Малчуганите от Целодневна детска градина „Знаме на мира“ в село Черноочене и възпитаниците на Основно училище „Христо Ботев“ в село Габрово събраха овациите на своите родители и гости по време на тържеството, посветено на празника на Община Черноочене.
Учениците от село Габрово се включват за първи път в проявите.
Децата представиха вълнуващ музикален спектакъл, в който участваха дори най-малките. Със стиховете, написани специално за Черноочене, те успяха да развълнуват присъстващите.
Под ръководството на своите учителки малките бяха подготвили с много обич празнична програма. Те рецитираха стихотворения, играха в различни сценки и танци, и пяха песни.
Кметът на Община Черноочене Айдън Осман поздрави присъстващите със селищния празник и заяви, че тези тържества са символ на разбирателството и привързаността към родните места. Той подчерта, че полагат всички усилия да направят Черноочене по-привлекателно място за живеене Убеден съм, че искрените чернооченци оценяват нашите усилия, допълни Айдън Осман.
Организаторите се надяват, че в следващи години ще има участие и от другите училища от района на община Черноочене и ще бъде представена много по-богата програма.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА