31 Май, 2015 07:32 3 506 4

Проучване твърди: Жените толерират лошото поведение, стига мъжът е красив

  • проучване-
  • жените-
  • толерират-
  • лошо-
  • поведение-
  • красив-
  • мъжът

Дяволът надделява над ангела, когато се опре до женските предпочитания

Ново университетско проучване установи, че ако един мъж е красив, то той няма нужда да се притеснява за връзката си толкова много, както, например, един по-скромно изглеждащ тип, предаде Mirror. Според информацията, дори и при ужасно държание спряно жените, от нежния пол са много по-склонни да търпят половинката си, ако той изглежда добре. 

Не така стоят нещата обаче, ако поведението ви е неуместно и визията ви не е от най-впечатляващите. В този случай, шансът да бъдете зарязани расте в пъти повече, твърдят проучващите. Теорията е, че красотата компенсира, ако не сте от най-покорните.

В изследването са взели участие над 170 жени и накрая, след проведените експерименти между дадени двойки, е станало ясно, че непривлекателността е "окей" до момент, в който поведението на мъжа прекрачи границите на благоприличието. 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 mediator37

    0 0 Отговор
    Открили топлата вода.
  • 2 Black Butterfly

    0 0 Отговор
    Абсолютно е така,жените после били ги биели,били не знам какво си,ами така е скъпа,когато трябваше да го избираш по характер ти избираше мускулите му ,красотата му, да е лошо момче ,парите му,колите му.А пък като разсъдиш, че го правите само и само да се изтъкнете пред останалите жени,че едната е повече от другите,че е успяла повече,че другите едва ли не са боклуци като не са с толкова готиния.Е да де ама като наредиш три реда сополи в един момент и се питаш защо и проклинаш съдбата си идва ли ти акъла поне или ти е готино че си с мачото на града а другите само мечтаят за него?!?А пък да не говорим,че още по повърхностните преминават направо на последните две неща

    Коментиран от #4

  • 3 groznichkia

    0 0 Отговор
    Фактите са си факти и това го знае и грозничкия като мен и хубавото и лошо но желано от всички к.... момче. Факт е , че в Бг има много привлекателни жени и също неоспорим факт е , че огромната част от тях са едни алчни първични и прости създания.. Сори не съм хейтър просто факти и статистика хех
  • 4

    0 0 Отговор

    До коментар #2 от "Black Butterfly":

    Колега тука не става въпрос за три реда сополи, жените в тая статия явно не се оплакват, харесват си ги, и затова ги търпят доброволно, не защото са ги вързали или оковали. Нали се сещаш, че един мъж които изглежда добре винаги ще си намери жена и то хубава, даже и да не е богат.