-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Пастет от моторист
Сега ми кажете, че караше в населено място с 50!!!
Мадамата нямаше никаква вина според мен - тъпотията, простотията и комплексарщината са ти вродени или последствие от чалгата!!!
Очаквам колегите с мотори да ме налазят с коментари, колко са онеправдани и невинни ама видеото показва, че трябва да махнем и рекламите с бански, защото смотаните глави на мотористите се разсейват от всичко женско !
Умирайте по-често и по-тихо ако може, но не пречете на другите с моторите си, имаме и малки деца в колата!!!!
Коментиран от #3, #16, #24, #36, #39
14:25 20.04.2017
2 един друг
Коментиран от #4
14:43 20.04.2017
3 Ото
До коментар #1 от "Пастет от моторист":
Не е нуждо да се описва какъв комплексар си(не е сигурно дали ти е вродено или пък докато возиш малките деца в колата не ги възпитаваш с чалга, както ти си описал). Видеото показва, че идиота с колата направо му пресече пътя. Вижда се и от километър. Вижда се и от километър, че моториста си се движи съвсем нормално. Какво нищожество може да бъде човек, да желае смърт на друг, защото се качил на мотор???!!! А като не се вози на мотор, а е с колата си как би искал да умре? Куршум, побой, трудова злополука?14:47 20.04.2017
4 Друг на другия
До коментар #2 от "един друг":
Малко трудно да го изчака, моториста си летеше стабилно.14:49 20.04.2017
5 безработен
14:57 20.04.2017
6 XYQ
Коментиран от #7
15:11 20.04.2017
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 СлавиУчиндолски
16:11 20.04.2017
11 Скорпион29
Имам чувството че е постановка.
16:28 20.04.2017
12 Скорпион29
16:52 20.04.2017
13 Getsata
16:56 20.04.2017
14 Gost
17:00 20.04.2017
15 нямат срам
17:03 20.04.2017
16 Петър
До коментар #1 от "Пастет от моторист":
Друже, злобата бълваща от безмисленото ти съществуване е крайна. Ако се постараеш поне за миг да погледнеш клипа без да пишеш под общ знаменател ще видиш, че шофьора на колата навлиза в насрещното и отнема пътя на моториста! Не пожелавай никому зло за да не ти се стовари х2 на теб. Хора бъдете добри и толерантни - твърде за кратко сме на този свят за да си запълваме времето с омраза.Коментиран от #23
17:25 20.04.2017
17 оцъкленият
17:26 20.04.2017
18 dockera
17:35 20.04.2017
19 Радо
17:43 20.04.2017
20 mediator37
Ясно е на всички, че колата е виновна, защото навлиза в насрещното за ляв завой отнемайки предимството на мотора, късно удря спирачки , защото вероятно късно вижда мотора.
17:50 20.04.2017
21 БатеГойко
18:13 20.04.2017
22 гнасд
18:17 20.04.2017
23 Пастет от моторист
До коментар #16 от "Петър":
Пешо, автомобила прави ляв завой, но СКОРОСТТА НА моториста ще му коства живота или травма - сами си избирате изхода на ПТПто според вятъра в главите ВИ! А философията за колко време сме на тоя свят и изводите, дето си ги правиш кой-колко е злобен няма да спасят живота на момчето, което се размаза, заради ЕДНАТА ГЪЗАРИЯ!!Факт е, че НИКОГА не съм спирал да помагам на моторист - няма и да го направя! Свидетел съм бил на два летеца, дето се разхвърчаха пред мене и реших да им уважа избора да се трепят - ако са оцелели, дано им е за урок! Дори не подавам сигнал на 112 - нека си научат урока: СЛЕД КАТО СИ МИСЛЯТ, ЧЕ СА САМИ НА ПЪТЯ, ЩЕ СИ ЛЕЖАТ САМИ В КАНАВКАТА!
Коментиран от #33
19:00 20.04.2017
24 12345
До коментар #1 от "Пастет от моторист":
Всъщност караше с по малко от 50 или 50 максимум19:16 20.04.2017
25 Top Gun Maverick
19:34 20.04.2017
26 християн
19:49 20.04.2017
27 Vasik Atanasova
СПОРЕД МЕН НЕ МОТОРИСТА А ШОФЬОРА НА АВТОМОБИЛА СЕ Е
ЗАГЛЕДАЛ
ЗАЩОТО КОГАТО КАРАШ С ВИСОКА СКОРОСТ
КАКВАТО Е НА МОТОРИСТА КОНЦЕНТРАЦИЯТА ТИ Е ПОВИШЕНА
20:42 20.04.2017
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 гларус
сега остарях..не ми е до тях. Гледам бабата да не ме изгони.
22:35 20.04.2017
30 Кака Гинка
22:56 20.04.2017
31 Two Steps From Hell
00:35 21.04.2017
32 Иван
06:57 21.04.2017
33 Ван
До коментар #23 от "Пастет от моторист":
Ти си злобен и комплексиран...Тези твои качества в комбинация те правят по-опасен и от мотористите, към които си озлобен, но не само на пътя, а и в живота!07:24 21.04.2017
34 Коментатор
18:23 21.04.2017
35 onq s konq
19:32 21.04.2017
36 нонда цбр 1000 рр
До коментар #1 от "Пастет от моторист":
Ти Трол такъв защо седиш зад компа и пишеш глупости. Не виждаш ли че голата се вряза в него защото маневрира явно за да завие , и навлезе в платното на моториста .21:10 21.04.2017
37 Гост
23:55 21.04.2017
38 Гост
00:04 22.04.2017
39 БАТЕ ЖОРО
До коментар #1 от "Пастет от моторист":
това е обикновена улична проститутка и не блести нито с фаца, нито с талант. как е карал моториста никой не може да каже, защото от видео в този ракурс не може да се прецени.07:58 22.04.2017
40 Кирил Младенов
22:55 29.04.2017
41 Георги
18:12 13.05.2017