26 Септември, 2014 12:36 1 115 0

Билетите за "Лугогорец-Реал (М)" са изчерпани

  • лудогорец-
  • реал (м)-
  • билетите

Още от 6,00 часа сутринта се завиха опашки в ОМV-бензиностанциите и пред касите на Националния стадион

Билетите за "Лугогорец-Реал (М)" са изчерпани - 1
Снимка: БТА

От Лудогорец съобщиха, че вече официално всички билети за двубоя от Шампионската лига срещу Реал Мадрид вече са разпродадени.

Тази сутрин на пазара бяха пуснати последната серия от единични пропуски. Само най-ранобудните обаче успяха да се снабдят и ще гледат на живо европейските шампиони.

Още от 6,00 часа сутринта се завиха опашки в ОМV-бензиностанциите и пред касите на Националния стадион. Напрежение сред чакащите не липсваше, а от първите редици грабеха по 10 - 20 наведнъж и не всички получиха от ценните хартийки.

Все пак от Лудогорец информират, че все още могат да се намерят талони за зона VIP 1 в сектор "А" на цена от 350 лева броя. ВИП билетите могат да бъдат закупени в мрежата на Ивентим. Всеки влязъл с входен талон от 350 лв. ще получи специални подаръци - тениска на Козмин Моци и луксозната програма за мача с Реал.

Лудогорец предлага и пакетни ВИП билети за трите мача на Лудогорец в Шампионската лига за зона VIP 1. Тяхната цена е 750 лв.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА