-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 обедно време е
13:37 16.04.2020
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 антибсп
Коментиран от #13
13:39 16.04.2020
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 габровец от варна
13:40 16.04.2020
7 рогачев
Коментиран от #38
13:40 16.04.2020
8 въпросче
Коментиран от #26
13:40 16.04.2020
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Zizi Z
13:44 16.04.2020
11 Как
Коментиран от #57
13:45 16.04.2020
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 na bunt
До коментар #4 от "антибсп":
Плюшкин;;;Бай Ганъо ряпа да яде пред него,и тоя ни представя навсякъде по света-ужас.13:45 16.04.2020
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Последния софиянец
Коментиран от #55
13:47 16.04.2020
16 Рошко
13:50 16.04.2020
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Кондомов
Коментиран от #24
13:59 16.04.2020
19 Азазел
13:59 16.04.2020
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Васил Левски
14:04 16.04.2020
22 антикомунист
14:06 16.04.2020
23 Дългият
14:09 16.04.2020
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Показва
14:17 16.04.2020
28 Голяма работа
14:19 16.04.2020
29 месара
14:22 16.04.2020
30 ДАААА
Коментиран от #33, #36, #74, #76
14:27 16.04.2020
31 Ръмпези
14:27 16.04.2020
32 Чики-Рики
14:33 16.04.2020
33 Северозапад
До коментар #30 от "ДАААА":
Казваш, друго си е да гепиш десетина милиарда за чаавето в Барселона, и да те наричат галено "тиква"!? А...забравих, че умее да играе и танц със саби и чалма!Коментиран от #37
14:33 16.04.2020
34 Чичо
14:35 16.04.2020
35 Ново
До коментар #1 от "Само":
Борисов поне пикап прав а радев сигурно клекналКоментиран от #41, #47, #54
14:40 16.04.2020
36 дядо курти от село пиперково
До коментар #30 от "ДАААА":
друго е 10г да крадеш и да купуваш вили в барЦелона на 30год по младата си любовница и извън брачното си детеКоментиран от #61
14:40 16.04.2020
37 ААААХАХААА ...ЛЮБОПИТНО Е..ЗАЩО
До коментар #33 от "Северозапад":
... ИМПЕКСА Е НА...КОЛЕНЕ ПРЕД..БОЙКО?!?😂😂ВИЖТЕ ВНИМАТЕЛНО.. КАДРИТЕ
14:41 16.04.2020
38 Ножарев
До коментар #7 от "рогачев":
Борисов показва с какво ще напълни устите на комунистите поне има какво да покажеКоментиран от #42, #75
14:44 16.04.2020
39 Ввс
До коментар #3 от "Агромах":
Отпред зад кадър радев14:48 16.04.2020
40 Видин
До коментар #25 от "Ххх":
Поне си пиши че си от възраждане /безспонсор е лошо/ не мисля че си оригинален това че си геи не значи че с приказки и други ще ги правиш геьове14:55 16.04.2020
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 Този коментар е премахнат от модератор.
43 Възраждане
До коментар #3 от "Агромах":
С обиди не може да си покриете загубите//слави каза че въэраждане е геи организация/ и цяла българия го чу14:58 16.04.2020
44 Този коментар е премахнат от модератор.
45 Урсула вон дер Лайен
15:01 16.04.2020
46 Другия с коня
15:21 16.04.2020
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 gost
15:50 16.04.2020
49 Този коментар е премахнат от модератор.
50 Бойко Борисов
16:20 16.04.2020
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 Този коментар е премахнат от модератор.
53 Наблюдател
17:50 16.04.2020
54 Този коментар е премахнат от модератор.
55 боцмана
До коментар #15 от "Последния софиянец":
Друсал е крушата , за една вода начина е друг. Колан се затяга след като си си вдигнал панталона. Елементарно Уотсън!21:07 16.04.2020
56 Ха ха ха ха ха ха
21:08 16.04.2020
57 Аман от любопитни журналистки
До коментар #11 от "Как":
Любопитни,младички за да хванат сензацията на момента, са готови и вътре да бръкнат.22:56 16.04.2020
58 Scaramouche
23:27 16.04.2020
59 Този коментар е премахнат от модератор.
60 Този коментар е премахнат от модератор.
61 Този коментар е премахнат от модератор.
62 Николай
05:34 17.04.2020
63 Бай Ставри
Сега за снимката на която не се вижда кмета на Симитли Апостолов който стой зад Баце с натопорена шпага готов да го ВГЯНЕ.
08:43 17.04.2020
64 Орлин Петков
Коментиран от #65
09:45 17.04.2020
65 Сойка Присмехулка
До коментар #64 от "Орлин Петков":
Ти обикновен фелационист ли си или на хонорар?09:51 17.04.2020
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 ГОСТ
13:17 17.04.2020
68 гоги наебиги
13:40 17.04.2020
69 Ели
15:51 17.04.2020
70 Жоро
затова е учил човека за примиер,затова има диплома на доктот и т.н.,а да не забравяме че вероятно може да го бъркат и с генеколог,затова са длъжни да си свалят гащите,а така го претоварват човека,да се чуди коя по-напред да оправи,и....в каква поза. Е...малко направи шкембе от преяждане и му е тежко на човека,затова това му е любимия начин да спортува,може пък да се повтъли,знае ли човек?
Абе извън майтапа,излагация в интерес на истината,но пък има право,той приема това отдавна за една черта от чара му!
17:21 17.04.2020
71 цачо
18:00 17.04.2020
72 Гост
18:05 17.04.2020
73 wgw
20:32 17.04.2020
74 Жоро
До коментар #30 от "ДАААА":
Господине явно си пълен тъпанар защото си позволяваш да злословиш по адрес на държавния глава президента Радев! Прави му чест мъжката и компетентна позиция и истинската загриженост към социално слабите хора които са над два милиона! Как се живее с 200 - 300 лв.пенсия,това е гавра ! А сринатата икономика,а хилядите изгонени от работа,останали без пари,а тоя терор без причина? Затова не защитавам и неуважавам безочливия Борисов и управленците му !!! А тоя всекидневен психо терор и нарушение на конституционните права направо ме вбесяват. От грип за 2018 г.има към 4 000 починали а от коронования вирус 40 човека,как да харесам такива мерки които са пълна гавра?Явно си от онези които се убогатяват от управлението на Борисов,защото само те са тези които си пълнят сметките с хиляди левове и са доволни от едно управление което продължава единствено да вреди на народа си.
20:43 17.04.2020
75 po-znaesht
До коментар #38 от "Ножарев":
Ти може да си му го виждал на премиера??И,сигурно много ОТБЛИЗО-БЕЗ ДИСТАНЦИЯ,ЧЕ ТОЙ МНОГО ГИ ОБИЧА ТАКИВА КАТО ТЕБЕ...20:45 17.04.2020
76 Справедлив
До коментар #30 от "ДАААА":
Даааа го духаш !22:15 17.04.2020
77 Без герб
22:35 17.04.2020
78 а така
23:31 17.04.2020
79 Този коментар е премахнат от модератор.
80 4289
09:30 18.04.2020
81 Питер
15:44 18.04.2020
82 Токо
17:32 18.04.2020