тъпоооо и абсолютно елементарно.
Прякори които се създават само и единствено от медиите с цел привличане на интереса на тълпата и реклама на гореспоменатите изроди.
Ще се изненадате коооолко от тия мутри са всъщност в тесни,близки взаимоотношения с журналисти и водещи на предавания.
Освен това трябва да е ясно,че всички тия мутри съществуват и се развиват благодарение САМО на държавата.
Или държавата няма ресурсите да се справи с тях ?! Ха ха ха ха хаааайде сега.....може да сме тъпички и наивни ама чак пък.
ВСИЧКО което се случва в една държава се случва ЕДИНСТВЕНО и САМО благодарение на същата тая държава.
Така,че това тук е поредният театър,правене от мухата слон с цел отклоняване вниманието на хората от ИСТИНСКИТЕ проблеми като например как българия е вече 28год.в тоталния киреч и тн.и тн.
Няма смисъл да отварям тази тема.
Който има стандарт на мислене и база за сравнение вижда и чува без проблем за какво става въпрос.
Няма ли кой да му пусне 9грама между очите на тоя, та така хем него да отърве,хем и хората от недоразумения подобни на тоя индивид,мечка пълна с л__на и празна глава?!
Логиката на българина-ако някой е порастнал малко повече от другите и не е с данни на манекен,значи е и.род.Ами обратния вариант-да е нисък,мършав с нагло-ехиден поглед,тогава в каква графа щеше да влезе и означава ли това,че ще е по-малко опасен.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 аха
20:39 29.03.2018
2 Брат ми
Коментиран от #56
20:40 29.03.2018
3 Мокаря
Коментиран от #9, #37, #51
20:40 29.03.2018
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Бат Мишо
е ДОКАЗАТЕЛСТВО че ГЕРБ и Еврогей ценностите
ТРЯБВА ДА СИ ХОДЯТ ЗАЩОТО НЕ РАБОТЯТ
Коментиран от #29
20:54 29.03.2018
7 jambazina
Ама пак фалшиви новини - явно някой е заплашвалн него.
21:11 29.03.2018
8 Поп Мартин
21:23 29.03.2018
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Хъво
22:27 29.03.2018
11 А КОЛКО Е ЛЕСНО
04:00 30.03.2018
12 Kiro
04:31 30.03.2018
13 Имонема
06:31 30.03.2018
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 ПАТЛАКА
Коментиран от #31
07:42 30.03.2018
17 ред
07:47 30.03.2018
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Коки
08:26 30.03.2018
20 некойси
Коментиран от #32
08:40 30.03.2018
21 Redhorn
тъпоооо и абсолютно елементарно.
Прякори които се създават само и единствено от медиите с цел привличане на интереса на тълпата и реклама на гореспоменатите изроди.
Ще се изненадате коооолко от тия мутри са всъщност в тесни,близки взаимоотношения с журналисти и водещи на предавания.
Освен това трябва да е ясно,че всички тия мутри съществуват и се развиват благодарение САМО на държавата.
Или държавата няма ресурсите да се справи с тях ?! Ха ха ха ха хаааайде сега.....може да сме тъпички и наивни ама чак пък.
ВСИЧКО което се случва в една държава се случва ЕДИНСТВЕНО и САМО благодарение на същата тая държава.
Така,че това тук е поредният театър,правене от мухата слон с цел отклоняване вниманието на хората от ИСТИНСКИТЕ проблеми като например как българия е вече 28год.в тоталния киреч и тн.и тн.
Няма смисъл да отварям тази тема.
Който има стандарт на мислене и база за сравнение вижда и чува без проблем за какво става въпрос.
08:42 30.03.2018
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Симпатично момче
09:55 30.03.2018
25 Капитан Немо
10:00 30.03.2018
26 Пенсионера
10:04 30.03.2018
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Бат неМишо
До коментар #6 от "Бат Мишо":
Чудя се как си получил тези плюсове за неадекватното ти и неграмотно писане?А , да от 80% който охарактеризира онзи депутат.10:42 30.03.2018
30 Арам Хачетурян
11:03 30.03.2018
31 хахахаха
До коментар #16 от "ПАТЛАКА":
това село до пловдив ли беше ...11:47 30.03.2018
32 ванката
До коментар #20 от "некойси":
човека е бизнесмен дипломат от особенна важност за държавата...11:49 30.03.2018
33 Гога
12:07 30.03.2018
34 Съни
12:48 30.03.2018
35 Бай хойДД
13:59 30.03.2018
36 месара
Коментиран от #41
14:22 30.03.2018
37 Анонимен
До коментар #3 от "Мокаря":
Пиши по-грамотно, бе!Коментиран от #52
14:39 30.03.2018
38 Bode
16:09 30.03.2018
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Бачо Киро
До коментар #36 от "месара":
Ми не може всичките такива да станат премиери.... Настоящият мутра-престъпник-пожарникар не сдава поста...16:57 30.03.2018
42 Полицая
17:17 30.03.2018
43 Затворникът
17:20 30.03.2018
44 Гост
17:54 30.03.2018
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 Аз Варна
18:33 30.03.2018
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 Този коментар е премахнат от модератор.
49 НОВИЯТ ПРЕМИЕР МИНИСТЪР
21:22 30.03.2018
50 Гого
22:23 30.03.2018
51 Русев
До коментар #3 от "Мокаря":
Какво,какво???23:13 30.03.2018
52 Русев
До коментар #37 от "Анонимен":
Искаш невъзможното.Няма да стане твоето.Пожелай си нещо друго!23:16 30.03.2018
53 Kozel
Коментиран от #57
01:02 31.03.2018
54 Norther
14:10 31.03.2018
55 аааааа
Коментиран от #58
10:51 01.04.2018
56 Този коментар е премахнат от модератор.
57 Този коментар е премахнат от модератор.
58 Сестра ти
До коментар #55 от "аааааа":
Безмозъчно същество .До там ти стига виждането до върха на носа.Вземи се гръмни.01:54 05.05.2019