19 Февруари, 2015 13:10 862 0

Челси и Манчестър Сити са фаворити за подписа на Погба

  • пол погба-
  • манчестър сити-
  • челси

Халфът на Ювентус предпочита да се върне в Англия

Челси и Манчестър Сити са фаворити за подписа на Погба - 1
Снимка: БТА/AP

Отборите на Челси и Манчестър Сити са големите фаворити за привличането на Пол Погба от Ювентус, съобщи goal.com.

21-годишният френски халф е най-голямата звезда в Серия А през този сезон и е основна цел на всички големи отбори в Европа. Погба обаче предпочита да се завърне в Англия, където прекара неуспешен период в Манчестър Юнайтед. Грандът от Торино оценява своята звезда на 59 млн. евро и вече търси човек на неговото място.

Преди седмица Английската висша лига сключи нов договор за телевизонни права, който гарантира на клубовете постъпления от 5 млрд. паунда. Това реално позволява на големите отбори да наддават за всяка една от големите футболни звезди, без да се притесняват от правилото за финансов феърплей.

От Манчестър Сити виждат Погба като перфектният заместник на Я Я Туре в средата на терена, а от Челси са впечатлени от комбинацията между техника и физика, която французинът притежава. Към него голям интерес проявяват още отборите на Пари Сен Жермен и Реал Мадрид.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА