-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и важните лични теми ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да Ви донесе колебание или усещане, че някой не е напълно откровен с Вас. Вместо да прибързвате със заключенията, оставете ситуацията да се развие естествено. Следобедът носи повече яснота, красиви емоции и усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за доверителни разговори и време с човек, който Ви носи спокойствие.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно и ще Ви подтиква към нови идеи, разговори и различни гледни точки. Сутринта може да се почувствате раздвоени между практични задължения и желание за повече свобода. Денят е чудесен за обучение, срещи и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Привечер атмосферата става по-топла и приятна за лични разговори. Късно вечерта избягвайте да се натоварвате с чужди проблеми.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и бъдещите цели ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Сутринта е възможно да се наложи да балансирате между лични желания и професионални ангажименти. Денят ще върви по-леко, когато не се опитвате да контролирате всяка подробност. Следобедът носи повече стабилност и усещане, че нещата постепенно се подреждат. Вечерта е добра за спокойствие и заслужена почивка.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и общите идеи ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще се чувствате добре сред хора, които гледат позитивно на живота и Ви дават свобода да бъдете естествени. Сутринта може да възникне кратко напрежение около планове или разминаване в очакванията. Следобедът обаче носи повече лекота, вдъхновение и приятни изненади. Вечерта е подходяща за споделени преживявания и разговори до късно.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще изискват повече спокойствие и дистанция от чуждите емоции. Денят е подходящ за работа зад кулисите, размисъл и подреждане на лични приоритети. Сутринта може да се почувствате раздвоени между желание за действие и нужда от почивка. Следобедът ще донесе повече яснота и възможност да видите ситуацията от различен ъгъл. Вечерта е добра за тиха атмосфера и хора, пред които можете да бъдете себе си.
Везни (24.09 - 23.10)
Днешният ден е по-личен и наситен с различни емоции и впечатления. Сутринта може да почувствате колебание между желанието за хармония и необходимостта да защитите позицията си. През деня ще Ви бъде по-лесно да намирате красиви решения и да изглаждате напрежение в отношенията. Привечер Ви очакват приятни разговори и усещане за повече близост. Късните часове не са подходящи за прекалено тежки размисли.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните въпроси ще изискват вниманието Ви още в началото на деня. Сутринта е подходяща за подреждане на задачи, финансови теми и ясни решения. Възможно е някой да Ви изненада приятно с подкрепа или полезна идея. Следобедът носи повече спокойствие и възможност да се почувствате сигурни в избора си. Късно вечерта е добре да си дадете повече време за почивка и тишина.
Лъв (24.07 - 23.08)
Разговорите ще играят важна роля за настроението и решенията Ви днес. Ще успявате лесно да привличате внимание с увереното си присъствие и естествения си чар. Сутринта е възможно да се появи кратко напрежение около планове или различни мнения. С напредването на деня атмосферата ще стане по-лека и вдъхновяваща. Вечерта е чудесна за срещи, приятелски разговори и приятни изненади.
Рак (22.06 - 23.07)
Личната Ви увереност постепенно се засилва и ще Ви помогне да се почувствате по-уверени и по-свързани със собствените си нужди. Денят е подходящ да обърнете внимание на дома, близките хора и личния комфорт. Сутрешните часове може да донесат колебание между задължения и желание за спокойствие. Следобедът ще Ви помогне да намерите по-добър баланс и да внесете хармония в отношенията. Вечерта носи уют и приятно усещане за близост.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Настроението Ви ще бъде по-живо и вдъхновяващо, особено когато сте сред хора, които умеят да Ви карат да се усмихвате. Денят е чудесен за творчество, срещи и занимания, които Ви носят удоволствие. Сутринта може да усетите известно напрежение около личен избор или неясна ситуация. Следобедът обаче ще внесе повече лекота и приятни емоции. Вечерта е подходяща за романтика, музика и красиви разговори.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм на деня ще Ви помогне да се справите успешно с натрупаните задачи. Сутринта е подходяща за работа, организация и решения, които изискват повече внимание към детайлите. През деня може да се появи интересна идея или неочаквана помощ от човек, на когото не сте разчитали. В отношенията ще търсите повече сигурност и искреност. Късно вечерта избягвайте тежки разговори и ненужно връщане към стари теми.
Овен (21.03 - 20.04)
Понеделникът ще изисква повече внимание към отношенията и начина, по който общувате с околните. Сутринта може да Ви постави пред избор между личните желания и нуждите на друг човек. Вместо да бързате с реакциите, дайте си време да чуете и другата гледна точка. Следобедът носи приятни изненади и възможност за по-леко и искрено общуване. Вечерта е подходяща за спокойни разговори и възстановяване на вътрешния баланс.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Уио
13:37 23.12.2019
2 гост
Коментиран от #46, #52, #74
13:40 23.12.2019
3 Естет
Коментиран от #5, #35
13:42 23.12.2019
4 прост
13:43 23.12.2019
5 прост
До коментар #3 от "Естет":
да та т@ковам в естетаКоментиран от #24
13:45 23.12.2019
6 Дългият
13:46 23.12.2019
7 Джурасик парк
13:47 23.12.2019
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Радо
Коментиран от #40, #45
13:53 23.12.2019
10 Виктор
13:56 23.12.2019
11 Да а а !
Коментиран от #72
13:57 23.12.2019
12 ПЕНКО
13:59 23.12.2019
13 гост
14:04 23.12.2019
14 Анонимен
14:06 23.12.2019
15 месара
14:16 23.12.2019
16 Рошко
14:16 23.12.2019
17 Разбирачев
и се мислят още за млади
ама те НЕ СА
ако ще и по гащи да са...
14:16 23.12.2019
18 слаботоков
14:25 23.12.2019
19 фтори естет
Коментиран от #25
14:32 23.12.2019
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 автомонтьор
14:33 23.12.2019
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Иван т
14:47 23.12.2019
24 Естет
До коментар #5 от "прост":
Е какво ѝ е на жената? Народни пари... народни! Да ги изгори в камината ли? Някои са се родили със сребърна лъжичка в устата, що да не кусат?14:55 23.12.2019
25 Фото
До коментар #19 от "фтори естет":
Тва е от снимката. Виж тая до нея.Коментиран от #30
14:57 23.12.2019
26 джедай
Коментиран от #27
14:58 23.12.2019
27 Драйфус
До коментар #26 от "джедай":
Жените от твоята планета ли са ти критерия?15:18 23.12.2019
28 Axaxa
15:34 23.12.2019
29 Явно
15:49 23.12.2019
30 фтори естет
До коментар #25 от "Фото":
б@х та вав фотографа-от снимката е друг път-и двете са с ниско окачване15:52 23.12.2019
31 ветеринар
16:08 23.12.2019
32 Ти да видиш
16:09 23.12.2019
33 Viktor
16:13 23.12.2019
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 Стефан
До коментар #3 от "Естет":
Естет ли си, ми нет ли си, не знам, но особено тази до нашата пача е направо откачила, не иска да разбере че ВСИЧКО ХУБАВО е назад в годините и, а от снимката ми се струва че гони 75 - 80 години, а нашата даже има повече кит от колите дето ги продават в Дупница.Коментиран от #42
16:24 23.12.2019
36 Дарина Павлова
16:33 23.12.2019
37 Холандия
16:42 23.12.2019
38 Пенционер
16:52 23.12.2019
39 Шашнат
17:11 23.12.2019
40 Тая
До коментар #9 от "Радо":
с която си бъркат по широките дупки17:13 23.12.2019
41 Тошо Куестио
17:29 23.12.2019
42 незнайко
До коментар #35 от "Стефан":
Младежи, това Ви чака над 60 години и никак не е смешно ! Когато имаш стегнато тяло и хубави крака, може да си позволиш къса пола ! Представям си едно 25 годишно 100 килограма на какво ще прилича с такава пола !!!Коментиран от #47
17:31 23.12.2019
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 9689
17:46 23.12.2019
45 Ленин
До коментар #9 от "Радо":
Тя е за контраст нашата мастия да изглежда по млада.Но целия свят и знаят километража и тъпотията.18:17 23.12.2019
46 ХУ Ю
До коментар #2 от "гост":
КИРПИЧ ,ЛАПАЛА Е НА КОГОТО ТРЯБВА -СЕГА НА НЕЯ И ЛАПКАТ ЩОТО ТЯ Е ТАЗИ "НА КОЯТО ТРЯБВА"18:18 23.12.2019
47 Стефан
До коментар #42 от "незнайко":
Този на когото казваш младеж е на 61 години, и не изглеждам като на 25, но не се правя на маймуна за да изчукам нещо агнешко, вече съм на каквото падне, но все пак човек трябва да има мярка.Коментиран от #58
18:20 23.12.2019
48 БАРС
18:22 23.12.2019
49 херц
18:42 23.12.2019
50 Най-добрия
18:43 23.12.2019
51 9689
18:57 23.12.2019
52 А сега дее
До коментар #2 от "гост":
То пък народа от къде ще има толкоз пари?19:00 23.12.2019
53 Съселянин
19:12 23.12.2019
54 НАБЛЮДАТЕЛ
19:45 23.12.2019
55 обичам MILF-ки
19:51 23.12.2019
56 Геровци..!
19:53 23.12.2019
57 боцмана
19:58 23.12.2019
58 незнайко
До коментар #47 от "Стефан":
Не съм очаквал такова мислене от човек на 61 години. Явно сте живяли много охолен живот и сега си мислите, че сте на 31 години. Жената не се прови на маймуна (говоря за Дарина Павлова ) щом все още може да покаже краката си !!! Закрийте главата и кажете на кого е това тяло ??? НЕ МОЖЕТЕ !!! Радвайте се на всичко хубаво (даже и поостаряло) .19:58 23.12.2019
59 гост
20:04 23.12.2019
60 Този коментар е премахнат от модератор.
61 Чума
20:15 23.12.2019
62 С годините така става
20:23 23.12.2019
63 Този коментар е премахнат от модератор.
64 Този коментар е премахнат от модератор.
65 Този коментар е премахнат от модератор.
66 анализатор
21:03 23.12.2019
67 Този коментар е премахнат от модератор.
68 vasik atanasova
21:05 23.12.2019
69 Този коментар е премахнат от модератор.
70 Истината
21:42 23.12.2019
71 сноу
21:42 23.12.2019
72 Иван Георгиев
До коментар #11 от "Да а а !":
Не търсят млади петли, моето момче, имат ги много! С толкова пари, известност и контакти покрай тях гъмжи от кандидат-чукачи, които биват използвани дискретно, забавляват и като омръзнат биват изхвърляни като спукани презервативи... Трябва да се запознаеш с живота на "елита" по-отблизо. Там няма работа от 8 до 5, за тях работят десетки и стотици хора, които извършват тежките и мръсните неща, а за богатите остава само да прибират парите и се забавляват...22:01 23.12.2019
73 цачо
22:01 23.12.2019
74 мокаря
До коментар #2 от "гост":
що не пишеш поне моите пари бе гладен даржавни пари даржсвни убитак прост22:11 23.12.2019
75 Фотограф
А инак, когато човек си няма акълец да покаже, почва да си показва оная работа.
22:30 23.12.2019
76 Ха ха ха ха ха ха ха
22:32 23.12.2019
77 Jojoba
22:39 23.12.2019
78 бай Шиле
Коментиран от #80
22:58 23.12.2019
79 ДЪРТ ВЕЙДЪР
00:01 24.12.2019
80 ivan
До коментар #78 от "бай Шиле":
Stari kravi.....pardom krasavici...00:03 24.12.2019
81 Гост
00:47 24.12.2019
82 Този коментар е премахнат от модератор.
83 Путколог
Коментиран от #98
06:28 24.12.2019
84 АЛ КУРОПАТКИН
07:18 24.12.2019
85 АЛ КУРОПАТКИН
07:21 24.12.2019
86 Селянин
08:34 24.12.2019
87 Горо
09:13 24.12.2019
88 Черни Боби Свищов Топора
09:22 24.12.2019
89 Черни Боби Свищов Топора
09:22 24.12.2019
90 Биде
09:22 24.12.2019
91 MILF ър
09:55 24.12.2019
92 124
11:54 24.12.2019
93 Сталин
12:58 24.12.2019
94 Този коментар е премахнат от модератор.
95 9689
13:11 24.12.2019
96 321
20:21 24.12.2019
97 вуйчо Ваньо
21:45 24.12.2019
98 Браво..!
До коментар #83 от "Путколог":
Най добрия и верен коментар, най сетне някой да им го каже в очите(абсолютно вярно 100%,смях се за верните думи..!)22:06 24.12.2019
99 Комод
12:54 25.12.2019
100 мода
13:31 25.12.2019