7 Април, 2015 10:27 923 0

Джугански: Сурово наказание за Георги Йорданов

  • никола джугански-
  • георги йорданов-
  • наказание

Реферът свири мача между Лудогорец и ЦСКА

Джугански: Сурово наказание за Георги Йорданов - 1
Снимка: БФС

Председателят на съдийската комисия на БФС Никола Джугански заяви, че се планира да бъде наложено сурово наказание на съдията Георги Йорданов.

Йорданов свири мача между Лудогорец и ЦСКА, в който Козмин Моци влезе с брутален ритник в тялото на Стефан Николич, но от това не последва картон или нарушение. Към момента реферът е временно със спрени права, заедно със своя помощник Георги Тодоров.

Пред „Тема спорт“ Джугански заявява:

„Последствия със сигурност ще има. Комисията ще има заседание другата седмица. Ще видим какво ще решим за Георги Йорданов. С една дума – сурово.“

Джугански отхвърля обвиненията, че съдийски грешки се допускат главно в полза на Лудогорец.

„Покажете ми грешките, бъдете по-конкретни. Този мач между Лудогорец и ЦСКА го оставяме за разглеждане. Отново казвам, че санкциите на футболистите не зависят от нас. Санкциите на терена зависят от съдиите и след това от Дисциплинарната комисия. Когато реферите са пропускали нещо, те са били наказвани.“


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА