21 Март, 2015 11:48 859 0

„Офанзива”: Шестте победи над Левски ще останат завинаги в историята

  • цска-
  • стойчо младенов-
  • офанзива-
  • оставка-
  • фенове

Положителните неща в този негов престой са много повече от отрицателните, смятат феновете на ЦСКА

„Офанзива”: Шестте победи над Левски ще останат завинаги в историята - 1
Снимка: БТА

Фракцията на привържениците на ЦСКА „Офанзива” излезе с декларация по повод напускането на треньора Стойчо Младенов. Наставникът подаде оставка и си тръгна от „Българска армия”, заявявайки, че това не е предателство към ЦСКА и феновете му.

„От вчера Стойчо Младенов не е старши треньор на ЦСКА. Той изигра своята важна роля през тези най-трудни и съдбоносни за нашия клуб години. Именно той бе един от двамата, които се осмелиха да "бръкнат в огъня" и да извадят "горещия кестен", за да не бъде закрит ЦСКА. В този период от историята на ЦСКА трудно можеше да се намери по-подходящ човек”, написаха от „Офанзива” във Facebook.

„Никога не сме крили, че сме имали различия с него по отношение на трансферната политика, не сме крили и разочарованието си от слабото представяне в европейските турнири. Въпреки всичко смятаме, че положителните неща в този негов престой са много повече от отрицателните”, се казва още в декларацията.

„Без съмнение шестте победи във вечното дерби ще останат завинаги в историята. Разбираме и уважаваме мотивите му за напускане и му пожелаваме успех”, завършват от „Офанзива”.

Днес ЦСКА приема Берое на своя стадион в преследване на задължителни три точки.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА