-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Бендида
Коментиран от #14
18:32 13.09.2025
2 УРАААААА
Коментиран от #20
18:32 13.09.2025
3 Да точно
Коментиран от #50
18:32 13.09.2025
4 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
18:33 13.09.2025
5 навярно ще ,
18:33 13.09.2025
6 Слафчу Сакатия
Коментиран от #18
18:34 13.09.2025
7 Ми то ес са тъй удрямани .....
Коментиран от #12
18:35 13.09.2025
8 Нашата урси утрепа рибата
До колкото си спомням те използват руски ракетни двигатели а руската федерация отдавна умря и няма възможност да им предостави такива.
Коментиран от #58
18:36 13.09.2025
9 Европа умря както укрия
18:37 13.09.2025
10 Боже пази България !!!!!!!
18:38 13.09.2025
11 За размисъл
Коментиран от #52
18:40 13.09.2025
12 милиард ще се намери вероятно,
До коментар #7 от "Ми то ес са тъй удрямани .....":
ама кой ще я проектира тая идея?Инжинерите от Афганистан и Сомалия?Или пък върховната нам си кво на ЕС🤣🤣🤣18:40 13.09.2025
13 Пич
18:42 13.09.2025
14 Пич
До коментар #1 от "Бендида":
Не , най ценното от всичко е лунният прах ! Прочети си че е дълго да ти разказвам !Коментиран от #22
18:44 13.09.2025
15 Дориана
18:45 13.09.2025
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 По-малкият професор
18:46 13.09.2025
18 Рускиня
До коментар #6 от "Слафчу Сакатия":
Македонците ще разкопаят Луната, която им принадлежи!18:46 13.09.2025
19 мдаа
18:49 13.09.2025
20 Рускиня
До коментар #2 от "УРАААААА":
Коментар Ви е точен, аз само допълва, изброените капацитети разбират от всичко, най-вече от мушингии!Коментиран от #34
18:50 13.09.2025
21 Предлагам
18:59 13.09.2025
22 Бендида
До коментар #14 от "Пич":
Беше сарказъм, Пич, прочети си, че е дълго да ти разказвам.Относно лунния прах.... за съжаление, Европа може само да диша прахта на Китай, САЩ, Русия... що не и на азерите.
Коментиран от #28
19:02 13.09.2025
23 Айсиктирикс
19:03 13.09.2025
24 хахаха
19:07 13.09.2025
25 ЕС по-добре
19:13 13.09.2025
26 Дали
19:14 13.09.2025
27 То и ракета ще трябва за тази работа...
Коментиран от #37
19:20 13.09.2025
28 Пич
До коментар #22 от "Бендида":
Добре , но няма да е лошо да се поцивилизоваш и да не общуваш толкова грубо с опонентите ! Мога да ти върна в твоя стил , но няма да го направя !19:22 13.09.2025
29 ганю
по добро от уран така ще се спаси планетата
19:23 13.09.2025
30 Стига бе
Коментиран от #32
19:23 13.09.2025
31 ганю
ще е чудесия
19:24 13.09.2025
32 ганю
До коментар #30 от "Стига бе":
не много скъп щото е демократичена хаховците да си купуват евтиния и лош
Руски нефт и газ нали и да си карат колите до
припадък.
докато еуро умниците да мигат на парцали
19:27 13.09.2025
33 6135
19:28 13.09.2025
34 ганю
До коментар #20 от "Рускиня":
засега това могат да са Русия,Сащ,Китай и Индия или по точноБрикс и Сащ
19:31 13.09.2025
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Баш Балък
Коментиран от #46
19:37 13.09.2025
37 Българин
До коментар #27 от "То и ракета ще трябва за тази работа...":
То и Трактор няма ,боико го уби.19:41 13.09.2025
38 един Зулус
19:54 13.09.2025
39 Чочо
20:02 13.09.2025
40 Баш Балък
20:02 13.09.2025
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 Гост
20:31 13.09.2025
43 Име
20:39 13.09.2025
44 На 8 Пъти !
По-Висока цена ли ?
20:58 13.09.2025
45 Ежко Бежко
Коментиран от #47
21:00 13.09.2025
46 Всеки път !
До коментар #36 от "Баш Балък":
Всеки път !Та дано намерят !
Панацеята !
Ама !
Няма да ти Кажат !
21:01 13.09.2025
47 С Газове !
До коментар #45 от "Ежко Бежко":
С Газове !От Ауспуха на Косвонавтите !
Въпроса е ?
Калка тякива !
Ще им Трьбвят !
21:03 13.09.2025
48 8424
21:15 13.09.2025
49 СМЕХОРИИ 1
21:21 13.09.2025
50 бай Даньо...
До коментар #3 от "Да точно":
ВАЖНОТО Е да има сензации фафФАКТИ21:23 13.09.2025
51 Един
22:24 13.09.2025
52 Серсемин
До коментар #11 от "За размисъл":
За земята незнам, щото човешкия товар е незначителен, ама ако почнат да изнасят от луната... незнам.,, После да няма "ти ли мъ бутна или аз сам паднах"?Коментиран от #54
22:42 13.09.2025
53 Орце
23:02 13.09.2025
54 физик
До коментар #52 от "Серсемин":
И двамата не ги чувате петлите.23:04 13.09.2025
55 Сатана Z
23:55 13.09.2025
56 Пълен смях
06:43 14.09.2025
57 миньора
09:39 14.09.2025
58 мечтател
До коментар #8 от "Нашата урси утрепа рибата":
Носителя ще бъде изработен по чертежи на Жул Верн.09:56 14.09.2025
59 Посетител
11:27 14.09.2025
60 аБе,
12:17 14.09.2025