Поп фолк звездата Емилия използва социалните мрежи, за да отправи много специално и лично послание към една от най-големите звезди на родния поп фолк - Азис. Тя сподели и кадри от личен празник на краля на поп фолка, без да издава какъв е бил поводът.
"Каквото и да кажа за него ще е малко", започна публикацията на певицата в социалните мрежи, благодарейки на краля на поп-фолка, че е била част от тържеството му.
Емилия продължава с: "Възхищавам се на таланта и интелекта му и на това, че той направи революция в поп-фолка преди много години, когато трябваше да си от смелите, за да устоиш на всички нападки и натиск. Да бъдеш различен, а не като всички останали".
Без колебание поп фолк певицата написа и: "Той най-много от всички заслужава да се нарече ЗВЕЗДА и продължава напред без страх. Аз обичам смелите!" Публикацията завършва с директно обръщение към изпълнителя: Благодаря ти, че бях част от твоя личен празник!
Азис от своя страна отвърна на колежката си: "Благодаря, че беше част от моя празник! Прегръщам те и ти се възхищавам".
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Запознат
14:08 07.06.2026
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Ха,ха
Коментиран от #13
14:11 07.06.2026
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Без име
14:12 07.06.2026
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Налудник
14:31 07.06.2026
13 Соваж бейби
До коментар #3 от "Ха,ха":
Погледни предната снимка в цял ръст с Емилия е с потури ,защо си е вързала тази покривка нямам идея ?Като ги видиш как изглеждат и ги знаеш че са чалгари не знам как успяват да се вреди по медия се пише за тях и тяхното мнение още по голям срам и по телевизия ги излъчат различна от планета фолк ,в музикални предавания недоумявам -Утайката на обществото в България !14:35 07.06.2026
14 Коко
Коментиран от #24
14:44 07.06.2026
15 Феникс
14:48 07.06.2026
16 Тома
14:56 07.06.2026
17 Иво
14:59 07.06.2026
18 Ха ха ха
15:32 07.06.2026
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Айляк
16:15 07.06.2026
21 Нищо ново в България
16:35 07.06.2026
22 ами,
16:57 07.06.2026
23 Ако този
Коментиран от #29
19:44 07.06.2026
24 Игумен Никон Воробьов
До коментар #14 от "Коко":
Гордостта и високомерието са гибелни за човека. Ако човек смята себе си за добър, е в състояние на прелест.19:56 07.06.2026
25 ЯнкоК
Коментиран от #26
12:54 08.06.2026
26 абе,
До коментар #25 от "ЯнкоК":
Той вече е бил и никой не го отрази.Такива като него с лопата да ги ринеш за запад освен това вече е дърт.15:05 08.06.2026
27 Моряка
10:54 09.06.2026
28 Бахтимир
08:52 14.06.2026
29 Бахтимир
До коментар #23 от "Ако този":
А ако го навали дъжд как миришеееее... направо биологично оръжие08:54 14.06.2026
30 Този коментар е премахнат от модератор.