-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Някой си
Не ми допада тая!
Вени, постите свършиха, давай сега мръвките :)
09:04 18.04.2020
2 Стрелата
Коментиран от #4, #23
09:12 18.04.2020
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 El Torro
До коментар #2 от "Стрелата":
Ще покаже това което го имат и останалите жени. Значи тези дето я приканват да се съблече или си нямат жена или не са виждали гола жена.09:17 18.04.2020
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Мерака и завистта на катунарките
09:24 18.04.2020
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Търся..
Има ли тук някой ?
09:31 18.04.2020
10 Инж Чукачев
09:39 18.04.2020
11 Ха ха ха ха ха ха
Качествена актьорска игра !
🤣🤣🤣🤣🤣
Не се плаши димитрова,шегувам се.
09:41 18.04.2020
12 Българин
Коментиран от #14, #15
09:41 18.04.2020
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Тиберий
До коментар #12 от "Българин":
По погледа личи че е мръсница09:44 18.04.2020
15 Тиберий
До коментар #12 от "Българин":
По погледа личи че е мръсницаКоментиран от #18, #19
09:45 18.04.2020
16 Пламен
09:49 18.04.2020
17 Таен обожател
10:01 18.04.2020
18 Напротив
До коментар #15 от "Тиберий":
Много морална жена с голяма класа.Коментиран от #21
10:03 18.04.2020
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Въпросче до...
Монотонна декламация в която живота е изтрит още преди да се зароди.
Как Е възможно едно 4 годишно дете в Холивуд да даде пред камерата в пъти по-човешки и естествени реакции и да говори абсолютно с нормална интонация отколкото натфизчия с магистратура по актьорско майстворство....как само звучи, а ? Магистратура...актьорско че и майсторство. Има ли тук някой от натфиз,който да може професионално да го обясни това ? Толкова доказани актьори от холивуд снимаха в Бг. Е па толкоз ли не успяхте по един семинар/открит урок да направите бе ? Некадърната ви анти-игра причинява физическа болка.
10:24 18.04.2020
21 Тиберий
До коментар #18 от "Напротив":
Нямате представа колко морални жени е опаткал дядо ти ТиберийКоментиран от #34
10:27 18.04.2020
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Еблю
До коментар #2 от "Стрелата":
Ааааа нейните яйца са от щраусовите...10:38 18.04.2020
24 Шопо
10:51 18.04.2020
25 Какво лошо има да ти го
11:02 18.04.2020
26 Айде нема нужда
Коментиран от #32
11:04 18.04.2020
27 Не понаням хърбави жени
11:07 18.04.2020
28 До 20
Коментиран от #29, #33
11:23 18.04.2020
29 El Torro
До коментар #28 от "До 20":
Ах колко сте праааав, колко истини сте написал. Много ви се кефя на коментара, жалко, само еди + мога да дам.11:41 18.04.2020
30 чиче
11:51 18.04.2020
31 има нещо загадъчно...
се върти граф Дракула.
11:59 18.04.2020
32 един шофьор
До коментар #26 от "Айде нема нужда":
Ами тогава потърси Айше Майзер.12:02 18.04.2020
33 Въпросче до...
До коментар #28 от "До 20":
Благодаря!Страхотен коментар от ваша страна 👍👍👍
Всичко което сте написал са фактите точно такива каквито са.
Просто едно малко уточнение.
Ние имахМЕ актьори които знаеха как да играят.
Говоря за едно конкретно поколение преди 90-та.
Да.Не бяха много на брой и тогава.
Дето се казва има няма 15 човека мъже и жени.
Но е факт,че те макар и обучени от съветската театрална школа знаеха за какво става въпрос!
Направиха не една или две култови роли.
Не го обръщам на патриотизъм ни най-малко.
Аз съм последният човек, който може да бъде наречен ,,патриот" но защо не се даде на тези кадърни хора да развият класове и да предадат опита и познанията си.
Как е възможно един оперен певец в провинциална опера днес да покаже повече
чисто актьорско майсторство от един дипломиран натфизчия ?
Ами това е все едно горепосочената от статията да изпее една оперна ария по-добре от една певица завършила мед.академия.
13:23 18.04.2020
34 Зевзека
До коментар #21 от "Тиберий":
Опаткал си на дядо кайсиите.................кой знае как лъскаш бастуна13:39 18.04.2020
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Аааааа
14:15 18.04.2020
37 Тошо Куестио
14:44 18.04.2020
38 Танас
15:10 18.04.2020
39 criminal
Коментиран от #42
15:30 18.04.2020
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 Тея предложения са от мъже
До коментар #39 от "criminal":
Без изисквания и ше опънат сичко що им върже аз обаче не дори да ми се натиска нема да я порна20:11 18.04.2020
43 МЕНЕ
15:31 20.04.2020