27 Март, 2013 12:39 3 140 5

Ветеран от армията на САЩ контактувал с извънземни!

  • извънземни-
  • чарлз хол-
  • ветеран-
  • армия-
  • сащ

Ветеран от армията на САЩ  заявява, че по време на военната си служба е контактувал с извънземни в базата „Нелис“.

Чарлз Джеймс Хол бил наблюдател на времето във ВВС (военно-въздушни сили) на САЩ в средата на шейсетте години. Той се намирал в авиобазата „Нелис“, а после служил във Виетнам. След военната си служба той получил степен магистър в областта на ядрената физика.
 
Авиобазата „Нелис“ и свързаната с нея “ограничена територия” заема над 5000 кв. км. в пустинята Невада.

В интервю за австралийска телевизия Хол разказва за своите взаимоотношения с извънземни същества в базата. Разкрива, че по време на контакта с тях,  те казвали, че са на възраст 600-800 години, а височината им е била от 2,4 до 3 метра.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 въпрос

    0 0 Отговор
    Само не ми стана ясно 600-800 земни или техни години? Защото има голяма разлика..
  • 2 белите престилки идват

    0 0 Отговор
    ветеранът от САЩ дава интервю по телевизията в Тамбукту.
  • 3 comment

    0 0 Отговор
    И на тоя здраво му нашепват звездите...
  • 4 IGNITER

    0 0 Отговор
    Чух че американската армия ги тъпчела с всякакви "неща" за да могат да превъзмогнат пост-травматичния синдром с цел намаляване на броя на самоубийствата в армията.
    Възможно е и някои от "нещата" да имат силни странични ефекти.
  • 5 жаба с перуш

    0 0 Отговор
    всичко е лъжа и измама