Монако победи, Бербо отново без гол

Отборът на българина стигна до успех с 1:0, с човек по-малко на терена

Публикувана: 21 Февруари, 2015 09:58
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 537
Монако спечели с 1:0 гостуването си на Ница в дербито на Лазурния бряг. Това стана в среща от 26-ия кръг на френската Лига 1.

Българската звезда на гостите Димитър Бербатов излезе като титуляр на терена и бе в основата на двете по-сериозни опасности за тима си преди попадението. В 38-ата минута той изведе Матеус сам срещу вратаря, но ударът на бразилеца бе твърде слаб, а три минути след това удар на българина от воле бе спасен.

В края на полувремето обаче гостите останаха с 10 души на терена, след като Абденур бе изгонен с директен червен картон за много грубо нарушение. В 58-ата минута Бербо отстъпи своето място на Бернардо Силва, който вкара и победния гол в 85-ата минута.

След грешки на Гомис и Диавара топката попадна в краката на футболиста на гостите, който с хладнокръвен удар реализира.

Монако е 4-и в класирането с 43 точки след успеха си.