ФАКТИ публикува мнения с широк спектър от гледни точки, за да насърчава конструктивни дебати.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 GOGO
Да, искам да станем като гърците - минималната ни заплата да стане само 600 евра!!!
22:15 10.02.2012
2 Бял човек
На всичко отгоре с подиграват на хората, които продължават да им дават пари за да не фалират
Мисля че е време ЕС да спре да ги глези и да им покаже че няма как повече германците да работят, а гърците да лентяйстват.
Между другото подобна карикатура само вдига рейтинга на Меркел, защото тя си има трудности с оправдаването на новите милиарди за умиращите от преяждане гърци
22:21 10.02.2012
3 космополит
Гърците са ми до болка познати,искат лъжат мамят все византииски номера.Не може да щракъш с пръсти по таверните и задоволяваш нисши стасти с наши и близки до славяската кръв и други раси и да чакаш европа да ти плаща сметката с една дума 'малака' или 'малаки' това е най-безобидното което мога да кажа за тях е, винаги има равновесие така,че ще си изживеят и другата част от ...................
23:01 10.02.2012
4 UDM
немците от всички страни в европа, наъ-много помогна
на гърците
23:12 10.02.2012
5 иван иванов
23:20 10.02.2012
6 Gast
23:54 10.02.2012
7 AAA
00:21 11.02.2012
8 МАКЕДОНЕЦ
ВРЕМЕ Е ДА СИ ЗАМИНАТ И ДА ПРЕДАДАТ СИЧКО НА МАКЕДОНИЈА!
Коментиран от #14
00:24 11.02.2012
9 тапака
00:56 11.02.2012
10 гого
01:12 11.02.2012
11 Методи Методиев
За тежкото положение на Гърция може много да се пише. Но вината е само тяхна. Защото манталитета на сървеменните гърци по нищо не се отличава от манталитета на тяхните предци - елините. Те са били и ще си останат мързеливи, умни, крадливи и е.... хора на живота. Естествено да мразят тези, от които са откраднали. Нека не забравяме една стара поговорка: Когато се ражда един грък двама евреи плачат. Да са им честити! А ние ке се бораме со бракята македонци да сия земат луната от америчките империалисти!
01:33 11.02.2012
12 медиатор алфа
03:22 11.02.2012
13 boro626
08:22 11.02.2012
14 ото
До коментар #8 от "МАКЕДОНЕЦ":
@ 8 Измислените македонци дето са си чисти сърби да си отидат вСърбия , а територията да се подели между България и Гърция .
09:19 11.02.2012
15 Komentar
Коментиран от #17, #18
09:28 11.02.2012
16 "богат пенсионер"
09:31 11.02.2012
17 Галин Георгиев
До коментар #15 от "Komentar":
@15 Поклон пред твоята неграмотност!10:04 11.02.2012
18 Георги Георгиев
До коментар #15 от "Komentar":
@15, невероятно си неграмотен момък. Ако бях на учителката ти по български език, щях да си направя сепуко на момента.10:23 11.02.2012
19 Радко
10:36 11.02.2012
20 Ivo
А за това че ЕС им построи за олимпиадата стадиони,спортни зали и инфраструктура...???
10:44 11.02.2012
21 бати батев
10:50 11.02.2012
22 Дени
11:07 11.02.2012
23 Иван
11:14 11.02.2012
24 Енчо Енев
11:25 11.02.2012
25 The Bear
11:47 11.02.2012
26 Атанас Радев
"Какво става като изкъпеш един македонец? Ами остава чист българин и леген много мръсна вода". Те тва е, макьо.
14:21 11.02.2012
27 Атанас Радев
14:24 11.02.2012
28 Кънчо
14:39 11.02.2012
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 тоня
15:28 11.02.2012
31 Иракли Иракли
страхотна компания там горе на вр."свГеорги".Виждасе на фотуса на
форума.Ядохме пихме и се веселихме българи и гърци.Вечерта слезнахме долу под АКРОПУЛА в една таверна и финала беше около
06.00 ч.Това беше миналата година есента,а казват,че имало криза..
........................може,може,тази година не съм им ходил,а и те не дават зор!!
15:50 11.02.2012
32 ВЕНЦИ
18:28 11.02.2012
33 UDM
Как можеш да наречеш немците гадни, хранят цяля европа
Мария Атанасова, срамувам се от теб
19:01 11.02.2012
34 ва
19:43 11.02.2012
35 петер
21:31 11.02.2012
36 51 годишен
21:33 11.02.2012
37 македонец
22:04 11.02.2012
38 ВИП АМГ
23:02 11.02.2012
39 петков
23:32 11.02.2012
40 Пирамид Хлътков
05:50 12.02.2012
41 Димо Златарев
10:18 12.02.2012
42 Реалиста
Така де - то... за 100-150 евро на ден всеки би работил!!! Ама нямаааа!!! Да бухат с мотиките, тъпите гръцки кратуни!!!!!!! май узо а, май сиртаки... Хляб и сол за тях и да се радват, че са живи!!!
10:24 12.02.2012
43 Реалиста
Та ако и знаех адреса, щях да и пратя нещичко поне за хапване!
10:31 12.02.2012
44 Радо
11:27 12.02.2012
45 fuck greec
14:29 12.02.2012
46 капи
14:42 12.02.2012
47 Бил съм в Елада
15:19 12.02.2012
48 Иракли Иракли
Колко те треска сърбина за да се пребойдисаш бе българско човече!
За каква Гърция пишеш бе българино живееш покрай нашето Охринско
езеро!Ако се наложи и АЗ ще дойда там при теб около СКОПИЕ,ЗА
ДА ти напомнтя,че това е БЪЛГАРИЯ бе!
16:09 12.02.2012
49 Иракли Иракли
16:29 12.02.2012
50 фен на ББ
18:04 12.02.2012
51 ейайййй
14:30 13.02.2012
52 зевс
21:14 29.02.2012