сър Антъни Хопкинс
Носителят на "Оскар" за живота и смъртта
“ Да, старостта ме държи във форма. Поглеждам се в огледалото и виждам бръчките си, но изобщо не ми пука. За мен това е добро време. Смъртта е велик спасител, най-накрая те отвежда далече от всичко. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ПЛАМЕН
12:54 23.05.2015
2 kak
17:24 23.05.2015
3 Йордан
17:24 23.05.2015
4 КОКО
17:27 23.05.2015
5 даа
17:30 23.05.2015
6 как
17:32 23.05.2015
7 ТОШО
17:34 23.05.2015
8 излагация
19:06 26.05.2015